Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska - Węgry
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-23, 22:08   Polska - Węgry

W najbliższą niedzielę o godzinie 14.00 zagramy kolejny mecz – tym razem z drużyną węgierską. Naszych bratanków poprowadzi Roszler. Nieznany jest jeszcze skład ekipy węgierskiej.

Ja tradycyjnie na mecz powołuję najlepszą ósemkę z eliminacji:

Zakon
Minuta
Dein
Dragonik
Honor
Angst
Arczi
Chip

Czekam na potwierdzenie udziału od tych graczy.

Uwaga: prosiłbym o przybycie wszystkich graczy IRP, zwłaszcza tych, którzy mają zaległości w grach. Będzie możliwość zagrania brakujących partii lub ewentualnie umówienia się na bardziej pasujący termin. Nie ukrywam, że co niektórzy naprawdę nadużywają mojej cierpliwości i prawdopodobnie zostaną skreśleni. Być może jest to dla nich ostatnia szansa, by ukończyć eliminacje...

Zapraszam serdecznie pozostałych graczy i kibiców :) Mam nadzieję, że wreszcie odniesiemy sukces!!!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
roszler

Dołączył: 25 Wrz 2004
Posty: 1
Skąd: dfdsfe
Wysłany: 2004-09-25, 00:36   

We have 11 players who have feeling to play:

Nicknames (not in order of power):

hun_virag
hun_hex77
hun_malaj
hun_mcmanus
hun_rostasferike
hun_gabor_racz
hun_vepar
hun_zakka
hun_alwaysloses
hun_alexe
hun_roszler

I suggest 8 players in a team but it is not sure that everybody can be on kurnik in time.
We should agree with details before the competition so hungarain players will be on kurnik at 13.45 sunday.
Do you have any question?

roszler
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-25, 01:24   

Jak widzimy Wegrzy niezwykle powaznie podeszli do meczu i wystawiaja bardzo silny sklad.

Z naszej czolowej osemki wciaz czekam na potwierdzenie przybycia w niedziele od Zakona i Chipa (nie udalo mi sie do tej pory z nimi skontaktowac). Pozostala szostka powinna sie zjawic.

Prosze takze o przybycie (w miare mozliwosci) kolejnych czterech graczy z eliminacji (Soul_Reaper, Puholek, Nc i Alicecooper). Nie moge im obiecac, ze zagraja, ale rezerwowi sa niezbedni... Czekam na potwierdzenie takze od nich.

Jeszcze raz przypominam pozostalym graczom IRP, ktorzy maja zalegle partie do rozegrania - to moze byc ostatnia szansa, by dokonczyc eliminacje. Przyjdzcie, grajcie, umawiajcie sie na pozniej...

Apeluje takze o spokojne spedzenie wieczoru i nocy przed meczem ;) Chcialbym, aby kazdy zjawil sie w optymalnej formie. Bo bedzie naprawde ciezko...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Chip 

Dołączył: 08 Maj 2004
Posty: 11
Skąd: Głogów
Wysłany: 2004-09-25, 09:07   

Napewno sie zjawie na mecz.
Pozdrówka.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-25, 10:18   

Niestety mam zle wiesci - nie zagra Zakon :( W jego miejsce powoluje Puholka, ale on rowniez do tej pory sie nie odezwal...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-25, 17:41   

roszler napisał/a:

hun_rostasferike



I think that in games like this, because we're playing on the internet, everything is based on mututal trust and respect. I don't think i could either trust or respect player like rostaferike. This is kind of our sodam or grucha, and he shouldn't be allowed to play in national team.

/polskie tlumaczenie/ Wydaje mi sie ze w grach tego typu, gdyz gramy przez internet, wszystko jest oparte na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Nie wydaje mi sie zebym byl w stanie zarowno szanowac ani ufac graczom typu rostaferike. To jest gracz rodzaju naszego sodama czy gruchy, i nie powinien byc dopuszczany do gry w reprezentacji kraju.

Soul Reaper
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-09-25, 20:45   

To chyba Węgrzy decydują, kto ma ich reprezentować. Skoro nie masz dla kogoś z nich szacunku to Twój problem, Soul, i nie ma powodów, żeby to ujawniać, szczególnie w kontekście narodowym. Twój post jest skandaliczny! Rosta jest bardzo denerwujący, to fakt, ale mówienie Węgrom, kto ma ich reprezentować, a kto nie to jakiś Jihad! Możesz przecież odmówić gry!
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-26, 10:52   

Barfko z jednej strony masz racje, ale z drugiej przeciez Soul niczego Wegrom nie nakazuje... Oni maja glos decydujacy, a swoimi obawami Soul mial prawo sie podzielic, zwlaszcza zwazywszy na opinie jaka Rostas ma w samym obozie wegierskim ;) Zgadzam sie, ze temat nieco kontrowersyjny, aczkolwiek nie ma co z niego od razu skandalu robic ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-09-26, 13:42   

Dajcie po prostu porządnego łupnia Rostasferike :) . Napisać, że to cham to jedno, ale napisać, że nie powinien reprezentować Węgrów to drugie, bo to Węgrów sprawa jest. A cham to on jest i już. Przyjemność gry z nim w pobliżu mała, ale może będzie siedział cicho i post Soula mimo wszystko zadziała pozytywnie. Chyba przegiąłem z tym skandalem :) , macie rację.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-27, 01:07   

W niedzielę 26 września 2004 roku rozegrany został drugi międzynarodowy mecz Internetowej Reprezentacji Polski w gomoku. Tym razem naszym rywalem była ekipa Węgier. Mimo walecznej postawy zawodników i żywiołowego dopingu kibiców ulegliśmy Węgrom 77:85.

Należy tu zauważyć, iż w odróżnieniu od meczu z Czechami wystąpiliśmy w najsilniejszym składzie. Nie wystarczyło to jednak na dobrze dysponowanych tego dnia przeciwników, choć rzut oka na ich skład wystarcza, by spostrzec, iż potykaliśmy się ze ścisłą kurnikową (i nie tylko zapewne) czołówką.

Decydujące dla wyniku spotkania okazały się dwie feralne dla nas rudy (V i VI), w czasie których z 4 punktów przewagi zrobiło się 7 punktów straty. Zgodnie z oczekiwaniami najlepiej spośród Polaków wypadł Zakon, a tuż za nim Puholek, który na pewno wszystkich pozytywnie zaskoczył. Dla Węgrów najlepiej punktowali Sympoange15, Gabor_racz oraz Virag.

Nie licząc drobnych problemów na początku (Roszler nie mógł przeczytać mojego maila, gdzie wyjaśniłem mu zasady rozgrywania meczu, a większość Węgrów miała problemy ze zrozumieniem, iż po skończonej rundzie każdy z nich gra na stole o numer niższym :P ) obyło się w zasadzie bez większych zakłóceń. W tym miejscu muszę zaapelować o trochę większy rozsądek nie tylko graczy, ale i kibiców. Zanim wyślecie mi priv w trakcie meczu, zastanówcie się, czy sami nie możecie sobie odpowiedzieć na zadawane mi pytanie oraz czy jego zadanie jest rzeczywiście konieczne, a także sprawdźcie proszę, czy czasem nie kończy mi się czas w partii (niestety okienka priv wyskakują w Kurniku na pierwszy plan). Szczytem był priv w przegranej partii z Roszlerem, który pojawił mi się 6 sek do końca... Nie jestem niestety w stanie udzielać wszystkim instrukcji, śledzić wszystkie partie, analizować nasze szanse na zwycięstwo oraz sprawdzać na bieżąco wynik i przyjmować do IRP, jednocześnie szukając vcf w partii z Sympo. Spróbujcie to zrozumieć. Was jest 100 osób, a ja sam i po prostu wszystkiego nie ogarnę.

Chciałem podziękować naszym graczom za przybycie, walkę do końca i sprawne wypełnianie moich instrukcji, co bardzo ułatwiło mi prowadzenie meczu. Dziękuję także serdecznie wszystkim, którzy nam dopingowali, a zwłaszcza Jacolowi i Sebie, przy pomocy których przekazywałem komunikaty na kanał ogólny :) Podziękowania także dla Kvassa, który zajął się w trakcie turnieju utrzymaniem porządku w pokoju :)

Gratuluję Węgrom dobrych gier i zwycięstwa oraz obiecuję rewanż :D

Poniżej zamieszczam komplet rezultatów

Pozdrawiam

Angst

Polska – Węgry 77:85

I runda

Polska – Węgry 11:7


Zakon – Virag 1:1
Minuta – Alwaysloses 1:1
Dein – Vepar 2:0
Dragonik – Roszler 2:0
Honor – Sympoange15 0:2
Angst – Mcmanus 0:2
Arczi – Malaj 2:0
Chip – Hex77 2:0
Puholek – Gabor_racz 1:1

II runda

Polska – Węgry 7:11 (18:18 )


Zakon – Alwaysloses 1:1
Minuta – Vepar 1:1
Dein – Roszler 0:2
Dragonik – Sympoange15 0:2
Honor – Mcmanus 1:1
Angst – Malaj 1:1
Arczi – Hex77 1:1
Chip – Gabor_racz 0:2
Puholek – Virag 2:0

III runda

Polska – Węgry 11:7 (29:25)


Zakon – Vepar 2:0
Minuta – Roszler 1:1
Dein – Sympoange15 1:1
Dragonik – Mcmanus 2:0
Honor – Malaj 1:1
Angst – Hex77 1:1
Arczi – Gabor_racz 1:1
Chip – Virag 0:2
Puholek – Alwaysloses 2:0

IV runda

Polska – Węgry 9:9 (38:34)


Zakon – Roszler 2:0
Minuta – Sympoange 1:1
Dein – Mcmanus 0:2
Dragonik – Malaj 2:0
Honor – Hex77 0:2
Angst – Gabor_racz 0:2
Arczi – Virag 0:2
Chip – Alwaysloses 2:0
Puholek – Vepar 2:0

V runda

Polska – Węgry 6:12 (44:46)


Zakon – Sympoange15 0:2
Minuta – Mcmanus 2:0
Dein – Malaj 0:2
Dragonik – Hex77 0:2
Honor – Gabor_racz 0:2
Angst – Virag 1:1
Arczi – Alwaysloses 1:1
Chip – Vepar 2:0
Puholek – Roszler 0:2

VI runda

Polska – Węgry 6,5:11,5 (50,5:57,5)


Zakon – Rostasferike 2:0
Minuta – Malaj 1:1
Dein – Hex77 0:2
Dragonik – Gabor_racz 0:2
Honor – Virag 0:2
Angst – Zakka 2:0
Arczi – Vepar 0:2
Chip – Roszler 1:1
Puholek – Sympoange15 0,5:1,5

VII runda

Polska – Węgry 8:10 (58,5:67,5)


Zakon – Malaj 2:0
Minuta – Hex77 0:2
Dein – Gabor_racz 1:1
Dragonik – Virag 0:2
Honor – Zakka 2:0
Angst – Vepar 2:0
Arczi – Roszler 0:2
Chip – Sympoange15 0:2
Puholek – Rostasferike 1:1

VIII runda

Polska – Węgry 9:9 (67,5:76,5)


Zakon – Hex77 2:0
Minuta – Gabor_racz 1:1
Dein – Virag 1:1
Dragonik – Zakka 1:1
Honor – Vepar 1:1
Angst – Roszler 1:1
Arczi – Sympoange15 0:2
Chip – Rostasferike 0:2
Puholek – Malaj 2:0

IX runda

Polska – Węgry 9,5:8,5 (77:85)


Zakon – Gabor_racz 0:2
Minuta – Virag 0:2
Dein – Zakka 2:0
Dragonik – Vepar 1:1
Honor – Roszler 1:1
Angst – Sympoange15 1:1
Arczi – Rostasferike 1,5:0,5
Chip – Malaj 2:0
Puholek – Hex77 1:1

Polska (77 pkt.)

Zakon 12
Puholek 11,5
Angst 9
Chip 9
Dragonik 8
Minuta 8
Dein 7
Arczi 6,5
Honor 6

Węgry (85 pkt.)

Sympoange15 14,5
Gabor_racz 14
Virag 13
Hex77 11
Roszler 10
Malaj 5
Mcmanus 5
Vepar 5
Rostasferike 3,5
Alwaysloses 3
Zakka 1
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-27, 08:07   

Gratulacje dla obu drużyn.

Ja niestety, nie mogłem kibicować podczas meczu.

Mam nadzieję, że tego typu potyczki staną się stałym punktem kurnikowego świata. I miło będzie od czasu do czasu zobaczyć zapchany dobrocin :) (stare, dobre czasy, ach...)

Jeszcze raz gratuluję.

Arek / aaru
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
kantpie 
jajcol :)


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 280
Skąd: Swarzędz
Wysłany: 2004-09-27, 08:29   

Gratki dla Wegrów i Polaków.

Szkoda, ze nie moglem byc do konca, bym wam kibicowal ;)
 
 
draqul 


Dołączył: 07 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2004-09-27, 08:40   

Gratuluję Polakom (no i Węgrom też) Czekam z niecierpliwością na mecz Polska - Rosja :D
 
 
 
zakon 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 24
Wysłany: 2004-09-27, 12:18   

Witam,

Niestety Węgrzy nam dolali. Ja mam najwieksze pretensje do siebie, chyba do póki będę grał w kafejkach nie wrócę do "dawnego" poziomu. Niestety zapunktowałem tylko +3 (na 18 partii 12 pkt), ale to i tak nie jest najgorszy wynik (a w naszej drużynie nawet najlepszy :/) biorac pod uwagę, że miałem kilkusekundowe lagi, dziecko szefa kafejki darło się w niebogłosy i na dodatek co chwilę musiałem zmieniać kompy. Szczytem wszystkiego było odłączenie netu na kilka minut, jak wrócilem miałem niecałe 2.5 na całą partię, no i ciągłe lagi. To jednak nie usprawiedliwia mnie przed momentami fatalną grą, na szczęście Węgrzy nie zauważyli mojej niedyspozycji i podeszli do gier z niezwykłym respektem, co miało bezposrednie przełożenie na ich anamiczną grę, a pośrednio na moje wygrane).
Niestety założenie nowych ników uniemozliwia właściwą komunikację (na ogólnym), przez co w naze poczynania wkrada się pewien chaos, który osłabia ducha drużyny. Nie znamy na bieżąco wyniku, itp.
Niemniej traktuję wszystko jako przednia zabawę. I nawet pomimo wyniku POLSKA RULEZ :D
PS. Serdecznie dziękuję za wierne kibicowanie.
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-27, 15:02   

Gratki dla całej drużyny. Graliście naprawde super :wink:

Juz niemoge sie doczekać nastepnego meczu :] POLSKA! POLSKA! POLSKA! :D

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group