Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Hyde Park - Mniej turniejów !

adik - 2004-05-07, 19:58
Temat postu: Mniej turniejów !
Co to się stało ?

Nie dość, że jest jakieś chore Swap, to teraz jeszcze turnieje tylko 3x w tygodniu, tak jak byłoby to Pente. Co to jest ? Gra w turnieju około 100 ludzi, a tylko 3x można pograć?

Co za bezsens.. Poniedziałek, czwartek, sobota. Teoretycznie 5,3,1 min. Może MAF chce sprawdzić na którym będzie najwięcej osób, a wtedy... Przychodźcie na turniej w sobotę ! Więcej turniejów na minutę ! ;)

Pozdrawiam, Adik.

mattmiller - 2004-05-07, 20:27

Swap no najgorsza gra!!!jest chamska i tyle
A co do turniejów to maf troche przesadzil z iloscia .3 turnieje na tydzien a powinien zrobic turniej w kazdy dzien

adik - 2004-05-07, 20:28

Właściwie to tak, 6 turniejów tygodniowo (chociaż w niedzielę też czasem brakuje mi turniejku) i 2 na 5pro, 2 na 3pro, 2 na 1pro.

Pozdrawiam, Adik.

Chaosu - 2004-05-07, 20:30

  Chyba nie taka jest idea turniejów. Turniej ma wyłaniać najlepszego, trudno poprawić w swojej grze cokolwiek w czasie 2-3 dni, teraz jak rozumiem jest tydzień, to też mało ale już daje jakieś szanse na nauczenie się czegoś.
s3v3n - 2004-05-07, 20:31

no faktycznie kiepsko sie teraz gra /albo raczej nie gra, np ja;P/ - 6 turniejow byloby ok, polowa swap, polowa pro i trzy rozne czasy - wszyscy by byli zadowoleni:) proponuje zasypac mafa mailami:)))
mattmiller - 2004-05-07, 20:34

ale na takim własnie turnieju sie bardziej mobilizujesz i jak ci cos wyjdzie co ci przedtem nie wychodzilo to pozniej sobie ogladniesz ta partie i powiesz : aha to wiem gdzie wczesniej robilem bledy i nie bede tetgo robil
martin1234 - 2004-05-07, 20:50

Mnie osobiście też troche zdziwiło/zdenerwowało wycofanie turnieju we wtorek i piątek, choć tak naprawde bardzo żadko grałem w te dni. Teraz pasuje mi jedynie poniedziałek, czyli tak jak wcześniej. Dlatego też chciałbym oczywiście, aby turniejów było znacznie więcej, a do tego co jakiś czas zmieniane terminy rozgrywania...
mattmiller - 2004-05-07, 20:51

no to tez by bylo dobre rozwiązanie
Ixchel - 2004-05-07, 22:30

heh.. no to moja historia z turniejami się chyba skończy, bo właściwie jedynym dniem w którym grałam był piątek... szkoda, że już tak nie ma, bo wszyscy wspaniali gracze mogli zdobywać sobie prawie darmowy punkt :P
Ece - 2004-05-07, 22:42

Fajnie, ale temat to taka pogadanka, a nie stricte dotyczacy Gomoku, chociaz o turnieje tej wlasnie gry chodzi. Temat idzie do Hyde Park (zazalenia tylko PW, badz instytucja odwolawcza w postaci Prezesa).

Osobiscie uwazam ze liczba turniejow jest wystaraczajaca - codziennie to zadna atrakcja.

Chaosu - 2004-05-08, 16:49

  Już chciałem napisać post o tym że przepraszam że tak spudłowałem ze swoją wypowiedzią ale znalazł się Ece : ).

  I jeszcze powiedzcie jak można napisać w kontekście że tak nędznie "tak jak byłoby to pente"... : / (mimo iż jestem niezadowolony to odpowiedzi zostawcie z swoich myślach, bo mogłaby wyjść z tego kłutnia!).

angst - 2004-05-12, 06:14

Ja najczęściej grywałem we wtorki i piątki... teraz może w czwartki czasem zagram... Szkoda gadać...
100per - 2004-05-12, 15:16

Czy ktoś pisał do mafa z pytaniem, jakie były powody mniejszenia liczby turniejów? (może ma juz na ukończeniu sprawę turniejów użytkowników). Jeśli nie, to ja mogę z nim pokorespondować, proszę tylko o dokładne info jak to wyglądało przed zmianą i jak jest teraz - w układzie:
Gomoku było:
.
.
.
Gomoku jest:
.
.
.
Renju
Pente

Myślę, że uda się coś wynegocjować :)

Waffen_SS - 2004-05-12, 16:21

wiecej na minute
5 minut to jakies nieporozumienie trwa 3 godziny

Minuta - 2004-05-12, 17:50

Cytat:
wiecej na minute
5 minut to jakies nieporozumienie trwa 3 godziny


2 godziny :]

madtaz - 2004-05-12, 22:03

yo
Moim skromnym zdaniem chodzi tu o frekwecje zawodnikow lub poziom tych turniejow .. odkad jest swap zauwazyelm ze dosc sporo osub z czolowki gra coraz to zadziej zreszta sam juz w turnieju nie gralem sporo poniewaz nie lubie swapu..

co do 5 min to turniej taki jest dobry jezeliz aczyna sie od 18.. najlepsze sa 3 min ale sadze ze i tak 100per znowu wszystkiego sie dowie...

p.s. pozdro :)

Unita - 2004-07-28, 14:37

Ja bym tam wolal z 5 turniejow: 1pro 1min, 1pro 5min, 1 swap 1min, 1 swap 5min i 1 5 min. Wydaje mi sie ze wszyscy by mogli grac i ci slabsi i ci mocniejsi. A co wy na to??
specyk_14 - 2004-07-28, 17:33

Witam :P

Dla mnie pasują obecne turnieje tylko, że turniej na 3 minuty mogłby odbywać się PRO. Bo turnieje SWAP juz powoli nudzą

Pozdrawiam,
Specyk


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group