Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej w Bytomiu 10-11 lutego ?

utratos - 2007-01-08, 23:48
Temat postu: Turniej w Bytomiu 10-11 lutego ?
Witam


Jesteśmy( a w zasadzie Venus jest, dzięki!) po wstepnej rozmowie w sprawie rezerwacji klubu Sezam w Bytomiu w dniach 10-11 lutego . W tym klubie odbywał się poprzedni turniej w Bytomiu. Nadchodzący turniej rozgrywany byłby w Gomoku,Renju i Pente i będzie najprawdopodobniej pierwszym z serii turniejów Grand Prix.
Co sądziecie o tej dacie i miejscu turnieju?. Proszę o szybką reakcję gdyż chcemy podjąć decyzje najpózniej we środę tak aby każdy mógł z wyprzedzeniem jednego miesiąca zarezerwować sobie potrzebny czas na wyjazd.

Pozdrawiam

angst - 2007-01-08, 23:50

Sądzę, że to miejsce jest dobre, ale bardzo odległe :roll:

Jak nie zdarzy się nic nieprzewidzianego, to się pojawię :)

Pozdrawiam

Angst

wicherek - 2007-01-09, 02:26

moze tym razem wreszcie bedzie mozna zagrac keryo-pente [?]
Ece - 2007-01-09, 05:45

Termin akurat po sesji, a czy będę to zależy od Johanki :P
aaru - 2007-01-09, 08:40

Będę ;)
alicecooper - 2007-01-09, 10:33

I) wobec tego że frekwencja nie była za dobra ostatnio

II) wobec tego że są niebawem ferie szkolne:
15 - 28 stycznia 2007 r.: Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie
22 stycznia - 4 lutego 2007 r.:Podlaskie.
29 stycznia - 11 lutego 2007 r.:Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie
12 - 25 lutego 2007 r.:Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Warmińsko-Mazurskie

najsensowniej było by:

1) dac kilka terminów do wyboru
2) zrobić ankietę kto kiedy może

padło pytanie:
Cytat:
Co sądziecie o tej dacie ... gdyż chcemy podjąć decyzje najpózniej we środę

sądze że to niepoważne
(mało tego np niektóre osoby loguja się tylko w weekendy)

Johanka_z_arcu - 2007-01-09, 10:56

Jest sesja. Moja ostatnia, więc chę dobrze wypaść ;-) Oczywiscie nie znam jeszcze terminów egz. ( na razie tylko jeden jest ustalony), więc nic na pewno do środy nie napiszę :(
vilumisiek - 2007-01-09, 13:16

Nie wiem, nie wiem... Najwyżej zmyję się z jakiegoś egzaminu :wink:
szarlott - 2007-01-09, 14:07

Ja teoretycznie będę po egzaminach aczkolwiek spodziewam się 1 poprawki więc tak średnio :] Następny tydzień brzmi jak dla mnie o wiele lepiej,ale i tak jestem za ankietą o czym wspominałam ostatnio i o czym wspomniał teraz Alice.

Mój przyjazd uzależniony jest również od tego czy poza mną ktoś z Poznania chciałby się wybrać.

s3v3n - 2007-01-09, 14:56

jesli klub krk mialby przyjechac, to raczej na pewno zdecydujemy sie na to dopiero w ostatniej chwili...
maestro - 2007-01-09, 17:41

Może faktycznie lepiej przesunąć termin turnieju o tydzień, jeśli dopiero wówczas niektórym mógłby on pasować? To tylko sugestia, bo mi odpowiada również i ten podany weekend.
konrad - 2007-01-10, 18:19

Zarówno 10-11 jak i tydzień później mi i Spavaczovi świetnie by pasowało bo ferie wtedy są ;) Jak nam nic ważnego nie wypadnie (u mnie jest taka możliwość, ale mała) to możecie się nas spodziewać :D
utratos - 2007-01-10, 20:31

Dzięki za odpowiedzi. Turniej odbędzie się 10-11 lutego. Mam nadzieje, że nawet osoby, które w tej chwili nie są pewne przyjazdu dotrą do Bytomia.
konrad - 2007-01-10, 20:42

O, widze ze juz ustalone ze pente bedzie keryo... no niech bedzie chociaz sam nie wiem... chyba jeszcze mniej osób chętnych będzie..
szarlott - 2007-01-10, 20:51

A ja mam pytanie odnośnie tych zgłoszeń i dopłaty 5 zł.Ta dopłata to do wpisowego czy jak? Trochę śmieszne mi się to wydaje bo albo ludzie będą wysyłać zgłoszenia,a i tak się nie pojawią albo nie wyślą i zapłacą - za co?

5zł to śmieszna kwota,ale ja akurat mogę się dowiedzieć dzień wcześniej czy pojadę czy nie no i kwestia ta wydaje mi się dziwna :roll: Prosiłabym zatem o wyjaśnienie skąd taki zapis :)

P.S. Dlaczego nie utworzono ankiety :?:

utratos - 2007-01-10, 21:20

Dopłata ma za zadanie zmobilizować uczestników do wysłania zgłoszenia z odpowiednim wyprzedzeniem . W przeciwnym wypadku organizatorzy mogą mieć problem z wystarczającą ilością sprzętu czy noclegów... Śmieszna kwota ale zawsze... Poważną alternatywą jest nie przyjmowanie zgłoszeń na krótko przed turniejem ale to mogłoby spowodowac zmniejszenie ilości uczestników...


W ciągu 2 dni tylko trzy osoby napisały, że termin może okazać się dla nich niekorzystny choć nie jest to przesądzone. W Twoim konkretnym wypadku jestem przekonany, że zdasz i przyjedziesz:)

100per - 2007-01-13, 18:20

utratos napisał/a:
W ciągu 2 dni tylko trzy osoby napisały, że termin może okazać się dla nich niekorzystny
A "aż ile" napisało, że dla nich jest korzystny? ;)
alicecooper - 2007-01-13, 19:34

ciekawe

jak proponowałem podnieść składkę na stowarzyszenie o 5 zł
utratos napisał/a:
Śmieszna kwota ale zawsze...
to protestowałeś ile sił
100per - 2007-01-19, 21:44

W ogóle jest ciekawie...

Pamiętam, jak Maciek "krzyczał" kiedyś na forum, że opłaty startowe na turniejach są pobierane bezprawnie od członków Stowarzyszenia, a turniej w Łodzi był chyba najdroższy w historii... Krytykował też małą liczbę turniejów, pisząc, że 4 w roku to śmieszna liczba, a tym czasem jego sztandarowym pomysłem jest cykl o podobnej częstotliwości. Głupio mi trochę pisać, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, ale wnioski nasuwają się same ;) ...

BlueMan - 2007-01-20, 11:43

Nie mam czasu na pisanie ale reprezentacja Wojska Polskiego przybedzie na 100 % :)



wogóle nie rozumie dlaczego już nie jestem wpisany i nie czekacie tylko na moje potwierdzenie

Ece - 2007-01-20, 12:46

BlueMan napisał/a:
Nie mam czasu na pisanie ale reprezentacja Wojska Polskiego przybedzie na 100 % :)
LOL, będzie sierżant Bilko czy tam inny Szarik :D
BlueMan - 2007-01-20, 14:14

O widze nie którzy to o kopa juz prosza :D spoko , spoko Ece dla Ciebie znajdzie się jaqkiś rejon do posprzątania ;) już ja tego dopilnuję a wiesz chyba że pałkę mam ;P
jopq - 2007-01-20, 17:16

BlueMan napisał/a:
rejon do posprzątania

jak stąd do obiadu


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group