Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bmac
2007-11-21, 09:35
Turniej w Toruniu - 24-25.09.2005
Autor Wiadomość
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-05, 11:52   

ja juz jestem z kazdym zbratany wiec bede mial sily zeby dojsc do akademika i musze miec tez sile na "analizy " parti :)

dobra wiec krakow mobilizacja i dawac znak sygnal !
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-09-05, 21:13   

Otrzymałem właśnie informację, że będziemy mieli salę w niedzielę, czyli zagramy również w pente i renju !!! :D

Dodatkowo, jeśli będzie zainteresowanie równolegle może zostać rozegrany drugi turniej gomoku.

Zapraszam zatem wszystkich raz jeszcze - prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na skrzynkę turniej@gomoku.pl
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-05, 23:43   

kurde jak juz sie dowiedzialem ze bedzie pente to az mnie rwie ... dobrze ze spojrzalem ze jedzie pociag za 50 zloty bo wczesniej widzialem takie tylko za 90 lub 110 a tu niespodzianka wiec ja ciagle jeszcze czekam na odpowiedzi honora i co smokami :P
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2005-09-18, 22:13   

kto sie szykuje na wyjazd z Wawy? ja planuje jechac w sobote z rana - jeszcze tylko musze jakiegos transportu poszukac.

kashon
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-09-19, 08:54   

No wiec tak. Ja planuje jechac (jednak samochodem) w piatek wieczorem. Na spotkaniu chec jazdy zglosil seven i lone, ale dzien pozniej lone cos zaczal krecic. Niewiadomo rowniez co z deinem, bo ma tam jakies dylematy na jaka impreze jechac.
Jesli zostana nas 2 osoby, to mozemy spokojnie zabrac bluemana i honora z katowic aby jechac bardziej w komplecie.
Wiecej info pojawi sie wraz z doprecyzowaniem stanowiska lone i deina.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-09-19, 13:13   

Garść użytecznych informacji na wypadek, gdybym nie była w stanie odebrać wszystkich z Dworca:

A)Jak dojechać na miejsce turnieju z Dworca Toruń Główny:

Zaraz przy wyjsciu z Dworca (jest jedno więc spokojnie ;) ) jest przystanek autobusowy. Wsiadacie w autobus linii 22 (bilet kosztuje 1,90, jezeli ktoś jest studentem/uczniem, kasuje tylko połówkę) i jedziecie 12 przystanków, nie licząc początkowego. Wysiadacie na ulicy Konstytucji 3 Maja, w razie czego pytajcie o kościół Kolbego lub budynek spółdzielni. Klub Zodiak (miejsce turnieju) znajduje sie w budynku spółdzielni (taki żółty budynek naprzeciw wielkiego szarego kościoła wygladającego jak schron - poznacie, widac to cos z przystanku) na 1 piętrze, wejście od tyłu, nie od strony ulicy.

B)Jak dojechać na miejsce noclegu z Dworca Toruń Główny:

Zaraz za pierwszym przystankiem (tym od linii 22), po przejsciu ulicy, jest przystanek drugi. Tam wsiadacie w autobus linii 11 i jedziecie 6 przystanków, nie licząc początkowego. Wysiadacie na ulicy ś. Józefa, jakby co, pytajcie o Basen / Technikum Elektroniczne/ Kościół Redemptorystów. Miejsce noclegu, czyli Dom Pielgrzyma, znajduje sie po drugiej stronie ulicy, prawie naprzeciw przystanku.

C)Jak dojechać na miejsce turnieju z miejsca noclegu:

opcja 1: Wsiadacie na przystanku po drugiej stronie ulicy (przy przystanku powinien byc basen, na pewno nie kościół!) do autobusu linii 40. Jedziecie długo, bo 14 przystanków (bez początkowego) i wysiadacie na ulicy Konstytucji 3 Maja - punkty orientacyjne te same co w punkcie A :)
opcja 2: Wsiadacie na tym samym przystanku w autobus linii 26 i jedziecie do przystanku końcowego. Po wysiadce udajecie sie do przejścia podziemnego (jest jedno) i dalej wzdłuz ulicy Wyszyńskiego (w lewo od wyjscia z tunelu). Po prawej stronie będzie budynek spółdzielni, po lewej ten wielki kościół.

2 opcje, bo te 2 autobusy podjeżdzaja z 2 roznych stron, ale czas podrozy podobny (okolo 25 minut :/) Dojscie szybsze z 40. Prosze tez, abyscie uwazali, aby skasowac bilety, bo kanarki lataja i jest ich sporo, a kara wysoka :)

Mimo wszystko mam nadzieję,ze wszystkich odbiorę, ale moglibyscie pojawic sie w miare w podobnych godzinach :) Duzą grupą raźniej :)

Dla dojeżdzajacych samochodem - zrobic podobny opis? :) Bo z mapami Torunia na necie kiepsko a nie mam skanera :/

W razie pytan - piszcie, pomogę. Czy wszyscy mają moj nr telefonu w razie czego? Kto nei ma, na priw zapraszam :)

Ps. Zebyscie mogli sobie graficznie wyobrazic te wszystkie dojazdy, polecam strone www.miasto.torun.pl zakladka komunikacja. Wystarczy wybrac nr linii autobusowej i wszystko stanie się jaśniejsze :-)
Ostatnio zmieniony przez Gość 2005-09-19, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-09-19, 13:16   

soul czy Ty jedziesz przez katowice ?
my jedziemy w 5, ja , arczi, blueman, honor i ktoś jeszcze ale pewnie chętnych będzie więcej więc może mógłbyś zabrać jakieś osoby z katowic
jedziemy w piątek o 16
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2005-09-19, 13:27   

Johanecko,

czy trzeba wczesniejrezerwowac miejsca w Domu Pielgrzyma (jezeli tak, to czy samemu czy przez organizatorow) ? Pisalem w tej sprawie do Czarnego, ale niestety jeszcze nie mam odpowiedzi,

kashon
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-09-19, 13:33   

Kashonku, miejsca o ile wiem są juz zarezerwowane :)
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-09-19, 14:40   

Planowana trasa: Krakow -> Olkusz -> Lodz -> Torun.
Wyjazd z Krakowa wieczorem (okolo 18) w piatek. Jazdy przez same Katowice wolalbym uniknac ale ewentualnie moge przejechac przez Dabrowe Gornicza. Do Torunia jest z Krakowa okolo 411km*2 = 822km*8l/100km =okolo 66l*4,30PLN/l = 283,8 /4 osoby = okolo 70PLN za podroz tam i z powrotem.
Mam nadzieje ze jak przyjedziemy na miejsce (nie mam pojecia ile sie tam jedzie, wiem ze do Lodzi okolo 2-2,30h) to beda jakies trzezwe osoby potrafiace w miare rozsadnie porozmawiac ;-)
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-09-19, 16:27   

Nastąpiła zmiana miejsca noclegu:

Dom Pielgrzyma zamieniamy na kemping TRAMP (domki 4-osobowe). Cena ta sama (15 zł za osobę). Z kempingu jest bliżej na miejsce Festiwalu, nie będzie kłopotów ze spóźnialskimi (Dom Pielgrzyma zamykają na noc o 22:00), a co najwazniejsze istnieje mozliwość rozpalenia ogniska. Dzięki temu zarysował się bardzo ciekawy plan na sobotni wieczór :) .

Czekam jeszcze na informacje dotyczące pościeli w domkach, jednak niezależnie od tego, co nam powiedzą, wydaje mi się, że śpiworki warto ze sobą zabrać.
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-09-19, 16:47   

No przy wyjezdzie o 18 to bylby niezly hardkor zeby byc w Toruniu przed 22 ;-)
A po drugie 'Dom Pielgrzyma' zle mi sie kojarzy, nie wiem dlaczego :F
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-09-19, 16:55   

Oookiii czyli mały update :D

Miejsce noclegu znajduje sie 5 minut lekkim spacerkiem od dworca pkp ;) Dojście z Dworca ulicą (jest tylko jedna tam :p) w lewo, ciągle przed siebie, po prawej stronie ciągnie sie ten cały tramp - domki, namioty, mnóstwo Niemców w bialych duzych trampvagen ^_^ Nie sposob nie trafic :-)
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-09-19, 19:16   

wyjazd z katowic piątek o 16:00, jedzie 5 osób: arczi, blueman, ciap, dragon, honor
wolnych miejsc brak
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-09-20, 10:14   

ooooo jako ze ciap jedzie jako nowy uczestnik klubu i wogole nowa postac to tez nie bedzie mial latwo :) zwlaszcza ze ognisko bedzie .... !!! super jesli bedzie ognisko beda tance skoki przez ognisko jakies zabawy i wogole :D dobra cale szczescie ze nie bedziemy sypiac w Domu Pielgrzyma bo ta nazwa doprowadza mnie o dreszcze .
Angst myje juz dla ciebie szklanke i poleruje od dluzszego czasu takze jak ci ja oddam to ja nie poznasz , tak sie blyszczy :)
Z jednej strony szkoda ze nie jedzie z nami pewna ziomalka ale z drugiej coz to bedzie za ulga gdy nie bedzie jej glosu wsrod nas :D
szkoda ze nas tak malo do pente bedzie :( ale to moze nawet i dobrze bo mam szanse zajac wysokie miejsce :)
Na sam koniec tylko jeszcze informacja dla Honora- Honor rozbij juz lepiej świnke , bo bez szampana , naczy szampan na glowe do auta cie nie wpuscimy :D

kurde Honor ja piernicze nie niedzialem ze ty taki stary jestes :P


z ostatniej chwili ... moja klase do ktorej sie zapisac cchialem przed chwila rozwiazali , nie dostalem papierow do wku ze sie ucze wiec moze to sie zamieni w porzegnianie z wolnoscia na 9 miesiecy ta impreza :( ( ja nie chce buuuu :cry:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group