Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 03:29
Warszawski turniej zakończony!
Autor Wiadomość
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-07, 19:01   

despair napisał/a:
urocze fanki gomoku;p rotfl, wcale nie fanki bo bralysmy udzial


Oj Efcia... Ja jestem fanem piłki nożnej, co nie znaczy, że sam w nią nie gram ;)

Mam rozumieć, że słowo "urocze" jest w porządku? :P

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-07-07, 19:03   

jak najbardziej, slowo 'urocze' badz 'uroczy' (niepotrzebne skreslic;p) jest jak najbardziej na miejscu ;]
hehehe pierwszy raz widze zeby chlopak zabiegal o okreslenie uroczego;))
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-07, 19:09   

Przecież ja dla Was zabiegam o to, a nie dla siebie... Że jestem uroczy to każdy widział na własne oczy :wink:
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-07, 23:19   

angst napisał/a:
Przecież ja dla Was zabiegam o to, a nie dla siebie... Że jestem uroczy to każdy widział na własne oczy :wink:
O_o - ja nie widzialem :P
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4998
Skąd: Płock
Wysłany: 2004-07-07, 23:56   

To naturalne. Podobnie jak ja doszukiwałeś się tej cechy u płci pięknej. Dlatego też usprawiedliwiam to niedopatrzenie ;)

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-07-08, 00:38   

Pamiętając gdzie Ece spał, zwrot "doszukiwałeś się" nabiera realnego znaczenia, angst. :wink: Khe. :]

Pozdrawiam.
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-08, 00:44   

lonewolf napisał/a:
Pamiętając gdzie Ece spał, zwrot "doszukiwałeś się" nabiera realnego znaczenia, angst. :wink: Khe. :]
Nie wiem o co chodzi :roll: cicha_wodo :P
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-07-08, 11:59   

Niestety nie trafiłeś, Ece. Po naszej ostatniej, bardzo interesującej :wink: , rozmowie na kurniku z udziałem po... znaczy Ixi :wink: , sprawdziłem czy można zrobić nicka cicha_woda. Kiszka - już zajęty. :evil:

A poza tym, Ixi rozpowiada pewne rzeczy po kurniku, a ja nie wiem o co chodzi. :P Hmm... a może wiem? Wiem, ale nie powiem. :]

Pozdrawiam wszystkich, którzy wiedzą o co chodzi :wink: ,
Ostatnio zmieniony przez lonewolf 2004-07-08, 13:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-07-08, 13:55   

no o co chodzi;p
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Ixchel 


Dołączyła: 30 Kwi 2004
Posty: 38
Skąd: Białystok
Wysłany: 2004-07-08, 17:39   

no ja protestuje... nic nie rozpowiadam, to nie ja jestem paplą :P poza tym to chyba wszyscy wiedzą o co chodzi więc chyba nie ma sensu pisać o co właśnie chodzi, bo wszystko jest jasne i proste :twisted:
 
 
merlin69 


Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: RYBNIK
Wysłany: 2004-07-09, 23:04   

JA nie wiem o co chodzi ... nie jestem w temacie więc powiedz prosze :-)
_________________
Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-07-10, 00:19   

Środowisko ludzi "turniejowych" trochę zaczyna się hermetyzować. Przez parę dni ogólny czat na dobrocinie był mocno eksploatowany przez ludzi, którzy byli w Warszawie i wobec tego dopisuje im samopoczucie. Nic mi do tego, ale często rozmowy zaczynają przybierać formę :
"A pamiętasz bagażnik i co ci wtedy powiedziałem"
"Pamiętam"
"Klops pamiętasz"
"Nie, bo piłem wtedy, no wiesz z kim".
Inni jakoś próbują się włączyć ale jest odpór. To znaczy olewa się innych. To jest hermetyzacja. Dla przykładu, jedna z osób "turniejowych" na ogólnym pisze "kto ze mną zagra towa?" no to założyłem stół towarzyski i zaprosiłem. I nic, "nie skorzystał". A zaraz potem na ogólnym tekst w stylu "jak nikt nie chce ze mną grać, to idę".
Pamiętajcie, że najlepsi potencjalnie gracze, to tacy, co mają teraz 12-15 lat i grają ze 2 miesiące. Na takich trzeba się otworzyć, a nie tworzyć towarzystwo wzajemnego wspierania dobrego samopocucia.

Wierzę, że w Warszawie było fajnie, ale mam ochotę napisać, że zlot jest mocno przereklamowany, tak z przekory. Tylko że nieobecni głosu nie mają. Jeśli to ma być strategia zachęcenia nowych ludzi do następnych zlotów, to ja to chromolę. Bardzo fajne są za to te dłuższe posty w tym temacie, bo można sobie to i owo wyobrazić.

Póki co, winszuję dobrego usposobienia "turniejowcom" z ogólnego czata.

P.S. Krygujecie się jak pensjonarki, a widać, że macie ochotę coś pikantnego napisać. Śmiało!
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-07-10, 01:40   

Barfko napisał/a:
Wierzę, że w Warszawie było fajnie, ale mam ochotę napisać, że zlot jest mocno przereklamowany, tak z przekory. Tylko że nieobecni głosu nie mają.

Jeśli nie byłeś i nie widziałeś, to w żaden sposób nie możesz twierdzić, że jest przereklamowany. A po drugie - co by to miało oznaczać?

Barfko napisał/a:
Jeśli to ma być strategia zachęcenia nowych ludzi do następnych zlotów, to ja to chromolę.

To nie jest żadna strategia. Ludzie się poznali, polubili i teraz sobie rozmawiają na kurniku. Dziwniejsze by było, gdyby było inaczej. Wiele osób, które nie były w Warszawie, ma przez to właśnie jeszcze większą ochotę pojechać na kolejny turniej i potem też móc uczestniczych w takich sympatycznych pogaduszkach na kurniku. Jeśli ci się to nie podoba, to jest to tylko twój problem.

Barfko napisał/a:
P.S. Krygujecie się jak pensjonarki, a widać, że macie ochotę coś pikantnego napisać. Śmiało!

Jakby ktoś miał ochotę coś więcej napisać, to by napisał, nie uważasz? Tak jak jest jest właśnie bardzo dobrze. Poza tym, nieprzekraczanie pewnej granicy świadczy o kulturze i wyczuciu tych, którzy to piszą.

Pozdrawiam,
 
 
Barfko 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 556
Skąd: 49°25'N8°45'E
Wysłany: 2004-07-10, 01:53   

Cytat:
Wiele osób, które nie były w Warszawie, ma przez to właśnie jeszcze większą ochotę pojechać na kolejny turniej i potem też móc uczestniczych w takich sympatycznych pogaduszkach na kurniku.

Nie jestem pewny czy do tych osób należę, jeśli miałbym potem ignorować innych...

Cytat:
Jakby ktoś miał ochotę coś więcej napisać, to by napisał, nie uważasz? Tak jak jest jest właśnie bardzo dobrze. Poza tym, nieprzekraczanie pewnej granicy świadczy o kulturze i wyczuciu tych, którzy to piszą.

Hehe, w ogóle mnie to nie obchodzi o czym piszecie nic nie pisząc. Myślałem po prostu, że zrozumiecie, że pisanie "o co chodzi", huhuhuhuh, może wzbudzić ogólną radość. Ja to widzę tak, macie ochotę coś napisać, ale macie tyle kultury, hehehe, że wychodzą Wam jakieś zaadki. A najzabawniejsze jest to, że nikogo to nie interesuje. Tak samo, jak kojarzenie "soul reaper" z "gwałcicielem dusz" huhuhuhuhuhuh, co zresztą jest skojarzeniem powszechnym.

Cytat:
Barfko napisał:
Wierzę, że w Warszawie było fajnie, ale mam ochotę napisać, że zlot jest mocno przereklamowany, tak z przekory. Tylko że nieobecni głosu nie mają.

Jeśli nie byłeś i nie widziałeś, to w żaden sposób nie możesz twierdzić, że jest przereklamowany. A po drugie - co by to miało oznaczać?


gdybym twierdził, to może to zdanie miałoby sens hehehehe.

Ojej.
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-07-10, 11:38   

Barfko napisał/a:
Tak samo, jak kojarzenie "soul reaper" z "gwałcicielem dusz" huhuhuhuhuhuh, co zresztą jest skojarzeniem powszechnym.


Wybacz kolego Barfko ale tej czesci Twojego postu juz zupelnie nie zrozumialem.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group