Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Hyde Park - Nowy OP!

adik - 2004-10-28, 23:34
Temat postu: Nowy OP!
Witam.

Proponuję, aby każdy wysłał ten list na adres kurnik@kurnik.pl

Kod:
Witam. Jestem wielkim fanem Gomoku. Czas szybciej mi płynie, gdy układam biało-czarne kulki - uwielbiam to robic tylko i wyłącznie na Kurniku. Dlatego chciałbym, aby było tam spokojnie, odpowiednie osoby dbały o porządek, aby było tak jak dawniej. Niniejszym, chciałbym prosić o to, aby wprowadzono niewielkie zmiany. W związku z dłuższą nieobecnością operatora o pełnych prawach, nickiem Kvass, chciałbym, aby jego następcą (na pewno godnym) została osoba, której można ufać, która dobrze zna wszystkich graczy i spędza mnóstwo czasu na Kurniku, już od kilku lat. W imieniu swoim i pewnie większości forumowiczów ze Stowarzyszenia, chciałbym prosić o nadanie pełnych możliwości operatorskich graczowi o nicku Minuta. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Podpis.


Ja już wysłałem.

Dopisałem też coś w sprawie jednego z Operatorów, mam nadzieję, ze MAF posłucha.. :]
Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2004-10-28, 23:59

Dosyc zabawne, bo pare godzin przed Twoim postem, wyslalem do MAFa maila na mniej wiecej ten temat. Przedstawilem jednak bardziej problem i moje ogolne przemyslenia na ten temat, ale zobaczymy co odpisze :)
adik - 2004-10-29, 17:54

MAF napisał/a:
Minuta jest niepowazna osoba.

M.


Mimo to, będę się kłócił dalej.

Pozdrawiam, Adik.

sekta - 2004-10-29, 18:15

Może zrobimy najpierw głosowanie na rozsądnego operatora a potem wyslemy maila do MAFa.Jak myslicie kto by był rozsądnym operatorem na gomoku?Tylko najpierw dobrze się zastanówmy bo jak bedziemy pisac ciągle maile do MAFa z propozycjami nowych opów to sie wkurzy i nikt nie będzie nowym opem.
martin1234 - 2004-10-29, 18:44

adik napisał/a:
MAF napisał/a:
Minuta jest niepowazna osoba.

M.


Mimo to, będę się kłócił dalej.

Pozdrawiam, Adik.


:lol:
Dla mnie jeszcze bardziej niepoważną osobą jest sam Pan Marek Futrega...
Minuta jest niepoważny, a Sodam za to najodpowiedzialniejszym użytkownikiem Kurnika, który może mieć Opa tylko i wyłącznie dzięki rozmowie ze "stwórcą" Kurnika i formalnemu poleceniu go przez Alice.

Aż dziwi mnie, że decyzje, wydawaloby się, odpowiedzialnej osoby jaką jest Maf mogą być tak głupie... (nie chodzi tylko o sprawę Sodama)

bad_mojo - 2004-10-29, 19:59

Przekierowujecie mafowi na maila spam? :] Może jak będziecie sie starać bardziej dyplomatycznie, nie "wszyscy na jednego", to wreszcie kogoś posłucha....
adik - 2004-10-29, 20:04

sekta napisał/a:
Może zrobimy najpierw głosowanie na rozsądnego operatora a potem wyslemy maila do MAFa.Jak myslicie kto by był rozsądnym operatorem na gomoku?Tylko najpierw dobrze się zastanówmy bo jak bedziemy pisac ciągle maile do MAFa z propozycjami nowych opów to sie wkurzy i nikt nie będzie nowym opem.


Jezu, skądś ty jest? Każdy wie, że Minuta - no co, może Ty?

pantopoda napisał/a:
Przekierowujecie mafowi na maila spam? Może jak będziecie sie starać bardziej dyplomatycznie, nie "wszyscy na jednego", to wreszcie kogoś posłucha....


Zaczynasz się robić nudny..

martin1234 napisał/a:
Dla mnie jeszcze bardziej niepoważną osobą jest sam Pan Marek Futrega...
Minuta jest niepoważny, a Sodam za to najodpowiedzialniejszym użytkownikiem Kurnika, który może mieć Opa tylko i wyłącznie dzięki rozmowie ze "stwórcą" Kurnika i formalnemu poleceniu go przez Alice.


Już nic Mafowi nie pisałem o Saddamie, aczkolwiek miałem na to ochotę wielką. Co mi do tego? W sumie już po fakcie, nie ma co odkopywać tematu.

Pozdrawiam, Adik.

sekta - 2004-10-29, 20:42

Cytat:
Jezu, skądś ty jest? Każdy wie, że Minuta - no co, może Ty?

Ja nic nie mówilem o sobie.Może twierdzisz,że ty byłbyś dobrym opem?buhaha
Co myślicie o duskskym?Minuta byłby świetnym opem ale jak MAF go już odrzucił to nie ma sie co kłócić.Dusksky też często jest na kurniku i uwazam,ze byłby dobrym opem :D

lonewolf - 2004-10-29, 20:54

Soul
adik - 2004-10-29, 21:11

Lone - najpierw sam zrezygnuj.

Poza tym Soul pewnie się nie zgodzi - "nie lubi" Kurnika :]

Pozdrawiam, Adik.

raigeken - 2004-10-29, 21:31

Minuta i Soul się nadają... Dusksky również często bywa na kurniku...

Minuta
Soul


Pozdrawiam,
Raigeken

Chaosu - 2004-10-29, 22:03

[akapit]Myślę, że to co usłyszał Adik było odpowiedzią trochę 'zbywającą' z racji tego kim (może być) Adik dla MAFa. Uważam tak, ponieważ w Warszawie gdzie miałem przyjemność poznać zarówno Minutę jak i MAFa sytuacja związana z tematem 'Minuta i op' wyglądała inaczej ze strony MAFa. Napewno MAF nie ma Minuty za osobe niepoważną.

[akapit]A i owszem Dusksky byłby dobrym opem, może MAF potrzebuje poznać Zbyszka w rzeczywistości? To że ktoś zachowuje się rozsądnie i dobrze gra nie oznacza zaraz że ma być opem, tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki : )

Ece - 2004-10-30, 02:18

Mysle ze po pierwsze nalezy odczepic sie od MAFa. Poza jego roznica zdan z kvassem (o szczegolach ktorej praktycznie nic nie wiedzielismy), wszystko bylo OK. Sprawa OPa to wina alicecoopera (ktorego... skrytykowalismy przy piwku), ktory powiedzial, ze najprawdopodobniej zostal wybrany juz nowy full-op.

PRAWDOPODNIE - czy tak jest/bedzie, to nie mam pojecia. Przede wszystkim lepiej jest rozmawiac z MAFem, niz krzyczec, krytykowac etc. Poczekajmy troche.

100per - 2004-11-03, 11:38

Maf napisał nam, że jest w skłonny przyznać uprawnienia opa osobom wskazanym przez nas. Aktualnie dogadujemy się z kandydatami i z Mafem odnośnie szczegółowych warunków. Jest duża szansa, że niedługo nadejdą ciężkie czasy dla oszustów. :D
Ixchel - 2004-11-03, 12:04

hihihihi.. no mam nadzieję, że będzie już w końcu porządek :]
aha, dogadujecie się z kandydatami? to czemu do mnie nikt się jeszcze nie odezwał? :P czyżbym miała konkurencję, którą trzeba wyelminować? :P

sekta - 2004-11-03, 12:41

W niedzielę(31.10)wysłałem MAFowi maila z prośbą aby nadał uprawnienia full-opa dusksky'emu,wspomniałem w tym mailu również o minucie. Jak na razie nie doczekałem się odpowiedzi.
Pozdrawiam
Tomek

Ece - 2004-11-03, 13:15

Ja wyslalem 2 maile i dostalem odpowiedzi, ale na pewno nie w stylu "daj opa Minucie". Swoja droga Minut opem nie zostanie - stanowisko MAFa i tyle ;)

Kvass mowil takze wczoraj, ze sytuacja wkrotce sie miedzy nimi wyjasni - jak to sie okaze.

Przede wszystkim MAF jest sklonny do wspolpracy i chce z nami wspolpracowac. Zeby byla to sensowna wspolpraca, to Zarzad musi oficjalne propozycje wysuwac, a nie pojedynczo kazdy z nas, bo to po prostu nie ma sensu.

Wedlug mnie wystarczy obecnosc kvassa. Wsrod nas jest i tak wystarczajaco wielu pol-operatorow. Jesli jego nie bedzie, to Marek (mimo ostatniej wpadki). Czy potrzeba nam wiecej pol-opow ?

sekta - 2004-11-03, 13:27

Ja nie napisałem maila w stylu "Dawaj opa Dusksky'emu" tylko to raczej było wypracowanie :P Coś MAF ociąga się z odpowiedzią.Moim zdaniem nie trzeba więcej "pol-opów" tylko przydał by sie jeden full-op na gomoku tylko kvass ma full-opa ale jak widać kvass gomoku bardzo rzadko odwiedza a tak naprawde to wszyscy tylko jego sie bali.Wydaje mi się że dusksky by sie nie cackał z niekultularnymi osobami w przeciwienstwie do innych opów.
Chaosu - 2004-11-03, 15:42

[akapit]Minut już przegapił swoją szansę dostania opa...

DO POSTU NIŻEJ(sekta)

[akapit]Zbanowany nick... jeśli nie dwa : /

sekta - 2004-11-03, 16:17

Cytat:
A i owszem Dusksky byłby dobrym opem, może MAF potrzebuje poznać Zbyszka w rzeczywistości? To że ktoś zachowuje się rozsądnie i dobrze gra nie oznacza zaraz że ma być opem, tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki : )

hmm
nie wiem co tam Dusksky zbroił ale i tak wydaje mi sie,że byłby jednym z najlepszych kandydatów na opa.

[ Dodano: 2004-11-03, 16:17 ]
Cytat:
Minut już przegapił swoją szansę dostania opa...

Niestety taka jest prawda ..

jopq - 2004-11-03, 18:31

Cytat:
(...)tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki(...)

Widze, ze bardzo lubicie te fraze i nie chcialbym wyjasniac co sie za nia kryje, ale uwazam ze to przesada i kiepskie argumentowanie swoich decyzji. Pisze to do Was, tzn. tych 'CZYSTYCH', pozornie 'czystych'. Juz nie raz spotkalem sie z chamstwem niektorych, wypowiadajacych sie tutaj, osob i powiem Wam, ze zawsze gdy bylem na jakims nieznanym nicku.

Uwazam, ze wytykanie przeszlego zdarzenia, malego wybryku, nie powinno miec miejsca. Nie chcialbym sie rozpisywac na ten, czy jakikolwiek podobny temat, ale argumenty musza byc logiczne i jasne, a nie 'bo on mi costam' lub 'on cos kiedys zrobil'; 'on nabil ranking<chwila grozy>'.

[ Dodano: 2004-11-03, 18:58 ]
Ja tez nie mam szansy na opa. Kiedys mi na tym zalezalo, gdy jeszcze nie znalem kurnika i slabo gralem. Teraz patrze z zupelnie innej perspektywy. Wiem, ze to mi nic nie da. Nie mam czasu na sciganie nabijaczy, bo juz mnie to zupelnie nie obchodzi. Ranking zawsze bedzie do nabicia i kazdy o tym wie (czytaj wyjasnienie w poscie o Sodamie). Kurnik jest jaki jest, a do obowiazkow operatora powinno nalezec przede wszyskim banowanie tych, ktorzy obrazaja innych na glownym czacie.

Mam wrazenie, ze ta spolecznosc, do ktorej poniekad naleze, ma bardzo policyjna strukture. Jezeli ktos jest zasluzony, to ma wieksze uprawnienia. Nie mozna o nim nic zlego napisac, poniewaz bedzie to odebrane jako pomowienie, a nadawca zostanie wysmiany.

Ece - 2004-11-03, 21:22

Jopq, to nie jest wymysl naszej spolecznosci - socjologiem nie jestem zeby cokolwiek wyjasniac, ale wez pod uwage, ze wszedzie ludzie sa roznie postrzegani.
Barfko - 2004-11-03, 21:57

A mnie zaintrygowało sformułowanie "społeczność policyjna". Że "społeczność", to jasne - wszyscy ważni się znają po turniejach. Na poparcie "policyjna" mam przynajmniej jeden jeden argument. Niektórzy ludzie znający operatora/moderatora/będący operatorami i znający full-opa itp. używają czata to sformułowań tybu "długo chcesz mieć ten nick?". Niedwuznaczna aluzja. W normalnej sytuacji operator daje bana, czy co tam, albo ostrzeżenie jasne jakieś - wszystko po cichu - jak sprawna policja. To, że osoby postronne sugerują, że jakiś nick "poleci", a są to "krewni i przyjaciele", to cecha chorych społeczeństw. To są stwierdzenia ogólne, ale mam przykłady z konkretnymi osobami, w konkretnych sytuacjach.

Tym niemniej ludzie, którzy się znają z turniejów są bardzo kulturalni i gra z angstem, soulem, czy kakarolem to duża przyjemność, czego nie można powiedzieć o dużej części innych graczy.

adik - 2004-12-02, 13:47

Sekta napisał/a:
Co myślicie o duskskym?Minuta byłby świetnym opem ale jak MAF go już odrzucił to nie ma sie co kłócić.Dusksky też często jest na kurniku i uwazam,ze byłby dobrym opem


Raigeken napisał/a:
Dusksky również często bywa na kurniku...


Akapit napisał/a:
A i owszem Dusksky byłby dobrym opem, może MAF potrzebuje poznać Zbyszka w rzeczywistości? To że ktoś zachowuje się rozsądnie i dobrze gra nie oznacza zaraz że ma być opem, tym bardziej że Dusksky nie ma czystej kartoteki : )


Pomyślcie, co by było gdyby się MAF na to zgodził.

Kim jest gracz o nicku FROYS? To OP na pewno, ale kim jest? Five?
Aha, Minuta dostał to co miał dostać?

Pozdrawiam, Adik.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group