Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:42
Turnieje towarzyszace
Autor Wiadomość
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-02-13, 21:56   Turnieje towarzyszace

Uwaga!
Oprocz 2 turniejow glownych tzn renju w sobote i niedziele oraz gomoku w sobote popoludniu planujemy organizacje turniejow towarzyszacych. Pierwszy w gomoku w sobote przedpoludniem w czasie 1 czesci renju. drugi w niedziele w czesie 2 czesci renju w gomoku lub pente. Oplata za te turnieje bedzie jedna jak za gomoku tzn 20 dla nie czlonkow a 12 zl dla czlonkow stowarzyszenia. ktos moze zagrac w jednym jak i w trzech turniejach gomoku naraz ,jego wybor! Oplata za renju jest oddzielna!
Mam nadziej ze to przyciagnie chetnych na turniej w wawie. W tych turniejach towarzyszacych nie beda grali zawodnicy renju totez mam ze wezma w nim udzial takze zawodnicy poczatkujacy i beda mieli dobra zabawe z gry.
 
 
siepacz_men 


Dołączył: 13 Paź 2004
Posty: 45
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-02-13, 22:50   

fajny pomysł , ale skoro to turniej toważyszący więc jest on mniej prestizowy , a cena taka sama :?
_________________
SIEPACZ
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-13, 22:56   

Stowarzyszenie szuka każdego źródła zarobku.

Mieliście ping-pongi, trambambule, itd.. robić, no ale co tam ;)

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-14, 00:27   

Z tego co ja zrozumialem, cena jest jedna za wszystkie turnieje Gomoku - nie placisz za gre w turnieju nieoficjalnym dodatkowo.

Chodzi o to, zeby wiecej osob bylo i zeby sie nie nudzili - pomysl jak dla mnie dziwny, ale...
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-14, 01:13   

Tak jak napisał Jurek turnieje towarzyszące nie będą dodatkowo płatne. Za wpisowe na główny turniej gomoku uzyska się prawo startu w turniejach dodatkowych, rozgrywanych w sobotę i w niedzielę rano.

Pomysł pojawił się głównie pod kątem początkujących Estończyków, którzy będą niejako zmuszeni do przebywania na miejscu turnieju, mimo, że nie będą grać w renju, ale uznaliśmy, że powinno skorzystać z tego więcej osób.
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-02-14, 11:22   

Placisz za gomoku i mozesz grac w 1, 2 lub trzech turniejach . mam nadziej ze przyciagnie to graczy poczatkujacych tazke gdyz czesc czolowki bedzie grala w renju i nie beda mieli presji ze wszytkie gry przegraja i ze nie oplaca sie im grac.
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2005-02-16, 00:02   

To juz poza gra nie bedzie zadnych atrakcji :P no nic poradzi sie :P Ale ogolnie słusznie bo trzeba czyms zająć dzieciaki :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group