Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:54
MMP - teraz albo nigdy!!!
Autor Wiadomość
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-02-02, 20:20   

Nie widze aż takich zależności wzgl. kurnik.pl abyśmy musieli umieszczać jego logo.
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 00:16   

Myślę, że imię, nazwisko i kraj wystarczą. Bez nicka i bez logo kurnika.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-03, 01:38   

Zebym nie mowil do kazdegu "ty", to potrzebne jest imie. Nazwisko mi nic nie da, ale zamiast pytac kazdego o nick, lepiej jakbym mogl przeczytac. Nazwisko mozna darowac, nick obowiazkowo.

Logo kurnika choc ladne, to bym wywalil. Moze jakies duze ogloszenie typu plakat gdzies dac, czy informacje i tam przy okazji to logo dac.
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 01:52   

Wypisywanie nicka na turnieju na żywo, na dodatek rangi Mistrzostw Polski i z udziałem takich gości jak to zostało zapowiedziane, wydaje mi się po prostu niepoważne.
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2005-02-03, 01:56   

Ciekawe jaki nick sobie wpisze Ants Sooserv :) .
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-03, 02:17   

Kto chce/ma nick, moze wpisac. Nie ma obowiazku, a na pewno ulatwi to wszystkim, szczegolnie nowym osobom, ktore kojarza ludzi tylko po nickach, zorientowanie sie kto co i jak.

Jesli komus bardzo przeszkadzalo bedzie pole Nick, to niech chociaz zostanie puste miejsce na jego wpisanie.
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 08:55   

Rowniez uwazam ze pole nick powinno byc opcjonalne :)
Obowiazkowo Nazwisko i Imie oraz kraj.
Jesli ktos chce to moze sobie nicka wpisac, tylko wolalbym aby to bylo puste miejsce a nie np 'nick:" i potem wolne miejsce bo bedzie wygladalo glupio.

Co do loga kurnika to na plakietkach mowie mu kategoryczne nie. Bie jest to impreza organizowana, sponsorowana ani praktycznie w zaden inny sposob powiazana z kurnikiem. Jesli chcemy promowac kurnik zrobmy banner i powiesmy go w szkole, ale nie dawajmy loga na plakietki. Jedyne logo jakie powinno sie znalezc na plakietkach to logo (jesli powstanie) PSGRiP.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-02-03, 17:05   

Ok, logo Kurnika znika, zostałam przegłosowana ;-) Po imieniu (i nazwisku, jak ktoś zechce, to wpisze, nie będę nikogo zmuszała) wstawię country i potem nickname (mniejszą czcionką? na połowie kartek? ), zamiast logo Kurnika logo PSGRiP -- w ramach mobilizacji.

Dziekuję za żywą dyskusję!

IDsample.doc
Pobierz Plik ściągnięto 405 raz(y) 19 KB

 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 17:20   

Hmm... a może zamiast zostawiać kropki, po prostu wydrukować od razu odpowiednie dane? Będzie przecież lista zgłoszeń (mam przynajmniej nadzieję, że się pojawi) i na jej podstawie będzie można wydrukować stosowne karteczki. Ja bym wywalił nickname jednak - jak ktoś chce sobie chodzić obwieszony kartkami ze swoimi nickami, to już we własnym zakresie. :P
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-02-03, 17:22   


Czy jest jakis problem zeby to na razie wstawic ? Mysle ze chociaz jako tymczasowe logo bardzo dobrze sie sprawuje.

Pole nickname mozna wywalic, ale zostawic na nie miejsce i dac markera na miejscu, zeby mozna bylo wpisac. Kto bedzie chcial, ten wpisze.
 
 
 
bad_mojo 
recenzent ludzkości


Dołączył: 10 Lip 2004
Posty: 1569
Skąd: Konstancin-Jez.
Wysłany: 2005-02-03, 18:07   

Moim skromnym zdaniem pole na nick powinno być, po znów zaczynać rozmowy od tego, jaki kto ma nick? a co do tego, że niektórzy ;) będą obwieszeni karteczkami ze swoimi nickami, to już ich sprawa :] Ale jeden głowny powinien się pojawić. Oczywiście opcjonalnie, bo rozumiem, że starzy gracze z zagranicy mogą nie rozumieć pojęcia komputerowa tożsamość :)
_________________
Think for yourself. Question authority. / People tell me what to say, what to think and what to play.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-02-03, 18:30   

Z tymi kropeczkami to myślałam głównie o oszczędnościach, taniej wyjdzie wydrukować kartkę ze wzorem i potem resztę ksernąć, jak ma być ponad 120 osób...

IDsample.doc
Pobierz Plik ściągnięto 423 raz(y) 23 KB

 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2005-02-03, 18:30   

Ece napisał/a:
Pole nickname mozna wywalic, ale zostawic na nie miejsce i dac markera na miejscu, zeby mozna bylo wpisac. Kto bedzie chcial, ten wpisze.

Zgadzam się. Ale miejsce w postaci pustej przestrzeni, nie wykropkowane.

Cytat:
Z tymi kropeczkami to myślałam głównie o oszczędnościach, taniej wyjdzie wydrukować kartkę ze wzorem i potem resztę ksernąć, jak ma być ponad 120 osób...

Wyjdzie taniej, ale może o 2 złote. Na jednej kartce A4 zmieści się takich świstków ze 20. Ja myślę, że takie z wydrukowanymi od razu odpowiednimi danymi byłoby bardziej profesjonalne i tak się wszędzie robi, np. na przeróżnych konferencjach.
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-02-03, 18:50   

Dla osób, które nadeślą zgłoszenia, identyfikatory zostaną wydrukowane. Dodatkowo będzie kilkadziesiąt pustych, do wypisania na miejscu. Zresztą będzie przecież drukarka, mozna bedzie wydrukować też na miejscu kilka dodatkowych - jak słusznie zauważył Darek na jednej stronie A4 trochę ich się zmieści...
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-02-03, 18:57   

Dokładnie 8 :-) Więc ok, robię imienne :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group