Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-09-23, 20:48
Mistrzostwa Świata Renju i Gomoku
Autor Wiadomość
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 01:04   

Jakie remisy?
 
 
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 01:09   

Niepotrafie zrozumiec wciaz czemuz to posiadajac takie umiejetnosci jak lu czy sushkov di cao chan nie gra sie na kurniku, taki fajny system punktowy ; przedstaw im lord jak sytuacja u nas wyglada moze zaczną uprawiac gomoku w koncu.
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2009-08-13, 07:06   

Rzeczywiście - ani jednego remisu w finale A gomoku :)
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2009-08-13, 12:21   

Teraz moja parodia tego wydarzenia:
http://www.youtube.com/watch?v=OYt4VrRCV6U

...a tym czasem ani widu ani słychu, żadnej informacji... a więc Arczi, a więc Arczi, Arczi po 18 lata Mistrzem Świata, Arczi Mistrzem Świata, wszyscy się ciesza Arc..... a co my tutaj mamy coef 16 , 16, 16 ? I mamy trzech zwycięzców. A więc uff... No w tym wszystkim można na prawdę stracić nerwy...

GRATULACJE !!!
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
puholek 

Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 141
Skąd: Reda
Wysłany: 2009-08-13, 13:25   

A jednak nie... nie mamy 3 zwyciezcow :P P bedzie dogrywka. Na piskvorky.cz jest: "Tiebreak starts at 12:40"
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2009-08-13, 13:54   

Polski gracz Artur Tamioła (Arczi) wlasnie zostal Mistrzem Swiata w gomoku, po wygranej w dogrywce nad Attila i Kedlubem :!: :D

Gratulacje!! :)

Pozdrawiam

Angst

P.S.
teletombola napisał/a:
Kolejny niewygrany turniej przez niby to najlepszego gracza polskiego Arcziego - norma
:]
 
 
 
Ankst
[Usunięty]

Wysłany: 2009-08-13, 14:16   

Czyli stało sie tak jak podejrzewałem.
Gratulacje.
 
 
ronaldo145 

Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 6
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2009-08-13, 20:35   

Gratulacje Arczi !
_________________
Life is a game , learn how to win..
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-08-13, 23:36   

. . .Gratulacje Arczi!
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
maestro 
Viceprezes


Dołączył: 27 Lis 2005
Posty: 1731
Skąd: Kraków
Wysłany: 2009-08-13, 23:43   

Brawo, gratulacje dla Mistrza :)
 
 
Zawrat 

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 37
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: 2009-08-14, 14:12   

Arczi - gratulacje! Wielka Rzecz! :-) )
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2009-08-14, 15:06   

Królu Arturze, chylę czoła.

Zawody śledziłem na bierząco, i trzumałem kciuki nie słabiej niz za Otylie Jedrzejczak na olimpiadzie. Nie sądziłem, że ogromny sukces POLAKA w tak "głupiej" grze może przynieść mi tyle frajdy.
 
 
Truskawka 

Dołączyła: 11 Maj 2008
Posty: 33
Skąd: Lubliniec
Wysłany: 2009-08-14, 15:52   

GRATULACJE!! Mistrzu Arczi, spisałeś się na medal :D znakomicie!
 
 
zukole 

Dołączył: 04 Paź 2004
Posty: 4365
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-08-14, 17:17   

Specjalnie dla Ermijo :P

Do Pardubic udałem się o 4:52 by być na miejscu o 11:30. Chciałbym tutaj podziękować Peacemen'owi który mnie nakierował najpierw na halę, a następnie do akademika w którym nocowaliśmy oraz Adifowi, który pokazał gdzie to dokładnie jest :P .
O godzinie 18. była ceremonia otwarcia trwająca nieco ponad godzinę, były przemówienia Alesa, Jonssona, Karlssona i Antsa. Został wyświetlony harmonogram turnieju, a następnie zawodnicy udali się na środek aby odebrać pamiątkowe koszulki
i książeczkę o Pardubicach. Po ceremonii udaliśmy się na darmowy poczęstunek. Do akademika wróciłem około 23 ( zabawa jeszcze trwała), po 2-ej w końcu przyjechała grupa Angsta ( Angst, Arczi, Dev i Łukasz ), a później poszliśmy spać. O godzinie 9. Skuridin obwieszczał początek turnieju i zaczęliśmy grać turniej gomoku, a Peace turniej B renju. Po pierwszej rundzie zawsze mieliśmy dużo czasu, więc szliśmy na obiad. Tak wyglądały pierwsze 3 dni ( o grach pisać teraz nie będę, bo są w internecie,
a komentować ich nie chcę :wink: ).

W dniu przerwy były różne rozrywki aby oderwać się od gomoku i renju. Koszykówka, piłka nożna gdzie pokonaliśmy ( beze mnie, ale przy udziale Madli ) drużynę Czechów + Gergo, turniej ping-ponga, a także wycieczkę na Śnieżkę organizowaną przez Alesa.
Wieczorami oczywiście się integrowaliśmy z resztą zawodników, poza Azjatami i większością Rosjan reszta wylądowała w tym samym akademiku ( zabawa na 5. piętrze, choć akurat z Adifem, Alesem i Antsem wylądowaliśmy na 2. :wow: ).

O turniejach A i B w gomoku można teraz wiele napisać, choć tu trzeba wejść w komentarz gier, napiszę tylko że niby 80minut + 30 sekund wydaje się dużo, to mimo wszystko tak dużo to nie jest, co pokazały niektóre gry. O swoich grach napiszę tylko, że
w pewnym momencie miałem już dość tej męki ( dużo gier + długi czas + długie przerwy + pobudka z rana :D ) ( gry z Gergo, Bano i Lu w moim wykonaniu łącznie trwały z 40 minut :rotfl: ). Można było wyczuć napięcie u niektórych osób, na przykład Attila lubił się bawić kamieniami :P . Przed ostatnią rundą zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie i udaliśmy się rozegrać decydujące gry.
Wielkie gratulacje dla Arcziego, który pokazał kto jest najlepszy na Świecie :!: . Po turniejach Czesi porządkowali sale, a Angst odwiózł mnie na stację ( dzięki ! ) i przed ceremonią zamknięcia udałem się do domu. Po ceremonii była impreza pożegnalna, ale mam nadzieję że o tym wspomni ktoś, kto tam był :D

Ogólnie wrażenia bardzo pozytywne, pogoda była świetna, choć do gry w hali może niekoniecznie ( za to do spędzania czasu na dworze super ). Możliwość poznania nowych osób ze świata Renju i Gomoku i w dodatku zagrać z nimi grę to fajna sprawa.

Łukasz z Adifem wywalczyli zaproszenie imienne na kwalifikacje do turnieju gomoku za 2 lata do Japonii, mamy mistrza Świata, więc kilka osób już ma zaproszenie na ten turniej. Brakuje tylko sponsora...

Ps Utratos to lamka ! :P
 
 
arczi 

Dołączył: 25 Mar 2005
Posty: 151
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-08-14, 21:05   

Dzięki wszystkim za wsparcie!! :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group