Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej w Budapeszcie (Węgry :)

casbah - 2008-10-20, 14:00
Temat postu: Turniej w Budapeszcie (Węgry :)
Witam!

Attilademian prosił mnie abym w jego imieniu zareklamował tutaj turniej gomoku, który odbędzie się 29 listopada br. w Budapeszcie.
I to by było na tyle :)
W celu zasięgnięcia dalszych informacji proszę pytać Attilę.

P.S. W końcu założyłem tutaj konto :D (ponownie) i od razu nabijam posta.

truskawek - 2008-10-20, 17:03

to było by coś, autobus można wynajać by już całą ekipą jechać razem i dobrze się bawić, gorzej z dogadaniem się, można po drodze skadś czechów zabrać żeby autobus był bardziej pełny
s3v3n - 2008-10-20, 21:06

do budapesztu jezdza tanie i komfortowe autobusy. przejazd z krakowa na wegry wychodzi ponad 2x taniej niz z krakowa do warszawy..:P wiec wydaje mi sie, ze zainteresowani nie beda mieli problemow z transportem
dobrychemik - 2008-10-20, 22:22

Jazda autokarem do Węgier... Przeżyłem to parę lat temu - mają najbardziej skorumpowanych pograniczników, jakich kiedykolwiek spotkałem. Nawet na Bałkanach nie było takich ssssynów.
s3v3n - 2008-10-20, 22:46

dobrychemik napisał/a:
Jazda autokarem do Węgier... Przeżyłem to parę lat temu - mają najbardziej skorumpowanych pograniczników, jakich kiedykolwiek spotkałem. Nawet na Bałkanach nie było takich ssssynów.


chcialem zauwazyc ze jestesmy juz w unii europejskiej, ja ta trase przejechalem 3 tygodnie temu bez zadnych 'atrakcji'..

dobrychemik - 2008-10-21, 00:23

Tak, wiem że teraz pewnie jest inaczej, ale niesmak pozostał.
truskawek - 2008-10-21, 19:10

te ograniczenia prędkości do 40 i wyskakiwujące napisy "slower, U have got 41"

a potem dostajesz rozmazane foty, bo jechałeś aż 41 na godzine... autokar wyjdzie taniej i wygodniej(przewóz gobanów) tylko więcej roboty (dojazd do miejsc zbiórek na trasie, organizacja autokaru)

bad_mojo - 2008-10-22, 15:34

Jak Węgry pójdą w ślady Islandii, to być może można będzie za parę złotych przedłużyć sobie wyjazd, o powiedzmy miesiąc. :)
Muchal - 2008-10-22, 17:31

Truskawek nawet jeśli zorganizujesz autokar wątpie żebyś zorganizował tylu chętnych żeby sie opłacało :) ciekawy jestem kto w ogole byłby chętny bo ja na pewno nie :)

pozdro

truskawek - 2008-10-23, 16:37

Warszawa-Kraków-(coś w czechach po drodze-budapeszt) każdy by dosiadał się tam gdzie ma bliżej. no ale skoro chcecie jechać na 4-5 aut to nie ma problemu, nikt wam niczego nie wciska na siłę
Chaosu - 2008-10-23, 16:38

. . .Nie o to chodzi, chodzi raczej o to że nie uzbiera się więcej niż jedno auto z Polski...
zukole - 2008-10-23, 16:45

Czechy, teraz MP i jeszcze Budapeszt ? :roll:
Muchal - 2008-10-23, 17:07

truskawek napisał/a:
Warszawa-Kraków-(coś w czechach po drodze-budapeszt) każdy by dosiadał się tam gdzie ma bliżej. no ale skoro chcecie jechać na 4-5 aut to nie ma problemu, nikt wam niczego nie wciska na siłę

4-5 aut?? przeciez jak na razie jest 0 chętnych ;]

truskawek - 2008-10-23, 22:56

nie mówcie że wam się nie chce... no ale ok... a była by dobra okazja do "zacieśniania stosunków":P
angst - 2008-10-24, 09:08

Ja na pewno nie pojadę. Myślę, że dla nas dużo ważniejsze jest teraz pojawienie się na Walnym i MP.

Pozdrawiam

Angst

maestro - 2008-10-24, 15:33

Budapeszt? To jak wyprawa do Estonii - daleko i drogo. Dlatego nie ma co dywagować o zorganizowanym wyjeździe, bo w miesiącu w którym jest turniej w Polsce chętnych będzie 0.
Johanka_z_arcu - 2008-10-24, 20:02

maestro napisał/a:
Budapeszt? To jak wyprawa do Estonii - daleko i drogo. Dlatego nie ma co dywagować o zorganizowanym wyjeździe, bo w miesiącu w którym jest turniej w Polsce chętnych będzie 0.


Z Krakowa mam bliżej do Budapesztu niż do Torunia. Bus z Krk stoi mniej do Budapesztu niż do Warszawy. Więc nie wiem o jakiej wielkiej wyprawie mówisz :p

Ale termin średni, to prawda.

iec - 2008-10-28, 00:08

One more possibility:
In the same date as Budapest tournament will be held another stronger tournament Piskap in Brno, CZ., but two day event instead of one day, 29-30.11. Organizer is Teovan and he confirmed the tournament date. There will be 2 tournaments - gomoku and 2 players vs 2 players gomoku.

Of course if you want to play gomoku tournament only it is possible to come for 1 day. Propositions will come shortly but czech players already know about it.

vilumisiek - 2008-10-28, 10:38

dobrychemik napisał/a:
Jazda autokarem do Węgier... Przeżyłem to parę lat temu - mają najbardziej skorumpowanych pograniczników, jakich kiedykolwiek spotkałem. Nawet na Bałkanach nie było takich ssssynów.


To chłopie na Ukrainie nie byłeś! Teraz tam Unia więc na pewno już się ucywilizowało.

Był już ktokolwiek na Węgrzech by grać w gomoku?

zukole - 2008-11-15, 22:11

Cytat:
One more possibility:
In the same date as Budapest tournament will be held another stronger tournament Piskap in Brno, CZ., but two day event instead of one day, 29-30.11. Organizer is Teovan and he confirmed the tournament date. There will be 2 tournaments - gomoku and 2 players vs 2 players gomoku.

Of course if you want to play gomoku tournament only it is possible to come for 1 day. Propositions will come shortly but czech players already know about it.


Jak wyżej.

casbah - 2008-11-29, 14:28

ciekawe czy ktoś tam pojechał :)
zukole - 2008-11-29, 22:57

Wyniki turnieju w Brnie.

1. Gadael
2. Autickocz
3. Pruda ( Prudomyslny )
4. Ondik
5. Denim
6. Iec
7. Peroxidvodiku
8. Olgoj


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group