Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:49
V Otwarty Turniej Gomoku, Renju i Pente
Autor Wiadomość
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-05-11, 09:12   

Przede wszystkim należy się zastanowić, czy w przypadku turnieju w Poznaniu jest sens zgłaszać go do RIF-u, bo jak na razie jedynym zawodnikiem z ustalonym rankingiem, który wyraził zainteresowanie przyjazdem jest Ales, a bez "ustalonych" graczy turniej rankingowy mija się z celem :) . Po drugie nie wiem(y), na jakiej zasadzie udało się Alesowi ominąć kwestię terminu zgłoszenia i czy w naszym przypadku byłoby podobnie :D .

Reasumując:
Jeśli na turnieju w Poznaniu miałoby być przynajmniej 2-3 graczy z rankingiem ustalonym oraz poznamy (zarząd) kulisy "urankingowienia" turnieju w HK, to najprowdopodobniej będziemy próbować (wiązałoby się to m.in. ze zwiększeniem czasu gry do 30 min, a co za tym idzie ze zmianami organizacyjnymi).
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-05-11, 13:04   

Cóż - przyjedzie też Arczi, który zagra w Renju (tak mi pisał około tygodnia temu), więc już jest dwóch graczy. Czesi naprawdę mają wiele bliżej do Poznania niż do Warszawy, więc może uda się komuś jeszcze przyjechać.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-05-11, 13:39   

adik napisał/a:
Cóż - przyjedzie też Arczi, który zagra w Renju (tak mi pisał około tygodnia temu), więc już jest dwóch graczy.

A gdzie zgłoszenie?
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2005-05-11, 14:02   

A to będzie pewnie najfajniejszy turniej do tej pory. Takie mam coś przeczucie.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-05-11, 14:34   

. . .Też uważam, że termin jest nienajlepszy ale co będzie to będzie. Dobrze, że wiem już że będzie pente : )

. . .
Adik napisał/a:
Nie wiem, może jakoś sobie z tym poradzisz. Czepianie się słowek, to nie jest chyba jedyne na co Cię stać? Poza tym nie ja to pisałem - miej "pretensje" do Prezesa.

. . .Niestety, nie wiem co to są "pretensje". Natomiast pretensje zazwyczaj kieruję do winnej osoby (niezależnie od tego czyją wypowiedź cytuję). Oczywiście to wszystko następuje gdy kieruję jakiekolwiek pretensje. W poprzednim poście nie miałem do nikogo pretensji w związku z czym pretensjonalnie się do nikogo nie zwróciłem. W tym miejscu przepraszam za to, że moją jedyną umiejętnością jest czepianie się słówek. Chyba jest niestety zbyt późno na zmianę we mnie dlatego proszę o wyrozumiałość w przyszłości. Wracając do tematu pretensji pozwolę sobie zauważyć, że złe zrozumienie mojej wypowiedzi połączone z komentarzem zawierającym niewiele treści właściwej może świadczyć o pewnej umiejętności, która nie jest mile widziana. Umiejętność ta często występuje u osób inteligentnych lecz cierpiących na różnego rodzaju zaburzenia psychiki bądź inne ubytki fizyczne. Na koniec chciałbym upewnić czytających w przekonaniu iż moja wypowiedź ma na celu dyskretne pobudzenie do refleksji (ewentualnie post ten można odczytać jako zachętę do uczestnictwa w miłej konwersacji).

Z wyrazami szacunku, wasz Chaosu.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-05-18, 17:25   

Witam.

Post-odpowiedź do Chaosu został usunięty, ale tym razem nie w tej sprawie.

Chęć przyjazdu zapowiedział Primitive - może potowarzyszy mu Minuta? Grzegorz jedzie pociągiem, więc - jak widać - kiedy ktoś chce, to może znaleźć czas.

Zapraszam gorąco wszystkich - jeśli nie ma dojazdu, są pociągi i są osoby takie jak Soul, Dragon, które mają samochody i czekają na tych, którzy dołożą się do benzyny ;)

Jest dział, w którym pracują Kluby - Warszawa, Łódź, Białystok, Kraków, Katowice - zapraszam wszystkich zainteresowanych do pisania w tamtych działach.

Jakby co - moje GG: 4401012 - chętnie pomogę.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-06-06, 10:59   

Do turnieju pozostały niecałe dwa tygodnie… Chcielibyśmy prosić wszystkie osoby, które planują przyjazd o wysłanie zgłoszeń lub przynajmniej zasygnalizowanie na forum możliwości pojawienia się. Ma to bardzo duże znaczenie w związku z noclegami - w tej chwili zarezerwowane jest 40 miejsc, ale jeśli nie będziemy mieli tylu uczestników, to musimy na ok. tydzień wcześniej powiadomić o tym schronisko. W przeciwnym wypadku będziemy musieli zapłacić za wszystkie miejsca. Dlatego też najprawdopodobniej zmniejszymy liczbę zarezerwowanych miejsc do liczby zgłoszonych na turniej spoza Poznania i okolic (plus ew. kilka miejsc dla osób, które powinny przyjechać). Nie możemy sobie pozwolić na dopłatę rzędu 500 czy 1000 zł (10-20 pustych miejsc przez dwie noce), z drugiej strony nie chcemy, żeby ktokolwiek przyjechał i nie miał noclegu - dlatego musimy już dość dokładnie wiedzieć, kto przyjeżdża.
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-06, 16:17   

. . .Ciągle poprawiam oceny i mam nadzieję, że sytuacja się wyjaśni do końca tego tygodnia, jest coraz lepiej i mam zamiar pojechać : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-06-06, 19:19   

Mnie nie będzie. Ten post można usunąć :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Pavlini 

Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 168
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-06-06, 20:52   

Chciałem tu oficjalnie wycofać swoje zgłoszenie..
 
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-06-06, 22:53   

ja jade na 95 procent-
bedzie sie dzialo

pozdro 600

ps czy musze nadal wysylas zgloszenie?
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-06-06, 23:31   

roy_ napisał/a:
ps czy musze nadal wysylas zgloszenie?

Jesli nie wyslales jeszcze to tak, wyslij. Dzis pare zgloszen przyszlo po przypomnieniu o koniecznosci potwierdzenia przybycia i zarezerwowaniu noclegu.

Ja jedynie jestem prawie pewien, ze w Gomoku gral nie bede, a jedynie w Renju w niedziele. I tak jade tylko dla zabawy i dlatego chce nocowac w schronisku razem z innymi. Mam sporo miejsc w Poznaniu, gdzie przenocowac moglbym za darmo - ale to nie to samo ;)
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2005-06-07, 14:31   

Nie opuściłem jeszcze, żadnego turnieju i tego też nie mam zamiaru. Jeśli tylko uda się załatwić wszystko na uczelni - jade.
P.S. Chce zarezerwować jeden nocleg.

Do zobaczenia w Poznaniu
 
 
_OLSZTYNIANKA_ 

Dołączyła: 21 Maj 2004
Posty: 106
Skąd: olsztyn
Wysłany: 2005-06-09, 21:42   

Mam pytanko do organizatorow, ile zaplacilabym za taxi z dworca do schroniska i jaka najlepiej jechac korporacja? Pozdrawiam Sylwia
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-06-15, 11:00   Checklista

Przedstawiam stan przygotowań organizacyjnych do turnieju:

1. Noclegi - zarezerwowane i potwierdzone w ilości 20 sztuk na każdą noc, przy czym nie będzie problemu, jesli będzie nas o kilka osób więcej,
2. Zegary szachowe - 12 przywiezie Marek (nówki od sponsora :) ), ja mam 11 plus 1 swój, 1 przywiezie Darek (Dragon) i 1 być może Grzesiek (Primitive),
3. Plansze - być może wezmę kilka desek (jeśli się zmieszczą), na pewno mam wystarczającą liczbę cerat,
4. Kamienie - tu jest mały problem, 5 kompletów posiada Maciek (Utratos), który nie reaguje na moje prośby o potwierdzenie przyjazdu na turniej lub przekazania sprzętu komus, kto jedzie. Maćku, ponawiam prośbę o kontakt...
5. Komputer + program - OK, bierzemy naszego laptopa,
6. Drukarka - brak :) , czy ktoś z Poznania będzie mógł jakąś przynieść? Jesli nie to chyba poradzimy sobie bez...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group