Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:29
Zgłoszenia na turniej w Warszawie 16-17 października
Autor Wiadomość
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-10-12, 17:27   

Rozumiem, że osobom z Warszawy trudniej dosłać maila ze zgłoszeniem?
(to zdanie jest skierowane do osób, które tych zgłoszeń nie wysłały, a już długi czas deklarują swoją obecność).

Swoją drogą, przydałoby się zaktualizować stronę z listą uczestników, bo możliwe, że zupełnie niepotrzebnie jeżdżę sobie po niektórych warszawiakach. :)
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-12, 19:00   

[akapit]Arek do zobaczenia na turnieju w pente - będę bił rekord w szybkości pokoniania przeciwnika, zgadnij jakie miasto mi zasponsoruje graczy ; D
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
elasissi 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-12, 20:10   

Witam wszystkie kurczaki :) Ociągałam sie z rejestracją na forum ale właśnie przyszła odpowiednia pora , żeby to zrobić:) Mam kilka pytań dotyczących turnieju w Wa-wie, ale zanim do nich przejdę , jedno podstawowe- czy znajdzie się dla mnie miejsce jesli wysle zgłoszenie w czwartek... w tej chwili nie mogę na 100% potwierdzić udziału w turnieju ( czytaj - czy przyjade, grac bedzie chyba tylko kurczak:- )
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-12, 20:12   

[akapit]Znajdzie się prawie napewno, chodzi (chyba) o przybliżoną liczbę graczy - jeden w tę czy w drugą stronę wiele nie zrobi : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-12, 20:24   

Znajdzie sie miejsce - wysylaj zgloszenie, przyjezdzaj i bedzie fajnie :]

Ktos wyslal do MAFa zaproszenie ? Ostatnim razem byl, to teraz rowniez moglby zajsc :D
 
 
 
kurczaczek 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 20
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-12, 21:14   

Moze przyjade fajnie bedzie ;) )
Pozdrowka :)
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-12, 22:13   

Elasissi napisał/a:
czy znajdzie się dla mnie miejsce jesli wysle zgłoszenie w czwartek...
Jak dobrze wiesz, kobietom, a zwłaszcza pięknym, się nie odmawia, zatem miejsce się znajdzie, nawet jeśli zgłosisz się w sobotę o 9:59...

PS. Miło Cię tu widzieć :)
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-12, 22:41   

No byloby super jakbys Elu przyjechala :D Postaraj sie tez zabrac ze soba pare kolezanek z czasow, kiedy to jeszcze grala Fraktalka np. :P

Pozdrawiam

Piotrek401
 
 
 
elasissi 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-12, 23:38   

angst napisał/a:
No byloby super jakbys Elu przyjechala :D Postaraj sie tez zabrac ze soba pare kolezanek z czasow, kiedy to jeszcze grala Fraktalka np. :P

Pozdrawiam

Piotrek401

Fraktalka zaszyla sie chyba w Toruniu:)) nawet na GG spotykamy sie sporadycznie, ale przywioze kurczaczka :) ))
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-10-13, 00:13   

A Jagódkę ( :wink: )??
 
 
 
elasissi 


Dołączyła: 12 Paź 2004
Posty: 17
Skąd: Kętrzyn
Wysłany: 2004-10-13, 00:33   

angst napisał/a:
A Jagódkę ( :wink: )??

Jagódke miałam przyjemność spotkac na wakacjach:) Ale ona juz nie gra w kropeczki..........a pozatym czas juz chyba spac?? :wink:
 
 
roy_ 
Klubowicz


Dołączył: 15 Wrz 2004
Posty: 281
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2004-10-13, 08:58   

hej
Moj wyjazd na tour jest juz pewny yeah :D dzis wysle zgloszenie ale mam jeszcze kilka pytan czy jest ktos kto jedzie z wroclawia pociagiem , na jakiej stacji mam wysiasc we wawie i wogule mam problem bo ja w warszawie nigdy nie bylem czy jest ktos jescze taki kto nie wie jak dojsc na tour, czy bylby ktos tak mily aby spotkac sie ze mna dla przykladu o 9 rano na dworcu i pojsc ze mna na tour?czy moze jest jakis punkt zbiorki dla przyjezdzajcych?
pozdro , roy
_________________
Piwo jest pyszne piwo pic trzeba kto pije piwo ten pojdzie do nieba
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-10-13, 09:50   

[akapit]Turniej już blisko może ten kto potrzebuje pomocy napisze jakim pociągiem przyjeżdża i w jaki dzień? Szczegóły ustali się na gg : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-10-13, 12:05   

Dobrze, ze chaosu jest jeszcze. Mnie Posciel meczy o odbior z dworca i Termin dzwonil, ze nie zna Wawy, wiec musze znalezc punkt spotkania i pilotowac go po Wawie.

Kazdy kto bedzie wiedzial o ktorej i jak przyjezdza, to niech napisze tutaj, ew. na GG do mnie, czy chaosu i pomyslimy co i jak.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-10-13, 13:57   

Ece napisał/a:
Kazdy kto bedzie wiedzial o ktorej i jak przyjezdza, to niech napisze tutaj, ew. na GG do mnie, czy chaosu i pomyslimy co i jak.
Lepiej tutaj - po pierwsze będziemy wszyscy wiedzieć, jak sprawa wygląda (jest sporo pytań od różnych osób kto o której przyjeżdża), a po drugie być może dzięki temu dość liczne grono warszawskie się bardziej zmobilizuje.

Przypominam, że Andrzej przywiezie zegary pociągiem i trzeba mu pomóc w dostarczeniu ich do szkoły (nie wie jeszcze, o której dokładnie przyjedzie, pociąg jest na dworcu co godzinę - 15:30, 16:30 itd)

Przy okazji przypominam również, że do szkoły będziemy mogli wejść dopiero po godzinie 20:00 - chyba, że coś się jeszcze zmieni, ale szanse są niewielkie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group