Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Polska - Czechy
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-14, 01:06   Polska - Czechy

W najbliższy weekend odbędzie się pierwszy historyczny międzynarodowy mecz Internetowej Reprezentacji Polski. Przeciwnikiem IRP będzie drużyna Czech. Początek rozgrywek w sobotę o godz. 13.00 (oczywiscie w Kurniku). Wciąż dogadywane są szczegóły. Najprawdopodobniej zagramy też w niedzielę, gdyż idąc na rękę naszym sąsiadom zgodziłem się na partie 10-minutowe. Na pewno zagramy swap na planszy 15x15 (zakaz cofania). Nie wiadomo wciąż ilu będzie Czechów, toteż nie ustaliliśmy jeszcze systemu rozgrywek. Wstępnie powołuję 8 najlepszych osób z eliminacji, czyli następujących graczy:

Zakon
Minuta
Dein
Dragonik
Honor
Angst
Arczi
Chip

Czekam na deklaracje tych zawodników do czwartku. W razie niemożności wystąpienia w tym meczu dowołany będzie któryś z zawodników z listy rezerwowej:

Soul_reaper, Puholek, Nc bądź Alicecooper.

Zapraszam także pozostałych graczy (IRP i nie tylko oczywiście). Liczę na interesujące gry oraz podtrzymanie dobrych stosunków z zawodnikami czeskimi :)

Proszę śledzić ten temat, który będzie uaktualniany w miarę pojawiania się nowych informacji...

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-09-14, 02:05   

Super wiadomość!
Będe za was trzymał kciuki :) )).
Będe wtedy z zakopanem, lae jak uda mi sie znalesc troche czasu to chętnie wpadne popatrzyć. Szkoda żę nie moge grać:), no ale grający zdecydowanie lepiej wypadliw eliminacjach. Trzymam za was kciuki:)!

P.S. Im więcej czasu na gre tym lepiej. 10min jest super
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-14, 04:32   

Czesi mają na razie ekipę sześciu graczy w składzie: joking, nerf, kajman, ondik, ferda i autičko.

Powodzenia, dajcie im popalić! :mrgreen:
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-14, 09:29   

Zakon
Minuta
Dein
Dragonik
Honor
Angst
Arczi
Chip

Hmm.. To ja może, okiem "eksperta" ( :rotfl: ) podam skład, który jako kapitan bym wystawił, myślę ze pomyślisz nad tym Angst..

Utratos (namowcie go)
Zakon
Puholek
Gondzio
Dein
Minuta
Angst
Alicecooper

A że Utratos na pewno się nie zgodzi, to jeszcze:

Dragonik, chociaż to minutowiec.
-----------------

Mamy spore szanse, Czesi nie są aż tak mocni, Kajmanusa ja ogrywam (na 1min 6:0, na 5 4:2) Ondik to więcej gada niż gra, a jak już gra to mnie nie ma, więc nie wiem na jakim jest poziomie, ale pewnie też do ogrania.. Nerf też.. Z Autickoczem nieźle sobie radził Angst wczoraj, no a z Ferdą grał Alicecooper (wygrał). Zostaje Joking.. Z tą lamką będzie gorzej, ale Zakon, czy Utratos powinni mu urwać parę gier.. Albo pokonać :mrgreen:
Wczoraj Puholek z nim grał z miernym skutkiem, no ale to inna sytuacja..

Ogólnie życzę powodzenia, pewnie do Czechów dołączy też Rika i ten np. Pavelr1 albo Kamen Urazu, zresztą pewne jest jedno.. WYGRAMY! :rotfl:

No bo macie takiego boskiego kibica :]

P.S - wczoraj miałem 2:2 z Angstem na 5 minut :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-09-14, 10:32   

adik napisał/a:


Hmm.. To ja może, okiem "eksperta" ( :rotfl: ) podam skład, który jako kapitan bym wystawił, myślę ze pomyślisz nad tym Angst..

Utratos (namowcie go)
Zakon
Puholek
Gondzio
Dein
Minuta
Angst
Alicecooper


nie gralem irp wiec odpadam :D
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-09-14, 11:30   

Czytam czeską stronę i widzę bojowy nastrój, zagrzewanie do boju...wchodze na naszego foruma i o dziwo! widze sytuacje podobną :-) Do boju chłopaki, dajcie Czechom popalić, ja będę wiernie kibicowała, chociaż nadal jeszcze nie wiem, której drużynie ;-)
Acha, i w związku z tym mam cichą nadzieję, że gry będzie można chociaż obserwować...tutaj Piotrek nie ulegaj :-) (w czeskiej ekipie pojawiły się głosy, żeby robić prywatne stoły).

Żeby było bezstronnie... Hajráááááá!!!!!! :) ))

Pozdrawiam :)
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-14, 12:21   

Udzielam Wam wszystkim odgórnego błogosławieństwa - będę trzymał kciuki.


Porażki nie przyjmuję. ;)
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-14, 12:26   

Hmm.. Johanka - napisz Czechom, że stoły powinn być publiczne i zawsze jak ktoś wejdzie zobowiązuje się wklejać "Na tym stole nie wolno nic pisać. Każde słowo grozi wyproszeniem".. Ja sam się powstrzymam od gadania, co powinno być dużym zaszczytem dla grających :D

Gondzio - po co IRP? Przecież i tak te całe eliminacje i to wszystko nie jest skończone, a poza tym powinni grać najlepsi..

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-09-14, 13:50   

Adik napisał/a:
po co IRP? Przecież i tak te całe eliminacje i to wszystko nie jest skończone, a poza tym powinni grać najlepsi..

Eliminacje się nie skończyły, ale grają najlepsi.
 
 
HonoR 
Emeryt

Dołączył: 05 Maj 2004
Posty: 398
Skąd: Bytom
Wysłany: 2004-09-14, 14:13   

Cytat:
velmi hezky jsi to řekl - ale chybí motivační duch! Představte si před sebou dvoumetrovýho plešatýho chlapa :-O nu, třeba mě, představte si, že má maskáče, větrem šlehanou tvář a řve na vás a prská : "MY JE PORAZÍME, MY JE ZADUPEME DO ZEMĚ, BUDOU LITOVAT, ŽE SE NARODILI, TAK KDO JE TU NEJLEPŠÍ?! :o) pardon, nechal jsem se unést, ale dáme jim do kožichu, motivace je moc důležitá, já osobně se na ten turnaj těšim velice. Ti, kteří nechtějí hrát, nechť alespon dorazí fandit.



To Cytat ze strony czeskiej federacji. Nierozumiem czeskiego, ale po słowie ZADUPEME stwierdzam, ze są bojowo nastawieni :)
_________________
Zawartość alkoholu we krwi [||||||||||||||||] 63%
 
 
 
autickocz


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 34
Skąd: Hradec Krlaove
Wysłany: 2004-09-14, 15:13   

velmi hezky jsi to řekl - ale chybí motivační duch! Představte si před sebou dvoumetrovýho plešatýho chlapa :-O nu, třeba mě, představte si, že má maskáče, větrem šlehanou tvář a řve na vás a prská : "MY JE PORAZÍME, MY JE ZADUPEME DO ZEMĚ, BUDOU LITOVAT, ŽE SE NARODILI, TAK KDO JE TU NEJLEPŠÍ?! :o) pardon, nechal jsem se unést, ale dáme jim do kožichu, motivace je moc důležitá, já osobně se na ten turnaj těšim velice. Ti, kteří nechtějí hrát, nechť alespon dorazí fandit.

WE WILL BEAT THEM AND THEY WILL REGRET, THAT THEY WERE BORN, SO WHO IS THE BEST HERE?!!!!

ATTAAAAACK!!! HRRRRRR!!!

:P
_________________
Enjoy renju, renjoy your life :-)
 
 
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-09-14, 15:45   

Hmm..

Skład taki jak przedstawiłem wydaje mi się najrozsądniejszy. Arczi grywa (tak jak ja) głównie na minutę, poza tym Puholek w rezerwie (???) to gruba przesada. Pierwszy skład pewny. Gondzio, mimo że nie ma czasu na IRP, to na pewno chętnie zagra..

Podobnie Alice - mimo, że obrywa z Jokingiem non stop, to i tak jest jednym z najlepszych zawodników z Polski w te klocki..

Chip długo nie gra, nie wydaje mi się, aby był w formie..

Za Chipa i Arcziego dać Alice i Puholka, a za Dragonika ew. Gondzia.

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-14, 18:10   

Uwaga: z przyczyn obiektywnych nie wystąpią w meczu Zakon i Chip :( . Zastąpią ich Soul_reaper i Puholek. Wciąż czekam na potwierdzenie udziału w meczu od Deina i Minuty oraz Puholka. Reszta graczy zadeklarowała już swoje pojawienie się w Kurniku w sobotę o 13.00. Nastroje są bojowe. Mimo osłabień deklarujemy walkę do ostatniej kropki :D

Pozdrawiam

Angst

P.S. O składzie w tym meczu decydują czynniki obiektywne – ilość punktów na pojedynek uzyskana w rozgrywkach IRP. Nie mogę robić wyjątków. Utratos się do IRP nie zgłosił, a Gondzio z gry zrezygnował. Drzwi do kadry są jednak dla nich zawsze otwarte i z chęcią ich w przyszłych meczach obejrzę w barwach Polski :)
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-09-14, 19:49   

Dein nie zagra. Ogólnie kiszka. Ale i tak wygramy, tym większy będzie wstyd Czechów. :P
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-09-14, 23:58   

W miejsce Deina wchodzi Nc. Nasz sklad przedstawia sie aktualnie nastepujaco:

Minuta
Dragonik
Honor
Angst

Arczi
Soul_reaper
Puholek
Nc

W odwodzie pozostaja Alicecooper i Kakarol :)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group