Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:29
Zlot i turniej w Warszawie

Który termin spotkania bardziej Ci odpowiada?
wyłącznie 26-27 czerwca, w lipcu nie przyjadę
6%
 6%  [ 3 ]
wyłącznie 3-4 lipca, w czerwcu nie przyjadę
13%
 13%  [ 6 ]
26-27 czerwca, ale w lipcu też mogę przyjechać
2%
 2%  [ 1 ]
3-4 lipca, ale w czerwcu też mogę przyjechać
8%
 8%  [ 4 ]
obydwa terminy mi odpowiadają i na pewno przyjadę
26%
 26%  [ 12 ]
żaden mi nie pasuje, nie będzie mnie
13%
 13%  [ 6 ]
chętnie przyjadę, ale jeszcze nie wiem, czy dam radę
30%
 30%  [ 14 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
milan_fan 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Warszawa (Wola)
Wysłany: 2004-05-15, 15:24   

czy to prawda ze ten zlot bedzie na ursynowie...?... :?
_________________
In Italia Milan!
In Europa Milan!
ovunque Milan!
per sempre rossoner!
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-15, 15:38   

milan_fan napisał/a:
czy to prawda ze ten zlot bedzie na ursynowie...?... :?
Szkola niedaleko stacji metro Natolin.
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-15, 16:09   

Chciałbym tam przyjechać. Dla mnie to żaden problem bo mieszkam w Warszawie. Ale jakoś nie jestem co do tego przkonany. Tam będą sami mistrzowie w gomoku...... a ja....... ee no taki marny średniak więc tak trochę głupio :P . No ale podobno ranking nie ma znaczenia w tym zlocie więc......... czemu nie?
 
 
 
Waffen_SS 
ZBANOWANY


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 22
Skąd: Glob
Wysłany: 2004-05-15, 19:46   

jak zdam kat. A to wpadne motorem moge zabrac jakas kobiete :)
 
 
 
madtaz 

Dołączył: 09 Maj 2004
Posty: 31
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2004-05-16, 10:33   

tya zaierzesz mnie ze slupska :)
a coraz bardziej jest prawdopodobne ze tam wpadne :) tylko jeszcze nie wiem jaki ebde mial problem czy kasa w co watpie czy dziewczyna.. ale to juz sie zobaczy :)
jak mi to wyjdzie to mam nadzieje ze tam spotkam kilku moich "ulubiencow" :)
pozdro :)

[ Dodano: 2004-05-20, 19:39 ]
yo to ja powiem teraz tak..
ja w warszawie bede 28 czerwca... wiec teraz by mi pasowalo 29.. z dojazdem to nie wiem jak bedzie ale wiem ze jak bedzie wtedy turniej to na bank wpadne :) ) no chyba ze ktos mi ufunduje nocleg do 3 lipca to nie ma sprawy moge zostac :)
 
 
 
M_Head 

Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 96
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-22, 03:24   

Moje spostrzeżenia, gratulacje i sprawa mojego przyjazdu na turniej.

Gratuluję organizacji.

Utratos przeszedł metamorfozę, od wyśmiewania idei reprezentacji do aktywnego w niej działania.

Najpierw piszecie: "Jelonki", teraz Natolin - jak w końcu.

Jeśli chodzi o mój związek z turniejem, to bym przyjechał, choćby w celu osobistego poznania użytkowników popularnego serwisu z grami on-line "kurnik!", z którymi miałem sposobność rozegrania dziesiątek tysięcy partii gry o nazwie "gomoku", w tłumaczeniu na język polski: "kółko i krzyżyk do 5", a czy przyjadę, to nie wiem. Niezwykle, w stosunku do średniej, mała odległość pomiędzy moim miejscem zamieszkania, a miejscem rozgrywania turnieju i, co się z tym wiąże, łatwość i niski koszt dotarcia nań, są pozorne. O ile bowiem bez trudu mogę wskazać Warszawę jako moje obecne miejsce zamieszkania, tak żadną miarą nie jestem w stanie przewidzieć nazwy miasta oraz kraju, w którym mieszkał będę w czasie przebiegu turnieju. Miejmy jednak nadzieję, iż nic nie będzie w stanie powstrzymać mnie przed możliwością zobaczenia Waszych twarzy na żywo i nie tylko.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-22, 11:08   

M_Head napisał/a:
Moje spostrzeżenia, gratulacje i sprawa mojego przyjazdu na turniej.
Najpierw piszecie: "Jelonki", teraz Natolin - jak w końcu.

turniej w szkole na Ursynowie /Natolin/ noclegi na Jelonkach /Wola-Bemowo/ Akademiki Studenckie na Osiedlu Mieszkaniowym "Przyjaźń", drewniane baraczki - fińskie domki, po budowniczych Pałacu Kultury...)))
Maciek[bmac]
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-22, 15:17   

20 zł to opłata za te baraki??? Zabieram śpiwór i karimatę :D
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-23, 12:51   

angst napisał/a:
20 zł to opłata za te baraki??? Zabieram śpiwór i karimatę :D

..przepraszam, zeby nie wyszło nie wiadomo skąd, że proponuję Wam jakieś nory w budach szumnie nazywanych barakami. To są fińskie domki i fińskie podłużne bloki z drewna, ocieplane, od wewnątrz ściany gipsowe, zbudowane przez i dla budowniczych Pałacu Kultury i Nauki. To nie warunki hotelowe, ale zdecydowanie NORMALNE !!! Ja tutaj mieszkam od 50 lat, i naprawdę nie z przyzwyczajenia sobie chwalę, urokliwe miejsce, mnóstwo zieleni etc etc. już tysiące studentów tu mieszkało i naprawdę rzadko kto to niemile ten okres wspomina. Informuję, że pokoje ok. 20 m.kw 2 okna, 3 kozetki/tapczany 2 szafy, wspólna łązienki i toalety, ciepła woda z boliera, natrysk, czysta pościel, ptaszki świergolą z rana, co jeszcze może być za 2 dychy??? jeżeli dojdzie do wstępnie planowanego grilla w sobotę po turnieju gomoku, to będzie on tutaj na osiedlu, posiedzimy, pogadamy, w jakiś sposób uhonorujemy naszych gości.. )) ale powrót na karimatę do szkoły na Ursynowie w środku nocy????? fajna przeprawa!!! czy dodatkowo mam zrobić schematy dojazdów w tę i z powrotem komunikacją miejską z cenami i godzinami odjazdów???? teoretycznie można, tylko po co.... gratuluję inwencji... a hasło jest niezłe ... jak ktoś potrzebuje bliższych info na temat noclegów proszę o zapytania na priwie, gg, może emailem, odpowiem na pewno
A tak zupełnie prywatnie, uważam ze wszyscy powinniśmy być tutaj na tym nieoficjalnym, skromnym ale przyjacielskim grillu, ale może atmosfera karimaty na PCV w klasie jest ciekawsza i lepiej nas zintegruje z Czechami np., ;-))
Maciek[bmac]
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-23, 14:08   

Bmac właśnie na taki post czekałem... Dziękuję :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. I myślę, że nie tylko ja !!
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-24, 16:34   

Proszę wszystkich, którzy są w zasadzie pewni przyjazdu do Warszawy o nadsyłanie zgłoszeń na adres turniej@gomoku.pl

Lista osób, które już nadesłały zgłoszenia będzie uaktualniana na stronie:
http://gomoku.pl/gracze.html
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-24, 20:54   

Mam dla Was małą "bombkę"... :)

Na nasz turniej do Warszawy wybiera się - ni mniej, ni więcej - Prezydent RIFu, Peter Jonsson. Jak to ładnie określił, zarówno, żeby porozmawiać z członkami naszej federacji, jak i w celu zagrania w turnieju... Chyba bez telewizji się nie obędzie... :)

Ponadto dowiedziałem się, że:

- żeby zostać członkiem RIFu musimy wysłać statut (może być po polsku), namiary na władze oraz uiścić opłatę roczną w wysokości 50 USD

- będąc członkiem RIFu będziemy mieli prawo wystawić 3 graczy do eliminacji MŚ w Renju (bez członkostwa tylko jednego)

- żeby być klasyfikowanym w rankingu RIF, trzeba wystąpić na turniejach rankingowych ogłoszonych przez Komisję Sportu, rozegrać tam min. 10 partii z graczami klasyfikowanymi w rankingu i uzyskać przynajmniej 3 punkty.

- żeby turniej był rankingowy należy wystąpić do Komisji Sportu z odpowiednim wyprzedzeniem (dla okresu wrzesień-grudzień 2004 datą graniczną jest 1 sierpnia). Minimum czasu dla gracza w takim turnieju wynosi 30 minut na partię. Dla nas i tak to niewielka różnica - ze względu na fakt, iż nikt z nas nie jest klasyfikowany przez RIF musimy sami chyba pojeździć po innych turniejach, żeby te 10 partii z rankingowcami rozegrać (no p. Jonsson dałby nam po jednej partii, tyle, że ustaliliśmy czas gry na 20 minut :) , może Ales też jest klasyfikowany...)
Ostatnio zmieniony przez 100per 2004-05-25, 18:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-25, 18:10   

  Do postu bmac (gdzie duże literki?)to: Ja mogę pojeździć z chętnymi (nawet w środku nocy) z domków do szkoły na nocleg, do tego pokazać im drogę, wycenić przejazd (to mogę z miejsca, na gapę : )). Oczywiście nie mam nic do domków, tylko oferuję pomoc, ja i tak śpię u siebie ; )

  100per nawet nie wiesz jak się cieszę, teraz ciągle powtarzam rodzinie: „Niedługo będziecie o mnie czytać w Przeglądzie Sportowym ; )”. Ale Ten Pan Peter raczej nie da Wam jednego z trzech punktów : )

  Jeszcze do pierwszego akapitu, chętnie odbiorę kogo będzie trzeba z dworca autobusowego/kolejowego/lotniska ; P czy cokolwiek, jakoś bym chciał pomóc. Może coś jest dla mnie... : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
kewes 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-30, 12:45   

Witam,
ostatnio mam mało czasu na siedzenie na kompie bo wiadomo jest ciepło i wogule.
Chciałbym sie dowiedziec czy jedzie ktos z krk albo okolic bliskich bo chcuiałbym tez pojechac na turniej.
Z góry dziekuje :)
Termin lipcowy mi zdecydowanie bardziej odpowiada bo w czerwcu nie dam rady chociarz bym mial transport bo mam zakonczenie roku w gim.
_________________
Go-moku ;-)
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-31, 13:16   

Jak na razie zapowiada sie, ze przyjedzie jeden zawodnik ze Szewcji i 7 zawodnikow z Czech (1 auto: autickocz, rika, kamen_urazu, semtexx -> 2 auto: joking, niice, nerf).

Ogolnie probowalem juz paru Wegrow namowic, Tunneta, ale chyba z Wegier i Estonii im daleko cos. Tak czy inaczej zapowiada sie duzo osob, pierwsze zgloszenia zostaly przyjete i mozna sprawdzic kto to na http://gomoku.pl/gracze.html

P.S. Wiele osob powiedzialo ze bedzie, jednak czekaja z ostatecznym wyslaniem zgloszenia- jeszcze ponad miesiac w koncu.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group