Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 19:20
TURNIEJ W PARDUBICACH
Autor Wiadomość
Gość

Wysłany: 2004-05-04, 12:19   TURNIEJ W PARDUBICACH

CZECH OPEN 2004 - Otwarte Mistrzostwa Republiki Czeskiej w Renju i Gomoku

16.-18.7.2004

Organizator:AVE-KONTAKT s.r.o. we współpracy z Czeską Federacją Renju
Dyrektor turnieju:Aleš Rybka (autickocz, kaprar)

Otwarte mistrzostwa Republiki Czeskiej w renju
-udział graczy bez ograniczeń wieku i umiejętności
-6 rund w systemie szwajcarskim
-gra według zasad renju (zasady )
-czas gry:60 min.
-nagrody pieniężne 1. - 1500kč (220.85 PLN);2. -1000kč (147.23 PLN); 3. 500kč ( 73.62 PLN)
-nagrody rzeczowe
-opłata startowa - 4 Euro
-plan rozgrywek:
Piątek 16. 7. 15:30 – 16:00 rejestracja i zakwaterowanie zawodników
Piątek 16. 7. 16:00 – 21:00 1. i 2. runda
Sobota 17. 7. 08:30 – 18:30 rundy 3.- 6.
Sobota 17. 7. 19:00 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

(plan rozgrywek jest względny, system gry i ilość rozgrywek może być modyfikowany w zależności od ilości uczestników)

Otwarte mistrzostwa Republiki Czeskiej w gomoku
-udział graczy bez ograniczeń wieku i umiejętności
- 8 rund w systemie szwajcarskim
- gra według zasad gomoku*
- czas gry: 15 min.
- nagrody rzeczowe
- opłata startowa 2 EUR
- plan rozgrywek:
Niedziela 18. 7. 08:30 – 09:00 rejestracja
Niedziela 18. 7. 09:30 - 15:30 rundy 1. - 8.
Niedziela 18. 7. 16:00 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

(plan rozgrywek jest względny, system gry i ilość rozgrywek może być modyfikowany w zależności od ilości uczestników)

Późne zgłoszenia: gracze zarejestrowani po 15.6.2004 winni zapłacić dodatkową opłatę w wysokości 20 % opłaty startowej.
Miejsce rejestracji, zakwaterowanie, pomieszczenia do gry, prezentacje wyników:

Duhova arena (nowo przebudowany stadion), Sukova trida 1775, Pardubice, dojazd z Dworca kolejowego trolejbusami nr 3 i 4 lub autobusami linii 16 i 17 (czwarty przystanek)

*Turniejowe zasady gry:
1. Gra dwóch graczy, którzy naprzemiennie stawiają swoje symbole (kółka bądź krzyżyki) na odpowiednie puste pola na planszy do gry.
2. Plansza do gry - kratkowany papier o wielkości pola 15*15 (można grać na gobanach po ustaleniu z przeciwnikiem).
3. Rozpoczęcie (oznaczone jako swap) - pierwszy, wyznaczony gracz stawia krzyżyk, kółko i krzyżyk. Następnie drugi wybiera symbol, jakim będzie grać. Ruch robi gracz, któremu przypadło kółko, następne ruchy już standardowo.
4. Wygrana - wygrywa gracz, który jako pierwszy ustawi 5 lub więcej (uwaga, inaczej niż w Kurniku!) swych symboli w rzędzie.

REJESTRACJA!!!!
Ostatnio zmieniony przez Gość 2004-05-04, 12:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-04, 12:25   

A w jaki sposób mozna się zarejestrować i do kiedy? Czy płacąc 2,50 euro mogę się zgłosic dzień przed? Jest to dość ważne bo nie wiem jeszce jakie będe miał wakacje, ale planowałem byc jakos w tym czasie w Słowacji, więc moge zrobic drobną korektę planów:)
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-04, 12:25   

Hmn Nie wiem jedynie jak organizatorzy pokryja koszty turnieju i nagrod. Patrzac na oplate startowa zeby uzyskac zwrot pieniedzy bedzie musialo zagrac ponad 30 uczestnikow. Optymizm?? Z drugiej strony ponad 30 uczestnikow i tylko 8 rund wypaczy wynik turnieju.

p.s. Dzieki johanka za takie ogloszenia:)

UTRATOS
 
 
autickocz


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 34
Skąd: Hradec Krlaove
Wysłany: 2004-05-04, 12:33   

Czesc, you have to register here . I will happy if i will see you there...
Ales (autickocz)
 
 
 
 
Gość

Wysłany: 2004-05-04, 12:36   

Dzięki Bore za spostrzeżenie, dodałam do postu formularz rejestracji, TYLKO W TEN SPOSÓB MOŻNA SIĘ ZAREJESTROWAĆ W TURNIEJU. Płacą 2,50 eor możesz się zgłosić dzień przed turniejem, ale nie ukrywam, ze lepiej by było ciut prędzej ;-)
Utratos ->Koszty pokrywają sponsorzy + organizatorzy liczą na udział wielu graczy, także z Polski :-) Na tema twypaczania wyników turnieju się nie wypowiem, bo się po prostu nie znam, pogadaj o tym z autockocz'em, jest bardziej zorientowany :-)
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-04, 12:42   

Nie moge ukryc mojej ciekawosci Jacy sponsorzy ?:)) Jezli przyjedzie duzo chetnych(powyzej 25 dajmy) to formula 8 rund bez elimincji czy czegos takiego jest smieszna!
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-04, 12:56   

Jeśli będą inni chętni i nie wyjdzie na to że będe musiał jechać sam to na 100% moge pojechać.
Dzięki za inf Johanka.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-04, 23:36   

Ja jade na 99% - zabieram tez dziewczyne ze soba, bo patrzac po pobycie w Hradec Kralove, zona 100pera i Dragona (oraz jego harem) mialy sie dobrze podczas gdy my gralismy w turnieju. Jak ktos moze, to mysle ze nie ma problemu kogos ze soba zabrac- Dragon mowi ze ma w razie czego autko 9-osobowe, ktos jeszce moze by jakies skombinowal, a w razie czego mozna wziac autokar.

Bylem wlasnie w Zakopanem- na dowod mozna spokojnie przejechac na Słowacje, 2 tygdonie temu celnicy w Kudowie mowli ze do Czech powinno tez byc mozna spokojnie w ten sposob, wiec zapraszam. Dokladnie sie jescze dogadamy - nie ma zbytnio co sie rozpisywac, bo komus cos wypasc zawsze moze. Zapraszam wszystkich- doswiadczenia po Hradec Kralove mam bardzo przyjemne :D
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-05, 06:21   

Hej

Ece. Dragon mieszka w Katowicach i pewnie trzeba by bylo np. Jakims pociagiem najpierw do Katowic dojechac, a pozniej z tamtad dalej.
No jak by bylo jakies wolne miejsce to jestem zainteresowany, choc jeszcze duzo czasu zostalo i duzo sie moze zmienic. Moze jakis dojazd z Debicy, albo jakos z Podkarpackiego. Choc z tego co wiem to do Katowic spokojnie idzie dojechac. Jakies 3h z Debicy pociagiem.

Nigdy nie bylem na kolkokrzyzykowym turnieju i myzle ze byloby super.
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-05-05, 09:32   

Ja chętnie też pojechałbym do Pardubic na ten turniej. Tylko chodzi o dojazd , skąd będzie wyjazd tym 9-osobowym autem czy tez autokarem ? Bo jakby to miął by być wyjazd z Warszawy bądź Lodzi to nie ma szans. Do wyjazdu jeszcze 2 miesiące wiec jeszcze jest wszystko do przegadania :wink:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-05-05, 09:44   

Gondzio- auto jest Dragona, a on sam mieszka w Katowicach... Moze ktos niedaleko Ciebie tez bedzie jechal samochodem, ale to jeszcze duzo czasu.
 
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-05, 11:14   

utratos napisał/a:
Jezli przyjedzie duzo chetnych(powyzej 25 dajmy) to formula 8 rund bez elimincji czy czegos takiego jest smieszna!


A co powiesz na 6 rund w renju? Z drugiej strony ciężko rozegrać więcej, bo już i tak przeciąga się to na dwa dni...
Ale napisali, że mogą nieco zmodyfikować system...

Fajnie byłoby zebrać większą ekipę i zrobić mały najazd :twisted: Wydaje mi się, że 10 osób powinno się udać zebrać, a to już by było coś... Powinniśmy tylko w takim wypadku zorganizowac małe samoszkolenie przed turniejem (np. z debiutów renju).
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-05, 11:26   

Problem nie polega na ilości rund, tylko na braku oficjalnych rankingów, które pozwoliłyby ustalić kolejność na liście startowej. Gdy się już ustawi listę startową wg siły gry (czyli formalnie wg rankingu), 8-rundowy szwajcar jest zupełnie w porządku. Trudno zresztą sobie wyobrazić dużo więcej rund. Kandydaci do czołowych miejsc (czyli najwyżej notowani zawodnicy) nie powinni się spotkać w pierwszych rundach i będzie wszystko ok.

Pozdrawiam,
 
 
termin 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 169
Skąd: poznan
Wysłany: 2004-05-05, 15:14   

No to będzie trzeba pojechać. Śladami Ece może uda mi się namówić wtedy juz żone na wyjazd.
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-05-05, 16:33   

Jechać do Czech na 8 partii? Hm, muszę to głęboko przemyśleć...
Termin - żonę? To się już pobraliście, a ja nic nie wiem :evil:

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group