Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Wazny temat dotyczacy turnieju w W-wie

soul_reaper - 2004-10-12, 13:10
Temat postu: Wazny temat dotyczacy turnieju w W-wie
Ja chcialbym poruszyc taki wazny temat. A wiec zamierzam przyjechac do W-wy juz w piatek(applause) ale dopiero okolo godziny 21-22. W zwiazku z tym zapytuje tutaj szanownych forumowiczow, czy bedzie wtedy ktos na tyle trzezwy zeby wypic ze mna jakiegos browarka albo i cztery bo nie lubie chodzic spac o suchym pysku :P
aaru - 2004-10-12, 15:28

Oczywi¶cie ja
soul_reaper - 2004-10-12, 16:50

No, chociaz aaru bedzie mnie wspieral w szczytnym celu :P :P

Polaku!!! Ty tez mozesz walczyc z alkoholizmem, pij wiecej aby inni mieli mniej do wypicia!!!
:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

angst - 2004-10-12, 17:12

soul_reaper napisał/a:
A wiec zamierzam przyjechac do W-wy juz w piatek(applause) ale dopiero okolo godziny 21-22. W zwiazku z tym zapytuje tutaj szanownych forumowiczow, czy bedzie wtedy ktos na tyle trzezwy zeby wypic ze mna jakiegos browarka albo i cztery bo nie lubie chodzic spac o suchym pysku


Ja wtedy bede na pewno trzezwy... Postaram sie towarzyszyc zatem 8)

Pozdrawiam

Angst

lutalek - 2004-10-12, 17:31
Temat postu: ważny temat .........
hejka
oczywi¶cie że wyrażam zgode na browaring, jednocze¶nie pragnę poinformować że mój stan trzeĽwo¶ci nie bedzie miał na to wpływu, a nawet chętniej dogrzmoce się do końca w piatkowy wieczór (UWAGA - W SAMOCHODZIE DRAGONA BEDZIE NIEZŁA IMPREZA JUZ W PIˇTKOWE POPOŁUDNIE :mrgreen: ), takie załatwienie sie dzień przed turniejem da mi dobre alibi na wypadek żałosnego wystepu na turnieju :wink:

ps:jeżeli okaże się że w chwili dotarcia Dragonowozu do W-wy,że jestem nie obecny umysłem :mrgreen: (czytaj: bardzo zmęczony podróż±), zabierzcie mnie ze sob± na browara, może się obudze :roll:

kantpie - 2004-10-12, 19:28

ja również w piatek jade ale jedynie cole z Toba moge wypic :)
aaru - 2004-10-15, 12:52

Soul - Bahusie!!!!!
Czy jest jaki¶ temat na tym forum, na którym nie napisałe¶ (zapraszałe¶ lub nakłaniałe¶) na temat popijawki w Wawie?????

soul_reaper - 2004-10-15, 12:58

Jesli takowy sie jeszcze ostal obiecuje ze podczas mojego jeszcze nieskonczonego dnia pracy (nie pracuje w browarze jako degustator zeby nie bylo watpliwosci) postaram sie nadrobic zaleglosci.
A na razie to sugeruje zaczac chlodzic butelki i puszki ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group