Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Mistrzostwa Polski w Gomoku i Pente - ankieta

angst - 2012-09-01, 23:55
Temat postu: Mistrzostwa Polski w Gomoku i Pente - ankieta
W związku z ostatnim, a w zasadzie jedynym turniejem PSGRiP w tym roku, zachęcam w imieniu Zarządu do udziału w ankiecie, która pomoże nam wybrać optymalną datę turnieju.

Do wcześniejszych propozycji Alice'a dołożyłem jeszcze weekend 10-11 listopada. Celujemy mniej więcej w ten okres, mając m.in. na uwadze potencjalną możliwość pojawienia się Czechów (a grają swoje turnieje 13-14.10. oraz 01-02.12.) i chociaż dwutygodniowy odstęp. Wcześniej raczej turnieju nie zorganizujemy, a potem to już tylko zimno, Mikołajki, Święta, etc. :) 03-04.11. odpada, bo wpisuje się w długi weekend i sporo osób gdzieś wtedy wyjeżdża.

Istnieje oczywiście obawa, iż ankieta bardziej utrudni decyzję, niż wspomoże Zarząd, ale zawsze warto spróbować - może podtrzymacie dobrą passę i wyniki będą tak jednoznaczne, jak w przypadku ostatniej sondy :)

Tak czy owak proszę Was bardzo o poważne potraktowanie sprawy i oddanie głosu oraz komentarze w niniejszym temacie, przy czym od razu zastrzegam, aby nie głosowały osoby, które na turniejach nie bywają i bywać nie zamierzają.

Pozdrawiam

Angst

Usiek - 2012-09-02, 19:31

Nie znam jeszcze terminów zjazdów na swojej uczelni (studiuję zaocznie), także głos oddam później. Gdyby termin MP nie pokrywał mi się z terminem zjazdów, oczywiście z chęcią bym się zjawił. :)
templar - 2012-09-03, 11:35

Skoro mowa o powaznym traktowaniu sprawy, to czy nie mial byc jakis turniej organizowany we wrzesniu w Toruniu? Jak to sie skonczylo? Troche nie w temacie jestem ostatnio jesli chodzi o zycie forumowiczow, wiec jak cos bylo na ten temat pisane (tzn. o odwolaniu turnieja), to niech ktos mi podesle linka.

templar

angst - 2012-09-03, 11:54

Turniej w Toruniu był jedynie w sferze planów. Ankieta na Forum dobitnie pokazała, że zasadne jest przeprowadzenie tylko jednego turnieju w tym roku, a Toruń był alternatywą, gdybyśmy organizowali przynajmniej dwa turnieje.

W Krakowie jest zwyczajowo najlepsza frekwencja, praktycznie zawsze tam gramy ostatnio w pente, no i im bliżej południa, tym większe szanse na pojawienie się Czechów i może Węgrów.

Pozdrawiam

Angst

arczi - 2012-09-03, 20:29

Nie sądzicie, że lepiej byłoby gdybyśmy mieli terminy turniejów z góry ustalone tak jak Czesi?

Trochę irytujące się robi przeprowadzać setki ankiet, z których na dobrą sprawę i tak nic nie wynika, następnie śledzić gdzie, co, jak, ile i kiedy, a na koniec jeszcze dowiedzieć się, że turniej jest odwołany z powodu braku chętnych..

angst - 2012-09-04, 00:39

W pewnym sensie terminy są ustalone, ale oczywiście nie do końca :) Ten rok jest rzeczywiście specyficzny, bo jest już jego druga połowa, zaraz IV kwartał, a jeszcze nie było żadnego tura.

Ankiety są chyba uciążliwe głównie (jedynie?) dla twórców i analizujących ich wyniki. Nie jestem też do końca przekonany, czy jesteśmy gotowi na stałe i sztywne terminy.

Przypominam, że w Krakowie odbędzie się Walne, pogadajmy zatem i o tym.

Pozdrawiam

Angst

angst - 2012-09-12, 22:47

W trakcie dzisiejszego posiedzenia Zarządu PSGRiP ustaliliśmy, mając na uwadze m.in. wyniki Ankiety, iż ostatni i jedyny turniej w tym roku odbędzie się w weekend 17-18 listopada.

Ponieważ jest jeszcze trochę czasu, szczegóły zostaną ogłoszone wkrótce (prawdopodobnie w przyszłym tygodniu), rozpoczęte zostały prace nad ustaleniem harmonogramu tego weekendu (Mistrzostwa Polski w Gomoku i Pente oraz Walne Zgromadzenie PSGRiP).

Będziemy Was informować na bieżąco, natomiast chcieliśmy jak najszybciej ogłosić datę, aby każdy mógł uwzględnić ją w swoich planach :)

Pozdrawiam

Angst

sawyer199 - 2012-09-14, 07:03

Cytat:
pojawię się, ale tylko jeśli odbędą się w weekend 17-18 listopada 0%


angst napisał/a:
mając na uwadze m.in. wyniki Ankiety

Aha.

bbj - 2012-09-14, 07:17

Cytat:
pojawię się, jeśli tylko nie zostaną zorganizowane w weekend 27-28 października 8%
pojawię się, jeśli tylko nie zostaną zorganizowane w weekend 10-11 listopada 25%
pojawię się, jeśli tylko nie zostaną zorganizowane w weekend 17-18 listopadapojawię się, jeśli tylko nie zostaną zorganizowane w weekend 17-18 listopada 0%


angst napisał/a:
mając na uwadze m.in. wyniki Ankiety


Aha.

Magda - 2012-09-14, 08:30

Jest dobra analiza, o co Wam chodzi? 0 osób zagłosowało za tym terminem. Za pozostałymi był ktoś, kto nie mógł się pojawić w wyznaczonym terminie. Widocznie ten pasował wszystkim.
zukole - 2012-09-14, 12:37

Dziewięciu osobom termin 17-18.11 pasował. Nie zmienia to faktu, że ilość respondentów nie napawa optymizmem.
bbj - 2012-09-14, 19:17

Magda napisał/a:
Jest dobra analiza, o co Wam chodzi?

O nic nie chodzi i analiza jest dobra. Zwróciłem uwagę tylko, że wg toku myślenia sawyera lepiej aby turniej stracił czterech zawodników niż jednego ...

Usiek - 2012-09-15, 00:21

Weekend 17-18 listopada mi nie odpowiada. Niestety się nie pojawię.
angst - 2012-09-15, 10:13

Różnice były niewielkie, ale ostatecznie po dyskusji wybraliśmy najpopularniejszą opcję.

Jeżeli ktoś nie zagłosował, to sam jest sobie trochę winien, bo każdy głos mógł wpłynąć na wynik, a czasu na głosowanie było sporo :roll:

Pozdrawiam

Angst

bbj - 2012-10-21, 21:37

Chciałbym ale niestety nie dam rady.
Akurat przesunęli mi zjazd na owy weekend...
Udanego turnieju...

manga27 - 2012-11-15, 16:02

hejka ziomale wasza dawna manga też będzie i przyjedzie w piątek będę jechała autokarem z Katowic o 17godz więc się niedługo zobaczymy:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group