Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VI tura IRP
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-09-16, 18:05   

No i Rai w A :rotfl:

Gratulacje.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-09-16, 18:50   

Minuta napisał/a:
angst napisał/a:
Zaakceptowałem ich wytłumaczenie.


Ja tego nie akceptuje. Gramy na takich samych zasadach i nie widze tutaj zadnej roznicy pomiedzy mna, a zainteresowanymi osobami.


Jak na razie od akceptowania jest Angst, a nie Minuta. Różnica jest zasadnicza. Ty cały ten okres siedziałeś w domu, nic nie robiąc i nigdzie nie wyjeżdżałeś, tylko zwyczajnie nie chciało Ci się grać, czego wcale nie ukrywałeś.

angst napisał/a:
Przy takim cytacie wypadałoby podać datę :roll: Zakon odwołał się w normalnym trybie


Minuta napisał/a:
Mozesz mi wyjasnic, gdzie jest napisane info o odwolaniu Zakona :?:


Jasne, że mogę. Nigdzie. Był czas na usprawiedliwienie braku gier, Zakon się usprawiedliwił, więć skreśliłem mu punkty karne. Podobnie uczynił Alice, tyle że nieco później. Ty nawet nie próbowałeś się odwołać i nie wiem, z czym masz problem :evil:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
crazy_knight 


Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 68
Skąd: Katowice
Wysłany: 2005-09-16, 19:08   

Kiedy kończy się ta tura IRP? Sytuacja w grupie Z2 jest dosyć głupia. Volvo nie grał ani jednego meczu, advaldo i przemek_nh chyba skończyli z Go- moku, co można wywnioskować po ich wypowiedziach. A co w następnej edycji?
 
 
 
Minuta 
PostKiller



Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 188
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-09-16, 20:08   

angst napisał/a:
ak na razie od akceptowania jest Angst, a nie Minuta. Różnica jest zasadnicza. Ty cały ten okres siedziałeś w domu, nic nie robiąc i nigdzie nie wyjeżdżałeś, tylko zwyczajnie nie chciało Ci się grać, czego wcale nie ukrywałeś.


To jest moja prywatna sprawa co robie. Rownie dobrze moglem sklamac, ze jestem na wakacjach i nie byloby problemu. Takze tlumaczenie, ze ktos sobie gdzies pojechal lub nie mial czasu z innego powodu jest nie na miejscu.

angst napisał/a:
Jasne, że mogę. Nigdzie. Był czas na usprawiedliwienie braku gier, Zakon się usprawiedliwił, więć skreśliłem mu punkty karne. Podobnie uczynił Alice, tyle że nieco później.


Z jakiego powodu powyzsze osoby nie mogly rozegrac gier :?: Ze statystyk wynika, ze byli na kurniku i grali partie rankingowe.

angst napisał/a:
Ty nawet nie próbowałeś się odwołać i nie wiem, z czym masz problem :evil:


Nie mam od czego odwolywac sie. Po prostu nie rozegralem kilku partii i dostalem punkty karne.
Problem jest taki, ze ja mam punkty karne, a oni nie.
 
 
 
pl_rafal 

Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: UkF
Wysłany: 2005-09-16, 20:42   

crazy_knight napisał/a:
Kiedy kończy się ta tura IRP?


angst napisał/a:
koniec tej edycji przypada na 17 września



Z poważaniem

Rafał :)
_________________
Ctrl+c Ctrl+v
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-09-17, 00:47   

Krzysztof, trudniej Ci coś wytłumaczyć, niż 6-latkowi. Jeśli okres kontrolny trwa np. miesiąc, a kogoś nie ma przez 2-3 tygodnie, to jest to dla mnie powód, aby uznać odwołanie od punktów karnych. Jeśli przez pozostały tydzień ktoś będzie grał, nawet przez 3-4 dni bez przerwy, to nie znaczy, że miał możliwość zagrać wówczas IRP (np. Minucie się nie chciało, Puholek był akurat u Babci, a Roy nie miał nastroju). Siłą rzeczy taka osoba miała mniejsze szanse na rozegranie wymaganych gier i jest to dla mnie rozsądne usprawiedliwienie.

Ty akurat siedziałeś całe dnie w domu i widziałem Cię w Kurniku lub na gg praktycznie codziennie. Prosiłem żebyś grał, ale nie miałeś ochoty. Zakona przez cały ten okres widziałem może ze 3 razy, a Alice jak wyjechał był przez dłuższy czas niedostępny (akurat dobrze o tym wiem, bo jesteśmy w jednym Zarządzie). Nie szukaj winy u innych, ale u siebie.

Twoją prywatną sprawą jest, co robisz ze swoim wolnym czasem, ale jeśli bierzesz udział w rozgrywkach, których nie organizujesz, to musisz postepować zgodnie z regulaminem. Nie grasz w ogóle - masz punkty karne. Przestań zatem narzekać, bo naprawdę robi się to nudne :|

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
pl_rafal 

Dołączył: 13 Maj 2005
Posty: 78
Skąd: UkF
Wysłany: 2005-09-17, 11:50   

Dziś 17 września a VI tura IRP nie skończona. Kiedy to nastąpi??

Z poważaniem

Rafał :)
_________________
Ctrl+c Ctrl+v
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-09-17, 11:55   

Dzisiaj o północy. Jak zawsze.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Minuta 
PostKiller



Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 188
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2005-09-17, 18:57   

angst napisał/a:
Kiepskim wytlumaczeniem sa wakacje.


angst napisał/a:
...a Alice jak wyjechał był przez dłuższy czas niedostępny...


To w koncu jak jest :?: :mrgreen:

angst napisał/a:
Rozegranie tej tury zajelo mi niecale dwie doby, wiec nie mowcie mi prosze, ze sie nie da :roll:


angst napisał/a:
....Jeśli przez pozostały tydzień ktoś będzie grał, nawet przez 3-4 dni bez przerwy, to nie znaczy, że miał możliwość zagrać wówczas IRP...


Jednak da sie, jak slusznie zauwazyłes :)

angst napisał/a:
Nie grasz w ogóle - masz punkty karne.


Juz pisalem powyzej, ze akceptuje moje punkty karne.

Dalej nie wiem za co zakon ma anulowane punkty.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-09-17, 19:38   

Ostatni raz Ci odpisuję w tej sprawie.

Wyrywasz zdania z innych postów, udając mądrzejszego niż jesteś :roll:

Wakacje są kiepskim usprawiedliwieniem, jeśli ktoś i tak siedzi w domu (jak np. Minuta), albo jedzie gdzieś na tydzień. Ponadto kiepski - nie znaczy, że nie do zaakceptowania.

A jeśli chodzi o Zakona - nie widzę powodów, żeby na forum publicznym roztrząsać jego sprawy prywatne, czy zawodowe.

Ponadto informacja, że coś da się zrobić w dwa dni, nie znaczy, że jest to możliwe w każdych warunkach, więc też jest to marny argument. Ale jeśli można coś zrobić w dwa dni, to raczej powinno się udać w dwa miesiące. Tego nie neguję.

Pozdrawiam

Jeszcze w miarę cierpliwy Angst
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-18, 23:53   

Dlaczego nie zostałem sklasyfikowany? rozegrałem mecze z 2 osobami
ani w regulaminie IRP ani w zasadach 6 edycji nic nie ma o minimalnej ilosci meczy do klasyfikacji, tylko o punktach karnych za nierozegrane.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-09-19, 01:11   

Zakończyła się VI edycja eliminacji do Internetowej Reprezentacji Polski. Nie ma się co oszukiwać – najgorsza w historii :|

Spośród 47 zawodników, którzy przystąpili do rozgrywek, sklasyfikowanych zostało jedynie 31 :!: :evil: Tylko w grupie B1 rozegrano wszystkie mecze. Nawet biorąc pod uwagę fakt rozgrywania tej edycji w wakacje, nie możemy sobie pozwolić na powtórkę. W grupie A – wizytówce IRP – nie sklasyfikowano 3 graczy. Z kolei w grupie Z1 eliminacje ukończyła 1/3 zawodników :|

Na osłodę pozostał jednak pojedynek, który rozegrali Dein i Honor. Dzięki remisowi, po zaciętych grach, Honor awansował do grupy A. Ten mecz podbudował mnie – rozegrany w duchu fair play, na całkiem niezłym poziomie ;) Patrząc na te gry, wróciła mi nadzieja – dzięki chłopaki :D

W VI edycji zatriumfował tym razem Roy – gratulacje :D ! Ponieważ nie sklasyfikowani zostali trzej gracze, a pod koniec tury zrezygnował z gry Kakarol, to pozostała dwójka (Alicecooper i Zakon) musi zagrać mecz barażowy o utrzymanie w grupie A (6 partii, w przypadku remisu dogrywka do dwóch wygranych partii, zasady standardowe dla IRP). Na rozegranie tego pojedynku macie Panowie tydzień :)

W związku z zaistniałą sytuacją (koszmarnie mało rozegranych pojedynków), musiałem przedsięwziąć radykalne kroki :? Kilku zawodników, którzy nie zostali sklasyfikowani dwie tury z rzędu (Jacol91, Siepacz, Specyk_14 i Volvo), opuszcza na jakiś czas szeregi IRP. Mogą do nas wrócić w VIII edycji :)

Ponadto wszyscy gracze, którzy chcą wystartować w VII edycji IRP, zobowiązani są do przesłania, w ciągu bieżącego tygodnia, na adres piotrek401@o2.pl wypełnionego formularza z aktualnymi danymi (wymaga to mniej więcej 3 minut wysiłku). Dane dawno nie były aktualizowane, być może u niektórych osób coś się zmieniło. Chciałem także nadmienić, że przesłanie formularza będzie jednocześnie oznaką chęci gry (równoznaczne z deklaracją uczestnictwa w kolejnej turze).

W formularzu należy podać następujące dane:

1. Imię i nazwisko
2. Nick
3. Nick na forum
4. Miejsce zamieszkania (z podaniem województwa)
5. Data urodzenia
6. Zajęcie (uczeń/student/pracujący/bezrobotny)
7. Adres mailowy (jeśli inny niż ten, z którego nadesłano formularz)
8. Numer gadu-gadu

VII tura IRP wystartuje 1 października. Więcej szczegółów pojawi się tradycyjnie w poświęconym jej temacie. Ostateczne składy grup zależeć będą od przesłanych formularzy oraz wyniku meczu Alicecooper – Zakon.

Proszę wszystkich bardzo o przemyślenie kwestii chęci uczestnictwa w eliminacjach IRP. Zapisując się bezmyślnie, psujecie atmosferę i zakłócacie przebieg rozgrywek, a niektórym naprawdę na nich zależy :roll:

Mam nadzieję, że to już ostatnia taka kiepska edycja :)

Pozdrawiam

Angst

P.S.
alicecooper napisał/a:
Dlaczego nie zostałem sklasyfikowany? rozegrałem mecze z 2 osobami ani w regulaminie IRP ani w zasadach 6 edycji nic nie ma o minimalnej ilosci meczy do klasyfikacji, tylko o punktach karnych za nierozegrane.


Trzeba zerknąć na punkty 8 i 10 Regulaminu. Przepis o minimum połowie rozegranych spotkań wynika z tradycji. Było tak w każdej turze, więc i w tej. Ale uwaga jest jak najbardziej słuszna - dodałem już odpowiedni zapis w pkt. 6 Regulaminu, żeby na przyszłość nie było wątpliwości.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-09-19, 01:54   

To jest działanie post factum

Obowiązujący podczas rozgrywek regulamin spełniałem:)
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-09-19, 02:03   

Co prawda to prawda. Podstawową każdego prawa jest to, że nie działa wstecz :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-09-19, 02:23   

alicecooper napisał/a:
To jest działanie post factum
Obowiązujący podczas rozgrywek regulamin spełniałem:)


bad_mojo napisał/a:
Co prawda to prawda. Podstawową każdego prawa jest to, że nie działa wstecz :)


Przecież pisałem, że chodzi o punkt 8 i 10 :roll: A zmiany w Regulaminie mają zapobiec podobnym wątpliwościom w przyszłości :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group