Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Logo federacji
Autor Wiadomość
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-10-20, 17:48   

Kiedyś tam się bawiłem, potem zapomniałem wrzucić, no i dopiero dzisiaj się kapnąłem, że coś tam w dokumentach leży.



Pełna amatorka, właściwie wrzuciłem, żeby nie bylo, że nic nie robie tylko krytykuje hehe :P

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2004-10-20, 18:29   

Nadal Marek....i u mnie sie raczej nic nie zmieni, genialne w swej prostocie.
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
tomo17 

Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 23
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2004-10-20, 20:10   

Ja też proponuję zrobić ankietę. Na razie najbardziej podobają mi się: 3(chyba) logo Honora i 7(też chybaa) logo Ece. :D
 
 
 
czerwonysztanda

Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-22, 10:03   

Pierwsza propozycja Honora jest w miare poprawna, chociaz mozna miec wiele uwag: Niejasne rozlozenie napisow (Polska, Gomoku, Federacja, Renjiu i Pente mieszaja sie jak groch z kapusta), Znak Graficzny pomimo walorow (jest latwy i czytelny) ma wady (nie wiadomo co na nim jest) i kolory zbyt malo kontrastowe !!! Pamietajcie ze ten znak bedzie musial miec rowniez czarno-biala forme (druk) i musi byc czytelny w kazdej wielkosci.
Druga propozycja to pewnie zart - jako odpowiedz na lonewolf'owa prace. Bardzo slabe - wlasciwie same bledy :) .
Wydaje mi sie ze powinnismy sie skupic na 2 ODDZIELNYCH! rzeczach. Logo i Logo z napisem.
Gdyby Honor mogl znalezc latwe w aplikacji logo (najlepiej zaczac od projektu czarnobialego, potem go pokolorowac), a potem dopiero dodal do tego jakas "obwodke" w ktorej wpisalby napis (Polska Federacja......)-dookola czy jakos - to byloby super.
Honor - wierze w Ciebie :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group