Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
turniej czerwiec/lipiec 2010

czy przyjedziesz/przyjdziesz na turniej
26-27 czerwca
17%
 17%  [ 3 ]
17-18 lipca
29%
 29%  [ 5 ]
oba terminy dam radę
47%
 47%  [ 8 ]
żaden nie pasuje
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 17
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
amiralen 


Dołączył: 16 Lut 2005
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-10, 13:08   

Anonymous napisał/a:
jak na razie praca wyeliminowala u mnie mozliwosc uczestniczenia w turnieju, jesli cos sie zmieni to tam znac, ale szanse sa naprawde nikle. wybaczcie.


zapomnialem sie zalogowac.
_________________
Forza Milan! Milan campione! vinci per noi!
 
 
 
grajko

Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 36
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2010-07-12, 20:50   

Gorąco zapraszam Wszystkich do udziału w turnieju i przyjazdu do Rzeszowa w najbliższy weekend. Szczególnie nowych graczy (Panie i Panów) lubiących sobie pograć w kółko i krzyżyk na kurniku bez względu na umiejętności - chodzi o dobrą zabawę i zapoznanie się z fajną, ciekawą rozgrywką na żywo :)
Proszę o zapisywanie się na stronie www.gomoku.pl Turniej musi się odbyć!
Rzeszów Was oczekuje i zaprasza z otwartymi ramionami :)
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-12, 23:09   ODWOŁANIE Rzeszowa

Z dużą przykrością jestem zmuszony poinformować o decyzji Zarządu w sprawie turnieju Mistrzostw Polski w Gomoku pod koniec tygodnia. Z powodu bardzo skromnej listy zapisanych kolegów /w sumie 11 osób/ jesteśmy zmuszeni do przełożenia Mistrzostw Polski na inny termin.

MP Gomoku 17-18 lipca 2010 w Rzeszowie są odwołane.

bmac

PS.: Istnieje nikła szansa, iż sam turniej w realu się odbędzie, to w zasadzie okaże się jutro, zainteresowanych proszę o jutro o sprawdzenie ogłoszeń na forum i stronie.
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-13, 09:12   

Wczoraj akurat wracałam z Rzeszowa pociągiem... jedyne 10h w puszce, pełnej innych sardynek zakrapianych potem.. nie wiem dlaczego inni się nie zgłosili, ale choćby ktoś mi zapłacił nie zdecydowałabym się znowu jechać tak daleko, żeby pograć w gomoku - zwłaszcza w środku lipca, gdzie temperatura w pociągu osiąga chyba 50 stopni.

Może warto też pomyśleć o samej stronie logistycznej? Nie każdy ma samochód (bądź samochód z klimatyzacją) a podroż pociągiem to niekoniecznie przyjemność.. Może wymyślam, ale po przeżyciu wczorajszej podróży uważam, że połączenie tej daty z lokalizacją w Rzeszowie to jakieś nieporozumienie, przynajmniej dla ściany północno - zachodniej.No ale, że ludzi z południa gra więcej to jestem jeszcze w stanie zrozumieć.. może to miał być taki turniej typowo warszawsko-rzeszowski :)
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-13, 11:36   

Podroz samochodem po drodze krajowej numer 4 (np. z Krakowa) rowniez do przyjemnych nie nalezy. Mialem ostatnio kilka razy przyjemnosc (watpliwa) pokonywac ta trase. Przy wyjezdzie z Krk okolo 1 w nocy czas podrozy do Rzeszowa jest jeszcze znosny w granicach 2:15 natomiast podroz w ciagu dnia, lub piatek wieczorem to czas w okolicach godzin 4-5. Do tego wszedzie czychajace na nas fotoradary, misie z suszarkami + kierowcy posiadajacy bardzo wybujala fantazje wyprzedzajacy w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach. Przyznam, ze nawet rozwazalem poswiecenie sie, i pojechanie na projekt w tamten rejon zeby wlasnie odwiedzic turniej (dawno nie gralem) ale w takim wypadku raczej temat odpada.
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-13, 20:10   niestety...

... spotkanie 17-18 po konsultacjach z aktywistami z Rzeszowa i okolic jest anulowane zupełnie, także jako turniej regionalny. Przepraszamy wszystkich zawiedzionych Kolegów. Nie oznacza to, iż rezygnujemy z lokalizacji Rzeszowa jako gospodarza turnieju o Mistrzostwo Polski, będziemy to planować wspólnie z Wami w innym, bardziej pasującym terminie.

bmac
_________________
Gość, sprawdzeniem wartości wiedzy jest jej moc uszlachetniania i oczyszczania życia ...
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2010-07-13, 20:28   

Mogę tylko dopisać, że w jakimś stopniu przyczyniłem się do tej decyzji. Ale po rozmowie z Vilem, a wcześniej z osobami, które zadeklarowały chęć wyjazdu do Pardubic w razie odwołania MP, wydaje się, że decyzja jest słuszna.

Najprawdopodobniej pojawiłoby się maksymalnie 5-6 osób spoza Rzeszowa i może z 10 z Rzeszowa, przy czym część w ogóle nie planowała grać. Prawdę powiedziawszy nie widzę większego sensu w organizowaniu turniejów na siłę.

Jednocześnie Rzeszowa nie skreślam, bardziej problem upatruję w terminie, niż lokalizacji (chociaż na pewno miała wpływ na decyzję części osób). Nie da się ukryć, że Rzeszów ma sporą ekipę i w mojej ocenie zasługuje na turniej, czego Vilowi i spółce życzę!

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-13, 22:29   

szarlott napisał/a:
Może warto też pomyśleć o samej stronie logistycznej? Nie każdy ma samochód (bądź samochód z klimatyzacją) a podroż pociągiem to niekoniecznie przyjemność.. Może wymyślam, ale po przeżyciu wczorajszej podróży uważam, że połączenie tej daty z lokalizacją w Rzeszowie to jakieś nieporozumienie, przynajmniej dla ściany północno - zachodniej.No ale, że ludzi z południa gra więcej to jestem jeszcze w stanie zrozumieć.. może to miał być taki turniej typowo warszawsko-rzeszowski :)


. . .Na każdy turniej, na który będzie Ci pasowało mogę odstępować Tobie miejsce w samochodzie bmaca, dobrze znoszę podróże pociągiem więc to nie problem. Rozumiem, że jeden uczestnik w turnieju w Rzeszowie gwarantowany?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-14, 00:14   

Chaosu napisał/a:
szarlott napisał/a:
Może warto też pomyśleć o samej stronie logistycznej? Nie każdy ma samochód (bądź samochód z klimatyzacją) a podroż pociągiem to niekoniecznie przyjemność.. Może wymyślam, ale po przeżyciu wczorajszej podróży uważam, że połączenie tej daty z lokalizacją w Rzeszowie to jakieś nieporozumienie, przynajmniej dla ściany północno - zachodniej.No ale, że ludzi z południa gra więcej to jestem jeszcze w stanie zrozumieć.. może to miał być taki turniej typowo warszawsko-rzeszowski :)


. . .Na każdy turniej, na który będzie Ci pasowało mogę odstępować Tobie miejsce w samochodzie bmaca, dobrze znoszę podróże pociągiem więc to nie problem. Rozumiem, że jeden uczestnik w turnieju w Rzeszowie gwarantowany?


Jak mnie jeszcze dowieziesz do Warszawy samolotem to nie ma problemu :) Też znoszę dobrze podróże pociągiem, bo często kursujemy do Gdyni (6h), ale w takim upale 10h to bez porównania. Poza tym nigdy nie narzekałam na lokalizację, do Krakowa zawsze chciałam jechać tylko terminy były niepasujące, więc bez takich Chaosu.

P.S. Nigdzie nie napisałam też, że podróż samochodem to sama rozkosz. Jest to po prostu mniejsze zło, bo można się zatrzymać wedle woli i załatwić podstawowe potrzeby fizjologiczne...
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-14, 00:42   

. . .Wiem, że do Warszawy byś musiała dojechać dlatego napisałem - gdy tylko będzie Ci pasować. Komfort u bMaca na pewno jest nieporównywalny z żadnym masowym środkiem podróży więc uznałem to za dobrą ofertę... i mówię serio, a nie złośliwie. Też jechałem w niedzielę/poniedziałek pociągiem i też było ciepło... wiem że dam sobie radę i naprawdę mógłbym to miejsce odstąpić.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-14, 17:04   

szarlott napisał/a:
zwłaszcza w środku lipca, gdzie temperatura w pociągu osiąga chyba 50 stopni.

hmm w lipcu są turnieje w estonii, czechach, węgrzech
czy tam upały nie docierają :) ?
 
 
szarlott 


Dołączyła: 14 Gru 2004
Posty: 332
Skąd: Poznań
Wysłany: 2010-07-14, 17:34   

No to zróbcie turniej w Zjednoczonych Emiratach, przecież tam też docierają upały...
Wyraziłam swoją opinię na temat turnieju w Rzeszowie w środku lata:
- dojazd w 2 strony dłuższy niż sam pobyt (mówię o sobie, inni mają bliżej, inni dalej - norma)
- niezbyt atrakcyjny turystycznie
- komfort podróży jak pisałam wcześniej

Jak Wam sprawia przyjemność kiszenie się w pociągu to Wasza sprawa, przepraszam że myślę inaczej :mrgreen: Gomoku mnie już w ogóle nie kręci i jeśli miałabym pojechać na turniej to tylko po to żeby być może spotkać jakiś ciekawych ludzi bądź przy okazji zobaczyć jakieś ciekawe miejsce. Zróbcie turniej w lipcu, ale nie 2 dniowy, a 4-5 nad jeziorem, morzem, w górach czy w Abu Dhabi...

Żeby zachęcić nowych ludzi do przyjazdu na turniej trzeba ich też czymś zachęcić, bo maniaków gry w gomoku na żywo jak widać jest coraz mniej. Takim myśleniem "inni też tak mają, więc musi być super" z pewnością daleko zajedziecie. Ale powodzenia :P
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-14, 18:02   

szarlott napisał/a:
Żeby zachęcić nowych ludzi do przyjazdu na turniej trzeba ich też czymś zachęcić, bo maniaków gry w gomoku na żywo jak widać jest coraz mniej. Takim myśleniem "inni też tak mają, więc musi być super" z pewnością daleko zajedziecie. Ale powodzenia :P


. . .To nie jest tak... turniej miał być w Rzeszowie, nie dlatego że ktokolwiek chciał się kisić długo w pociągu tylko dlatego że tam byli chętni do zorganizowania turnieju. I nawet pomyśleli jak uatrakcyjnić pobyt organizując jakieś zwiedzanie. To by było tyle jeśli chodzi o możliwości, bo że gdyby zrobić super atrakcyjny turniej z nagrodami, prywatnym basenem i Bóg wie czym jeszcze (oczywiście za darmo) to na pewno pojawili by się i nowi i starzy gracze. Przy tylu chętnych chyba nic dziwnego, że walczymy o każdą jednostkę stąd propozycja przejazdu z Maćkiem. Teraz rozumiem, że miejscowość musi jeszcze posiadać atrakcje turystyczne - z tym nie pomogę.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2010-07-14, 18:14   

Chaosu napisał/a:
Teraz rozumiem, że miejscowość musi jeszcze posiadać atrakcje turystyczne - z tym nie pomogę.


W Poznaniu jest wiele atrakcji turystycznych, może tam zorganizować turniej? :]
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2010-07-14, 18:51   

Jestem za, w końcu blisko :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group