Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 03:29
Warszawski turniej zakończony!
Autor Wiadomość
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-07-10, 12:10   

jeśli można coś dodać to.. na pewno nasz zlot nie jest przereklamowany...
jeśli takie rozmowy są na kurniku to znaczy że ludzie się naprawdę dobrze bawili i chcą choć trochę to przedłużyć. poza tym osoby, które nie były w wawie jakoś bardzo chętnie się do takich rozmów dołączają.. co do tych młodszych, "genialnych dzieci" jak ja ich nazywam to uczestniczyli w turnieju i pokazali prawdziwą klasę, na kurniku też bardzo chętnie uczestniczą w tych wpomnieniowych pogawędkach, więc gdzie Ty tu barfko widzisz zamykanie się na młodszych?
a jeśli będę chciała coś pikantnego napisać to po prostu napiszę :mrgreen:
faktem jest że to było niezwykłe wydarzenie, że gomokowi faceci okazali się wspaniali, chociaż gaduły z nich straszne (o dziewczynach chyba nie ma co pisać :P ) :mrgreen: , kashon i dragon bawili się na placu zabaw nie gorzej od Agatki :P , wielki minut jeździł w bagażniku, spotkałam fantastycznych ludzi, i miałam przyjemność osobiście poznać mafa :twisted: , a temat o naszych wrażeniach z turnieju bije rekordy popularności :P
wiele osób po tych naszych opowieściach koniecznie chce uczestniczyć w następnym turnieju, a Ty nam po prostu zazdrościsz :lol:
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-10, 17:01   

Mam naprawde duzo do powiedzenia, ale to tylko podzialaloby jak katalizator, wiec sie powstrzymam i technicznie:

Barfko, to nie jest temat do oceniania kultury graczy, czy to "turniejowych", czy tez nie. Jesli chcesz, aby soul_reaper dowiedzial sie o co chodzi, to napisz mu PW. Jezeli bardzo nurtuje Cie ten problem, bardzo chetnie bede kontynuowal watek w nowym temacie w dziale Hyde Park, lub na PW.

Bardzo prosze powrocic do tematu.

P.S. Jesli jeszcze ktos nie rozumie mojej prosby, to prosze PW - zawsze chetnie odpowiem. Tymczasem jeszcze raz PROSZĘ na temat.
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-11, 16:57   

Na turnieju było świetnie, cieszę się że mogłem poznać was wszystkich na realu. Oczekuję równierz rewa od Despair :) Pozdrawiam wszystkich było fantastycznie! Ci co nie byli niech żałują!

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
tygrysiatko

Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 1
Wysłany: 2004-07-12, 19:47   

hmhm na turnieju nie gralam ale bylo fajnie, na grillu bylam i bylo super, ehh ale jestem jednak zadzwiedziona ze nikt nie wspomnial o osobach, ktore sie pojawily na turnieju, tak znanych kiedys tam dawno temu na gomoku (czyli jeszcze na cronixie) jak np. ja, wega i baileys :PPPPPP no chyba ze jestem slepotka i nie zauwazylam, co rowniez jest mozliwe:) pozdrowionka dla wszystkich
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-13, 00:01   

[akapit]Nie tylko Oni grali na cronie, moge o nich wspomnieć. Poznanie ich było tak jak poznanie MAFa, niezapomniane przeżycie które aż trudno opisać : ). Może dla tego właśnie nikt jeszcze nic nie napisał, ja ciągle przeżywam to od nowa : ).
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-13, 00:59   

To ja jeszcze raz coś dodam od siebie.... Już niemogę sie doczekać następnego turnieju na realu. Najlepiej ponownie w Warszawie. Tak mi sie podobało że aż sobie wspólne foto przed liceum dałem na pulpit :) Naprawde bardzo mi sie podobało a poznanie takich osób jak: Angst, 100per ( miałem przyjemność nawet zagrać z Prezesem :D ) Zakon, Minuta czy Dein i wielu innych było naprawde czymś świetnym. Już niemogę sie doczekać kolejnego zjazdu ( Wtedy będę w TOP 10 ;)

Pozdrawiam
Seba
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2004-07-23, 13:41   

Witajcie,

czy sa juz moze dostepne kolejne zdjecia z turnieju?

az nie chce mi sie wierzyc, iz tylko Jussi je pstrykal...

serdecznie pozdrawiam,
kashon
 
 
 
aaru 
BrainKing.com


Dołączył: 28 Maj 2004
Posty: 1056
Skąd: Siemianowice
Wysłany: 2004-07-23, 14:02   

Hej

Lutalek miał aparat, ale nawet ja się nie mogę doprosić od niego tych fotek. Teraz jest na urlopie, ale w poniedziałek już będzie to trzeba go zaatakować.

Pozdrawiam

Ps
Z tego co mi mówił, to większości tych fotek jestem ja, ale pamiętam, że na grillu przy dyplomach też sporo napstrykał
_________________
Pozdrawiam
aaru / Arek
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-23, 15:54   

Ech no przecież przed szkoła do jednego zdjęcia chyba z pięć razy się pozowało (więc było sporo aparatów chyba). Kto jeszcze zdjęcia pstrykał? Przyznawać się!!! :P
 
 
 
_OLSZTYNIANKA_ 

Dołączyła: 21 Maj 2004
Posty: 106
Skąd: olsztyn
Wysłany: 2004-07-23, 22:03   

ja mam zdjecia :D jutro wysle do Ece na maila....obiecuje....
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-27, 15:43   

Teraz wszystko w moich rekach - dostalem ponad 30 mb zdjec w mailach (nawiasem mowiac jak ktos ma zamiar cos takiego zrobic, to pierw niech mnie o tym uprzedzi).

Wlasnie wrzucam wszystko na serwer - troche tego jest. Bedzie info na glownej stronie forum, to znaczy sie ze mozna juz ogladac pod adresem http://gomoku.pl/merlin
 
 
 
_OLSZTYNIANKA_ 

Dołączyła: 21 Maj 2004
Posty: 106
Skąd: olsztyn
Wysłany: 2004-07-27, 21:12   

Jurek przepraszam mowilam ze nie umiem inaczej, ale poradziles sobie :D
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-07-28, 08:20   

Na początek dwa chyba najważniejsze zdjęcia z mojej kolekcji. Z publikacją reszty wstrzymuję się do czasu wykonania niezbędnych retuszy.



W dolnym rzędzie od lewej: Jussi (Morden), Jurek (Ece) - z tyłu, przed nim Krzysiek (Minuta), Kacper (Dein), Janek (Boreasmun), Marek (AliceCooper), Piotrek (Angst), Marta (Johanka), Darek (Lonewolf) i Andrzej (Zakon); pozycję leżącą przyjął Michal (Semtexx).
Stoją: Michał (Pavlini), ja, Kamil (Kashon) - przyczajony, Krzysiek - z tyłu, przed nim Bartek (Bart21), Ania, obok Karol (Kaka), za nimi Ales (Autickocz), dalej Marta (Ixchel), Darek (Dragon), Michał (Soul) i Michał (Tramwaj).




Od lewej: Marek (AliceCooper), Darek (Dragon), ja, Piotrek (Angst), Krzysiek (Minuta), Michał (Soul) i Kamil (Kashon); przykucnął Kacper (Dein).


Zdjęcia w pełnej rozdzielczości:

Nr 1
Nr 2

cdn
Ostatnio zmieniony przez 100per 2004-08-01, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
seba 

Dołączył: 07 Maj 2004
Posty: 167
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-28, 09:25   

Bardzo ładne zdjęcia, naprawde. Szkoda tylko że mnie na nich nie ma :)

Pozdrawiam


PS: Na zdjęciu nr.1 Dein coś chyba sobie dłubie w zębie :)
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-28, 12:21   

Pojawily sie nowe zdjecia od Zakona pod http://gomoku.pl/zakon/

Milosciwie nam panujacy Prezes oznajmil, iz posiada zdjecia zrobione przez Aaru i Lutalka, ktore to w niedlugim czasie rowniez zamieszczone zostana na serwerze :]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group