Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Reprezentacja Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente - NIEZNOŚNI rywale!!!!

strat3g - 2005-01-29, 08:40
Temat postu: NIEZNOŚNI rywale!!!!
Irp jest to najlepsza rzecz jaka może być w grze gomoku,lecz ma troche wad.Teraz wejdziemy głębiej do mojego tematu.Nie moge znaleźć ani się skontaktować z rywalami do meczów!Więc jak mam postąpić? :evil: Więc Angst zrób z tym jakiś porządek :) .


Pozdrawiam!!



strat3g :twisted:

adik - 2005-01-29, 09:44

1. Powinieneś o tym napisać w temacie o III turze IRP.
2. Jeśli już piszesz gdzie indziej, to tylko PW Angsta.
3. I tak napisałeś, więc odpowiem: Na forum są ich maile, czasami GG - często są na Kurniku, na pewno znajdziesz..

Pozdrawiam, Adik.

dev - 2005-01-29, 11:26

tak tak sam wiem cos o tym , kazdy gracz ma po 3-4 nicki więc nie znajdzie się go na tym co jest obok Tagu IRP . np w moim przypadku jest irp_devotion no a na tym nicku gram raz na ruski rok i co? Ci co nie znaja innych nicków co mają robić?
_OLSZTYNIANKA_ - 2005-01-29, 11:35

tez mam taki sam problem......moj numer gg 2051650 status niewidoczny zapraszam swoich rywali do umawiania sie :D
angst - 2005-01-29, 11:43

Problem wlasnie polega na tym, ze kazdy siedzi na innych nickach i nie przyznaje sie do tego kim jest. Wystarczy robic opisy podobne do opisu Kakarola - "jestem z grupy X IRP - czekam na rywali." Jak juz kogos bedzie naprawde ciezko znalezc - zawsze mozna mnie poprosic o pomoc - dysponuje numerami gg i adresami mailowymi wszystkich uczestnikow.

Ponadto nieglupie jest wchodzenie na nicku IRP i czekanie chociaz przez pol godziny. A tak kazdy wejdzie na moment (i to najczesciej innym nickiem), rozejrzy sie, powie "o, znowu nie ma nikogo IRP" i sobie spokojnie gra dalej inymi nickami albo wychodzi z Kurnika.

Z doswiadczenia wiem jedno i wszyscy, ktorzy grali w poprzednich turach to potwierdza - IRPy przyciagaja IRPy ;)

Pozdrawiam

Angst

jopq - 2005-01-29, 13:16

Nie rozumiem w czym problem, otwiera się okno z nickiem irp_*, a drugie z tym, na którym chcemy aktualnie grać.

Pozdrawiam.

angst - 2005-01-29, 17:24

Nie kazdy wie jak to sie robi.

Pozdrawiam

Angst

sicior - 2005-02-01, 00:31

Wtyd się przyznać ale np ja nie wiem :| Może mnie ktoś oświecić ? Byłbym bardzo wdzieczny :)


Pozdrawiam

Sicior

dev - 2005-02-04, 20:40

trzeba mieć 2 przeglądarki:) i wtedy tak sie da:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group