Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej w Warszawie - 16-17 pażdziernika 2004

100per - 2004-07-27, 17:28
Temat postu: Turniej w Warszawie - 16-17 pażdziernika 2004
Jak zapewne większość z Was wie kolejny turniej odbędzie się w Łodzi. Termin jest do ustalenia, w grę wchodzą weekendy:
- 25-26.09
- 2-3.10
- 9-10.10
- 16-17.10
Proszę o wstępne deklaracje, kto jest zainteresowany przyjazdem, jakie ma ograniczenia (szkoła, studia - sesja poprawkowa, inne), który termin jest korzystniejszy itd.

Na razie sytuacja wygląda następująco:
- może być problem z darmowym noclegiem, takim jak w Warszawie, na razie trzeba się liczyć z jakimiś kosztami, mam co prawda znajomości w kręgach nauczycielskich, ale nie wiem, co się uda załatwić,
- z salą na turniej jest lepiej, będzie kilka miejsc do wyboru,
- imprezy typu grill raczej nie przewiduję - ale również nie wykluczam, być może uda się coś wykombinować (np. ognisko), w ostateczności ruszymy na miasto ;)
- sprawy czysto sportowe (gobany, kamienie, zegary itd) są pod kontrolą.

Ece - 2004-07-27, 17:49

Jak na razie kazdy termin mi odpowiada - ciezko wybrac korzystniejszy.

Nocleg - moze kogos znajde kto mnie przekima :]
Impreza - no dobrze by bylo jakies spotkanie gdzies po turnieju zrobic. Moze gdzies byloby jakies miejsce do zarezerwowania dla "paru" osob chetnych na piwko (bezalkoholowe ;) ).

seba - 2004-07-27, 17:59

Mi każdy termin odpowiada, raczej nigdzie nie będę wyjerzdzał w tym czasie. Jedyny problem to czy rodzice mnie puszczą i jak bym miał się tam dotelepać bo jak na razie to jeszcze nie myślałem z kim mógłbym sie zabrać. A rodzicom raczej nie będzie się chciało jechac ze mną do Łodzi

Pozdrawiam
Seba

Unita - 2004-07-27, 18:16

Mam mala propozycje: Mogłby nastepny turniej byc we Wroclawiu?? Bo gdzie indzie nie bede mogl grac ;( Warszawa, Lodz wszystko daleko
konrad - 2004-07-27, 18:52

ja nie pojade na 100%:
1. szkola
2.nie bedzie noclegu
3.nie chce mi sie grac

moze jak bedzie turniej na feriach albo wakacjach w warszawie to pojade.

Pavlini - 2004-07-27, 19:08

Jak weekend, to nie ma problemu, ja wstępnie bym się pisał :]
Na dzień dzisiejszy jest mi obojętne, który z w/w to bedzie 8)

seba - 2004-07-27, 20:56

Heh a mi pasuje Kraków bo rodzice chętnie by ze mną pojechali. Mnie by zostawili na pastwę losu z Wami a sami poszli by zwiedzac Kraków :)

Pozdrawiam

100per - 2004-07-27, 21:20

nie_ma_ze_boli napisał/a:
Jedyny problem to czy rodzice mnie puszczą i jak bym miał się tam dotelepać bo jak na razie to jeszcze nie myślałem z kim mógłbym sie zabrać. A rodzicom raczej nie będzie się chciało jechac ze mną do Łodzi

Na pewno będzie kilka osób z Warszawy jechało, ktoś Cię zabierze.


I jeszcze uwaga w kwestii noclegów:
Napisałem jak sytuacja wygląda obecnie. Będziemy szukać i na pewno coś znajdziemy, jeśli nie za darmo to po minimalnych kosztach. Pamiętajcie, że to już będzie rok szkolny i to może być dodatkowa przeszkoda w znalezieniu noclegów w szkołach (turniej w Wawie przesunęliśmy z tego powodu na wakacje).

_OLSZTYNIANKA_ - 2004-07-27, 22:09

Proponuje poszukac pod Lodzia jakiegos osrodka wczasowego, domki, ceny w tym okresie mysle ze od 20 -30 zl za osobe, i mozna bedzie zrobic ognisko lub grill na miejscu.. z gra tez mysle ze wtedy nie byloby problemu...co do terminu...mi pasuje kazdy..pozdrawiam :D
Chaosu - 2004-07-27, 22:37

[akapit]Termin mi narazie każdy pasuje, ogranicza mnie tylko szkoła (1 liceum) ale wątpię żeby coś specjalnego miałoby mnie zatrzymać w Warszawie.
pins - 2004-07-27, 22:53

Ok, przemowi teraz JA - czyli PINS - czyli w imieniu gondzia i _nc_ ( mam papierek z upowaznieniem - lol )


nam odpowiada kazdy termin, im wczesniej tym lepiej

no o imprezie jakiejs czy czyms to nie ma co mowic, BYC MUSI, inaczej nie jade :]

za nocleg najwyżej zapłacimi, jeszce poszukam kumpli z łodzi, moze coś znajde.

100per - powiadom ludzi ;)

angst - 2004-07-28, 02:29

W tej chwili ciężko mi określić, który termin najbardziej mi pasuje. Jeśli nie zmieni się moja sytuacja zawodowa :roll: to jest mi to obojętne. Oczywiście postaram się być :)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Szkoda, że turniej nie odbywa się rok temu ;) Nie dość, że byłby nocleg darmowy, to jeszcze parę osób byśmy z Zakonem przekimali...

soul_reaper - 2004-07-28, 08:34

A Ty Angst tylko o seksie :P

Ja rowniez sie w Łodzi pojawie, jesli tylko bede blizej niz 500km :)
Termin obojetny chociaz im pozniej tym wieksze szanse ze bede poza Polska.
Pozdrawiam Soul.

aaru - 2004-07-28, 14:45

Ja na 99% będę.
W zasadzie każdy weekend pasuje.
Jednak skłaniałbym się ku terminowi wrześniowemu (studenci jeszcze teoretycznie mają wolne).

Pozdrawiam
aaru

pins - 2004-07-31, 03:36

widze ze malo osob na razie potwierdza chec uczestniczenia w 2. turnieju, ja, jako ze zabraklo mnie na pierwszym ( co jest powodem mego ubolewania ), juz teraz deklaruję chec.

I apropo terminu, to najlepiej jak najszybciej, bo pozniej mam sporo na glowie ( olimp. mat << nie smiac sie klopsy ). a i studenci wolne maja, to jest niezle.

mam nadzieje ze bedzie wiecej osob niz na turnieju w wawie :)

kaka - 2004-07-31, 16:10

Napisze tylko, że na turniej oczywiście przyjade. Nie ma innej możliwości. Inne spraw będe przekładał. ,,przykro mi nie moge bo jade na turniej :P,, chyba żę będzie to coś naprawde ważnego. Co do terminu to teraz najlepszy wydaje mi się 2-3 października (1pazdziernika mam urodziny więc postawie jakąś flaszke:P), choć nie wykluczam żadnego innego terminu. Kiedyby nie był postaram się być.
Ece - 2004-08-01, 14:10

25-26 wrzesnia odbedzie sie turniej w Helsinkach, wiec mysle ze lepiej sobie te date darowac.
kantpie - 2004-08-01, 18:27

kaka napisał/a:
(1pazdziernika mam urodziny więc postawie jakąś flaszke:P)

Jakbym czasami jechał to się złoże z Tobą, bo tak się składa, że też pierwszego mam urodziny ;P

kaka - 2004-08-01, 21:22

Jackol jesteś 4 osoą którą znam i ma też urodziny 1 października. Coś popularna data. Mieli tłok na porodówkach w całym kraju widocznie:))

Po twojej wypowiedzi kibicuje dacie 2-3 pazdziernik. Choć inne terminy też są OK! Moze poza wspomnianą przez Ece.

:)

boreasmun - 2004-08-01, 23:12

mi pasuje raczej nie we wrzesniu, pozostałe trzy terminy ok :)
angst - 2004-08-02, 02:36

Ece napisał/a:
25-26 wrzesnia odbedzie sie turniej w Helsinkach, wiec mysle ze lepiej sobie te date darowac.


Z tego co widzę, to raczej nikt z nas się do Helsinek nie wybierze... Więc datę możemy brać pod uwagę (no chyba, że Jussi znów planuje nas odwiedzić :) )

Pozdrawiam

Angst

adik - 2004-08-02, 02:37

LoL..

Niedawno wróciłem (6 h temu) i już się muszę denerwować :P

Czemu klopsy robicie turnieje pod siebie? :P

Był w Warszawie - Łódź, Dębica, Wawa miały blisko..

Może teraz Poznań - Jacol, Termin, Adik, Gondzio, Pins, Nc, Hozjusz, itd..

Co wy na to? :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-08-02, 09:24

Adik napisał/a:
Czemu klopsy robicie turnieje pod siebie?
(...)
Może teraz Poznań

Rozumiem, że zgłaszasz się na organizatora? :P

adik - 2004-08-02, 10:14

W Witkowie bym się zgłosił bez problemu - jestem w stanie załatwić nocleg (internat - dosyć tani, pokoje chyba tylko dwuosobowe), miejsca do gry chyba też, ciężej będzie z tym w roku szkolnym, ale chyba jednak coś się załatwi. No i ew. jakiegoś dzieciaka mogę przekimać :P Poza tym jest Kubol (może niektórzy pamiętają z xforum) - on też może się zająć organizacją, razem ze mną.

Najlepiej oczywiście (wg mnie) zrobić to 21-22 Sierpnia.

Pozdrawiam, Adik.

boreasmun - 2004-08-02, 13:40

super adik
mam nadzieje, że mówisz zupelnie poważnie jesli udałoby ci się zrobic turniej w witkowie postarałbym sie przyjechać. Jesli nie dałoby się załatwić komputera słuzę moim laptopem (niestety nie mam programu do szwajcara). jakby jeszcze jakas pomoc była Ci potrzebna to powiedz. Tylko radziłbym jakos później robić, bo tak w 3 tygodnie to się ludzie nie zbiorą. Poza tym np. ja już wiem, że 20.VIII wyjeżdżam :/

Ogólnie popieram taka inicjatywę i jesli prezes nie bedzie mial nic przeciwko temu, to fajnie by było, gdyby niektóre turnieje były organizowane przez male grupy inicjatywne, a federacja potem uznawala by turnieje za oficjalne i rankingowe (lub ewentualnie nie uznawała)
Pozdrawiam
Janek

adik - 2004-08-02, 14:37

Rozmawiałem na GG z Prezesem.

Napisałem mu, że dzisiaj wieczorem będę mógł mu powiedzieć czy jestem w stanie to zorganizować, itd..

Sprawdzę noclegi i te inne głupotki. Mamy z Kubą duże znajomości w naszej byłej szkole (dyrektorka i vice dyrektorka nas uwielbiały :P ) dlatego pewnie tam byśmy grali mecze. Kuba ma laptopa - ten program może się jakoś skombinuje, niech tylko ktoś powie jak się nazywa, albo po prostu przywiezie płytę.

Około 22 (jak wrócę z dworu) napiszę i Prezesowi i wam kiedy mogłoby się to odbyć.

100per twierdzi, że jedynie po Łodzi, no chyba, że mój plan organizacji, który zamierzam przygotować, dostatatecznie go przekona.

W gre wchodzi ostatni weekend wakacji, któryś z weekendów września i ferie zimowe. No i wakacje 2005 ;)

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-08-02, 14:43

Boreasmun napisał/a:
ja już wiem, że 20.VIII wyjeżdżam :/

Mnie też nie ma w tym czasie w Polsce, więc nie przyjadę. Poza tym sądzę, że termin rzucony przez Adika i w ogóle cała jego inicjatywa turnieju w Witkowie jest spowodowana jego "głodem" gomokowym, chęcią działania po wakacyjnej "nudzie", itd. - całość jest przysłonięta nadmiernym optymizmem, do czego zresztą Adik zdążył nas przyzwyczaić :) .
Organizacja turnieju to dość poważna sprawa:
1. Sala do gry - nikt nie udostępni jej nieletniemu (chyba że rodzina),
2. Oferta noclegowa dla ludzi - trzeba się za tym trochę nachodzić albo znów mieć znajomości
3. Sprzęt do gry - w Warszawie mieliśmy w tej kwestii super komfort - teraz już nie będzie tak fajnie. Nie dopracowaliśmy się bazy federacyjnej, trzeba będzie liczyć na to, że ludzie przywiozą swój.
4. Zegary szachowe - też trzeba mieć znajomości, żeby wypożyczyć.
5. Komputer + program - z tym powinno być najłatwiej.
Reasumując: albo Adik nie wspominał nam do tej pory o swoich możliwościach, albo nie do końca wie, na co się porywa. Znając życie obstawiam drugą opcję.
Nie wyklucza to jednak turnieju w późniejszym terminie - rozmawiałem z Adikiem przez GG i wydaje się, że w dwóch pierwszych punktach coś powinien wykombinować - a resztę już weźmiemy na siebie (my czyli np. Zarząd).

Boreasmun napisał/a:
Ogólnie popieram taka inicjatywę i jesli prezes nie bedzie mial nic przeciwko temu, to fajnie by było, gdyby niektóre turnieje były organizowane przez male grupy inicjatywne, a federacja potem uznawala by turnieje za oficjalne i rankingowe (lub ewentualnie nie uznawała)

Jasne, jeśli ktoś będzie w stanie taki mały turniej zrobić u siebie, to nie widzę przeszkód, żeby odbywały się one częściej i faktycznie - po spełnieniu odpowiednich wymogów - były uznawane za oficjalne. Rozmawialiśmy zresztą już o tym jakiś czas temu. Wydaje mi się tylko, że na razie jest na to ciutkę za wcześnie.

angst - 2004-08-02, 16:33

Ja nie wiem kto to Kubol... Jak jesteście w zbliżonym wieku, to z organizacją mogą być problemy, o których napisał wyżej Prezes. Ale kto wie, próbujcie zatem...

Pozdrawiam

Angst

P.S. Może na próbę zróbcie jakiś mini turniej regionalny?

termin - 2004-08-02, 18:06

Wszyscy mówicie o terminach, a nikt nie zapyta samego Termina który wolny :) ))
Więc sam wam bez pytania powiem: no więc większych problemów nie ma w te weekendy ( nawet Magda juz nie robi problemów), z tym,że chciałbym zaznaczyc, że turniej 2-3 X wiąze sie dla was z większymi wydatkami. A mianowicie 3. X ja mam urodziny i bez prezentów raczej się nie obędzie, chyba, że na przykład w prezencie pozwolicie mi wygrac ten turniej :) P

Co do pomysłu adika? Fajnie, zorganizuj a pojawie się w 100% ( mam 70 km), ale pamiętaj, że turniej to nie tylko sprawy organizacyjne, musisz zapewnic odpowiedznią obsade. Moim zdaniem robienie turnieju dla kilku osób nie ma sensu. No ale wierze w Ciebie, powodzenia.

No i oczywiście na obydwa te turniej znajdą się miejsca w samochodzie, jakby ktos miał chęć.

100per - 2004-08-02, 20:04

Termin napisał/a:
no więc większych problemów nie ma w te weekendy

Miło słyszeć, że wracasz do życia :)

bad_mojo - 2004-08-03, 15:13

tak, no więc to jest mój dziewiczy post na tej stronie, w każdym razie bardzo prosze o urządzenie turnieju w Łodzi po 11 września, bo mam tzw. obóz zerowy, i nie ma większych szans, żebym sie z niego zerwał :(
100per - 2004-08-03, 17:19

pantopoda, nie rób zamętu... :)

Najwcześniejszy zaproponowany przeze mnie termin to 25-26.09, a więc zdecydowanie po 11 września.

lutalek - 2004-08-05, 13:10
Temat postu: Łódź
Szanowny panie Prezesie,
Nie zajmowałem do tej pory stanowiska w temacie turnieju w Łodzi, poniewaź było dla mnie oczywistym że jestem w nim brany pod uwage, jednakże aby skrócić wszelkie spekulacje informuje :

JESTEM ZAINTERESOWANY UDZIAŁEM W TURNIEJU W ŁODZI, TERMIN BEZ ZNACZENIA - DLA FEDERACJI JESTEM W STANIE DOSTOSOWAĆ SWOJE ŻYCIE PRYWATNE I ZAWODOWE

ewentualna wieczorne spotkanie przy piwku i kiełbasce - KONIECZNE!!!

I jeszcze jedno panie Prezes, warto zastanowić się na dostępem do stolu z ping pongiem, genialne odstresowanie pomiędzy partiami, myśle że znajdzie się kilku sympatyków, sam znalazłbym z dziesięciu z ostatniego turnieju - nieprada?

do zobaczenia w Łodzi

adik - 2004-08-05, 14:08
Temat postu: Re: Łódź
lutalek napisał/a:
I jeszcze jedno panie Prezes, warto zastanowić się na dostępem do stolu z ping pongiem, genialne odstresowanie pomiędzy partiami, myśle że znajdzie się kilku sympatyków, sam znalazłbym z dziesięciu z ostatniego turnieju - nieprada?


Co do pingla - mistrzu szkoły i vice mistrz gminy umie grać :P Ktoś mu podwinął Joolę, ale kupię nową :P

Pewnie najlepszy nie jestem, ale potrafię grać :P

A w Łodzi może będe. Zastosuje wszelkie środki przekonania rodziców na podróż. Muszą się zgodzić :mrgreen:

Zaczynam zbierać kasę - najlepszym argumentem będzie to, że mam na paliwo :P

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-08-05, 17:07

Adik napisał/a:
Zastosuje wszelkie środki przekonania rodziców na podróż. Muszą się zgodzić.
Zaczynam zbierać kasę - najlepszym argumentem będzie to, że mam na paliwo


To się nazywa podejście do tematu!!! :)

angst - 2004-08-05, 18:37
Temat postu: Re: Łódź
lutalek napisał/a:
I jeszcze jedno panie Prezes, warto zastanowić się na dostępem do stolu z ping pongiem, genialne odstresowanie pomiędzy partiami, myśle że znajdzie się kilku sympatyków, sam znalazłbym z dziesięciu z ostatniego turnieju - nieprada?


Prawda, oj prawda... :wink:

Pozdrawiam

Angst

P.S. Adik ja zawsze wolałem Schildkroeta rakietki :) Z chęcią się zmierzę z Tobą :)

adik - 2004-08-05, 18:59

Moja Joola była supcio, w skali tej firmy miała 90 rotację :(

Gąbke miała głupią troszkę, ale dało się grać. Wymiatałem :D

Teraz nie wiem czy Stigę, czy dalej Joole, czy cuś innego ;P

Co do tego pomysłu - mój genialny tatuś mówi:

"Nie znam Łodzi, zgubiłbym się" :lol:

Dopiero wytłumaczyłem mu, że ew. ktoś mógłby być przy znaku Łódź :P

Nanana, nanana, cała sala najarana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.

seba - 2004-08-05, 21:31

adik napisał/a:


Co do tego pomysłu - mój genialny tatuś mówi:

"Nie znam Łodzi, zgubiłbym się" :lol:

.


Skąd ja to znam.... mój ojciec mówił mi to samo :) znając życie trzeba pogadać z nim jak chłop z chłopem! :twisted: w innym razie mój wyjazd jest mało prawdopodobny :(

Pozdrawiam
Seba

100per - 2004-08-05, 22:37

Adik napisał/a:
"Nie znam Łodzi, zgubiłbym się"

nie_ma_ze_boli napisał/a:
Skąd ja to znam.... mój ojciec mówił mi to samo


Nie przesadzajcie, Łódź jest bardzo sensownie podzielona, ma mocno zaznaczone kierunki wschód-zachód i północ-południe, a większość ulic krzyżuje się tworząc kwadraty... Nie da się zgubić... A jeszcze jak przygotujemy mapki - będzie OK.

Adix333 - 2004-08-06, 11:03

Ja bym chętnie pojechał , ale... niestety nie mogę ponieważ mama mi nie pozwala. Jak będzie kiedyś bliżej gdańska to chętnie się przejde :wink: Pozdrawiam
pins - 2004-08-06, 11:12

Adix333 napisał/a:
niestety nie mogę ponieważ mama mi nie pozwala.


ja sie swojej nawet nie pytam :twisted:

GoNdziO - 2004-08-06, 12:28

pins napisał/a:
ja sie swojej nawet nie pytam :twisted:


Ale ty masz 18 lat a on 13(?) :mrgreen:

pins - 2004-08-06, 12:51

Adix, przekonaj ja jakos :) bedzie tam wiele odpowiedzialnych osob :) ( hhahaha ) :mrgreen:
Adix333 - 2004-08-06, 15:29

Kurde nie uda mi się :) Już nawed groziłem ucieczką:P Ale nic ... Niebede uciekał lepiej :) buhe. Jest jeszcze troszke czasu więc z nią pogadam i musze z kimś pogadać o transport z Trójmiasta :mrgreen: ...Odpowiedzialnych :D ciekawe kto ?:)
kantpie - 2004-08-07, 09:30

Adik napisał/a:
"Nie znam Łodzi, zgubiłbym się"

nie_ma_ze_boli napisał/a:
Skąd ja to znam.... mój ojciec mówił mi to samo


Ja z Terminem jak jechaliśmy do Łodzi na spotkanie to troszke się pokręciliśmy po Łodzi, ludzi sie popytaliśmy gdzie jestesmy i trafilismy :)

Ps:Adik spytaj Termina czy by Cię zabrał.

Chaosu - 2004-08-08, 15:39

[akapit]nie_ma_ze_boli -> Jesteś z Warszawy ? Jeśli ja będę jechał to prawie napewno pociągiem, i jakoś zdołam trafić na miejsce turnieju, napewno dowiem się jak się tam dostać i to chyba najmniejszy problem (zawsze można popytać). Gdybyś jednak potrzebował opiekuna na podróż to na rozmowę z Twoimi rodzicami mogę wysłać starszego brata ; ).
dragon_katowice - 2004-08-08, 18:40

witam

ja oczywiście jade, termin mi pasuje jakikolwiek, zabieram znowu 7-8 osób chętnych z okolicy

jeśli chodzi o Łódź to mając mapke przygotowana przez Prezesa nawet ślepy by trafił

chętnie też pogram w pingponga :)

pozdrawiam
dragon

adik - 2004-08-09, 13:10

Jeden pobyt u babci i 50 zł już jest.

Z cięzkim sercem nie wydam ich na kartę, tylko dam tacie na paliwo - jeśli w ogóle się zgodzi. Jeśli nie, namówię kogoś innego. Natomiast jeśli rodzicie pozwolą, pojadę z kimś, kto będzie przejeżdżał przez Witkowo, no albo specjalnie dla mnie by przejechal :P

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-08-09, 15:03

Adik, i w ogóle inni nieletni...

Jeśli to miałoby w czymś pomóc to mogę Wam podać telefon do siebie - dacie rodzicom, oni zadzwonią, porozmawiają, może będą spokojniejsi. :)

pins - 2004-08-09, 17:52

100per napisał/a:
porozmawiają, może będą spokojniejsi. :)


a moze nie :mrgreen:

najpierw sprawdze gdzie jest ten witkow, moze rzeczywiscie po drodze skads :)

boreasmun - 2004-08-12, 19:21

Witkow Pins, jak możesz nie znac nazwy rodzinnej miejscowości najsłynniejszego polskiego gracza gomoku młodego pokolenia :wink: :D
adik - 2004-08-12, 23:09

boreasmun napisał/a:
Witkow Pins, jak możesz nie znac nazwy rodzinnej miejscowości najsłynniejszego polskiego gracza gomoku młodego pokolenia :wink: :D


Hehe.. jestem taki znany? :roll:

Wydaje mi się, że nie tylko młodego pokolenia ;P
Jestem chyba ogólnie najbardziej znany :mrgreen:

Pozdrawiam, Adik.

kantpie - 2004-08-13, 08:57

co za skromność :) )
aaru - 2004-08-13, 14:47

Witam

Panie Prezesie, może by już spróbować uściślić jakiś termin?? (tak tylko delikatnie sugeruję). Sporo osób się już wypowiedziało. Ja bardzo chcę jechać. Myślę, że byłoby dobrze ustalić termin, wtedy można by sobie wszystko planować (bazująć oczywiście na weekendzie w Łodzi).
Znając datę turnieju będę spokojniejszy (bo całą resztę dopasuję)

W oczekiwaniu na termin turnieju
aaru

Ece - 2004-08-13, 15:34

Jako ze 8-9 (czy jako tak) jest turniej w Pradze, to tez lepiej zeby nie kolidowalo i jeszcze zajec miec nie bede, wiec weekend 2-3 pazdziernika uwazam za najkorzystniejszy i imieniem wlasnym wnosze o jego ustalenie :]
aaru - 2004-08-13, 15:53

POPIERAM

aaru

kaka - 2004-08-13, 16:08

Ze względów, o których ja i Jackol pisaliśmy wcześniej również popieram date 2-3 październik.
pins - 2004-08-13, 20:44

ja tez popieram 2-3.. bo wy popieracie :D
Gość - 2004-08-14, 12:35

Zdecydowanie dobry pomysł z pierwszym weekendem października...:-)
Ps. A kto jedzie do Pragi ? :]

Aniuchna - 2004-08-21, 20:41

CZE WSZYSTKIM COS NIE PISALM LAE JUZ TO NADRABIAM :D
A WIEC CO DO LODZI TO Z MILA CHECIA BYM PRZYJECHALA I PASUJE MI KAZDY TERMIN :mrgreen: ,TYLK MAM MALY PROBLEM JAK KAZDY ZAUWAZYL BYLO BARDOZ MALO DZIEWCZYN, Z TEGO CO JA WIEM EWKA PRAWDOBPODOBNIE NIE BEDZIE MOGLA JECHAC :cry: IXCHEL TEZ NIE WIADOMO BO TO STUDIA SIE ZACZNAL :x A NADODATEK JA MOZE WYJADE W POLOWIE WRZESNIA I NIE PRZUJADE DO PAZDZIERNIKA,ALE JESTEM DOBREJ MYSLI I MAM NADZIEJE ZE JAKOS SIE ZNOWU ZOBACZYMY :mrgreen: A TAK TO SIE TRZYMAJCIE WSZYSCY I PAAPAPTKI :lol: [/b]

milan_fan - 2004-08-22, 19:59

ja na 90% przyjade, prawdopodobnie z ciocią i kumplem. dla mnie raczej kazdy termin bedzie dobry..
aaru - 2004-08-24, 08:31

Znowu się będę czepiał. :)

Może już coś wiadomo na temat kosztów turnieju w Łodzi?? Jakieś informacje o noclegach??
Czas biegnie, rozumiem - wakacje, każdy ma coś na głowie.
Proszę się nie złościć, tylko przypominam.

:D
Pozdrawiam serdecznie (przede wszystkim Prezesa)
aaru

despair - 2004-08-28, 02:45

Aniuchna- a skad Ty zes wytrzasnela ze ja moge nie jechac:P
im wczesniej tym lepiej, jestem za 1 terminem (koniec wrzesnia) poniewaz im blizej poczatku roku tym latwiej sie wyrwac. ewentualnie poczatek nastepnego miesiaca (o ile sie nie zapisze na aerobik na weekend:P hehehe)

co za roznica czy turnieje w pradze / finlandii beda w tym samym dniu co w polsce? watpie zeby ktokolwiek sie tam wybieral, z wyjatkiem jussiego i semtexa z ekipa (moze ktos sie z nimi skontaktuje i ich powiadomi o turnieju.. ?)

jak na dzien dzisiejszy wydaje mi sie ze do warszawy dojade pociagiem, potem licze na zaproszenie do jakiejs bryki;] (jezeli nie znajde dowozu z wawy do lodzi to raczej sie nie pojawie na turnieju, nie chce jezdzic sama pkp po calej polsce, chyba ze jakos sie zgadamy i cala warszawa pojedzie jednym pociagiem, mysle ze to tez bylby niezly pomysl)

ktos wspominal o tym ze moze zabraknac gobanow (czy cos takiego) i ze dobrze by bylo zeby brac swoje (o ile to nie dotyczylo organizacji adika). mozna wziac ta deske ze soba :P tyle tylko ze to jest duze, ciezkie, twarde i delikatne, zniszczy sie po drodze, niewygodnie sie z tym przemieszczac, kamienie sa bardzo ladne i moga sie pogubic (ale marudze:P) ale ostatecznie moge sie z tym przejechac.

czy ktorys z dzentelmenow (patrz: bmac, ece i inni;)) bedzie w stanie wyjsc po mnie na peron po przyjezdzie do warszzawy tak jak ostatnio? (bylabym wdzieczna:P)

mysle, ze dobrym pomyslem bylyby 2 imprezki- integracyjno-zapoznawcza (w koncu dojedzie ktos nowy:P) i druga, po turnieju, z rozdaniem dyplomow etc (o ile macie cos takiego w planach, chyba, ze chcecie sie nas potem szybciej pozbyc to mowcie smialo:P). jak nie dwa ogniska, to raz ognisko, drugi raz gdzies wyjsc albo cos, nie wiem co ale kombinujmy, bo lepiej sie wieczory spedza przy grillu/w pubie/ niz przy ulicy lub za sklepem, a wiadomo ze az tacy mali nie jestesmy zeby cicho i grzecznie siedziec cala noc :P ) glosowac na dwie imprezy ;]

nastepna sprawa- oplaty: udzial w poszczegolnych turniejach, grill (czy co-tam-innego), wstapienie do PSGRiP (i czy to zwalnia od oplat na gry albo upowaznia do znizek, jezeli tak to do jakich), nocleg, ... moze za wczesnie na wycenienie tego wszystkiego ale niektorzy chcieli by sie wzglednie przygotowac finansowo na taki wypad (patrzcie: nieletni)

PS. po ile sie zrzucamy na prezenty dla solenizantow i co im kupujemy? ;] (ale ćśśśśśśś ) mhyhyhy

PPS. kto jedzie z bialegostoku/podlasia ? jakby co to moje gg jest w profilu

Ece - 2004-08-28, 09:29

Dla mnie jest roznica, ze w tym samym czasie sa tam turnieje. Po pierwsze chcialbym zeby obcokrajowcy byli, po drugie chce tam jechac.

Odbiore na pewno :)

pins - 2004-08-29, 18:13

jak scisliejszych informacji nie bylo tak i nie ma. :?
jane_doe - 2004-08-31, 23:45

hej wszystkim :o)
i teraz troche angielskego :P
me and ondik (golden_spike and next 39 nicks) we decided to make your tourney international (if there is no any foreigner yet). but some more exact information would be needed and welcome.
so:
1) what exactly is the termin? as i ve read it should be 2. - 3. 10. which would fit us best
2) what about accomodation? hope you wont let your czech friends sleep at the street or under the bridge :roll:
3) what about prices? i ve no idea how the prices in poland are. so how much should we have for acc. how much for some check-in to the tourney if there ll be any, how much for some other activities?
4) what about some other suggestions? whatsoever i dont know now what exactly i should ask, but maybe there will come some advices about anything
5) last thing is something what i would like to please for. we are planning to go through Katowice. is there anybody who has two seets free and could take us to lodz? sure its not neccesary, we wont get lost in a train, but it would be good and very helpful for us.


thank you for all your answers and see you in october :wink:
Jane

aaru - 2004-09-01, 13:26

To znowu niecierpliwy aaru

Jeżeli już nie dla mnie, to przynajmniej dla przyjaciół z innych krajów można by podać w końcu szczegóły o turnieju w łodzi. Został raptem miesiąc.

Rozumiem, że to opóźnienie powodowane jest nieobecnością Prezesa (pozdrawiam :) ), który jak tylko się pojawi, to pociągnie za odpowiednie sznurki i wszystko wróci do normy.

Pozdrawiam
aaru

100per - 2004-09-01, 14:54

aaru napisał/a:
Rozumiem, że to opóźnienie powodowane jest nieobecnością Prezesa (pozdrawiam ), który jak tylko się pojawi, to pociągnie za odpowiednie sznurki i wszystko wróci do normy.

... a świstak siedzi... ;)
Czy ja jestem jakimś magikiem?


Przede wszystkim witam gorąco po wakacyjnej przerwie. A teraz trochę o turnieju:

Na razie nic jeszcze nie jest załatwione w kwestii sali do gry i noclegów (zwłaszcza w wersji bezkosztowej). Postaram się jeszcze w tym tygodniu spotkać ze wszystkimi współorganizatorami i podzielić się zadaniami. Sam mam w planie kilka miejsc, do których przejadę się osobiście. Kilka dni niestety jest potrzebnych, żeby cokolwiek więcej wiedzieć. W zasadzie wszystkie rzeczy są uzależnione od tego, co uda się załatwić z lokalami.

Jesli chodzi o termin to między innymi z powyższych powodów nie mogę podać obowiązującej wersji, sugerując się wypowiedziami na forum będziemy próbować, żeby było to 2-3.10, ale równie dobrze może to być 9-10.10. Te dwie daty są najbardziej prawdopodobne, ostateczna decyzja zapadnie gdzieś w połowie września.

Koszty:
Myślę, że będzie podobnie jak w Warszawie - z noclegiem za 20 zł za noc nie będzie raczej problemu, ale tak jak pisałem, będę się starał znaleźć coś tańszego. Wpisowe też chyba zostanie takie jakie było, czyli 10 gomoku i po 5 renju i pente. Impreza - jakieś 20-30 zł trzeba zarezerwować. Z pozostałych kosztów - wpisowe do federacji (20 zł)

Mam nadzieję, że na początek te informacje wystarczą, będę ja uzupełniał na bieżąco. Z lepszych wieści to Jankowi udało się załatwić prasę na turniej - mamy namiary na dziennikarkę, która obiecała pojawić się z fotoreporterem. Również sprawa sprzętu (kamienie, gobany, zegary) jest w zasadzie pod kontrolą.

aaru - 2004-09-01, 15:04

Uderz w stół a ... Prezes się odezwie :)

Czekamy zatem cierpliwie

Pozdrawiam
aaru

seba - 2004-09-01, 20:45

100per napisał/a:
Jankowi udało się załatwić prasę na turniej - mamy namiary na dziennikarkę, która obiecała pojawić się z fotoreporterem.


Jaką dziennikarkę, o co chodzi? Będziemy w przeglądzie sportowym :P ??

Napisz cos dokłądniej 100per.

jane_doe - 2004-09-01, 21:30

just wanna remind one thing which you sure know yourselves....
from 8. to 10. 10. is a tourney in prag. so thats the worst possible date for us :?

Ece - 2004-09-01, 21:40

jane_doe napisał/a:
just wanna remind one thing which you sure know yourselves....
from 8. to 10. 10. is a tourney in prag. so thats the worst possible date for us :?
Don't worry - I spoke with 100per and he knows. I want to go to Praha and see you in Lodz, so :D
merlin69 - 2004-09-06, 21:05
Temat postu: IMPREZA W ŁODZI
Kurcze. IPREZA TO PODSTAWA ... grill, ognisko, łódka bols ... obojętnie ale żęby coś było ... bo po tunieju trzeba sie zrelaksować. MAM NDZIEJE ŻE ORGANIZATORZY NIE DAJĄ D... I POKONAJĄ TYCH PIEROŃSKICH GOROLI Z WAWY W ORGANIZACJI IMPREZY :-) hi hi hi jak nie będzie zapowiedzianej impry to i mnie nie będzie :-) ))
player_one - 2004-09-08, 21:28

No i mnie tym razem nie powinno zabraknąć. Impreza... no proste. A pozatym do wszystkiego sie dopasuje. I sie juz doczekac nie moge :]
Aniuchna - 2004-09-11, 17:15

Cze wszystkim!!!
Z przykroscia musze stwierdzic ,ze nie pojade do Lodzi:( ,poniewaz nie bedzie mnie w Polsce :cry: .Ale mam nadziejej, ze bedzie super zabawa i bedziecie sie dobrze bawic :lol: ,jak ostatnio a moze i lepiej:). Najwazniejsze ze zdalam egzamin i jestem" the great" Acha slyszlam ze jedna taka mala co mowia na nia " posciel" sie troche buntuje i nie wie czy pojedzie gwarantuje wam ze pojedzie a ja sie o to postaram :lol: .Wylatuje we wtorek wiec trzymjacie za mnie kciuki ja tez bede trzymac za wszystkich aby poszlo wamn dobrze :D I jeszcze milan masz grac i pojechac ale przede wszystkim wygrac, slyszales, bo jak sie dowiem ze cos naskrobales to zobaczysz :] ok papatki i buziaczki

ToWaReK - 2004-09-12, 20:39

prawdopodobnie bedzie lodzka gazeta, aby opisac cale zdarzenie i zrobic wywiady z najlepszymi, wiec jest o co walczyc :D

Pins z tego co sie orientuje w tej chwili wszystko jest dopiero w przygotowaniu, wiec trudno mowic o jakis szczegolach.Natomiast moge powiedziec, ze najtansze hotele u nas w Lodzi ksztaltuja sie w granicy 20 - 25 zl od osoby.

Generalnie proponuje przelozyc turniej o tydzien z 2 na 9 pazdziernika.

nc - 2004-09-12, 22:26

Jak już pisał Ece, 8-10 października jest turniej w Pradze na który pewnie kilka osób chciałoby się wybrać. Nie wiem jak trudno zalatwić sale i noclegi ale lepiej chyba postarać się i zdążyć na 2 czasu jest jeszcze sporo.
aaru - 2004-09-13, 08:41

Nie wiem czy tego czasu jest znowu tak sporo. Na turniej w Wawie na miesiąc przed zbierane już były zgłoszenia. Trzeba wiedzieć ile ludzi się zwali, żeby to wszystko ogarnąć. Ale wakażmy się cierpliwością. Miłosz i jego czardziejska różdżka (w końcu jest magikiem) wszystko załatwią.

Pozdrawiam
aaru

soul_reaper - 2004-09-14, 15:57

2 Pazdzienika sucks gdyz... Wisła gra derby z Cracovia i dojechalbym dopiero ewentualnie po meczu (jak przezyje, i mnie policja nie zgarnie :P )

16 Pazdziernika brzmi lepiej chociaz wtedy gramy z Odra ale moze sie gdzies uda zobaczyc na jakims Canal+ :)

adik - 2004-09-14, 16:52

Wisła z Cracovią, ale dym będzie fajny :rotfl:

Ale Wiślaccy są kulturalni, a te pasiaste zjebki na bank u siebie zrobią dym..

A co do turnieju..

Ja i tak nie przyjadę, bo tata pojechał na angielski do Koszalina, więc klops.. Tak to by mnie zawiózł, a teraz nie ma możliwości. Chociaz będzie przyjeżdzał czasem na weekendy, ale wątpie, zeby chciał pojechać w momencie odpoczynku od nauki.

Pozdrawiam, Adik.

despair - 2004-09-14, 16:54

Adiku, kiedy Ciebie zobaczymy?:D
adik - 2004-09-14, 18:08

Na żywca tylko w Witkowie, albo Gnieźnie, albo okolicach.. :rotfl:

Będe tajemniczy i każdy bedzie chciał mieć mój autograf :roll:

To kłopotliwe, tym bardziej, że już teraz nie radze sobie z popularnością.. :mrgreen:

A Soul i tak wącha klej :rotfl:

Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2004-09-14, 21:53

Ja jade jutro do Koszalina - moze przekaze Twojemu tacie pare slow o jego cud synku :]
adik - 2004-09-15, 00:27

Yyyy.. :oops:

Nie poznasz go :D

I nie próbuj :evil:

Jak mnie przenocujesz, to moge na tydzien przyjechać i opowiedzieć twoim rodzicom jakiego mają cud synka :lol:

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-09-17, 09:40

Z przykrością zawiadamiam Was, że planowany na 2-3 października turniej w Łodzi nie odbędzie się. Niestety nie udało się znaleźć odpowiednich lokaki do gry i przede wszystkim noclegów. W związku z tym jakikolwiek turniej w Łodzi zostaje przesunięty w bliżej nieokreśloną przyszłość.

W zamian za to sptykamy się 16-17 października w Warszawie, w tym samym miejscu i na podobnych warunkach co poprzednio. Zapraszam więc wszystkich na Pierwszy Oficjalny Turniej Gomoku, Renju i Pente
czas: 16-17 pażdziernika (gomoku i pente - sobota, renju niedziela)
miejsce: Warszawa, 40-te Liceum Ogólnokształcące, ul. Stryjeńskich 21
noclegi: w szkole, trzeba przywieźć ze sobą śpiwory i karimaty (materace) - bezpłatnie. Osoby zainteresowane wyższym stadardem proszę o kontakt.Uwaga!!! Ze względu na trwający rok szkolny wstęp do szkoły w piątek będzie możliwy najwcześniej o godz. 20:00 - do tego czasu trzeba się gdzieś przemęczyć, być może zorganizujemy jakiś "punkt zbiórki" w innym miejscu i o odpowiedniej godzinie pojedziemy do szkoły.
Opłaty (wpisowe): gomoku - 10 zł, renju i pente po 5 zł

Dodatkowo odbędzie się Pierwsze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia (najprawdopodobniej w sobotę). Zostanie na nim przedstawiona sytuacja formalno-prawna Stowarzyszenia, nastąpi oficjalne zatwierdzenie władz stowarzyszenia, będzie mozliwośc zgłaszania wniosków i sugestii w sprawie dalszej działalności, kierunków rozwoju Stowarzyszenia itp. Będziemy przyjmować deklaracje członkowskie oraz składki - 20 zł.


Podany termin jest ostateczny i pewny w 100%. Nie będzie przesuwany, ani nic podobnego, można sobie dostosowywać do niego obowiązki, spotkania itp.

seba - 2004-09-17, 17:03

Heh w takim razie juz teraz mogę napisac że na 100% będę. Dla mnie to jak najlepsze rozwiązanie. :)
konrad - 2004-09-17, 17:27

no to szanse na moja obecnosc zwiekszyly sie... bylo 0% szans teraz jest 10% szans :rotfl:
Cytat:
Zapraszam więc wszystkich na Pierwszy Oficjalny Turniej Gomoku, Renju i Pente

a ten w lipcu nie byl oficjalny? :roll:

adik - 2004-09-17, 17:44

Tamten nie było oficjalny, bo wtedy jeszcze oficjalnie nie było Stowarzyszenia.

Ja i tak nie przyjadę, chociaż Warszawa lepsza od Łodzi. Mam wujka, który tu pracuje - ostatnio nie mógł, moze teraz się uda.

Pozdrawiam, Adik.

angst - 2004-09-17, 18:04

Moze i lepiej. W Warszawie mamy stól do pingponga ;)

Pozdrawiam

Angst

player_one - 2004-09-17, 19:26

Nie no super a juz dni odliczałem ... a tu tyle czasu jeszcze. Wogole teraz malo gram to myslalem ze troche formy z konca wakcji dowiozę no ale nie w polowie pazdziernika. Trudno i tak mysle ze mnie nie zabraknie.
despair - 2004-09-17, 23:20

a ja i tak nie moge sie doczekac;)
mialam byc stuprocentowo i podtrzymuje:>
aaaaaaaaj ale sie za Wami wszystkimi stesknilam:D
vipku sebku zobaczysz ze Cie rozloze przy pierwszej lepszej grze, juz mam strategie obmyslona:P

asiekk - 2004-09-18, 23:36

No i stało się... super :D !!! Tylko, że nie mam szans wziąć udziału w gomoku... :? mam w sobotę inaugurację roku, i to pierwszego, wiec chcąc nie chcąc muszę tam być. Pozdrawiam jednak wszystkich, którzy tam będą i tych, którym z różnych powodów się to nie uda. :)
Ece - 2004-09-18, 23:44

asiekk napisał/a:
No i stało się... super :D !!! Tylko, że nie mam szans wziąć udziału w gomoku... :? mam w sobotę inaugurację roku, i to pierwszego, wiec chcąc nie chcąc muszę tam być. Pozdrawiam jednak wszystkich, którzy tam będą i tych, którym z różnych powodów się to nie uda. :)
Inauguracje 16 pazdziernika ?
termin - 2004-09-19, 21:57

no i z 200km, zrobiło mi się 300. Ale powinienwm dać rade. Termin znany na tyle szybko, że da się wszystko poprzesuwać.

P.S W pingonga zagram nawet chętniej jak w gomoku.

kashon - 2004-09-19, 22:13

termin napisał/a:


P.S W pingonga zagram nawet chętniej jak w gomoku.


Podpisuje sie obydwoma rekoma - a na dodatek bede gral takze na 2 rece, tak jak to ostatnio robilem:))))

kashon

adik - 2004-09-19, 23:46

Może tak zmiana nazwy tematu? :roll:

Aha.. dzwoniłem do wujka - obiecał, ze się postara coś wykombinowac.

Pozdrawiam, Adik.

100per - 2004-09-20, 12:51

Proszę wszystkich o oficjalne zgłoszenia przyjazdu na turniej. Podobnie jak poprzednio powinny zawierać:
1. Imię
2. Nazwisko
3. Nick(i)
4. Skąd
5. Rodzaj transportu (samochód, pociąg)
6. Jesli samochód, to czy są wolne miejsca
7. Gry w których dana osoba wystartuje (gomoku, renju, pente)

Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres turniej@gomoku.pl
Pod koniec tygodnia umieścimy na forum pierwsze zestawienie, które później będzie na bieżąco aktualizowane.

martin1234 - 2004-10-17, 18:42

Turniej już dawno się skończył a dalej nie ma żadnych informacji jego dotyczacych.
Jak narazie to wiem tylko jaka była pierwsza trojka turniejów w gomoku i pente. Nic wiecej.
Ponad 50 osob uczestniczących i żadnej nie chciało się napisać choćby wyników...

pins - 2004-10-17, 19:25

a czy to ma jakies znaczenie ? :P :wow:
Chaosu - 2004-10-17, 20:07

[akapit]Marin, mam końcową tabelę w gomoku ale to jest 45 osób! Nie mów że Tobie by się chciało to napisać wiedząc, że oficjalne wyniki będą i tak i tak.
aaru - 2004-11-12, 11:32

Bez mała miesiąc po turnieju.

I czy chcecie mi powiedzieć, że na turnieju były 3 aparaty!!!!

Przyznawać się, kto jeszcze nie wysłał zdjęć. I natentychmiast wysyłać Markowi (alice).

Gość - 2004-11-12, 11:46

Arek, ja miałam aparat, przyznaję sie bez bicia, ale zrobiłam raptem 8 zdjęć, w tym 3 w miarę ciekawe...nie ma co po prostu wysyłać ;-)

Jeżeli sie zgodzą Soul, Kakarol i Despair, moge wysłać Markowi ich zdjęcia, są bardzo ciekawe, no , ale bez zgody ich nie prześlę ;-)

soul_reaper - 2004-11-12, 12:21

Ja stanowczo protestuje!! To zdjecie sie nie nadaje do publikacji. Pomysl o ustawie o wychowaniu w trzezwosci!! (po prostu na trzezwo sie tego nie da ogladac)
aaru - 2004-11-12, 12:30

Marta, twoim obowiązkie jest przedstawić fotograficzną dokumentację turnieju.
Niech zarząd (w osobie Marka) oceni, czy można to opublikować.

I bez dyskusji.

Ece - 2004-11-12, 13:22

Marta, wysylaj zdjecia Markowi, albo przynajmniej mi - ja chce obejrzec :P
angst - 2004-11-12, 16:45

Jako czlonek Zarzadu rowniez oficjalnie prosze o mozliwosc obejrzenia tych zdjec ;)

Pozdrawiam

Angst

P.S. Nie mozemy Marka obarczac tak odpowiedzialna decyzja - ktos musi mu pomoc :P

aaru - 2004-11-15, 09:24

Marto, nie wiem nad czym się jeszcze zastanawiasz:P

Czekamy na te zdjęcia.
Tylko prosimy bez kolejnych wykrętów.

[ Dodano: 17-11-2004 ]
Zapowiedziano turniej w Krakowie, a kolejnych zdjęć (m.in. Marty) z Warszawy dalej nie ma.

[ Dodano: 24-11-2004 ]
Proszę zarząd o interwencję.
Marto - bo zacznę uciekać się do gróźb!!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group