Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:42
Turniej w Warszawie - 16-17 pażdziernika 2004
Autor Wiadomość
milan_fan 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Warszawa (Wola)
Wysłany: 2004-08-22, 19:59   

ja na 90% przyjade, prawdopodobnie z ciocią i kumplem. dla mnie raczej kazdy termin bedzie dobry..
_________________
In Italia Milan!
In Europa Milan!
ovunque Milan!
per sempre rossoner!
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-08-24, 08:31   

Znowu się będę czepiał. :)

Może już coś wiadomo na temat kosztów turnieju w Łodzi?? Jakieś informacje o noclegach??
Czas biegnie, rozumiem - wakacje, każdy ma coś na głowie.
Proszę się nie złościć, tylko przypominam.

:D
Pozdrawiam serdecznie (przede wszystkim Prezesa)
aaru
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-08-28, 02:45   

Aniuchna- a skad Ty zes wytrzasnela ze ja moge nie jechac:P
im wczesniej tym lepiej, jestem za 1 terminem (koniec wrzesnia) poniewaz im blizej poczatku roku tym latwiej sie wyrwac. ewentualnie poczatek nastepnego miesiaca (o ile sie nie zapisze na aerobik na weekend:P hehehe)

co za roznica czy turnieje w pradze / finlandii beda w tym samym dniu co w polsce? watpie zeby ktokolwiek sie tam wybieral, z wyjatkiem jussiego i semtexa z ekipa (moze ktos sie z nimi skontaktuje i ich powiadomi o turnieju.. ?)

jak na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze do warszawy dojade pociagiem, potem licze na zaproszenie do jakiejs bryki;] (jezeli nie znajde dowozu z wawy do lodzi to raczej sie nie pojawie na turnieju, nie chce jezdzic sama pkp po calej polsce, chyba ze jakos sie zgadamy i cala warszawa pojedzie jednym pociagiem, mysle ze to tez bylby niezly pomysl)

ktos wspominal o tym ze moze zabraknac gobanow (czy cos takiego) i ze dobrze by bylo zeby brac swoje (o ile to nie dotyczylo organizacji adika). mozna wziac ta deske ze soba :P tyle tylko ze to jest duze, ciezkie, twarde i delikatne, zniszczy sie po drodze, niewygodnie sie z tym przemieszczac, kamienie sa bardzo ladne i moga sie pogubic (ale marudze:P) ale ostatecznie moge sie z tym przejechac.

czy ktorys z dzentelmenow (patrz: bmac, ece i inni;)) bedzie w stanie wyjsc po mnie na peron po przyjezdzie do warszzawy tak jak ostatnio? (bylabym wdzieczna:P)

mysle, ze dobrym pomyslem bylyby 2 imprezki- integracyjno-zapoznawcza (w koncu dojedzie ktos nowy:P) i druga, po turnieju, z rozdaniem dyplomow etc (o ile macie cos takiego w planach, chyba, ze chcecie sie nas potem szybciej pozbyc to mowcie smialo:P). jak nie dwa ogniska, to raz ognisko, drugi raz gdzies wyjsc albo cos, nie wiem co ale kombinujmy, bo lepiej sie wieczory spedza przy grillu/w pubie/ niz przy ulicy lub za sklepem, a wiadomo ze az tacy mali nie jestesmy zeby cicho i grzecznie siedziec cala noc :P ) glosowac na dwie imprezy ;]

nastepna sprawa- oplaty: udzial w poszczegolnych turniejach, grill (czy co-tam-innego), wstapienie do PSGRiP (i czy to zwalnia od oplat na gry albo upowaznia do znizek, jezeli tak to do jakich), nocleg, ... moze za wczesnie na wycenienie tego wszystkiego ale niektorzy chcieli by sie wzglednie przygotowac finansowo na taki wypad (patrzcie: nieletni)

PS. po ile sie zrzucamy na prezenty dla solenizantow i co im kupujemy? ;] (ale ćśśśśśśś ) mhyhyhy

PPS. kto jedzie z bialegostoku/podlasia ? jakby co to moje gg jest w profilu
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-08-28, 09:29   

Dla mnie jest roznica, ze w tym samym czasie sa tam turnieje. Po pierwsze chcialbym zeby obcokrajowcy byli, po drugie chce tam jechac.

Odbiore na pewno :)
 
 
 
pins 

Dołączył: 23 Cze 2004
Posty: 49
Skąd: Polska
Wysłany: 2004-08-29, 18:13   

jak scisliejszych informacji nie bylo tak i nie ma. :?
 
 
jane_doe 

Dołączyła: 26 Sie 2004
Posty: 2
Wysłany: 2004-08-31, 23:45   

hej wszystkim :o)
i teraz troche angielskego :P
me and ondik (golden_spike and next 39 nicks) we decided to make your tourney international (if there is no any foreigner yet). but some more exact information would be needed and welcome.
so:
1) what exactly is the termin? as i ve read it should be 2. - 3. 10. which would fit us best
2) what about accomodation? hope you wont let your czech friends sleep at the street or under the bridge :roll:
3) what about prices? i ve no idea how the prices in poland are. so how much should we have for acc. how much for some check-in to the tourney if there ll be any, how much for some other activities?
4) what about some other suggestions? whatsoever i dont know now what exactly i should ask, but maybe there will come some advices about anything
5) last thing is something what i would like to please for. we are planning to go through Katowice. is there anybody who has two seets free and could take us to lodz? sure its not neccesary, we wont get lost in a train, but it would be good and very helpful for us.


thank you for all your answers and see you in october :wink:
Jane
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-01, 13:26   

To znowu niecierpliwy aaru

Jeżeli już nie dla mnie, to przynajmniej dla przyjaciół z innych krajów można by podać w końcu szczegóły o turnieju w łodzi. Został raptem miesiąc.

Rozumiem, że to opóźnienie powodowane jest nieobecnością Prezesa (pozdrawiam :) ), który jak tylko się pojawi, to pociągnie za odpowiednie sznurki i wszystko wróci do normy.

Pozdrawiam
aaru
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-09-01, 14:54   

aaru napisał/a:
Rozumiem, że to opóźnienie powodowane jest nieobecnością Prezesa (pozdrawiam ), który jak tylko się pojawi, to pociągnie za odpowiednie sznurki i wszystko wróci do normy.

... a świstak siedzi... ;)
Czy ja jestem jakimś magikiem?


Przede wszystkim witam gorąco po wakacyjnej przerwie. A teraz trochę o turnieju:

Na razie nic jeszcze nie jest załatwione w kwestii sali do gry i noclegów (zwłaszcza w wersji bezkosztowej). Postaram się jeszcze w tym tygodniu spotkać ze wszystkimi współorganizatorami i podzielić się zadaniami. Sam mam w planie kilka miejsc, do których przejadę się osobiście. Kilka dni niestety jest potrzebnych, żeby cokolwiek więcej wiedzieć. W zasadzie wszystkie rzeczy są uzależnione od tego, co uda się załatwić z lokalami.

Jesli chodzi o termin to między innymi z powyższych powodów nie mogę podać obowiązującej wersji, sugerując się wypowiedziami na forum będziemy próbować, żeby było to 2-3.10, ale równie dobrze może to być 9-10.10. Te dwie daty są najbardziej prawdopodobne, ostateczna decyzja zapadnie gdzieś w połowie września.

Koszty:
Myślę, że będzie podobnie jak w Warszawie - z noclegiem za 20 zł za noc nie będzie raczej problemu, ale tak jak pisałem, będę się starał znaleźć coś tańszego. Wpisowe też chyba zostanie takie jakie było, czyli 10 gomoku i po 5 renju i pente. Impreza - jakieś 20-30 zł trzeba zarezerwować. Z pozostałych kosztów - wpisowe do federacji (20 zł)

Mam nadzieję, że na początek te informacje wystarczą, będę ja uzupełniał na bieżąco. Z lepszych wieści to Jankowi udało się załatwić prasę na turniej - mamy namiary na dziennikarkę, która obiecała pojawić się z fotoreporterem. Również sprawa sprzętu (kamienie, gobany, zegary) jest w zasadzie pod kontrolą.
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-09-01, 15:04   

Uderz w stół a ... Prezes się odezwie :)

Czekamy zatem cierpliwie

Pozdrawiam
aaru
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-09-01, 20:45   

100per napisał/a:
Jankowi udało się załatwić prasę na turniej - mamy namiary na dziennikarkę, która obiecała pojawić się z fotoreporterem.


Jaką dziennikarkę, o co chodzi? Będziemy w przeglądzie sportowym :P ??

Napisz cos dokłądniej 100per.
 
 
 
jane_doe 

Dołączyła: 26 Sie 2004
Posty: 2
Wysłany: 2004-09-01, 21:30   

just wanna remind one thing which you sure know yourselves....
from 8. to 10. 10. is a tourney in prag. so thats the worst possible date for us :?
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-09-01, 21:40   

jane_doe napisał/a:
just wanna remind one thing which you sure know yourselves....
from 8. to 10. 10. is a tourney in prag. so thats the worst possible date for us :?
Don't worry - I spoke with 100per and he knows. I want to go to Praha and see you in Lodz, so :D
 
 
 
merlin69 


Dołączył: 24 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: RYBNIK
Wysłany: 2004-09-06, 21:05   IMPREZA W ŁODZI

Kurcze. IPREZA TO PODSTAWA ... grill, ognisko, łódka bols ... obojętnie ale żęby coś było ... bo po tunieju trzeba sie zrelaksować. MAM NDZIEJE ŻE ORGANIZATORZY NIE DAJĄ D... I POKONAJĄ TYCH PIEROŃSKICH GOROLI Z WAWY W ORGANIZACJI IMPREZY :-) hi hi hi jak nie będzie zapowiedzianej impry to i mnie nie będzie :-) ))
_________________
Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
 
player_one 
Bodybuilder :)


Dołączył: 20 Maj 2004
Posty: 83
Skąd: z Łomży
Wysłany: 2004-09-08, 21:28   

No i mnie tym razem nie powinno zabraknąć. Impreza... no proste. A pozatym do wszystkiego sie dopasuje. I sie juz doczekac nie moge :]
_________________
187cm, 87kg, 10% bf
 
 
 
Aniuchna

Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 2
Wysłany: 2004-09-11, 17:15   

Cze wszystkim!!!
Z przykroscia musze stwierdzic ,ze nie pojade do Lodzi:( ,poniewaz nie bedzie mnie w Polsce :cry: .Ale mam nadziejej, ze bedzie super zabawa i bedziecie sie dobrze bawic :lol: ,jak ostatnio a moze i lepiej:). Najwazniejsze ze zdalam egzamin i jestem" the great" Acha slyszlam ze jedna taka mala co mowia na nia " posciel" sie troche buntuje i nie wie czy pojedzie gwarantuje wam ze pojedzie a ja sie o to postaram :lol: .Wylatuje we wtorek wiec trzymjacie za mnie kciuki ja tez bede trzymac za wszystkich aby poszlo wamn dobrze :D I jeszcze milan masz grac i pojechac ale przede wszystkim wygrac, slyszales, bo jak sie dowiem ze cos naskrobales to zobaczysz :] ok papatki i buziaczki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group