|
Forum.Gomoku.pl Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente |
|
Renju - Kto wygra WC 2005?
ondik - 2005-08-01, 03:29 Temat postu: Kto wygra WC 2005? Juz jest znany sklad A - turnieju, to mozemy tipowac!
I tutaj lisca graczow:
Andry Purk
Tunnet Taimla
Ando Meritee
Hiroshi Okabe
Yulia Savrasova
Vladimir Sushkov
Konstantin Chingin
Yuriy Tarannikov
Sergey Artemiev
Stefan Karlsson
Hannes Hermansson
Tord Andersson
Tipujemy pierwsze 3 miejsca!
moj tip: 1. Meritee 2. Karlsson 3. Taimla
moze bedziemy tipowac i na gry?
seba - 2005-08-01, 03:33
1.Meritee
2.Karlsson
3.Savrasova
raigeken - 2005-08-01, 09:47
1. Karlsson
2. Meritee
3. Taimla
pawelcio - 2005-08-01, 13:26
1. Ando Meritee
2. Tunnet Taimla
3. Vladimir Sushkov
4. Pawełcio®
zukole - 2005-08-01, 16:21
Tak to wygląda patrząc na Official RIF Rating Page
3 Ando Meritee
5 Tunnet Taimla
6 Vladimir Sushkov
8 Konstantin Chingin
10 Sergey Artemiev
11 Hiroshi Okabe
16 Yulia Savrasova
26 Yuriy Tarannikov
55 Stefan Karlsson
80 Andry Purk
106 Tord Andersson
108 Hannes Hermansson
wyniki 1 rundy:
Round 1 Tunnet Taimla Hannes Hermansson 1:0
Round 1 Yulia Savrasova Konstantin Chingin 0:1
Round 1 Hiroshi Okabe Andry Purk 0:1
Round 1 Sergey Artemiev Stefan Karlsson 1:0
Round 1 Tord Andersson Ando Meritee 0:1
Round 1 Yuriy Tarannikov Vladimir Sushkov 1:0
Według mnie pierwsza trójka to :
1 Ando Meritee
2 Tunnet Taimla
3 Konstantin Chingin
źródło: http://renju.compute.com.tw/~renju/wc/home.html , http://users.lk.net/~stepanov/rifrat/rifrat.html
losiu - 2005-08-01, 20:06
Według mnie:
1. Ando Meritee
2. Vladimir Sushkov
3. Stefan Karlsson
losiu - 2005-08-01, 20:06
Według mnie:
1. Ando Meritee
2. Tunnet Taimla
3. Stefan Karlsson
Pavlini - 2005-08-01, 20:19
Moje typy:
1. Meritee
2. Taimla
3. Chingin
kantpie - 2005-08-01, 21:43
1.Meritee
2.Taimla
3.Karlsson
Pozdrawiam, Jacek.
martin1234 - 2005-08-01, 22:03
Nie wiem zbytnio, kto jest bardzo dobry, więc typować nie będę. Jednak pokonanie Meritee przez kogokolwiek będzie na pewno niespodzianką.
angst - 2005-08-01, 23:44
1. Meritee,
2. Taimla,
3. Sushkov
Pozdrawiam
Angst
kashon - 2005-08-02, 09:05
1.Taimla
2.Meritee
3.Chingin
adipex - 2005-08-02, 11:37
1. Meritee
2. Taimla
3. Chingin
zukole - 2005-08-02, 14:06
Round No. Black Player White Player Result
Round 1 Tunnet Taimla Hannes Hermansson 1:0
Round 1 Yulia Savrasova Konstantin Chingin 0:1
Round 1 Hiroshi Okabe Andry Purk 0:1
Round 1 Sergey Artemiev Stefan Karlsson 1:0
Round 1 Tord Andersson Ando Meritee 0:1
Round 1 Yuriy Tarannikov Vladimir Sushkov 1:0
Round 2 Hiroshi Okabe Konstantin Chingin 0:1
Round 2 Yulia Savrasova Sergey Artemiev 1:0
Round 2 Andry Purk Ando Meritee 0:1
Round 2 Hannes Hermansson Yuriy Tarannikov ½:½
Round 2 Tord Andersson Vladimir Sushkov 1:0
Round 2 Tunnet Taimla Stefan Karlsson 1:0
Round 3 Yulia Savrasova Tunnet Taimla 0:1
Round 3 Yuriy Tarannikov Tord Andersson ½:½
Round 3 Hannes Hermansson Stefan Karlsson 0:1
Round 3 Konstantin Chingin Ando Meritee ½:½
Round 3 Hiroshi Okabe Sergey Artemiev ½:½
Round 3 Andry Purk Vladimir Sushkov 0:1
Round 4 Hiroshi Okabe Tunnet Taimla ½:½
Round 4 Sergey Artemiev Ando Meritee ½:½
Round 4 Hannes Hermansson Tord Andersson 1:0
Round 4 Yuriy Tarannikov Andry Purk ½:½
Round 4 Konstantin Chingin Vladimir Sushkov 0:1
Round 4 Yulia Savrasova Stefan Karlsson 1:0
Round 5 Andry Purk Tord Andersson 1:0
Round 5 Hannes Hermansson Yulia Savrasova 0:1
Round 5 Konstantin Chingin Yuriy Tarannikov 0:1
Round 5 Sergey Artemiev Vladimir Sushkov 0:1
Round 5 Tunnet Taimla Ando Meritee 0:1
Round 5 Hiroshi Okabe Stefan Karlsson ½:½
Round 6 Vladimir Sushkov Tunnet Taimla 1:0
Round 6 Yuriy Tarannikov Sergey Artemiev 0:1
Round 6 Hannes Hermansson Andry Purk 0:1
Round 6 Tord Andersson Konstantin Chingin 0:1
Round 6 Yulia Savrasova Hiroshi Okabe 0:1
Round 6 Ando Meritee Stefan Karlsson 0:1
Round 7 Tord Andersson Sergey Artemiev 0:1
Round 7 Tunnet Taimla Yuriy Tarannikov 1:0
Round 7 Andry Purk Konstantin Chingin 0:1
Round 7 Hiroshi Okabe Hannes Hermansson ½:½
Round 7 Yulia Savrasova Ando Meritee 0:1
Round 7 Stefan Karlsson Vladimir Sushkov 0:1
Round 8 Hiroshi Okabe Ando Meritee 0:1
Round 8 Sergey Artemiev Andry Purk ½:½
Round 8 Yulia Savrasova Vladimir Sushkov 0:1
Round 8 Tunnet Taimla Tord Andersson 0:1
Round 8 Yuriy Tarannikov Stefan Karlsson 1:0
Round 8 Konstantin Chingin Hannes Hermansson 1:0
Round 9 Yuriy Tarannikov Yulia Savrasova ½:½
Round 9 Sergey Artemiev Konstantin Chingin 0:1
Round 9 Andry Purk Tunnet Taimla ½:½
Round 9 Hiroshi Okabe Vladimir Sushkov ½:½
Round 9 Tord Andersson Stefan Karlsson 0:1
Round 9 Ando Meritee Hannes Hermansson 1:0
Round 10 Tunnet Taimla Konstantin Chingin ½:½
Round 10 Yulia Savrasova Tord Andersson ½:½
Round 10 Andry Purk Stefan Karlsson 1:0
Round 10 Ando Meritee Vladimir Sushkov ½:½
Round 10 Hiroshi Okabe Yuriy Tarannikov ½:½
Round 10 Hannes Hermansson Sergey Artemiev 0:1
Round 11 Ando Meritee Yuriy Tarannikov 1:0
Round 11 Hiroshi Okabe Tord Andersson 1:0
Round 11 Tunnet Taimla Sergey Artemiev 0:1
Round 11 Andry Purk Yulia Savrasova 1:0
Round 11 Stefan Karlsson Konstantin Chingin 0:1
Round 11 Hannes Hermansson Vladimir Sushkov 0:1
ondik - 2005-08-05, 12:08
Wyniki BLitz turnieje: 1. Taimla, 2. Savrasova, 3. Purk
zukole - 2016-03-15, 21:49
http://renju.net/media/videos/wc2005.mpg
(muzyka )
|
|