Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
VII tura IRP
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-21, 01:09   

Idą Święta, jest mało rozegranych gier, niedługo Sylwester i Nowy Rok, a do zakończenia tej tury bardzo mało czasu. Pojawiła się też prośba ze strony gracza, z którego zdaniem się liczę.

Nie wiem, jak to zostanie odebrane, ale aby uniknąć hekatomby, w drodze wyjątku, postanowiłem przedłużyć VII turę IRP do 7 stycznia przyszłego roku :) Wtedy też powinno być jasne, co w sprawie meczu z tajemniczym rywalem, który próbuję zorganizować :twisted:

Dla leniwych jest to szansa na poprawę, a dla zrezygnowanych na zgłoszenie oficjalnej rezygnacji :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2005-12-21, 15:12   

ale jaja, znowu przekładanie terminu, nie wierze ,że ktoś nie umie rozegrać kilku gier w ciągu 40 dni
jestem przeciw przedłużaniu kolejnych tur

a tak z ciekawości ile ten tajemniczy gracz w tym czasie ma rozegranych gier na kurniku ?
 
 
lutalek 
WALI MNIE IMMUNITET

Dołączył: 29 Maj 2004
Posty: 413
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 2005-12-21, 15:41   

jest fajnie, są święta, pada śnieg i jest miło, a najbardziej podoba mi się ten zwrot:
w drodze wyjątku postanowiłem przedłużyć VII ture - perełka :P
Ostatnio zmieniony przez lutalek 2005-12-21, 16:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-21, 16:43   

Moje zdanie jest równe z tego względu iż:

Tym osobom ktorym zalezy na rozegranie meczów zrobili by to w terminie :)
A Tym co nie zależy to dla nich przedłuzenie okresu gier jest jak...Sami wiecie :!:
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-21, 17:45   

Losiu - Aaru 3-1
 
 
 
Gość

Wysłany: 2005-12-21, 18:30   

Ja tez podpisuje sie pod tym co mowil Dragon. Przedluzanie tur jest bezsensu.
Ale trzeba tutaj dodac, ze mimo dlugiego czasu, nawet gdy sie chce grac to bywa tak, ze ciezko jest znalezc przeciwnika. Sam Angst o tym wiesz, ile sie trzeba nagadac zeby zagrac. Moze wprowadzic jakis terminarz, tak zeby zmniejszyc to szalenstwo gier pod koniec tury.
Nie mowie o konkretach typu: "dn. xx,yy musicie zagrac", tylko np. "w tyg. x musicie zagrac i ustalcie to sami kiedy dokladnie".
Mysle, ze irp powinny byc rozgrywane regularnie a 2miesieczne tury powoduja, ze gra sie w ostatnim tyg. a przez reszte czasu nic.
Ale to tylko taka mala dygresja ;)
pzdr.
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-21, 19:56   

Aaru - Blind 2:2
Aaru - Peaceman 1:3
Blind - Losiu 4:0
Blind - Lutalek 3:1
Blind - Peaceman 3:1
Blind - Wonder 4:0
Losiu - Lutalek 2:2
Losiu - Wonder 2,5:1,5
Losiu - Aaru 3:1
Lutalek - Pavlini 3:1
Lutalek - Peaceman 0:4
Pavlini - Peaceman 1,5:2,5

Tabela

Aaru = 4
Blind = 16
Losiu = 9,5
Wonder = 1,5
Lutalek = 6
Pavlini = 4,5
Peaceman= 10,5

1. Blind
2. Peaceman
3. Losiu
4. Lutalek
5. Pavlini
6. Aaru
7. Wonder
8. Crazy_knight (NS) Nie sklasyfikowany

Tak wygląda tabela na dzień dzisiejszy grupy BC
Ostatnio zmieniony przez losiu 2005-12-22, 14:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
blind 

Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 119
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2005-12-21, 23:24   

Rowniez popieram zdanie Dragona!! Po to jest wyznaczony termin by sie go trzymac !! nie rozumiem jak w ciagu 2 miesiecy nie mozna zagrac kilkunastu gier... tym bardziej, ze wiekszosc osob siedzi prawie codziennie na kuniku :|
<dla chcacego nic trudnego>
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-12-22, 02:12   

Chciałem przypomnieć, że jest to pierwsze przedłużenie od kilku edycji.

Wydawało się, że po licznych rezygnacjach i związanych z tym doraźnych modyfikacjach wszystko wraca do normy. Niestety, objawiła sie ciężka do wyjaśnienia opieszałość zawodników.

Nikt, oprócz mnie, nie ma kompletu rozegranych pojedynków, a Wy piszecie, że przedłużenie było niepotrzebne? Sami nadgoniliście trochę ostatnio, więc nie poczuwacie się do winy? :roll: Przypominam, że gdyby rozgrywki nie zostały przedłużone, to najprawdopodobniej 3/4 graczy nie zostałoby sklasyfikowanych :?

Moja decyzja była przemyślana, brałem też pod uwagę takie posty jak powyżej :twisted: , jednak w ostatecznym rozrachunku zdecydowałem tak, a nie inaczej. I nawet, mimo prolongaty, jestem prawie pewien, że ponad połowa osób nie uzyska kwalifikacji. Obym się mylił :roll:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-12-22, 11:57   

. . .Mi pasuje, właśnie skontaktowałem się z kim trzeba, poumiawiałem się i zmieściłbym się w czasie jednak u mojego taty w pracy informatyk zawalił sprawę mówiąc zbyt późno, że jakiejś bany danynch nie da się skopiować i mam 3 dni (już mniej) na wpiasnie 800tyś produktów do noewej bazy, mało śpię i tylko pracuję, razem z bratem i tatą i kto mógł to przewidzieć : )
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
losiu 
Łoś super ktoś


Dołączył: 23 Wrz 2004
Posty: 426
Skąd: Złotoryja
Wysłany: 2005-12-22, 14:25   

Losiu - Pavlini 2-2

jeszcze tylko Crazy :!: :roll:
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-12-23, 09:26   

Jestem na kurniku przynajmniej do 13tej.
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2005-12-23, 13:17   

Michał, kiedy zagramy?
crazy_knight kiedy znajdziesz godzinkę na rozegranie IRP?
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Lunar 

Dołączył: 02 Lip 2005
Posty: 34
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-12-24, 13:09   

to ja tez sie wypowiem... :D
rowniez uwazam ze przedluzanie jest bez sensu mimo ze chcialbym grac a zostane wyrzucony

a dlaczego mam takie zdanie? bo nie wierze ze nagle wszyscy rzuca sie na rozgrywanie gier bo dostana dodatkowy tydzien

tak jak juz wczesniej mi sie wydawalo ludzie ktorzy dostali NKL w grupie C jakos nie kwapia sie do gry w fazie finalowej w CZ - i faktycznie wyszlo tak ze mielibysmy pograc po to zeby bez wzgledu na wynikiznalezc sie w grupie C - czy to naprawde ma sens? system ten jest bardzo atrakcyjny, zawsze sie o cos gra - ale wlasnie warunek - ludzie musza grac! a w tym wypadku po prostu podzial eliminacji na dwie rundy zabil calkowicie chec gry i rywalizacji bo rozgrywanie meczy stalo sie tylko "odwaleniem" swojego zeby zagrac grupe wyzej

no wiec ja np. zagralem tylko jeden mecz i jak wszystkim w CZ nalezy mi sie NKL, bo nawet rozbijacz polowy partii nie ma

mialem ochote rozegrac te mecze poswiecajac po10min na kazdy tylko po to zeby zakonczyc z 0pkt, uniknac NKL i awansowac - ale odechcialo mi sie

powod?
1. connex - "nie teraz, nie chce mi sie"
2. raven - "o 9.00 rano? nie chce mi sie myslec i przegram"
3. wicher - pol godziny czekalem az laskawie odpowie czy zagra po czym sie wylogowal
4. blueman (o dziwo raz go zlapalem, w sumie bvywa nawet czesto ale jako jedyny ze spadkowiczow z grupy C) - i tu sie usmialem najbardziej :)

- zagrasz IRP?
- a kiedy jest?
- no... wciaz trwa, do 23.12 jest termin
- aha, to nie wiedzialem, teraznie bo nie mam czasu ale w tygodniu od poniedzialku do srody bede (przyp. - byla sobota tydzien temu)


no i coz zrobic? sam niewiele czasu mam ale zawsze cos tam zdazylbym rozegrac, chcialbym dalej w tym uczestniczyc zwlaszcza ze to juz chyba ostatnia niegrajaca grupa w jakiej jestem (bo wszystkie wyzej juz jakos wygladaja) ale nie wiem czy sie uda, a nawet jesli sie uda to moj zapal jest juz znacznie mniejszy niz gdy zaczynalem w nadzei ze to jest prawdziwa reprezentacja Polski a nie tylko z nazwy... bo tak naprawde gdyby grali tu najlepsi to nie sadze abym byl w stanie osiagnac tyle co osiagnalbym tu (gdybym sie utrzymal oczywiscie)

pozdrawiam zaangazowanych i wierze ze wroce do waszej, skromnej niestety, grupy

PS. po swietach wracam we wtorek i mam zamiar usiasc na forum, raz jeszce wypisac wszystkich gg (bo mi wcielo po formacie) i poodzywac sie do ludzi - bo naprawde niewiele czasu i wysilku bedzie kosztowalo przegranie kilku gier - a tyle niestety wystarczy do awansu, i tyle zamierzam z siebie dac w tej rundzie

przekonajmy sie czy w swoim glupim rozumowaniu mam racje... bo obawiam sie ze tak
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-12-25, 23:25   

ostatnio ktos mi powiedzial jakies tydzien temu ze gram w irp znow zapomnialem , jestem w domu we wtorek piszcie na gg kiedy macie czas .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group