Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 20:45
Zaproszenie do Pragi
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2004-08-12, 13:37   Zaproszenie do Pragi

Tutaj macie linka do oficjalnych stron 3 Olimpiady Gier Umysłowych (moje wolne tłumaczenie, nie czepaić sie ;-) ), na które serdecznie zapraszam!
Trochę ta stronka jest napaćkana, może sie nie chcieć szukać, więc pisze, że turniej GOMOKU będzie rozegrany 8 października (piątek) od godz. 17.30, natomiast turniej RENJU w sobotę, 9 października, od godz. 9.00.
W gomoku będzie sie grać systemem szwajcarskim, 7 rund, 15 min. na rozegranie partii.
W renju także szwajcar, 5 rund, 20 min. na rozegranie partii.
Te liczby mogą jeszcze ulec zmianie, także godziny rozpoczęcia (17.30 na gomoku to JEST straszna godzina ;-) )
Jeżeli ktoś ma chęć sie przejechać do Pragi, to kontakt do mnie gg2127318 - wszystko załatwię, nocleg, zgłoszenia, dojazd na własny rachunek, ale w Pradze nie pozwolę sie chętnym zgubić :-)

GORĄCO ZAPRASZAM!!!
Ostatnio zmieniony przez Gość 2004-08-12, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-12, 13:50   

Ten turniej w Gomoku troche pozno sie im skonczy, ale co tam.

Zakladam ze to taka sama pomylka jak moja i ze 15/20 minut nie jest na ruch, a na partie dla zawodnika ;)

Ja bym wszedzie pojechal, jednak moje fundusze srednio widza te wszystkie turnieje ktore maja sie odbyc :]

Tak w ogole to niech ktos pomysli w jakim dziale dawac ogloszenia o turniejach, bo nie dotycza one samego Gomoku.
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-08-12, 14:17   

Ece napisał/a:
Ten turniej w Gomoku troche pozno sie im skonczy, ale co tam.

Planowana godzina zakończenia -ok.23.00 -jeszcze młoda godzina Jurku!
Ece napisał/a:
Zakladam ze to taka sama pomylka jak moja i ze 15/20 minut nie jest na ruch, a na partie dla zawodnika

UUU, faktycznie, mój błą, dzięki! Już poprawiam ;-)
Ece napisał/a:
Ja bym wszedzie pojechal, jednak moje fundusze srednio widza te wszystkie turnieje ktore maja sie odbyc

To dobrze, że nie wspomniałam o turnieju w Budapeszcie, musielibyśmy się złożyć na jedzonko dla Jurka :-)
Ece napisał/a:
Tak w ogole to niech ktos pomysli w jakim dziale dawac ogloszenia o turniejach, bo nie dotycza one samego Gomoku.

Ja bym dawała do działu Reprezentacji - uczestnictwo w turniejach jest przeciez jednym z głównych założeń statutowych :-)

Pozdrawiam!
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-17, 14:31   

Czy ktoś się powazniej już zastanawiał nad wyjazdem do Pragi?

Na razie wiem o następujących osobach: Johanka, Jurek, Dragon, Honor, Aaru, Lutalek, ja - wychodzi już siedem osób, całkiem ładnie. Czy ktoś jeszcze jest zainteresowany?

Proszę o zgłoszenia, uwagi.

Czy plan gier opisywany przez Johankę nie zmienił się? Poza tym jak wygląda sprawa noclegu i innych kosztów?
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-17, 14:38   

??

Zostałem zaskoczony stwierdzeniem, że wybieram się do pragi, ale skoro tak Miłosz mówi, to muszę się nad tym zastanowić. :)

Określę się w nadchodzącym tygodniu

Pozdrawiam
aaru / Arek

[ Dodano: 2004-09-17, 14:40 ]
Ale raczej odpada, żebym się tam pojawił razem z lutalkiem. Któryś z nas musi zostać w pracy w piątek :) - niestety. I to raczej na pewno będę ja.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-09-17, 15:27   

100per napisał/a:
Czy plan gier opisywany przez Johankę nie zmienił się? Poza tym jak wygląda sprawa noclegu i innych kosztów?


Plan sie niestety nei zmienił (tylko długość gry skrócono do 10 min. dla gomoku i 30 dla renju)
Nocleg-albo na podłodze za 30 kc (około 5 zł) z wlasną karimatą i śpiworem, 10 min. od miejsca turnieju, albo na miejscu w łóżku za 300 kc (około 50 zł).

Inne koszty:
Opłaty za grę: 45 kc dorośli (55 kc, jeżeli rejestracja po 20.09)
35 kc znizkowe (studenci, emeryci) (po 20.09 - 45kc)
25 kc dzieci do 15 lat (po 20.09 - 35 kc)
Obiady w restauracjach praskich w okolicach 100-150 kc, ale mozna tez zjesc na miescie za 15 kc parówke w bulce (smaczna!) lub przywieźć wlasny prowiant :-)
Dojazd na miejsce srodkami komunikacji miejskiej z dworca kolejowego to grosze -12 kc w jedną stronę.

100per napisał/a:
Na razie wiem o następujących osobach: Johanka, Jurek, Dragon, Honor, Aaru, Lutalek, ja


Ja nie wiem o Tobie Miłoszu, o Darku i Honorze, wiem za to o _nc_ i royu (czapareiro) i może Kashonek (?) -nie brałam pod uwagę auta żadnego , więc wszyscy planujemy dojazd pociagiem. Jeżeli ktoś ma inny pomysł, to proszę o napisanie w temacie lub priv :-)

Jeżeli macie jakieś pytania--piszcie, nie pamiętam nigdy o wszystkim!!

I najwazniejsze...FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-17, 16:22   Re: Zaproszenie do Pragi

Johanka_z_arcu napisał/a:
(...) turniej GOMOKU będzie rozegrany 8 października (piątek) od godz. 17.30

To nie będzie turniej w gomoku, ale w piškvorky (trochę farbowane zresztą). Różnica jest taka, że w piškvorkach więcej niż 5 kamieni w linii też wygrywa. Jeśli ktoś myśli o wysokich miejscach niech sobie lepiej przygotuje jakieś trikowe otwarcia w tym wariancie. :]

PS Nie upieram się, że nie pojadę. :]
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-09-17, 17:47   


Prawda, myślałem.... z tymże tydzien później jest Warszawa a tego raczej nie przeoczę, natomiast jestem osobą niepracującą także... wiadomo o co chodzi. Dodatkowo ma być wpiatek i niewiadomo czy ważnych zajęć nie będę miał (np. laboratoria gdzie pracuje sie w sekcjach ilus osobowych a raczej nie chciał bym zawieść kolegów, gdyż komplet jest wymagany do zaliczenia.) Także jeszcze dam znać 5-6 października ostatecznie.

Pozdrawiam.
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-09-17, 17:53   

ja również chcę się wybrać do Pragi
5 czy 6, co za różnica ? Ważne żeby była fajna zabawa ;)
a trzeba się już zapisywać czy można na miejscu ?
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-17, 18:23   

nc napisał/a:
5 czy 6, co za różnica ? Ważne żeby była fajna zabawa ;)

Różnica wynosi 1. :P Gdy ktoś chce się tylko pobawić, pewnie jest mu wszystko jedno, ale gdy ktoś chce poważnie powalczyć o nagrody, to już ma znaczenie, dlatego o tym napisałem.
nc napisał/a:
a trzeba się już zapisywać czy można na miejscu ?

Jeśli się zapiszesz przed 20 września będziesz miał taniej (patrz post Johanki). Dodatkowo wszystko jest na stronie Olimpiady.
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-09-17, 18:25   


Chodzi o to, że będę znał rozkład zajęć i efekt wizyty w banku.....
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-30, 16:59   

Turniej sie zbliza, mielismy jechac z Dragonem, lecz niestety nie wyszlo.

Pytanie przede wszystkim do Johanki i nc jak sie zapatruja na wyjazd (wiem ze juz dawno chcieliscie jechac) i do innych, czy moze jada.

Mam nadzieje ze Marta przedstawi dokladnie jak mozna sie tam dostac (pociagi) i moze poda przyblizone koszty. Z tego co mi mowila w 100 zl mozna sie zamknac za podroz w 2 strony (studencka znizka), a i nocleg bardzo tanio mozna.

Ja chetnie pojade, a im wiecej nas tym lepiej ;)
 
 
 
nc 

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 297
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-09-30, 17:25   

http://www.idos.cz/ - strona takiego czeskiego pkp, jest angielska wersja ale w czeskiej też się można połapać
z wrocławia jest kilka połączeń np.7:42-14:00 bez przesiadek (w piątek) lub 22:23-5:19 (w czwartek) z 1 przesiadka, najlepiej było by jechać z kimś znajomym dlatego jak ktoś jedzie przez lub z wrocławia prosze o kontakt :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group