Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Zaproszenie na turniej w Warszawie 27-28 sierpnia 2005

100per - 2005-08-12, 09:37
Temat postu: Zaproszenie na turniej w Warszawie 27-28 sierpnia 2005
Zapraszamy wszystkich na turniej gomoku, renju i pente, który zostanie rozegrany w Warszawie, w dniach 27-28.08.2005.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Stowarzyszenia




PS. Prosimy o pomoc w rozreklamowaniu turnieju na Kurniku. Chodzi o to, żeby osoby, które przebywają na kurniku wklejały od czasu do czasu informację o turnieju - są wakacje, więc kilka(naście) takich osób powinno się znaleźć :)

manga_21__ - 2005-08-28, 09:58

Lecz Turniej został odwołany z Wawy jaka szkoda ja dopiero w piątek o godzinie 11 dowieduje się od Dragona który do mnie dzwoni z takim tekstem: wiesz a ja co wiesz no co że turniej odwołany a ja do niego że chyba żartujesz a on nie pytam sie jego z jakiego powodu a on że z powodu remontu bardzo się wkurzyłam i byłam zła. A moje starania załatwiałam piniądze na turniej od kolesia którego nienawidze siedziałam z nim 2 godziny i suchałam jego nudnej gadki aż w końcu dał mi kase potem malowałam paznokcie pół dnia i załatwiałam przez tydzień śpiwór takie moje osiągniecia i starania a tu BA jestem zła do tej pory ale jaqkos przeboleje może moje starania sie przydadzą na cos innego że musiałam się rospakowaććć niestety pozdrawiam wszytkich i szkoda że nie miałam okazji was zobaczyć a piniadze które pożyczyłam to przepiłam z żalu :) pozdrówka ziomki i narazie, a przypominam internetu nie mam więc żadziej was bede widywała narka :(
losiu - 2005-08-28, 10:42

manga_21__ napisał/a:
a piniadze które pożyczyłam to przepiłam z żalu

Topiłaś smutki w butelce wódki ;)
rozumiem...

angst - 2005-08-28, 12:29

Ania, może na turniej w Toruniu przeznacz? Nie wiem jak inni, ale chyba tam się zjawię, skoro w Wawie się nie udało.

Pozdrawiam

Angst


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group