Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bmac
2007-09-16, 22:47
Ankieta nr 1: Ile turniejów do końca roku 2007...

Proszę wybierz, czy jesteś ... , do końca roku, i deklarujesz przyjazd ))
za jednym dużym, dwudniowym MP w Gomoku +1 Tur towarzyszący +grill, jedna lokalizacja
78%
 78%  [ 26 ]
za większą ilościa turniejów, aby dokończyć cykl GP, więcej lokalizacji + przy warszawskiej grill
21%
 21%  [ 7 ]
Głosowań: 33
Wszystkich Głosów: 33

Autor Wiadomość
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-16, 21:59   Ankieta nr 1: Ile turniejów do końca roku 2007...

....? oto jest pytanie godne Hamleta... Na Zarządzie przyjęliśmy minimum, ale .... aby ambitnie dokończyć GP do końca roku wraz z końcowymi MP należałoby rozegrać jeszcze 6 turów? a może czegoś nie rozumiem? pewnie tak, jak zwykle... ale nawet gdyby tylko połowa, to kiedy pytam się? i z jaką frekwencją? jak by to wpłynęło na Stowarzyszenie?..... jak balsam, już nie zombi, a mumia od razu...
na górze ankieta, pilnie proszę o głosowanie, w krótkiej notce o posiedzeniu piszę o dofinansowaniu dojazdów. Ta idea kołacze mi od pewnego czasu w głowie, coś takiego spróbujemy zrobić jeszcze w tym roku, ale na 100% tylko do jednego Turnieju! a może zrobić eliminacje Gomoku i MP Pente w jednym dniu, i finały Gomoku i MP Renju w drugim? DO PENTE, RENJU i GOMOKU byśmy dopuścili wszystkich chętnych, z eliminacjami w gomoku na turnieju. Cykl GP zakończył by się Pucharami i medalami dla zwycięzców cyklu, ale najważniejszy byłby ten jeden Turniej. Nie tak to poprzedni Zarząd planował, ale naprawdę nie wiem, co by z tego wyszło, gdyby Warsaw Open wcale nie wypaliło, i co by było potem? TO CHYBA WSZYSCY WIDZĄ ??? proszę o głosowanie, mamy mało czasu, tak naprawdę stoimy pod ścianą.... proszę o uwagi, deklaracje przyjazdu, pomyślę o każdym chętnym....

UWAGA! WYJĄTKOWO w przeciwieństwie do wielu ankiet proszę o NIEOKREŚLANIE SWEGO GŁOSU !! Ankieta jest 7-dniowa, po zakończeniu będzie można opisywać swoje decyzje!! wszelkie inne komentarze są potrzebne...

bmac
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-10-01, 14:59, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Peaceman 


Dołączył: 22 Mar 2005
Posty: 302
Skąd: Syreni Gród
Wysłany: 2007-09-16, 23:00   

Dlaczego alice podpisuje się jako bmac? :)
_________________
Peace&Love
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-16, 23:27   żeby było weselej...

... Pawle, Ty jako facet o specyficznym poczuciu humoru powinieneś to wiedzieć najlepiej, ale doceniam Twoją spostrzegawczość

bmac

PS.: między innymi dlatego, iż prosiłem Alica o zrobienie tej ankiety, samemu robiąc co innego. Uprzejmie proszę do tematu, "Alicegate" z tego nie będzie....
 
 
 
yossarian 

Dołączył: 23 Sty 2005
Posty: 95
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2007-09-16, 23:55   

Zagłosowałem za .................... turniejem towarzyszącym powinien być turniej pente :)
_________________
wzgw
Ostatnio zmieniony przez bmac 2007-09-17, 00:26, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-17, 01:11   jeszcze raz...

... proszę o nieokreślanie swego głosu. Tego typu opisy MAJĄ wpływ na decyzje innych głosujących. Zależy mi na optymalnie obiektywnej, w miarę niezależnej Waszej opinii

bmac
 
 
 
spavacz 

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 758
Skąd: Kraków
Wysłany: 2007-09-17, 10:14   

Tak tak, niech będzie pente jako turniej towarzyszący :)
_________________
Pozdrawiam, Spav
 
 
Muchal 

Dołączył: 12 Maj 2005
Posty: 703
Skąd: Bietigheim (DE)
Wysłany: 2007-09-17, 18:08   

Mam pytanie czy tam gdzie jest Jedno duże MP w gomoku + 1 tur towarzyszący, tzn ze coś w stylu mmp? czy do tego dużego turnieju MP w gomoku w 1 dzień eliminacje +tur towarzyszący a w drugi dzień finały?? wg mnie lepsza jest opcja ta pierwsza ze coś w stylu MMp ze pierwsze 3 rundy i tur towarzyszący w 1 dzien a reszta MP w drugi dzień...

troche pokręciłem :) ale może skróce, czy to MP jest z kwalifikacjami czy bez?
_________________
If the problem can be solved there is no use worrying about it, if it can't be solved worrying will do no good.
 
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-17, 18:34   

możliwych jest kilka wariantów
np 1 dzień - eliminacje, 2 dzień - finały , a równolegle tur pente
lub 1 dzień - od razu MP, 2 - pente lub/i renju

ale pytaniem podstawowym jest liczba turniejów, jak będzie znana to następna ankieta będzie dotyczyła kształtu
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-17, 23:12   

oddałem swój głos zanim przeczytałem pierwszy post (żeby się niczym nie sugerować)

ale właśnie pierwszy post jest dla mnie conajmniej dziwny, dlaczego ?
pisze go alicecooper , podpisuje sie bmac (co zauważył juz peace) ale to jeszcze nic
zmieniany 4 razy , sory ale mi sie to nie podoba
 
 
alicecooper 
Skarbnik

Dołączył: 06 Maj 2004
Posty: 2233
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-17, 23:35   

-zrobiłem ankietę na prośbę bmaca (bez tekstu w poście)

-bmac ją przeniósł do działu turnieje (jako administrator) i napisał to co zamierzał (a więc także sie podpisał)

-wyszło dziwnie (zapewne dlatego że to pierwsze dni administrowania przez bmaca) ale co w związku z tym ??
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-17, 23:40   

nic
ja napisałem co mi sie nie podoba

i powtórze , nie podoba mi sie to ,że ktoś zmienia post 4 razy bo z tego mogą wyjść różne dziwne rzeczy
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 10:51   no cóż Darku...

... ja zmieniam posty nawet więcej razy, z kilku powodów:
1. literówki poprawiam po dwa trzy razy, zawsze jakieś zostają...
2. poprawiam redakcję, powtórzenia i inne takie...
3. i co najważniejsze spontanicznie myślę, także podczas pisania, i dociera do mnie czasami że idea postu jest niepełna, więc zmieniam...
4. wiem, że moim niezbywalnym prawem jest poprawianie postów, zwłaszcza swoich, tym bardziej, że teraz sporo więcej osób je prawdopodobnie czyta hihi, w pewnym sensie stałem się osobą publiczną w naszym małym społeczeństwie,,,,,, będę je zmieniał, ile razy uznam za stosowne, ale mówię szczerze, jeśli jest poniżej 4 poprawek, jest coś źle, wpadłem w koleinki czy cuś cycuś.... ))
5. mogę pisać dalej.... Darku?... ale nie widzę potrzeby, rozumiemy się na 100% ))
6. a i tak mało czytelne są te moje strumienie świadomości.... :-((

odpowiadam oficjalnie, żadne "różne dziwne rzeczy", żadnych podtekstów proszę, jeśli jest wiele poprawek, nie znaczy to o jakiejkolwiek manipulacji, raczej o szacunku dla czytających. Jednocześnie dbam o to, aby każda wypowiedź zwłaszcza moja wpisywała sie w ODNOWĘ Forum i, pod tym podpisuję się pełnym imieniem i nazwiskiem wyjątkowo, żeby nie było wątpliwości...

Maciej S.
,
Wasz Prezio
Ostatnio zmieniony przez bmac 2013-11-09, 00:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2007-09-18, 11:02   aha

.. piszę Wasz Prezio, albowiem liczę, że wywołam uśmiech na niejednej twarzy.... bedzie to znaczyło, że żyjemy, razem, razem... zawołam jak blondynka.... Wiecie że merytorycznie mam wielki szacunek dla idei PSGRiP i tego Forum, i w szczególności, dla Was...
jednocześnie całe odium oficjalne prezesowania jest jakby lekkim odęciem, w końcu budżet mamy zerowy, członków policzalną ilość etc etc.

bmac
 
 
 
wicherek 


Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 401
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-09-18, 14:48   

z tego co wiem, to swoje posty edytowane ktore sa bez odpowiedzi (ostatnie w temacie) nie maja adnotacji w postaci ich ilosci, wpisuja sie dopiero jak ktos pociagnal temat dalej, przynajmniej ja tak kiedys mialem.

[edit] mi rowniez sie takie cos nie podoba, za duzo, za czesto, i w nieodpowiednich momentach.
[edit] aha, i zapomnialem wszystkich jeszcze pozdrowic ;]
_________________
http://www.bwe.biz.pl moja strona zapraszam!
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2007-09-18, 22:26   

a ja sie będę czepiał dalej ;)
po co poprawiać literówki ? zawsze jak ktoś coś napisze wiadomo o co chodzi chyba ,że pisze to Manga ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group