Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy OP!
Autor Wiadomość
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-03, 12:41   

W niedzielę(31.10)wysłałem MAFowi maila z prośbą aby nadał uprawnienia full-opa dusksky'emu,wspomniałem w tym mailu również o minucie. Jak na razie nie doczekałem się odpowiedzi.
Pozdrawiam
Tomek
_________________
P0zdr0 :P
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-03, 13:15   

Ja wyslalem 2 maile i dostalem odpowiedzi, ale na pewno nie w stylu "daj opa Minucie". Swoja droga Minut opem nie zostanie - stanowisko MAFa i tyle ;)

Kvass mowil takze wczoraj, ze sytuacja wkrotce sie miedzy nimi wyjasni - jak to sie okaze.

Przede wszystkim MAF jest sklonny do wspolpracy i chce z nami wspolpracowac. Zeby byla to sensowna wspolpraca, to Zarzad musi oficjalne propozycje wysuwac, a nie pojedynczo kazdy z nas, bo to po prostu nie ma sensu.

Wedlug mnie wystarczy obecnosc kvassa. Wsrod nas jest i tak wystarczajaco wielu pol-operatorow. Jesli jego nie bedzie, to Marek (mimo ostatniej wpadki). Czy potrzeba nam wiecej pol-opow ?
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-03, 13:27   

Ja nie napisałem maila w stylu "Dawaj opa Dusksky'emu" tylko to raczej było wypracowanie :P Coś MAF ociąga się z odpowiedzią.Moim zdaniem nie trzeba więcej "pol-opów" tylko przydał by sie jeden full-op na gomoku tylko kvass ma full-opa ale jak widać kvass gomoku bardzo rzadko odwiedza a tak naprawde to wszyscy tylko jego sie bali.Wydaje mi się że dusksky by sie nie cackał z niekultularnymi osobami w przeciwienstwie do innych opów.
_________________
P0zdr0 :P
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-03, 15:42   

[akapit]Minut już przegapił swoją szansę dostania opa...

DO POSTU NIŻEJ(sekta)

[akapit]Zbanowany nick... jeśli nie dwa : /
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
Ostatnio zmieniony przez Chaosu 2004-11-03, 17:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
sekta 
Sekcia :D


Dołączył: 15 Maj 2004
Posty: 111
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-11-03, 16:17   

Cytat:
A i owszem Dusksky byłby dobrym opem, może MAF potrzebuje poznać Zbyszka w rzeczywistości? To że ktoś zachowuje się rozsądnie i dobrze gra nie oznacza zaraz że ma być opem, tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki : )

hmm
nie wiem co tam Dusksky zbroił ale i tak wydaje mi sie,że byłby jednym z najlepszych kandydatów na opa.

[ Dodano: 2004-11-03, 16:17 ]
Cytat:
Minut już przegapił swoją szansę dostania opa...

Niestety taka jest prawda ..
_________________
P0zdr0 :P
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-11-03, 18:31   

Cytat:
(...)tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki(...)

Widze, ze bardzo lubicie te fraze i nie chcialbym wyjasniac co sie za nia kryje, ale uwazam ze to przesada i kiepskie argumentowanie swoich decyzji. Pisze to do Was, tzn. tych 'CZYSTYCH', pozornie 'czystych'. Juz nie raz spotkalem sie z chamstwem niektorych, wypowiadajacych sie tutaj, osob i powiem Wam, ze zawsze gdy bylem na jakims nieznanym nicku.

Uwazam, ze wytykanie przeszlego zdarzenia, malego wybryku, nie powinno miec miejsca. Nie chcialbym sie rozpisywac na ten, czy jakikolwiek podobny temat, ale argumenty musza byc logiczne i jasne, a nie 'bo on mi costam' lub 'on cos kiedys zrobil'; 'on nabil ranking<chwila grozy>'.

[ Dodano: 2004-11-03, 18:58 ]
Ja tez nie mam szansy na opa. Kiedys mi na tym zalezalo, gdy jeszcze nie znalem kurnika i slabo gralem. Teraz patrze z zupelnie innej perspektywy. Wiem, ze to mi nic nie da. Nie mam czasu na sciganie nabijaczy, bo juz mnie to zupelnie nie obchodzi. Ranking zawsze bedzie do nabicia i kazdy o tym wie (czytaj wyjasnienie w poscie o Sodamie). Kurnik jest jaki jest, a do obowiazkow operatora powinno nalezec przede wszyskim banowanie tych, ktorzy obrazaja innych na glownym czacie.

Mam wrazenie, ze ta spolecznosc, do ktorej poniekad naleze, ma bardzo policyjna strukture. Jezeli ktos jest zasluzony, to ma wieksze uprawnienia. Nie mozna o nim nic zlego napisac, poniewaz bedzie to odebrane jako pomowienie, a nadawca zostanie wysmiany.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-11-03, 21:22   

Jopq, to nie jest wymysl naszej spolecznosci - socjologiem nie jestem zeby cokolwiek wyjasniac, ale wez pod uwage, ze wszedzie ludzie sa roznie postrzegani.
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-11-03, 21:57   

A mnie zaintrygowało sformułowanie "społeczność policyjna". Że "społeczność", to jasne - wszyscy ważni się znają po turniejach. Na poparcie "policyjna" mam przynajmniej jeden jeden argument. Niektórzy ludzie znający operatora/moderatora/będący operatorami i znający full-opa itp. używają czata to sformułowań tybu "długo chcesz mieć ten nick?". Niedwuznaczna aluzja. W normalnej sytuacji operator daje bana, czy co tam, albo ostrzeżenie jasne jakieś - wszystko po cichu - jak sprawna policja. To, że osoby postronne sugerują, że jakiś nick "poleci", a są to "krewni i przyjaciele", to cecha chorych społeczeństw. To są stwierdzenia ogólne, ale mam przykłady z konkretnymi osobami, w konkretnych sytuacjach.

Tym niemniej ludzie, którzy się znają z turniejów są bardzo kulturalni i gra z angstem, soulem, czy kakarolem to duża przyjemność, czego nie można powiedzieć o dużej części innych graczy.
 
 
adik 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1432
Skąd: Witkowo
Wysłany: 2004-12-02, 13:47   

Sekta napisał/a:
Co myślicie o duskskym?Minuta byłby świetnym opem ale jak MAF go już odrzucił to nie ma sie co kłócić.Dusksky też często jest na kurniku i uwazam,ze byłby dobrym opem


Raigeken napisał/a:
Dusksky również często bywa na kurniku...


Akapit napisał/a:
A i owszem Dusksky byłby dobrym opem, może MAF potrzebuje poznać Zbyszka w rzeczywistości? To że ktoś zachowuje się rozsądnie i dobrze gra nie oznacza zaraz że ma być opem, tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki : )


Pomyślcie, co by było gdyby się MAF na to zgodził.

Kim jest gracz o nicku FROYS? To OP na pewno, ale kim jest? Five?
Aha, Minuta dostał to co miał dostać?

Pozdrawiam, Adik.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group