Forum.Gomoku.pl Strona Główna Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: maestro
2014-07-11, 04:49
MMP - wrazenia po turniejach ;)
Autor Wiadomość
_OLSZTYNIANKA_ 

Dołączyła: 21 Maj 2004
Posty: 106
Skąd: olsztyn
Wysłany: 2005-03-23, 17:47   

Jak wiecie bylam do tej pory na 3 turniejach ( wszystkie w stolicy) Na 1 jechalam pelna obaw - wiek moj ( jak to kiedys okreslil Bmac mlodziez starsza )- slabe pojecie o samej grze. Pomimo staran zajelam wtedy ostatnie miejsce :( Na 2 jechalam , zeby udowodnic sobie , ze moge zajac lepsze miejsce i udalo mi sie :D I ten 3 ostatni - REWELACJA .Piekna Karuzela , swietna atmosfera , jak zwykle wszyscy sympatyczni , jednym slowem , pomimo tego ze jestem starsza . bawilam sie i czulam wspaniale( i w koncu Seba powiedzial do mnie -czesc Sylwio) Dla wszystkich organizatorow , naleza sie ogromne slowa uznania i podziekowania ... ( SLONKO te Twoje mikrusne kanapeczki ....mniam ) . Dziekuje wszystkim za wspaniala zabawe i zycze sobie i Wam w przyszlosci nastepnych i jeszcze lepszych turniejow.
Ps. pozdrowienia dla Alanka od cioci. :D
 
 
Ece 
Wielki Admin ;)


Dołączył: 27 Kwi 2004
Posty: 1680
Skąd: Dublin
Wysłany: 2005-03-23, 18:41   

No wlasnie. Kanapeczki, ktore zrobili Agata i Alan, ktory powinien dostac nagrode specjalna, jako najmlodszy organizator turnieju :D Byly po prostu przepyszne, przez co stwierdzenie ze bylo ich za malo jest nieuniknione ;)

Bylo super, goscie naprawde fajni i... no po prostu kul ziomale :D

Dla mnie w skrocie wszystko zaczelo sie od piatku. Mialem w miare ustalony plan odbioru tych, ktorzy wiedzialem ze przyjezdzaja i kiedy przeyjezdzaja - wszystko poszlo w leb :)

7:40 - Wegrzy na Centralnym. Spoznil sie ich pociag 10 minut, ale to nic w porownaniu z tym, co bylo dalej ;)
Pojechalismy do Tiny, gdzie przyjechal Filip z Przemkiem, z ktorym mielismy odebrac o 9:40 Szwedow z lotniska. Dostalem jednak SMSa, ze Skire zapomnieli biletow :| Musieli wiec juz na lotnisku kupic bilety na nastepny lot.

Z nimi mielismy odebrac z Zachodniego Kaie - Estonke przyjezdzajaca z Niemiec. Pojechal tam Przemek, ktory mial tam spotkac Pavliniego. Na miejscu znalezli sie Pavlini z Utratosem i szukali jednej dziewczyny. Przemek z kolei szukal jednego chlopaka, a przez przypadek podeszla do niego Kaia i spytala o cos. Stali tak, bo Przemek nie zna zbyt dobrze angielskiego, zamiast 1 widzieli 2 chlopakow, ktorych nie szukali, a ci zamiast samej dziewczyny, widzieli jakas pare, ktora sobie stala ;) W koncu sie "skumali" i przyjechali na Bankowy.

Tam czekalem juz z Wegrami, z ktorymi wrocilem z tarasu widokowego PKiN. Przemek z Kaia pojechali na Okecie po Skire, a ja z Utratosem, Pavlinim, Elrarandem, Heclearnerem i Mcmanusem poszlismy do Pizza Hut. Zdjecia nawet sa na stronie, gdzie zamiast na jedzeniu, nasza uwaga byla skupiona na grze w Gomoku i Renju.

Wyszlismy, padalo... Mielismy sie spotkac pod Grobem Nieznanego Zolnierza, jednak Przemek zlapal gume i jak wyszlismy to zadzwonil (wzial od Pavliniego komorke), ze jednak sa w Pizza Hut - tam skad przed chwila wyszlismy :] Zmoklismy, ale pokazalem zolnierzy polskich i Plac Pilsudskiego. Przywitalem sie w KFC (tak, jednak KFC a nie Pizza Hut, przez co kolejny telefon musialem wykonac ;) ) ze Stefanem i Irene i niestety musialem wszystkich opuscic. Bylo tuz przez 15, a o 16 mialem pisemna czesc certyfikatu z English for Business, czy jakos tak (LCCI).

Okolo 19 traflem do Karuzeli, gdzie trwaly przygotowania do turnieju. Zaraz dowiedzialem sie, ze przyjezdzaja jeszcze Ukraincy i przydaloby sie ich odebrac z Zachodniego. Tak wiec z Przemkiem pojechalismy tam, lecz problemow zadnych nie bylo - z daleka zobaczyli wydrukowana przeze mnie kartke z duzym napisem RENJU :D Do kantoru i do Karuzeli. Ostatni kurs tuz przed 23 na Centralny. Przemek i Milosza (na 2 samochody) i ja dla towarszystwa, zabralismy ekipe z Wroclawia, Torunia i Zielonej Gory (mam nadzieje ze kogos nie pominalem).

Wrocilismy, w tym czasie przyjechali juz Estonczycy z Lotyszem i Jussim na pokladzie. Znowu pomocny okazal sie Przemek, ktory odwiozl mnie, Karola i Jussiego do mnie do domu, dzieki czemu juz okolo 1 moglismy pojsc spac.

Tak wygladal moj piatek :D
 
 
 
Slonko 

Dołączyła: 28 Kwi 2004
Posty: 26
Skąd: Łódź
Wysłany: 2005-03-24, 09:58   

Kanapeczek istotnie bylo za mało.... Tylko, że zważywszy, że robiłam je sama i zajęło mi to 8 godzin (a potem były 3 minuty jedzenia) to nie wymagajcie ode mnie zbyt dużo :) I tak jeszcze dziś mnie boli kręgosłup od schylania się nad nimi :) Muszę Prezesa poprosić to wrzuci zdjęcie, które zrobiłam produkcji :)
I jeszcze jedno... Utra- ja Cię wcale nie usprawiedliwiam tyymi nagrodami- gdybyś był bliżej to bym Cię udusiła !!
 
 
 
pepek


Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 7
Skąd: wawa
Wysłany: 2005-03-24, 22:32   

Skoro już wszyscy wszystkim dziękują to ja też wszystkim podziękuję. Atmosfera była wspaniała oraz ludzie, których zdążyłem poznac także.

Nie bedę wymieniał po kolei bo u mnie podobnie jak u Chaosu kłopoty z netem.
Wg mnei było wspaniale. Ciesze się, że tam byłem.
 
 
 
despair 
the hardcorebaby:)


Dołączyła: 21 Cze 2004
Posty: 174
Skąd: Bialystok
Wysłany: 2005-03-29, 04:23   

wielkie dzieki dla wszystkich, ktorzy przyczynili sie do zorganizowania (kolejnej juz) tak wspanialej 'imprezy' :D tj. bMaca, Ece, Utratosa, 100pera, Slonka, Alica, Kashona, Chaosu, Monice, i Zakonowi (mam nadzieje ze nikogo nie pominelam; kolejnosc przypadkowa:))
jak zwykle- wrazenia maksymalnie pozytywne ;)
pamietam partie z Olsztynianka, na poczatku ktorej zaczelysmy rozmawiac na temat rozpoczecia, ktore ona postawila. bylo to rozpoczecie przy koncu gobanu, w dolnej jego czesci patrzac z perspektywy Sylwi. Po kilku zdaniach doszlam do wniosku, ze Sylwia ma chyba na mysli, ze to jej rozpoczecie. tak wiec ja pytam - "wiec to Twoje wlasne rozpoczecie?' - "nie, moje dolne' :D :D:D
pod koniec mialam ciut bardziej zapierajaca krew w zylach historie hehe ;) )))) w niedziele, po rozdaniu nagrod w renju, w pospiechu zaczelam sie ze wszystkimi zegnac -za godzine odjezdzal moj pociag. musialam trafic na dobry przystanek, wsiasc do dobrego autobusu, wysiasc na dobrym przystanku, trafic na dworzec centralny, odnalesc wslasciwy peron i wsiasc do dobrego pociagu ;) kiedy pozegnalam sie z kilkunastoma osobami podszedl do mnie Przemek i zaproponowal podwiezienie samochodem. bylam wniebowzieta- mialam jeszcze cale kilkanascie minut :] tak wiec zaprzestalam sie zegnac i poszlam nadrabiac zaleglosci w partii gomokowej z Ondikiem :D w pewnym momencie dostrzeglam, ze moj pociag odjezdza za 20 minut :wow: nie mialam czasu sie pozegnac z reszta graczy, po prostu wybieglismy razem z Kakarolem, Minuta i Ece i grzalismy 'dosyc szybko' na dworzec ;) . Dzieki Przemkowi zdazylam na ostatni pociag pospieszny:) swietny kierowca!! :D
Gratulacje dla Arcziego i Tiger8, ktorzy udowodnili ze sa najlepsi :> Pozdrowienia Alicacoopera dzieki ktoremu moglam przyjechac bo mi zaoferowal darmowy nocleg :) dla Aldonki, Aaru i Minuty, z ktorymi mialam okazje posluchac 'bardzo fajnych' polskich piosenek' na 'dobranoc' (hehe tylko Oni wiedza ocb :P ), dla Mangi, ktora z pewnoscia jest najwiekszym odkryciem tego turnieju ;) dla wszystkich ktorych poznalam dopiero na tym turnieju (co tak pozno!!) :D tzn Ondika :D , Sharlottki, Bllinda, Banerka, Dziubka, Honora (bo wczesniej nie mialam okazji sie przedstawic hehe :P ), oraz dla Darka, ktory nie zapomnial (masz szczescie :P ) przywiesc mi mojej obraczki ;) , dla Utratosa, ktorego poznalam z innej strony ( :P hehe ), no i oczywiscie dla wszystkich ziomali ktorych widzialam po raz kolejny :> i jeszcze dla wszystkich ktorzy dali sobie cyknac ze mna fotke :D
jedynym niedopatrzeniem impresski byl brak poturniejowej impresski :p tzn jakiegokolwiek wspolnego wyjscia po turniajach (tak, wiem, ze czas na to nie pozwalal, ale naprawde tego brakowalo). to wszystko przez to, ze wszyscy byli pochowani w roznych hotelach. nastepnym razem powrocimy z podwojna sila i nadrobimy zaleglosci hehe :twisted:
_________________
Dear God. We can save the world. Give us only a source code !
http://bash.org.pl/top50
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-29, 12:08   

. . .Mam dopiero 40% przepisanych partii ale może do końca tygodnia mi się uda. Niestety już pojawiają się wątpliwości:
-R9_Sulane-Kolk na obu protokołach zaczynała zła osoba, chyba się trochę pomylili : ) ale to jak mniemam musi tak zostać (napisałem kto naprawdę zaczynał),
-R1_Nowakowski-Oll j.w. przykro mi,
-R1_Soboń-Kolk z protokołu wnika że zaczął Karol a miała Kaia, sorry,
-R9_Gurckis-Koziarek tu gra się nie kończy na żadnym z protokołów, 5a było tylko na jednym protokole, ogółem lipa ale trudno,
-R9_Gondek-Karlsson (I.) brakuje jednego protokołu ale to raczej nic,
ogółem lipa bo wszystko jest przemieszane ale jakoś to idzie.

R05_Meritee-Taimla.lib
skoro komuś tak bardzo zależy : )
Pobierz Plik ściągnięto 564 raz(y) 156 Bajtów

_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
BlueMan 


Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 224
Skąd: CHORZÓW
Wysłany: 2005-03-29, 12:38   

Specjalnie czekałem tak długo żeby wypowiedzieć się jako jeden z ostatnich :D
Nocleg- jeśli chodzi o kwestie spania to było bardzo dobrze, dużo miejsca "ciepło" jak na tą porę roku , szkoda tylko że byliśmy daleko od innych a nie jak w krakowie.
Turniej- super zabawa, ludzie czytajcie co tu pisali uczestnicy i zbierajcie kasiurę na następny turniej , bo poprostu warto.
Utratos o ile mnie nie wzrok nie mylił tym kimś kto wypisywał dyplomy była Despair...
Angst czy ty się zastanawiałeś kiedyś nad karierą pisarską . no i czemu tak mało :D
Dzięki Dragusiowi za to że miałem transport organizatorom za nocleg i wszystko . Jedyne czego żałować to że nie było nic wspulnego po turnieju a powinno bo tak wszystko umarło :( i trochę zepsuło klimat , każdy poznał się tylko z tymi z którymi był w pokoju ( w moim przypadku dwie nowe osoby )
 
 
 
manga_21__ 


Dołączyła: 24 Lut 2005
Posty: 179
Skąd: Bytom
Wysłany: 2005-03-29, 15:12   

Dziękuje za wszystkim,i za odkrycie mnie,za wspólnie spędzony czas w miłym gronie,ale jak macie inni ale do mnie to powiedcie bo potem nieporozumienia sa na kurniku jak dziś z powodu kilku osób musze jechac specjalnie na turniej do Katowic chodz nie mam ochoty.Dzieki za wasze pozdrowienia,pamietajcie mnie jako miła dziewczyne rozbrykaną i głośną dziewczynkę :lol:
_________________
Hej ziomale jak leci;-)
 
 
 
jopq 
retired


Dołączył: 10 Cze 2004
Posty: 737
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-03-29, 19:47   

Dziękuje Ci Chaosu za umieszczenie gry Ando-Tunnet.
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-03, 13:52   

. . .Oto z czym mam nadal problemy:
6441 - tego przeczytać nie potrafi, tak samo z drugim protokołem,
pozostałe dwa, otóż tutaj wygrywa (na protokołach) Kaja za to w tabeli chyba nie... dziwne?,
proszę o pomoc w rozwiązaniu tych zagadek - to jest Wasza szansa na ukończenie przepisywania partii : )

PS. Pff źle mi się wgrało na dyskeitkę to 6441 dam później

164-6444_IMG.JPG
Plik ściągnięto 126 raz(y) 31,05 KB

164-6443_IMG.JPG
Plik ściągnięto 143 raz(y) 30,52 KB

_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
utratos 

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 789
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-03, 15:10   

1. nic nie widac
2 z kim grala kaia?
3 nic dziwnego jesli sie nie bedzie zgadzac bo byly w trakcie turnieju 2 inne pomylki tego tyu
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2005-04-03, 16:33   

Guys,

tak mi sie przypomnialo. Peter Johnsson wspominal, ze chcialby umiescic relacje z naszego turnieju na szczwedzkiej stronie( a moze newsletterze - nie pamietam).
Dlatego tez mam pytanie - Filipie, czy masz juz moze gry czolowki ( Ando,tunnet,ants) ? Jezeli tak, to bedzie dobrze mu to przeslac, bo chcial niektore z nich wybrac i tam zaprezentowac. Kto oficjalnie sie z nim kontaktuje?

z pozdrowieniami,
kashon
 
 
 
Chaosu 


Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 1229
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2005-04-05, 16:13   

. . .Wszystkie partie, z wyłączeniem tej której przeczytać nie mogłem (a w klubie nikogo nie było i pomocy nieotrzymałem) i poza R4_Gondek-Nemeth której żadnego protokołu nie znalazłem mam już od piątku. Jednak obawiam się, że źle zapisałem komentarze, otóż moje wyglądają tak:
Timmermann Alvar - Lents Johann, 0-1, 5a=7, D4, R(lub „-”), xx, 15'-45'
gdzie xx to liczba ruchów a czas był opcjonalny, R to swap a - to granie białymi przez 2gracza, natomiast w innych bibliotekach zapis jest taki:
Johann Lents 0-1, 5A= 7, R/-: R
czy uważacie że powiniennem wszystko zmienić. Proszę o pomoc w podjęciu decyzji.
_________________
now back to the Gene Krupa syncopated style
 
 
 
kashon 

Dołączył: 30 Kwi 2004
Posty: 282
Skąd: Warszawa/B-stok
Wysłany: 2005-04-12, 15:43   

http://www.central.kfuk-kfum.se/renju/events.htm

Pod tym adresem znajduje sie relacja Ireny Karlsson z turnieju oraz zdjecia:)

kashon
 
 
 
angst 
Członek Zarządu
Kapitan IRP

Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 4999
Skąd: Płock
Wysłany: 2005-04-14, 03:43   

Wlasnie przed chwila przeczytalem - interesujacy, rzeczowy, ale i pelen emocji opis - polecam :D

Pozdrawiam

Angst
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group