Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:29
Zlot i turniej w Warszawie

Który termin spotkania bardziej Ci odpowiada?
wyłącznie 26-27 czerwca, w lipcu nie przyjadę
6%
 6%  [ 3 ]
wyłącznie 3-4 lipca, w czerwcu nie przyjadę
13%
 13%  [ 6 ]
26-27 czerwca, ale w lipcu też mogę przyjechać
2%
 2%  [ 1 ]
3-4 lipca, ale w czerwcu też mogę przyjechać
8%
 8%  [ 4 ]
obydwa terminy mi odpowiadają i na pewno przyjadę
26%
 26%  [ 12 ]
żaden mi nie pasuje, nie będzie mnie
13%
 13%  [ 6 ]
chętnie przyjadę, ale jeszcze nie wiem, czy dam radę
30%
 30%  [ 14 ]
Głosowań: 46
Wszystkich Głosów: 46

Autor Wiadomość
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-08, 01:00   Zlot i turniej w Warszawie

Na spotkaniu założycielskim Federacji ustaliliśmy, że spróbujemy zorganizować turniej w Warszawie. Sprawą zajęłi się: Kashon, Alicecooper, Bmac i Utratos. Nie próżnowali i już w tej chwili mogę ogłosić, że opisywana impreza odbędzie się w weekend 26-27 czerwca lub 3-4 lipca. Na pewno rozegrany zostanie turniej Gomoku, ale w zasadzie to chciałbym, żeby doszły do skutku również turnieje Renju i Pente.
Szczegóły dotyczące miejsca rozgrywania turnieju i możliwości zakwaterowania w Wawie przekażę nieco później - Alicecooper prosił mnie, żebyśmy wspólnie ustalili co napisać, a na razie jest nieobecny :) Ale termin jest dość sztywny - z dołu ogranicza nas rok szkolny, w góry turniej w Pardubicach.
W zasadzie wszystko mamy "zorganizowane" - sala, gobany z kamieniami, zegary szachowe, komp + soft, noclegi też są w finałowej fazie. Pozostaje dopiąć to organizacyjnie i przedstawić Wam w szczegółach, co nastąpi niedługo.
Na razie zastanówcie się, który z tych dwóch terminów bardziej Wam odpowiada, proszę o wstępne deklaracje przyjazdu...
Mnie osobiście bardziej odpowiada 3.07, ale 26.06 też będę na 100%
Ostatnio zmieniony przez 100per 2004-07-04, 21:44, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-05-08, 11:20   

Jeszcze powinna sie znaleźć opcja - z chęcią przyjadę, tylko moi wykładowcy jeszcze sie nie zdecydowali, kiedy mnie przeegzaminują ;-)
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-08, 11:24   

Jeśli spodkanie, turniej będzie 3,4 lipiec będe na 100%. Jeśli będzie 26-27 czerwca będe na 0%.
Podsumowując koniec czerwca jes całkowicie poza moim zasięgiem.

Jednocześnie zależy mi żęby przyjechać, tym bardziej że nie mogłem być w Łodzi. W związku z tym apeluje do niezdecydowanych, żeby głosowali za 3,4 Lipca :))))

Dzięki
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-08, 16:34   

  Mam pytać rodziców czy mógłby ktoś u mnie nocować ? (Wysprzątam dom, obiecuję : D).

  Pasują mi oba terminy, ale raczej się nie przygotuję do turniejów bo to okres latania z papierami do Liceów: harmonogram składania papierów itp..
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-08, 23:23   

Myślę, że na razie nie, zobaczymy, jakie noclegi uda nam się ostatecznie zorganizować. Wydaje mi się jednak, że nie będzie potrzeby nawiedzania prywatnych mieszkań :)
 
 
 
milan_fan 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 10
Skąd: Warszawa (Wola)
Wysłany: 2004-05-09, 11:42   

mi oba terminy calkowicie pasuja. wyjezdzam z warszawy dopiero 12 lipca wiec na prawie 100% bede :D
_________________
In Italia Milan!
In Europa Milan!
ovunque Milan!
per sempre rossoner!
 
 
 
konrad 


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 50
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-09, 19:18   

mi by najbardziej pasowalo na tygodniu, a nie w weekend, ale ta druga opcja jak juz cos. W weekendy nie mam transportu do wawy, ale moze moze moglbys mnie jakos zabrac kaka?? :)

[ Dodano: 2004-05-09, 19:19 ]
jeszcze jedno malutkie pytanko- czy na turnieju w pardubicach bedzie pente??
 
 
Gość

Wysłany: 2004-05-09, 21:06   

Konrad napisał/a:
czy na turnieju w pardubicach bedzie pente??


niestety nie, ale zapraszam na gomoku :-)
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-12, 20:40   

Jesli juz powstal ten temat to proponuje zeby sie wpisal kazdy chetny do uczesnictwa w turnieju. Niech tez napisze oporocz zgloszenia checi uczestnictwa w turnieju skad i jak jedzie( tak zeby moze inni z nim sie mogli zabrac albo on z innymi:) i ewentualne uwagi co do terminu turnieju ktory mu bardziej odpowiada. dobrze byloby jakby organizatorzy widzieli mniej wiecej ile osob przyjedzie( kwestia zegarow gobanow noclegu itd:)

UTRATOS!
 
 
oriental_wind
Gość
Wysłany: 2004-05-12, 21:18   

Do konca czerwca mi pasi potem jade do domu i kalpa :( przerwa na 3 miechy z gomoku :D
P.S niemoge sie doczekac by was zobaczyc :)
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-13, 11:05   

utratos napisał/a:
... proponuje zeby sie wpisal kazdy chetny do uczesnictwa w turnieju. Niech tez napisze oporocz zgloszenia checi uczestnictwa w turnieju skad i jak jedzie( tak zeby moze inni z nim sie mogli zabrac albo on z innymi:)


Może te informacje do mnie na PW, a ja będę edytował mój post (pierwszy w tym temacie) i tam będzie tabelka. Pierwsze wpisy zrobię trochę na wyczucie, prosze o ew. uwagi.
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-13, 18:13   

Mysle, ze jak najszybciej wypadaloby ustalic termin. Wlasnie rozmawiam z Rika i pisze, ze najprawdopodobniej bedzie mogla przyjechac do Polski na turniej - oba terminy jej pasuja. Nie wiem jak inni Czesi, ale jakies info na ich stronie zamieszcze (ewentualnie poprosze kochanke jak to zajicek powiedzial :D )

Mi oczywiscie bez roznicy - bede na 100 %
 
 
 
autickocz


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 34
Skąd: Hradec Krlaove
Wysłany: 2004-05-13, 22:45   The date of tournament

Czesc my polish friends, i would like to arrive at Poland too, but the date 3-4 is the best for me. Before this date i will make the exam from surgery i think.
Ales
 
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-14, 14:48   

Dla mnie też lepsza jest data 3,4. Ze wzg. na egzaminy. Konrad - Ja myślałem jechać pociągiem, a później w wawie jakimś autobusem, albo czymś:)).

W Wawie to nie problem - jak cos odbiore z dworca / Ece


- dzięki Ece... skorzystamy z twojej pomocy :) ))
Ostatnio zmieniony przez kaka 2004-05-14, 23:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-14, 20:16   

  To wpisywać się czy nie? Jeśli nie to skasujcie post, ja przyjdę jeśli się uda, jeśli nie to przyjadę : P. Również chętnie odbiorę z Dworca (PKP-tak, PKS nie lubie) i zaprowadzę na miejsce (miałbym jakąś funkcję i plakietkę z napisem "służba federacji" : P).
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group