Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:54
MMP - teraz albo nigdy!!!
Autor Wiadomość
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 19:03   

Er... osiem tylko? Chyba w jednym słupku, a dwa słupki powinny się spokojnie zmieścić. Tak czy siak, to jest kwestia kilku czy najwyżej kilkunastu kartek.
 
 
Gość

Wysłany: 2005-02-03, 19:05   

Lone, jak wepchniesz 16 to zostaniesz moim idolem :D
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 19:10   

Nie ma sprawy. :]
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-02-03, 19:11   

Powazni gracze i swiatowa czolowka maja nicki na ORC. Nie rozumiem problemu. Oczywiscie tez zostawilbym to opcjonalnie, bo pewnie nie kazdy nickiem dysponuje.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-02-03, 19:12   

Aha - prosze o nawiazanie takze do innych czesci mojego posta ;)
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 19:43   

Myślę, że to jest dość oczywiste, ale trzeba się zastanowić nad tym kto będzie sędzią tych zawodów i jaki to będzie zorganizowane. Bezwzględnie trzeba też przygotować zgrabne okolicznościowe blankiety do zapisu partii i wymagać oddania tych zapisów po skończonej grze. W zasadzie dopiero po otrzymaniu wszystkich zapisów powinno się uznać rundę za zakończoną i zrobić parowanie kolejnej. Wydaje się, że tym mógłby się zajmować główny sędzia, który nie powinien brać udziału w turnieju.

Byłoby bardzo dobrze maksymalnie wykorzystać przyjazd gwiazd i uzyskać od nich komentarze do gier (i jakoś je zapisać). Może porobić jakieś wywiady i potem mieć je na naszej stronie (szczególnie jeżeli będą chwalić organizację, poziom sportowy polskich graczy, itd. :wink: ). Myślę, że po takim turnieju nasza strona powinna się znacznie wzbogacić, a przecież to jest jedno z głównych źródeł wiedzy o Stowarzyszeniu, więc nie jest to byle co.

Myślę, że byłoby fajnie mieć na stronie po prostu formularz zgłoszeniowy, a nie wysyłać maila. Trzeba mieć też na stronie listę już zgłoszonych graczy, co powinno zachęcać następnych.

Ogólnie jest masa innych rzeczy do dogrania. Na pewno Zarząd już się zajął takimi sprawami jak np. zapewnienie sprzętu.

Czy będą jakieś dyplomy dla uczestników?
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-04, 13:05   

Otrzymałem informację, że Sylwia nie będzie jednak miała możliwości załatwienia identyfikatorów u siebie - musimy poszukać gdzie indziej. Spróbowałem trochę w googlach, ale jest mały kłopot z nazewnictwem :/ Generalnie są to jakieś artykuły biurowe, chyba poszukiwania bezpośrednie będą skuteczniejsze, poszukiwany przez nas element to chyba "koszulka na identyfikator". Pewnie jak już się znajdzie firmę, która to sprzedaje to się okaże, że jest kilka rodzajów (na agrafkę/na żabkę, wielkość wizytówki/inna) i trzeba się będzie zastanowić, który wybrać.

PS. Szukając inedntyfikatorów natrafiłem na dyskusję po imprezie, która w pewnych kwestiach jest podobna do naszej. Nie znam szczegółów, ale to co można wyczytać może być dla nas ostrzeżeniem. Zapraszam do lektury - oto link:
II Ogólnopolski Konwent Miłośników Świata Gwiezdnych Wojen Alderaan 2004
Może warto przejść się po towarzystwach ubezpieczeniowych?
 
 
 
freitaag 


Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 71
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-02-04, 13:52   

Znalazłem stronkę z akcesoriami do identyfikatorów.
Generalnie jest spory wybór. Tak jak mówiłeś 100per - jest i na żabki i na szyję (coś w rodzaju smyczy),na agrafki, zwykłe żabki (ale potrzeba będzie robić dziury na wydrukach), etui twarde, miękkie. No nie wiem, spójrzcie sami:
LINK
_________________
Adna toćka, wtaraja toćka, krasoćka, i jest mardoćka
 
 
 
s3v3n

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 686
Skąd: krakow
Wysłany: 2005-02-04, 17:39   

te identyfikatory ze smycza wygladaja ciekawie, wg mnie bardziej fachowo niz te na zabke, no i raczej nikt takiego nie zgubi.. koszt 1.60zl mozna spokojnie wlaczyc do wpisowego.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-02-04, 18:23   

ktoś na stronie podanej przez 100pera napisał/a:
Kto jak kto, ale prawdziwi Yuuzhanie nie powinni przejmować się taką błahostką jak woda.


:D

Uważam, że jakiekolwiek plakietki tej firmy będą dobre, ale rzeczywiście najchętniej widziałbym te na szyję :]
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2005-02-06, 14:42   

Dobra, plakietki załatwione, a jakieś inne propozycje ? Co z informacją w prasie ? Co z propozycjami Lonewolfa ? Będą blankiety czy nie ? Moje wcześniejsze pytania zawisły w powietrzu bez odpowiedzi. Niech ktoś wogóle cokolwiek napisze bo temat umiera ...

do postu poniżej: wielkie dzięki za odpowiedź, od razu to lepiej wygląda :)
Ostatnio zmieniony przez nc 2005-02-07, 09:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-06, 22:45   

nc napisał/a:
Niech ktoś wogóle cokolwiek napisze bo temat umiera ...
OK:

Stowarzyszenie zapewnia:
- sprzęt (ok. 20 drewnianych gobanów na "pierwsze" stoły, może będzie więcej jeśli warszawiacy przyniosą swoje prywatne, reszta gier na "ceratkach", 30 kompletów kamieni po 160 sztuk każdego koloru, zegary szachowe w ilości 60 sztuk, które w większości będą po raz kolejny wypożyczone przez Andrzeja (Zakona), a reszta to początek bazy własnej, nad tworzeniem której zaczęliśmy właśnie pracować),
- nagrody - dokładne stawki jeszcze nie zostały ustalone, zależy to m.in. od tego, czy znajdzie się sponsor, ale nawet, jeśli nie to powinny być przyzwoite, jako, że jesteśmy skłonni przeznaczyć na ten cel większość wpływów z wpisowego,
- identyfikatory (oficjalnie decyzji jeszcze nie ma, ale raczej nie ma od tego ucieczki - zresztą nikt nie chce uciekać; pozostaje znaleźć najlepszą ofertę i tam dokonać zakupu),
- medale MMP - złoty, srebrny i brązowy, z wygrawerowanym logo tematycznie związanym z renju na awersie i napisem okolicznościowym na rewersie,
- blankiety do zapisu partii - w formie podobnej do tej, jaka była na turnieju w Krakowie i wystarczającej ilości.

Jeśli chodzi o Twoje pytania, to przewidujemy 80-100 osób, a technicznie będziemy przygotowani na 120.
Jak się pomieszczą? Łatwo nie będzie, ale jakoś damy radę :) , zwłaszcza jeśli wszyscy przyłożą się do zachowania porządku, o co tym razem będziemy BARDZO STANOWCZO zabiegać.
Do przekazywania ogłoszeń z pewnością włączy się ktoś dobrze mówiący po angielsku, a jeśli takiej osoby zabraknie, weźmie się za to ktoś mówiący po angielsku ciutkę gorzej ;)
Co do powitania to na pewno władze Stowarzyszenia powiedzą to i owo, poza tym myślimy nad drobnymi pamiątkami dla zagranicznych gości.
Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się na pewno w ciasnocie, ale trudno - tego nie przeskoczymy (są propozycje, żeby wyjśc na dwór :) ).

Wszelka pomoc organizacyjna mile widziana, przygotwanie szkoły rozpocznie się jużw piątek wieczorem, a w sobotę myślę, że od 8:00 już powinniśmy być gotowi do przyjmowania zgłoszeń.

Nad osobą sędziego jeszcze się nie zastanawialiśmy, ja jestem gotowy podjąć się tej funkcji, więc zawsze wyjście rezerwowe jest. Dyplomy prawdopodobnie też będą, chociaż na razie nie ruszyliśmy tej kwestii znacząco do przodu.

Czy są jeszcze jakieś pytania? Jestem w tej chwili na zwolnieniu, mam więcej czasu, chętnie odpowiem.
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-07, 18:20   

Ja mam pytanie. Na stronie jest napisane kiedy zaczynają się zapisy na Renju, kiedy zaczyna się Gomoku, ale nie wiem kiedy są zapisy na turniej Gomoku sobotni..

Na 90% przyjadę, na 90% w sobotę, a w niedzielę pojadę, o ktorej sie zapisać na Gomoku?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-07, 20:01   

Adik napisał/a:
Ja mam pytanie. Na stronie jest napisane kiedy zaczynają się zapisy na Renju, kiedy zaczyna się Gomoku, ale nie wiem kiedy są zapisy na turniej Gomoku sobotni..

Hmmm, taki bystrzak jak Ty nie zauważył? :P Chyba trzeba będzie pogrubić...

Kod:
Sobota 19 marca:

9:00-10:00 - zapisy na turniej renju

10:00 - 11:00 - 1 runda
11:05 - 12:05 - 2 runda
12:10 - 13:10 - 3 runda
13:15 - 14:15 - 4 runda

14:15 - 15:30 - przerwa obiadowa (ok. 14:30 zorganizujemy dowóz posiłków dla zainteresowanych osób); równolegle zapisy na turniej gomoku
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2005-02-07, 23:20   

OK, dzięki :-)

Z nudów popełniłem identyfikator - w sumie nie wiem po co, ale nienawidzę Times New Roman, więc musiałem zrobić coś innego niż Johanka.

Verdana rulezz!

Pozdrawiam, Adik.

IDsample.doc
Pobierz Plik ściągnięto 472 raz(y) 55 KB

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group