Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:59
Indywidualne Mistrzostwa Polski w GOMOKU
Autor Wiadomość
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2005-12-01, 01:24   MP

kto w ogole zajmuje sie organizacja MP?

z ciekawostek- do MP pozostalo 9 dni, a sa 4 zgloszenia uczestnikow... (wg danych na srtronie).

kashon
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-12-01, 16:18   

Hmmm, organizacją zajmuje się Stowarzyszenie, czyli fizycznie zarząd. W tej chwili większość rzeczy jest już ustalona i ogłoszona. Trwa szlifowanie szczegółów:
- przygotowanie notek do prasy i radia (dzięki pomocy ze strony stowarzyszenia Mariasz kilka gazet gazet napisze o MP oraz pojawi się kilka spotów radiowych),
- tworzenie arkusza wspomagającego obsługę finału A (z powodu specyficznej formuły mistrzostw nie możemy całkowicie oprzeć się na programie Swiss Perfect),
- zamówienie medali, pucharu,
- przygotowanie dokumentacji papierowej (regulamin, system rozgrywek, w tym w szczególności zasady rozstrzygania kolejności w przypadku zdobycia przez kilka osób równej liczby punktów),
- ustalenie reszty rzeczy (kwestia zapisów partii, komisji sędziowskiej, zapewnienia odpowiedniej ilości sprzętu i jeszcze parę innych "drobiazgów").
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-12-01, 21:06   

konrad napisał/a:
Jak już się do tego czasu podszkole to może wpadne, mi by odpowiadal Kraków i Warszawa. Do Wielkopolski nie orientuje się w pociągach. Ale co ja tu gdybam najpierw muszę się nauczyć grać od nowa :P


wez z siebie nie rob juz takiej sierotki, ktory po zajeciu "normalnego" dla siebie miejsca blisko czolowki bedzie wielka niespodzianka, i zaskoczeniem dla Ciebie i innych, bo to robi sie juz pomalu nudne to samo w pente... :|
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-03, 19:52   

Moi drodzy - to PIERWSZE, HISTORYCZNE zatem, Mistrzostwa Polski w Gomoku. Naprawdę nie wypada żadnemu prawdziwemu gomokowiczowi się nie pojawić :twisted:

Pierwsza impreza ma zawsze to do siebie, że najdłużej zapada w pamięć - szkoda to przegapić. Nie będzie to, z racji swojej rangi, zwykły turniej. Wiadomo, że jedni mają większe, a inni mniejsze szanse na zwycięstwo, czy też awans do finału, ale samo uczestnictwo też jest istotne :!:

Jeśli tylko z lenistwa nie nadesłaliście zgłoszenia - uczyńcie to jak najszybciej, a na pewno zjawi się wówczas więcej osób :) Członkowie Stowarzyszenia powinni świecić przykładem :D

Zapraszam wszystkich serdecznie !!!! :D

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-03, 20:09   

Ja nie Zawitam na tym turnieju tylko w lecie 8) 2006 roku;-) :D

Pozdrawiam :twisted:
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2005-12-03, 20:16   

Mnie tradycyjnie nie będzie ( po co ja to pisze, skoro wszyscy wiedzą, heh)
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-12-03, 20:20   

Ja nie wiedziałem. Szkoda, z chęcią bym Cie poznał w realu. :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2005-12-03, 22:24   

Mnie również nie bedzie :(
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-12-04, 20:42   

a w pingla zagramy bo nie wiem czy puchar brać ?
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-04, 21:23   

Właśnie chciałem się o to zapytać, ale nie wiedziałem kogo i gdzie. Jeżeli tak i będzie to o ludzkiej godzinie, to może bym zagrał.

Acha, żeby nie było wątpliwości, to w turnieju prawdopodobnie nie zagram, choć przyjdę popatrzeć.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-06, 17:33   

. . .Chciałem zaproponować wszystkim, którzy są pewni że będą w niedzielę grać w grupie B spędzenie piątkowej nocy na nocnym maratonie filmowym w Warszawie. Projekcja ropoczyna się o 23:15 a kończy około godziny 6, za cenę 25 złotych można obejrzeć cztery filmy (Obłęd, Efekt motyla, Pi, Requiem dla snu). Więcej informacji tutaj. Czy są jacyś zainteresowani?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-12-06, 18:14   

Chyba tu chodzi przede wszystkim o to "Pi" :P

Obled dopiero co obejrzalem, Efekt motyla jakis czas temu, Requiem dla snu mi sie nie podobalo, a za Pi sie zabieram od ponad roku ;)

Chociaz dobry pomysl, to niestety zbyt hardcore'owy jak dla mnie.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-12-06, 18:44   

W sumie może to nie jest zły pomysł, obejrzałbym sobie Obłęd, Pi mi sie nie chce oglądać, bo już widziałem, poza tym czarnobiały film o 3 w nocy to nie jest najlepszy pomysł, Efekt motyla mi się komletnie nie podobał, ma ostro spieprzone zakończenie, natomiast Requiem jest genialny :]
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-12-06, 19:42   

mam takie pytanie, o której ludzie przyjeżdżaciedo wawy? może jakiś komitet powitalny czy coś? :) był bym bardzo wdzięczny za przewodnika ale zawsze lepiej żeby więcej osób od razu się zebrało także piszcie :)
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-12-07, 08:10   

Slajer i ja będziemy tuż przed 22. Drogę do szkółki mniej więcej znam, więc czerwonego dywanu się nie spodziewam :) Ale jeżeli ktoś by chciał z nami przemierzyć tę trasę, to zapraszam, będzie milej :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group