Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Z Trójmiasta do Warszawy na MMP

100per - 2005-02-21, 11:12
Temat postu: Z Trójmiasta do Warszawy na MMP
Dostaliśmy wstępne zgłoszenie od Tomka z Trójmiasta, który wybiera się na turniej samochodem, więc mógłby zabrać nawet 4 dodatkowe osoby. Nie jest jeszcze pewny na 100% czy przyjedzie, ale chętnie nawiąże kontakt z osobami z okolic w celu wspólnego dojazdu.

Prosi o kontakt mailowy: arat@op.pl

bałtyk_gdynia - 2005-02-22, 14:53

Nie wiem jeszcze czy bede jechal na ten turniej, ale jesli tak to bylbym zainteresowany i zalatwilbym jeszcze 2 osoby, jesli naprawde sa az 4 miejsca wolne. Czekam na jakies konkrety.
utratos - 2005-02-22, 16:38

Baltyk przyplywaj. Bedziesz reprezentowal trojmiasto:) nie ma nad czym sie zastanawiac. Daj znak szybko to znajdzie sie tani nocleg
100per - 2005-02-22, 18:02

bałtyk_gdynia napisał/a:
Czekam na jakies konkrety.


A na jakie???? Masz mail człowieka, który się deklarował, że najprawdopodobniej będzie jechał i może zabrać ze sobą 4 osoby. Czego Ci więcej potrzeba? Napisz do niego i wszystko sobie wyjaśnij...

bałtyk_gdynia - 2005-02-22, 19:48

spoczko, chcialem tylko dac znac ze jestem zainteresowany i ze zalatwilbym chetnych na te 4 wolne miejsca, a tego maila to napisze tylko musze jeszcze pogadac z tymi ludzmi czy na bank beda jechac : )
marcinek1979 - 2005-02-23, 00:04

jeśli wszystko dobrze pójdzie - ja też się pojawię... choć na "reprezentanta" się nie nadaję...

o Pomorze się nie obawiajcie... :) pojawimy się...

pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group