Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ostatni turniej 2010
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-10-17, 00:02   

Formalna decyzja jeszcze nie zapadła, ale raczej tak.

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-28, 21:18   

maestro napisał/a:
Czy jest jakiś pomysł jak podczas turnieju zapewnić odpowiednie warunki do gry? Zakładam, że odbędzie się on w tym samym miejscu co poprzednie krakowskie turnieje, podczas których zdarzały się pewne incydenty - puszczanie muzyki, oglądanie telewizji - czy mamy zatem plany jak nie dopuścić do zakłócania ciszy w trakcie rozgrywek?

ptyl napisał/a:
kolera na czas turnieju wszystkie miejsca w schronisku zajęte

Jeśli to prawda, a chyba 300 miejsc mają to może być głośno, więc powtórzę za kotem, jest jakiś pomysł ? Będziemy mieli salę na wyłączność ? :)

* Tak z innej półki, zapadła formalna decyzja co do zapisywania gier ?
* http://www.piskvorky.cz/a...urnaj-v-polsku/ Jeszcze kilka osób zbiorą i będziemy na styk :|
* http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Piszę drugi raz mając nadzieję że ktoś się pofatyguje odpowiedzieć przynajmniej na pytanie kota.
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-29, 20:43   

CK Kocie, Lordzie Dreddzie, fatyguję się odpowiedzieć, raczej z szacunku niż obowiązku.... pomysł jest: dofinansować PSGRiP kwotą 100.000,00-pln i to zaraz po Świętach, wtedy może zapisze się jeszcze powyżej 6 osób, bo tyle jeszcze brakuje do min. 20, aby turek w ogóle się odbył. Wtedy też wynajmiemy osobną salę w okolicy i ustanowimy porządne nagrody finansowe, aby ściągnąć niezdecydowanych miłośników kamyczków... Sala to dobra wola kierowniczki schroniska, pobudka, jaka wyłączność?
jeśli taka będzie wola ogółu to można wprowadzić zapisy...
Na chwile obecną zapisanych jest 14 zawodników, czekamy na minimum 6 dodatkowych

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
Henry 

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 257
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-10-29, 21:00   

Może popytać się Czechów ilu już na 100% jedzie? Słyszałem, że jak na razie 7 osób jest zdecydowanych.
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-10-29, 23:31   

Zadałem poważne pytanie, dlatego liczyłem na coś więcej niż tylko na ironię :| Zdaję sobie sprawę, że cudów nie zdziałamy, ale przecież można podjąć jakiekolwiek działania, np. powiesić dużych rozmiarów kartki z napisami "Prosimy o ciszę. Tu rozgrywane są MP w gomoku." czy wyznaczyć osobę niegrajacą która będzie podchodzić do głośniej zachowujących się osób spoza naszego grana i przedstawiac ustnie taką prośbę tłumacząc co dzieje się na sali. Wydaje mi sie, że do tego nie trzeba żadnych nakładów finansowych...
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-10-30, 17:50   

1) do tej pory nadeszło 18 zgłoszeń (w tym 2 Czechów)
2) zarezerwowanych miejsc jest 16
3) mają jeszcze wolne miejsca poza tym
4) formalnie sali NIE można rezerwować na wyłączność bo takie są przepisy, ale robię co mogę (jak ktoś nie kuma to niech przerzuci się na bierki).
5) tak jak poprzednio wywiesimy na drzwiach sali info (może tym razem większymi literami)
6) tak, gry będą zapisywane (poza tym przed turniejem będzie info żeby koledzy którzy skończą wcześniej sami podchodzili i pomagali w zapisach tym którym zostało <5 min czasu)

PS nie interesują mnie dywagacje typu : a bo ktoś mi mówił że ma przyjechać tylu Czechów czy tylu kosmitów
ostatnia próba w Rzeszowie pokazała ile są one warte (obiecanki kilkunastu osób z Rzeszowa i zapisanie się 3)
dlatego jedynym wyznacznikiem są NADESŁANE maile
(przez grzeczność nie wymienię kto deklarował się np na forum a nic nie wysłał)

PS2 jeśli faktycznie Czechów będzie dużo a nas nie za bardzo to dacie d...
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-11-02, 09:30   ostatni turniej w 2010 MMP GOMOKU

z dużą ulgą informuję, iż Turniej w Krakowie nie będzie odwołany, a więc proszę szykować formę /tajne otwarcia, rozgryzanie przeciwników etc etc/ Nadal wzywam do pilnego zapisywania się, tych którzy zwlekali, zapomnieli, teraz już wiadomo, turniej się odbędzie. Ze względu na obecność przyjaciół z Czech rozegramy go w formule Międzynarodowych Mistrzostw Polski, co od strony sportowej zmieni klasyfikację, na "generalną" i "polską", ale liczę, iż Polacy i tak wezmą pierwsze miejsca w obu... Gry, po raz pierwszy u nas będą zapisywane, będziemy szli w kierunku jak największego przyporządkowania do reguł RIFF-u, czyli standarty światowe. Jeszcze raz zapraszam do pilnego dopisywania się do listy startowej.

Po konsultacjach z resztą Zarządu jednak nie Miedzynarodowe, a tylko zwykłe Mistrzostwa Polski, co nie znaczy, że pewnej tęsknoty za MMP nie mam

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4356
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-11-11, 17:55   

bmac napisał/a:
będziemy szli w kierunku jak największego przyporządkowania do reguł RIFF-u, czyli standarty światowe.


Wiem że raczej nie w porę, ale może warto pomyśleć nad numerowaniem stołów, że gracze z pierwszej pary grają na pierwszym stole, ci z drugiej na drugim itd.
 
 
truskawek 

Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 679
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2010-11-11, 22:37   

świetny pomysł, nie będzie tak, że ludzie grający dla zabawy, na niższych stolach, siedzą i rozpraszają tych, co walczą o majstra
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group