Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-10, 20:21
Turniej w realu.
Autor Wiadomość
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-04-30, 14:48   

Na razie powiem ostrożnie: zorganizowanie sali i sprzętu (plansze, pionki, zegary) w Krakowie jest prawdopodobnie w zasięgu moich możliwości.

Pozdrawiam,
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-30, 14:53   

Wilku(stepowy moze przez przypadek?:) to jest wlasciwa postawa!:) Z chcecia do was wpadne jakby co. Dobrze byloby jakbyscie sie jeszcze dowiedzieli o jakis tani nocleg bo glupio wpadac do kraka na kilka godzin:)
p.s temat jest troche inny moze zalozyc byloby lepiej nowy:)

UTRATOS
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-04-30, 14:57   

Ja mogę wszędzie pojechać jeśli tylko zdołam przekonać rodziców, okolice Warszawy i okolice Katowic (w letnie wakacje).
Ostatnio zmieniony przez Chaosu 2004-04-30, 19:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-04-30, 19:25   

Z tym turniejem zakładam, że sprawa nie jest gardłowa i jeśli wypali, to gdzieś na jesieni, bo wakacje już za pasem. Zresztą, nie mam pewności, że uda mi się to załatwić - trzeba by przekonać parę osób po drodze, ale chyba jest to do przeskoczenia. Inna rzecz, że ja nawet nie umiem grać w gomoku więc głupio mi się tak wypuszczać. :lol:

Pozdrawiam,
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-04-30, 21:30   

Lone przesadzasz z tym 'nieumieniem' grania w gomoku.
Jak cos to moge Ci pomoc w kwestiach organizacyjnych, postaram sie rowniez (jak juz zostane czlonkiem Federacji) uderzyc do centrum kultury japonskiej w Krakowie i porozmawiac o jakiejs ewentualnej wspolpracy.
Ostatnio zmieniony przez Ece 2006-04-07, 16:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-04-30, 21:57   

Nie wiem co dokładnie rozumiesz przez współpracę z tym Centrum. Jeśli chodzi o możliwość spotykania się tam i grania (czyli coś w rodzaju klubu), to mogę od razu powiedzieć, że bez problemu. W soboty gramy tam w go. Co więcej, mają tam gobany i pionki, a ja wiem gdzie je trzymają. :lol:

PS Z tym nieumieniem nie przesadzam zbytnio, ale liczę, że mnie podszkolisz. :P Założymy klub i będziemy łupać w te kulki! :mrgreen:

Pozdrawiam,
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2004-04-30, 23:10   turniej w krakowie

Lone :) )) tylko mam nadzieje, ze wezmijesz w nim udzial:)))


Kashon;)
 
 
 
kewes 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 30
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-01, 09:06   

Siema Siema

Yestem z kraka w sprawach organizacyjnych raczej nie pomoge ale moge pogadac z krakowskimi graczami z kurnika bo znam i kilku ;-)
jakby Co To napewio bede :D :D
_________________
Go-moku ;-)
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-05-01, 10:05   Re: turniej w krakowie

kashon napisał/a:
Lone :) )) tylko mam nadzieje, ze wezmijesz w nim udzial:)))


A po co? :P Zrobić turniej i uzbierać w nim równe zero punktów to żadna przyjemność. :lol:

Pozdrawiam,
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-05-01, 14:02   

Trzeba jeszcze tylko poczekać jak się rozwinie Federacja..
Jeśli będzie dobrze to można z takim turniejem(turniejami) pokombinować - np. połączyć z ideą drużyn wojewódzkich - robić najpierw turnieje wojewódzkie itp. (turnieje takie wiążą się z mniejszymi problemami logistycznymi).

Jeśli tylko Federacja zacznie działać na wysokich obrotach to możliwości jest wiele - potrzebne tylko chęci... :)
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
kaka 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 277
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-05-01, 21:29   

Hej.. napewno będe na tym turnieju 99% :P . I racja nocleg musi być + jakaś imperska + %dużo.
Nie znam lepszego noclegu niż akademik :D

Dobra spadam juz... idziemy spożyć %.... hahaha
 
 
100per 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 883
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-04, 09:17   

Widzę, że powstaje trzeci silny ośrodek w Polsce - i bardzo dobrze :D

Co do organizacji turnieju to jest tylko i aż kilka spraw, które trzeba załatwić:
1. Sala na dwa dni (sobota i niedziela)- powiedzmy od 9:00 do 16:00, turniej zaczynałby się o 10:00,
2. Kamienie i gobany - w odpowiedniej ilości - początkowo pożyczane z go, ale już niedługo powinnismy mieć własne,
3. Zegary szachowe - trzeba jakoś ten czas mierzyć bez komputera - wg dotychczasowych ustaleń nie powinno być problemu z wypożyczeniem od znajomych szachistów
4. Nocleg - od supertanich wersji typu np. sala gimnastyczna (trzeba przyjechać z własnym śpiworem), przez akademiki do tanich hotelików (trzeba po prostu przygotować przyjezdnym jakąś ofertę do wyboru).
5. Bardzo pomocny - a przy systemie szwajcarskim nie wiem, czy nie niezbędny - byłby komputer.

To chyba wszystko, jeśli coś ominąłem proszę o dopisywanie
 
 
 
bmac 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 596
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-05-04, 09:42   

100per napisał/a:
Widzę, że powstaje trzeci silny ośrodek w Polsce - i bardzo dobrze :D

1. Sala na dwa dni (sobota i niedziela)- powiedzmy od 9:00 do 16:00, turniej zaczynałby się o 10:00,
2. Kamienie i gobany - w odpowiedniej ilości - początkowo pożyczane z go, ale już niedługo powinnismy mieć własne,
3. Zegary szachowe - trzeba jakoś ten czas mierzyć bez komputera - wg dotychczasowych ustaleń nie powinno być problemu z wypożyczeniem od znajomych szachistów
4. Nocleg - od supertanich wersji typu np. sala gimnastyczna (trzeba przyjechać z własnym śpiworem), przez akademiki 5. Bardzo pomocny - a przy systemie szwajcarskim nie wiem, czy nie niezbędny

..Niedawno w klubie Karuzela na Jelonkach odbył sie turniej >country strika?< bez specjalnych problemów zorganizuję gomoku...;-)) .... to w ramach konkurencji pomiedzy stolicami.... i planów Federacji.. noclegi w akademikach... piwo w barku-kawiarence niestety nie bezpłatne...)) komputer bez problemu... i Utratos bedzie miał bliziutko... nawt jakis odzew pewnie bedzie..;-)))
 
 
 
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-05-04, 12:54   

Jeśli w jakimś miejscu problemem byłby brak komputera, to jesli ktos będzie miał odpowiedni program na płycie, to moge służyć lap-topem.
Pozdrawiam
Boreasmun.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group