Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 20:45
Wyniki turnieju w Pradze
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-11, 16:26   

100per napisał/a:
Żadne ze zgłoszeń na turniej w Warszawie nie wygląda mi na zgłoszenie Roy'a... Czyżby miało go nie być? Wiecie może dlaczego?


Z tego co zauwazylem, ostatnia aktualizacja listy uczestników miala miejsce tydzien temu - moze od tej pory sie jeszcze ktos zglosil? :roll:

Pozdrawiam

Angst

P.S. Zgloszenia Jokinga tez ciagle nie ma :|
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-11, 17:06   

To moze cos napiszze :D

Roy to prostu wymiatal. Od razu mowil, ze styl auteczka mu nie odpowiada i nie chce z nim grac, ale trafil na niego na koncu i zremisowal - pozostale partie wygral i dostal zloty medal, dyplmo i mogl sobie wybrac nagrode sposrod gier planszowych jak tam mieli.

W sobote ja, Marta i Roy spalismy w hotelu do 13, a Marcin gral w Renju i poszlo mu calkiem dobrze jak widac :] Ondik zrewanzowal sie za Pisky i wygral. Marcin dostal brazowy medal, dyplom i fajna zabawke, ktora musi wziac ze soba do Wawy i Wam pokazac (i dac mi sie pobawic).

Beda zdjecia, to moze wiecej komentarza dam :D

Co do przyjazdu, to Roy wlasnie mowil o kasie. Dobrze by bylo jakby przyjechal, poniewaz bylby jednym z faworytow, tym bardziej ze Zakon w Gomoku grac nie bedzie.

Alan byl, rozmawial po Polsku, w pisky nie gral (jak ktos mi powiedzial) bo overline wygrywalo, a w Renju mial grac w zaleznosci, ilu graczy i czy notowani w rankingu RIF, lecz go nie bylo. Do Polski nie przyjedzie - mowil ze moze, jednak Hanka powiedziala zaraz, ze za tydzien maja jakas wystawe w Berlinie bodajze i musza tam byc.

Z Czech bedzie jedynie Borówka. Krakonosz mowil, ze przyjedzie jak bedzie mial czas, wiec macie go meczyc jak spotkacie ;)
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-11, 17:48   

Na stronie www.piskvorky.cz pojawiły się zdjecia z turnieju

http://www.piskvorky.cz/?kat=5&yd=105

Moze ktoś opisze kto gdzie i jak :P

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-11, 18:18   

Gratulacje Roy,nc,johanka,Ece:)
_________________
P0zdr0 :P
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-11, 19:58   

Witam wszystkich
na poczatek kilka słów o pradze bylo bardzo przyjemnie (piwo czeskie jest najlepsze na swiecie)jesli chodzi o turniej to pożądne skupienie koncentracja i skupienie na grze i mozna dokonac wszystkiego no i przede wszystkim kazdy ruch musi byc przemyslany po to jest 10 min (to do minutowców:-)
Jestem bardzo szczesliwy poniewaz jechalem do pragi głownie z checia wygranej ,wiem ze ondik rowniez bardzo chcial wygrac i bodajze w 5 rundzie bylo spotkanie roy ondik moim zdaniem decydujace ktore udalo mi sie wygrac i to przy oryginalnym otwarciu ondika wiec nad niektorymi ruchami musialem myslec nawet 1 min i po tej przegranej ondik sie troszke pogubil i spadl na dalekie 8 miejsce jak na niego i dlatego bardzo mi Go szkoda, na szczescie wygral renju:-)
Marcin Jurek i Marta wiedza jak bardzo bylem zdeterminowany aby wygrac wiec do wawy po wygranym turnieju juz nie musze az tak bardzo myslec o wygranej ale bardzo chce jechac poniewaz po kilku(moze kilkudziescieciu) opowiesciach ece bardzo chce poznac polskich gomokowcow wiec jestem zdeterminowany aby pojechac a jak czapa chce to zazwyczaj mu sie udaje
Jesli chodzi o kwestie organizacyjne to wielkie DZIEKI DLA PRZEWODNICZKI MARTY bez ktorej mysle nie bylo by Polakow w pradze turniej byl w miare sprawnie zoorganizowany aczkolwiek jedna uwaga troszke za pózno ale reszta byla okey:-)
pozdrawiam, Roy
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-11, 21:47   

Cytat:
(...)piwo czeskie jest najlepsze na swiecie(...)
Dla wiadomosci innych - Roy pilnowal, zeby srednia dzienna piwo/osoba w polskiej druzynie nie spadla ponizej 5 :P Sam przed turniejem wypil 3, dzieki czemu umysl mu sie rozjasnil, przed wyjazdem 3 w knajpce, potem 2 na dworcu... :]
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-10-11, 22:04   

Witam!
Wyjazd był świetny. Podróż bez problemów, dzięki Johance mieliśmy nawet tańszy bilet grupowy po Czeskiej stronie;). Trochę przysypialiśmy ale dotarliśmy na 5 do Pragi. Po przyjeździe trochę poczekaliśmy na stacji, następnie wpadła Borówka i oprowadziła nas troszke po Pradze, później spotkaliśmy jeszcze Ondika i Krakonosza, posiedzieliśmy z nimi trochę w barze. Zagraliśmy też drużynowa gre międzynarodową którą udało nam się wygrać :) .
Następnie zaczął się turniej, którego przebieg jest znany, oczywiście na szczególne uznanie zasługuje wynik Roya ale Ece i Johance też się należą duże gratulacje :) . Organizacja bardzo dobra, medale, dyplomy i małe upominki dla zwycięzców. Jednak zabrakło wystarczającej ilości gobanów i niektóre gry trzeba było rozgrywać na kartkach. Po skończonym turnieju Jurek wręczył mały prezent Alesowi i wybraliśmy się do baru i troche było problemów ze znalezieniem miejsca które o tej godzinie miało wystarczającą liczbę miejsc, w końcu się to udało i można było spędzić czas przy rozmowach i piwku ;)
Był to pierwszy taki turniej na którym miałem przyjemność być, bardzo mi się podobało i chętnie będę jeździł na podobne turnieje w przyszłości, jednocześnie zachęcam też innych, jest to naprawde niezapomniane wydarzenie i możliwość poznania osobiście ludzi znanych dotychczas tylko przez neta ;)
Czekam na turniej w Warszawie, juz tylko kilka dni :)
Pozdrawiam i do zobaczenia w Warszawie :mrgreen:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-13, 17:14   

www.gomoku.pl/praha2004/ - zdjecia z naszego wyjazdu.

Szkoda ze nie zrobilismy zdjecia podczas przesiadki w Usti nad Orlic (czy jakos tak) - spotkalismy Amerykanina, Japonczyka i Hiszpanke :] Japonczyk cieszyl sie, ze w Polsce ktos gra w Gomoku-Narabe i zagral w pociagu ze mna 2 gry :D
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-10-14, 20:46   

Może kogoś zainteresuje jakie nicki mają gracze z turnieju w Pradze. Wtedy lepiej będzie się ich kojarzyć, jak sądzę. Poniżej wypisałem miejsca zajęte w turnieju gomoku oraz nicki tam, gdzie są znane (głównie z kurnika, choć kilka osób gra tylko na atlasie). Oczywiście niektórzy gracze mają więcej nicków.
Kod:
 1. roy_, czapareiro, czapareiroforfun, mbohdankiewicz1  :D
 2. kuson, snehulak, martinkusak
 3. king_ken
 4. zangrief
 5. kajmanus
 6. autickocz, kaprar
 7. bizur
 8. ondik1, asesinos__natos, golden_spike, zajicek_ondicek, itd.
 9. jane_doe, _klid, brainwashing, boruvka
10. teovan
11. ferda
12. krakonoszhor
13. specs
15. ece  :D
18. _nc_  :D
20. brundicek
22. johanka_z_arcu vel johanka_z kwarcu  :D
29. bugitka, coniki

Na turnieju renju oprócz graczy z gomoku pojawili się:
Kod:
 6. tumithak, modry_portugal, dabel_sam
 7. rika_, lonely_girl, prisoner, naiada, stistko2, apocalypse_

Mam nadzieję, że kogoś to zaciekawi. Dziękuję za uwagę. :]
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-14, 21:07   

W piatek pojawil sie tez Joking, z ktorym mamy zdjecie (ja i Johanka), a takze Hanka, ktora zobaczyc mozna "przy okazji" na jednym ze zdjec :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group