Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:36
Turniej gomoku w Gdyni ?:)
Autor Wiadomość
systemofadownPL 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-09-04, 12:23   Turniej gomoku w Gdyni ?:)

Witam!

Po przeczytaniu opini uczestnikow turnieju w Lodzi, wpadlem na pomysl zeby nie zorganizowac takiego turnieju w Gdyni.

Moja mama jest wicedyrektorka szkoły podstawowej i gimnazjum w Gdyni, ja osobiscie znam bardzo dobrze rowniez glowna dyrektor (moja mama ofcoz tez:))). Moze udaloby sie zalatwic mi sale do gry, miejsca do spania w szkole itp.

Termin oczywiscie - wakacje 2005.

Czekam na opinie, pochwały, pomysły i pytania :) - tu na forum, lub bezposrednio na gg (#1357594)

Pozdrawiam:)
_________________
<B> SystemOfADown_PL </B>
<B>Systemik</B>
<B>Sodomy_And_Lust</B>
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-04, 13:35   

Moje "ale" jest tylko jedno - jesli maja to byc wakacje 2005, to troche wczesnie cokolwiek planowac ;)

Pomysl oczywiscie bardzo fajny, a ja bylbym za tym, zeby duzo wczesniej niz wakacje 2005 taki turniej sie odbyl. Nie mam zamiaru czekac tyle miesiecy po prostu na kolejny :]

Gdynia - dla Czechow daleko, chociaz jakby przyjechali, to by Baltyk zobaczyli :) , ale dobre polaczenie dla Skandynawow :D
 
 
 
draqul 


Dołączył: 07 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Suwałki
Wysłany: 2004-09-04, 20:02   

szybciej od wakacji 2005 beda ferie zimowe 2005
 
 
 
systemofadownPL 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-09-04, 21:54   

Draqul - Tez o tym myslalem ale w ferie w szkole odbywaja sie SKSy i dzieciaki moga przyjsc na kompy. takze ferie odpadaja niestety :(


oczywiscie turniej w gdyni nie ma byc nastepnym turniejem - mozna by zrobic w ferie wczesniejszy :)
_________________
<B> SystemOfADown_PL </B>
<B>Systemik</B>
<B>Sodomy_And_Lust</B>
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-07, 12:54   

hej!

Pomysl z turniejem jest b. dobry oczywiscie:) Jednakze czy bie moglby sie on odbyc poprostu w jakis weekend. Potrzebna przeciez bylaby jedna sala(gora 2). Nocleg moznaby gdzie indziej zalatwiac. Powinienes sie skontaktowac z ludzmi z gdyni i ustalic co i jak sie da zrobic.

UTRATOS!
 
 
Adix333 

Dołączył: 21 Maj 2004
Posty: 32
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2004-09-07, 18:41   

Cześć , No właśnie systemik? Nie może to się odbyć w jakiś weekend?
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-07, 18:56   

Cześć Systemik

Myślę, że turniej musi wpasować się w jakiś weekend.
Ja rozumiem, że niektórzy mają wakacje i ferie. Ale mamy również maniaków gomoku pracujących. Nie przewiduję jednak urlopu na turnieje (przynajmniej na razie:) ). Także, czy to wakacje, czy inny miesiąc - tylko weekendowe turnieje.

Pozdrawiam
aaru
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
systemofadownPL 

Dołączył: 02 Maj 2004
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-09-08, 21:56   

pozyjemy zobaczymy:) w wakacje w sumie dla wiekszosci to bez roznicy czy normalny dzien tygodnia czy weekend, bo i tak nie ma szkoly ;)

utratos - nie mysl o czechach tylko o polakach mieszkajacych w 3miescie:)

pozdrawiam
_________________
<B> SystemOfADown_PL </B>
<B>Systemik</B>
<B>Sodomy_And_Lust</B>
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-08, 23:54   

Powtórzę
:wink:
Także, czy to wakacje, czy inny miesiąc - tylko weekendowe turnieje.
:wink:

Pozdrawiam
aaru
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-09, 12:32   

O jakich czechach? pisalem tylko ze moznaby zrobic w weekend a nie dopiero za prawie rok
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-09, 15:45   

Pomysł oczywiście bardzo dobry, rodzina/znajomości w kręgach dyrekcji szkoły w zasadzie załatwiają kwestie lokalowe, co stanowi największy problem organizacyjny. Bez tego naprawdę trudno coś załatwić.

Jeśli chodzi o termin to weekend jest w zasadzie obowiązkowy, a w takim razie być może nie trzeba czekać do wakacji. Systemik, porozmawiaj z mamą, przedstaw jej ogólny plan turnieju, dowiedz się, czy taki schemat jest do zaakceptowania i jeśli okaże się, że jest możliwość to wybierzemy odpowiadającą wszystkim datę.

PS. O Czechach wspominał Jurek (Ece) w kontekście ich dalekiej podróży, zresztą ludzie z południa Polski też będą mieli ładny kawałek do przejechania...
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-09-10, 00:07   

Bardzo dobry pomysł, choć miejsce turnieju......
Cytat:
PS. O Czechach wspominał Jurek (Ece) w kontekście ich dalekiej podróży, zresztą ludzie z południa Polski też będą mieli ładny kawałek do przejechania...

Z Krakowa będziemy mieć faktycznie troche daleko. Tylko na 2 koniec kraju.
Naszczęście są też plany na turniej w Krakowie. Tak, że Wy z góry też się przejedziecie: )))
 
 
__browar__ 


Dołączył: 11 Maj 2004
Posty: 53
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2004-09-15, 18:15   

Witam :)

jestem jak najbardziej za tym pomysłem :) dzieki temu na 100% pojawiłbym sie na turnieju bo tak raczej w inne rejony sie nie wybiore :( Krzyś wypytuj wypytuj i jeszcze raz wypytuj tak żeby ten turniej miał miejsce a nie skonczyło sie na zapowiedziach i tyle ,gdyby było już coś wiadomo to pomógłbym w czymś tam ,tylko że to już muszą być konkrety :) NIECH "GDYNIA GOMOKU OPEN" STANIE SIE FAKTEM-"Miasto z morza i marzeń" potrzebuje takich imprez :)

Ps. odświez mi pamięć, w jakiej to szkole Twoja mama jest wice? sp 44? (z tego co pamiętam chyba o niej mówiłeś) :) bo jak tak to sentymenty do tego jeszcze dojdą :P
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-17, 18:29   

Cieszę sie że z Łodzi mam wszędzie blisko
:)
 
 
marcinek1979 

Dołączył: 13 Sie 2004
Posty: 8
Skąd: Reda
Wysłany: 2004-10-18, 00:07   

jestem za - System - nawijaj mamuśce... mozemy turniej w Redzie zrobic, hehe
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group