Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: bmac
2007-11-21, 09:32
Turniej w Bytomiu 10-11 lutego - ogłoszenie
Autor Wiadomość
ermijo 


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 1950
Skąd: N49°37`E20°42`
Wysłany: 2007-02-13, 18:13   

A teraz ogólnie o turnieju.

Dla mnie był to najlepszy turniej z tych czterech, na których byłem. Za wydarzenie najbardziej mnie zaskakujące uważam na prawdę świetną grę Kedluba na fortepianie(pianinie). Miło było usłyszeć znajome kawałki i zobaczyć jak je gra osoba, która świetnie gra również w gomoku.
Gra Arcziego nie była juz tak wielkim zaskoczeniem, gdyż wiedziałem wcześniej że pogrywa w te "klocki". Ja rzępoliłem coś ze słuchu, przypominając sobie dzieciństwo.

Fajne były też rozmowy z czarnym Kotem i Venus, które zakończyły się dopiero w chwili przyjazdu ekipy Angst - Johanka - Chaosu. Nie ma to jak kulturalna rozmowa przy piwku.
(Ów woźny, którego się niektórzy obawiali to też spoko gość - nawet pozwalał palić na dole, choć wolałem na zewnątrz).

Bardzo fajnie było również w klubie w Katowicach, gdzie miałem lekki kryzys, ale opanowałem go trzema wypitymi jeden po drugim szklankami pepsi z lodem.
Pyszna była tez pizza i pyszne było piwo, którego dużo wypiłem - może nawet za dużo.

Praktycznie cały turniej w gomoku jechałem na browarach oczywiście w sposób nie widoczny dla innych, żeby nie robić złego smaku i wstydu i nie burzyć pięknej myślicielskiej panoramy umysłowych starć.

Chciałem bardzo podziękować Dragonowi raz za świetną organizację oraz odnośnie mnie za podwiezienie z dworca do Bytomia a także za pepsi i browara. Arielowi dziękuję za to, że można było sobie pogadac jak facet z facetem a nawet posiłowac się na rękę(tylko na lewą byłem silnieszy:)) oraz za browca.

Venus za miła atmosferę i rozmowę, poczucie humoru i taksówkę.
Sevenowi za... on wie za co. Kupa śmiechu :)

Vilumiśkowi za umilenie czasu podczas jazdy do Katowic.

Alicecooperowi - za bułeczkę z szynką o 3 w nocy i nie wyciąganie mnie do sklepu kiedy spałem :P

Ondikowi za "ladovarky". :twisted:

Tomeq - za wspólny dojazd do Katowic.

Pozostałym też dzięki wielkie za to że budowali miłą atmosferę.
Jeśli o czymś zapomniałem - to może sobie przypomnę później i napisze. Najważniejsze, że pamiętam większość motywów i film mi sie raczej nie urwał

Pozdrawiam -

Ermijo
_________________
Always: "Homo ludens"
Never: "Homo faber"
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2007-02-14, 00:06   

Piątek 11:45 mój autobus wyjeżdża z Koszalina. Co to jest 14 godzin w podróży ;)

Po 17 Toruń i dosiadająca się Johanka, która kazała mi biegać do kierowcy i pytać, na jakim dworcu się zatrzymujemy. Po 19 Płock i szukanie Chaosu, którego Angst znalazł na drugim dworcu. W Koszalinie przynajmniej jest jeden i nie ma problemu :P

Teraz autkiem Piotrka do Bytomia. A po drodze jeszcze krótkie spotkanie ze 100perem w Łodzi. Piotrek tak w ogóle lubi psuć swój samochód :P

W Bytomiu byliśmy przed 2, także nie udało mi się usłyszeć grającego arcziego- jedynie kebaba nazajutrz.

Turniej... szkoda gadać :] Tylko Sewerys był niżej, ale dlatego, że po 3 chyba rundzie poszedł do domu. Porażka na maksa :) Tyle dobrego, że odegrałem się w kręgle :P A Golfowi nie wierzę, że grał dopiero trzeci raz w życiu :P Piłkarzyki z Piotrkiem, Aldonką, Aaru i Gregorem, bilard z Dragonem. Fajnie było :D

Na Renju nie wstałem- spać mi się za bardzo spało po tym wszystkim :/ Na koniec lecem pendzem autkiem do Kutna na pociąg. Prędkości niczego sobie, ale zdążyliśmy.

Było fajnie :D
 
 
 
McHay 

Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 42
Skąd: Kasinka City
Wysłany: 2007-02-14, 01:00   

Dla mnie najlepszy turniej na jakim byłem... moze dlatego, że pierwszy? Dostałem niezłą szkołe i jakoś zmotywowało mnie to do powrotu do gry w gomoku :) Przede wszystkim wielkie dzięki dla mastura za to, że mnie wyciągnął :) Teraz już wiem, że nawet mimo niezbyt dużych umiejętności gry można się tam wspaniale bawić :) Do zobaczenia w wawie jesli nic nie wypadnie.

ps. ladovarka rulez :D
 
 
 
venus 


Dołączyła: 01 Mar 2005
Posty: 40
Skąd: Bytom
Wysłany: 2007-02-17, 19:37   

Jak dla mnie po prostu rewelacja !!!!


To z cała pewnością najlepszy turniej na jakim miałam zaszczyt się znaleść.
W piątek to w sumie byłam bardzo krótko, ale tak naprawdę to wystarczyło.
Co do soboty hmmmm zjawiłam się tak póżno, że praktycznie to było już po turnieju, ale tak naprawdę to właśnie o to chodziło gdyż chciałam załapać sie tylko na dobrą zabawę na kręgielni. Tam to dopiero się wszystko rozkręciło:D Chciałam podziękować całemu miłemu towarzystwu, a przede wszystkim to mojemu serdecznemu przyjacielowi Ermijo za mile spędzone chwile przy stole bilardowym na kręgielni oraz za miła pogawędkę w klubie w piątkowy wieczorny i sobotni wieczór, oraz Alicecooperowi za wniesiony humor do towarzystwa w jakim znajdowaliśmy się w sobotę, a taże Ece i tomeq oraz Czarnemu kotu za mile spędzoną sobotę . Ogolnie dla mnie cały turniej wypadł na szostke z plusem :)
_________________
OK:-)
 
 
 
vilumisiek 


Dołączył: 04 Gru 2005
Posty: 1604
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 2007-02-17, 22:25   

A która to z dziewoja wpadła do mordowni i pierwsze słowa z jej ust to były "Rany ja tu nikogo nie znam!" :lol:

Bo jakoś wogóle nie kojarze :oops:
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2007-02-18, 17:23   

manga
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group