Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 03:29
Warszawski turniej zakończony!
Autor Wiadomość
boreasmun 
boreasmun


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 115
Skąd: Łódź
Wysłany: 2004-07-05, 21:37   

Wracając z prezesem samotnie na tylnym siedzeniu samochodu raczej nie moggłem zbytnio pograć, za to jak zwykle się przespałem :D
 
 
mitnick 


Dołączył: 17 Maj 2004
Posty: 6
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2004-07-05, 22:03   

Ano tez nie bylo mi dane przyjechac, ale moze nastepnym razem bardziej mi podpasuje czasowo.
Co do zdjec, to przydalyby sie jakies komentarze i opisy, a co do turnieju to widze ze zabawa byla przednia... Mam nadzieje ze nie pierwsza i nie ostatnia....
 
 
 
GoNdziO 
woj. Lubuskie


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 113
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2004-07-05, 22:50   

aaru napisał/a:

Minuta - mówią że pechowo dwa razy czwarty - ja bym się tam z nim zamienił. Człowiek komputer (encyklopedia nicków), zna wszystkie, każdego niemal gracza :) Było kilka propozycji, by zmienił ncka - jego partie (nie ukrywajmy tego) toczyły się najdłużej :) Przegrał z Zakonem (Zakon proponował remis, którego Minuta nie przyjął). Był to zresztą temat jego ubolewań do końca turnieju i długo potem jeszcze :)


Może miał lagi :roll:


:lol: :lol: :lol:
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2004-07-05, 22:53   

  Sorry że tak o niczym ale na zdjęciu 04_0046_r1 mnie widać i wyglądam jakbym był szeroki w barach jak trapez z dłuższą podstawą na górze ; )

  Komentarze
-warsaw04_0048.JPG - każdy chciał się spróbować w roli barmana,
-warsaw04_0053.JPG - na drugim planie Despair z dyplomem, a na pierwszym butelki z właścicielkami ; ),
-warsaw04_0057.JPG - akurat stałem obok, Jussi powiedział, "...a teraz jeszcze jedno zdjęcie po polsku" : D,
-warsaw04_0058.JPG - co ja wcześniej pisałem o butelkach ?
-warsaw04_0062.JPG i warsaw04_0063.JPG - na moje życzenie, stary dobry cronix team : ),
-warsaw04_0065.JPG - słynna już partia Minuty z Mordenem, Jussi proponował remis gdy miał 6 minut, ale Minut stwierdził, że może jeszcze atakować, po czym gdy Mordenowi została minuta do końca czasu, a Minucie półtorej Minut zaproponował remis, co (mocno zestresowany już) Jussi przyjął bardzo entuzjastycznie,
-warsaw04_0003.JPG - kto chce mieć Ece na pulpicie ?

  Dobra, jak mi poszło ?
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
lonewolf 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 710
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-07-06, 04:13   

Chciałbym podziękować bmac'owi za poświęcenie sporej ilości czasu w piątek po południu i odebranie z dworca najpierw Ixchel, despair i Aniuchny, a potem mnie i Johanki. Co prawda twoja, hmm... dynamiczna :wink: jazda po Warszawie wprawiła nas w zdumienie, ale dotarliśmy na miejsce w całości. Dzięki, bigmac. :wink: Aha, te słoneczniki zamiast świateł z przodu są naprawdę kultowe. :mrgreen:

Mało słyszałem podziękowań dla Johanki, która przywiozła z Torunia pół plecaka pierniczków. Przez to brakowało jej miejsca w plecaku i musiała się pakować tak jak Jaś Fasola. :wink: Marta, pierniczki były super!

Największym gadułą nie był wcale ani morden ani semtexx, ale wasz ulubiony kapitan IRP - niejaki angst. :P Przy nim tamci mówili tyle co Clint Eastwood, czyli prawie nic. :lol: Najbardziej utkwiła mi w pamięci płynność wypowiedzi angsta, gdy pod koniec sobotniego grilla upierał się, że musi koniecznie pilnować beczki po piwie (i tak jej nie upilnował i ostatecznie ja ją musiałem wziąć). :wink: Angst jednak wiedział kiedy przestać mówić i gdy spał była chwila spokoju. :lol: Nie dopasował się do tego niestety nasz Ecenty, który "tnie posty gorzej niż Sekunda" - on gadał nawet wtedy, gdy spał. :P

Z wyczynów podobnej klasy - boreasmun posiada dość rzadką chyba umiejętność spania na stojąco. Zaśnięcia na klawiaturze przy włączonej grze na kurniku nie liczę jako osobliwości, bo przecież to jest całkiem normalne i każdemu się może zdarzyć. :wink: Bore myślę, że zapamiętałeś też "piękne" :wink: "Sto lat" najpierw odśpiewane na górce przez grupkę gomokowców, a potem solo przez mordena - po fińsku!

Nowym nickiem minuty miało być 20_minut_to_za_malo, ale niestety nie można teraz na kurniku robić takich długich nicków. :P

Zauważono też ostatnio na kurniku dziwne zjawisko: pojawiły się nicki typu: znam_minute, widzialem_minute, pilem_z_minuta, pilam_z_minuta, wiozlem_minute, pilem_z_klopsem, itp. Osoby, które potrafią wyjaśnić to zjawisko proszone są o kontakt. :wink:

"Podziękowania" dla 100pera, który z nieukrywaną satysfakcją budził nas w sobotę o 7:30 (turniej zaczynał się o 10:00). Co my byśmy bez ciebie zrobili... :P

Dla soula, który podrzucił mnie z Warszawy pod sam dom w Krakowie i nie chciał za to ani grosza - wielkie dzięki! Także za to, że starałeś się nie przekraczać 180 km/h. :wink:

Na koniec chciałbym się dołączyć do wszystkich gratulacji i podziękowań, które się już pojawiły. Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności jedną osobę, ale nie powiem kogo. :P

Do zobaczenia na następnym turnieju (może już w Pardubicach?)!
Ostatnio zmieniony przez lonewolf 2004-07-06, 15:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
zakon 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 24
Wysłany: 2004-07-06, 08:37   

Witam,
Na turnieju było zajefajnie :)
Nie będę się teraz rozpisywał :P
Soul, zostawiłem u ciebie śpiwór w aucie, mam nadzieję, że przywieziesz mi go we wrześniu do Łodzi.
Dzięki za transport.
 
 
 
Morden 

Dołączył: 06 Lip 2004
Posty: 2
Skąd: Finland
Wysłany: 2004-07-06, 09:41   

Cześć!

Thanks for a great weekend! I had a wonderful time with u guys. It was very intresting to travel to Poland and even learn some polish words.. =)

The tournament was well organized and I hope there will be more international tournaments in the future. Despite of my bad gaming at renju tourn I was happy to participate.. =)

I wish all the best for the Polish Federation and every new friend I got! Hope to see u soon in Kurnik and live tournaments!

Dzięki,

Jussi
jussi@renju.fi
 
 
 
soul_reaper 
retired


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 889
Skąd: Kraków
Wysłany: 2004-07-06, 11:15   

No problemo zakon, jak bedziesz chcial to moge Ci nawet ten spiwor wyslac :)

A co do samego turnieju, to bylo naprawde bardo fajnie. I nawet udalo mi sie pare gier wygrac, oraz napic sie soczku z klopsem, znaczy z minuta :)
 
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2004-07-06, 12:29   

Hi Jussi, your Polish become more and more better :) Thanks for the photos and for the magnetic board :D

Ciekawe bylo, jak na turniej przyszedl MAF i podszedl do niego Minuta. Moze przekrece, ale mniej wiecej tak to bylo "Czesc, Marek" "Czesc, Minuta... Jaki Marek ?" "MAF" "AAAAAAA" (i Minuta uciekl) :D
 
 
 
Tramwaj 
ktory jezdzi


Dołączył: 29 Kwi 2004
Posty: 89
Skąd: Bielsko/Gliwice
Wysłany: 2004-07-06, 13:53   

Ja także chciałem podziękować wszystkim odpowiedzialnym za wspaniały weekend :) (a byli to praktycznie wszyscy jego uczestnicy:) ).
W sumie to zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami - naprawdę był to niezapomniany weekend (szkoda tylko że tego 3 dnia brakło).

100per napisał/a:
kaka napisał/a:
A pozniej czekalismy z Tramwajem, Minuta Deinem na tamtejszym dworcu na pociag, ktory przyjechal o 2-10. Ciekawe co wtedy mysleli sobie zwykli ludzie kiedy widzieli nas grajacych na gobanie w renju:)


wow, wow, wow, to naprawdę musiało być coś - chyba się przerzucę na pociągi...


Chyba musisz - nie będę może nawet opisywał jak patrzeli na mnie ludzie :wow: w przedziale jak sobie wyciągnąłem tą książkę o Renju i rozwiązywałem zagadki na gobanie... :P

P.S. A Dragon jeśli nas tylko do Łodzi podrzuci to flachę ma zapewnioną.. :]
_________________
jawmart, buraczek979
 
 
 
konrad 


Dołączył: 01 Maj 2004
Posty: 50
Skąd: Dębica
Wysłany: 2004-07-06, 15:37   

Turniej byl naprawde fajny. Minuta robil wszystko zeby trwal jak najdluzej :) ale i tak nie pobije auticka w powolnosci. Wszyscy okazali sie jeszcze bardziej mili niz na kurniku, sedzia nie musial ani razu interweniowac, wszyscy grali fair. Troszke wiecej osob mogloby zagrac w pente, ale nie ma co wybrzydzac bo na kurniku gra jeszcze mniej :P . Zegary tez byly fajniusie, chociaz czasem odmawialy posluszenstwa i trzeba bylo walic w przyciskj z piesci ;) . Gratulacje dla zakona i alice'a. Nie moge sie doczegac nastepnej takiej imprezki, pozdrowienia dla wszystkich turniejowiczow!!
 
 
autickocz


Dołączył: 04 Maj 2004
Posty: 34
Skąd: Hradec Krlaove
Wysłany: 2004-07-06, 18:56   

czesc friends,
dzieki za great tournament. The organisation was very good. Im happy i know new friends.
I hope i will see you in Pardubice 16th-17th July.
And my expiriences: sleep good before the games...:-D
Ales
_________________
Enjoy renju, renjoy your life :-)
 
 
 
 
dragon_katowice 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 482
Skąd: katowice
Wysłany: 2004-07-06, 19:32   

Wreszcie po sformatowaniu kompa wchodzi mi stronka z forum.
Bardzo udana impreza.

Największe gratulacje dla Alicecoopera za organizację turnieju w szkole, warunki mieliśmy bardzo dobre, stół pingpongowy, internet w każdym pokoju, nie było jedynie pryszniców ale ja się wykąpałem w umywalce ;)

Gratulacje także dla naszego Prezesa, że zdołał wszystkich obudzić na czas po tak krótkim śnie i za to ,że panował nad wszystkim ( jedynie na grillu troszke wypił i mieliśmy duży luz ;)

No i oczywiście dla Bmaca za wspaniałego grilla.

Rewelacją turnieju okazał się Konrad50 , 3 miejsce w gomoku i jeszcze miły gest z jego strony, oddanie jednego gobana minucie

Szkoda, że nie odbyt się też turniej w pingponga bo było wielu niezłych graczy :)

Piwo piwem ale picie z Alicecooperem, Minutą , Deinem , hmm (ktoś jeszcze był ale nie pamiętam ) wódki prosto z butelki było ciekawe ;) a potem poprawka fińskim prezentem i nie dziwne, że Boreasmun i Dein zasnęli na klawiaturze. My z Angstem jeszcze na 1 minutkę pograliśmy

Faceci mieli wspaniałe towarzystwo dziewczyn Ixchel, Despair, Johanki , Olsztynianki i nie grającej Ani z którego ja nie mogłem się nacieszyć bo byłem z żonką ;)
Jedynie w drodze powrotnej z grilla miałem przyjemność gościć na kolanach Marte(Ixchel)

Można jedynie żałować , że impreza nie trwała choć dzień dłużej i tak szybko się skończyła, czekamy na więcej.

No i Minuta okazał się w porządku gościem, nie taki wielki klops z niego jak mówią ;)

Na następny turniej wybieram się już sam więc jest 8 wolnych miejsc, chętnie zabiorę wszystkich chętnych.

Pozdrawiam wszystkich którzy byli a reszta niech żałuje i już się pakuje na kolejny turniej (Łódź, wrzesień-październik)
 
 
merlin69 


Dołączył: 23 Maj 2004
Posty: 4
Skąd: RYBNIK
Wysłany: 2004-07-06, 22:05   

Cześć wszystkim :- )) Właśnie próbuje sklecić swojego pierwszego posta i myślę że podziękowania za wspaniałą zabawę i świetny klimat turnieju w wawie będą dobrym jego tematem :- ))).

Poznać sławy kurnika na realu to naprawde zaszczyt. Moim celem w wawie było to aby nie być ostatnim i dojechać (wygrać z) pewną osobę :- ) W sumie wszystko się udało. Ostatni nie byłem a tego g... dojechałem z czego szczególnie się cieszę.

Fajnie że teraz i wy wiecie że na kurniku jest taki zielony kolo jak merlin :- )). Pozdrawiam was wszystkich, dziękuje jeszcze raz wszystkim za wszystko a w szczególności bmac-owi i DRAGONOWI bez którego by mnie tam nie było :-) ))
_________________
Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2004-07-07, 15:16   

urocze fanki gomoku;p rotfl, wcale nie fanki bo bralysmy udzial, i to nawet z jakimi zaskakujacymi rezultatami :P rzadzimy:))) (jedna wygrana z Zakonem albo z Konradem czy Minuta w ta czy w ta;))

moj post nie bedzie nalezal do oryginalnych ;)
w pierwszej kolejnosci dziekuje ixchel, ze mnie namowila na ten wyjazd ;> oraz wszystkim, ktorzy przyczynili sie do zorganizowania tego wspanialego weekendu, osobom ktore oszczedzily nam zwiedzania warszawy tylko od razu zaprowadzily nas na miejsce oraz maniakom gomoku renju i pente, ktorzy zdecydowali sie przyjechac do szkoly ;) mala reklamacja, Alice, zrob cos z ta twarda podloga;p <joke>
fajnie ze moj idol, nie ma ze boli, dal sie zagadac i ze mu noga sie podwinela w rundzie ze mna :) ) (musialam sie pochwalic, a co;p )
gratuluje odwagi dla Pani Dragonowej ;) ktora zdecydowala sie prowadzic samochod z tyloma swirami z tylu ;) ja bym sie nie dala hehehe
przejdzmy do tematu drugorzednego, konkretnie chodzi mi o turniej ;) na miejscu okazalo sie ze cel zawodnikow byl bardziej integracyjny niz jakikolwiek inny ;p wszyscy wiedza ocb ;) )) ciesze sie ze poznalam tak sympatyczne i wyjatkowe osoby:) szkoda tylko ze o autografach zapomnialam:P ;) gratuluje wygranych, wszyscy wygraliscie pokazujac sie na tym turnieju:) mam gleboka nadzieje ze jeszcze Was zobacze w skladzie bez zmian (zeby nikogo nie brakowalo, na nowe znajomosci jestem otwarta:)) naprawde, jestescie wspaniali

ps. no widzisz adik, i w koncu nie wiesz ile minuta ma pryszczy
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group