Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - UWAGA!Zgloszenia na turniej

utratos - 2004-06-01, 14:24
Temat postu: UWAGA!Zgloszenia na turniej
Uwaga! kto chce wziasc udzial w turnieju w warszawie niech napisze maila rejestrujacego turniej@gomoku.pl . Na trzy tygodnie przed turniejem czyli okolo 14 czerwca zamykamy liste startowa oraz przestaje byc aktualna oferta noclegowa. jezeli ktos jest niepwny przyjazdu to niech napisze o tym w tym temacie. jesli zas pewny to niech sie ZAREJSTRUJE przez maila podanego wyzej. Informacje ktore powinny znalesc sie w tym mailu:
1.imię
2. nazwisko
3. nick
4. informację skąd dana osoba będzie jechać
5. czy ma transport (tak/nie), czy może kogoś zabrać po drodze (tak (ile osób)/ nie)
6. w których turniejach wystartuje
7. noclegi (1 czy 2 noce), gdzie nocuje (szkoła/akademik/gdzie indziej)
8. e-mail
Lista osob ktore przeslaly juz zgloszenie na stronie http://gomoku.pl/gracze.html
Prosze nie zwlekac! ulatwi to nam prace przy organizacji turnieju!

UTRATOS!

kaka - 2004-06-01, 16:26

CO jest wysłałem zgłoszenie już kilka dni temu, a widze, że na liście mnie nie ma.
czy była ostatnio uaktualniana? Jeśli tak to napiszcie czy mój mail doszedł.

pozdrawiam
Karol

lonewolf - 2004-06-01, 16:39

Na tej stronie na belce tytułowej jest napisane: "Lista osób, które zamówiły sprzęt do gry", czyli nie na temat. Może warto to zmienić. I druga rzecz: co to za lista startowa, na której połowa osób ma pytajnik wpisany w miejscu turnieju, w którym chcą grać. Jeśli wysłali zgłoszenie, to chyba w jakimś celu, a jeśli ktoś nie ma zamiaru grać - nie wysyła zgłoszenia. Pytajnik na pewno nie pomaga organizatorom.

Pozdrawiam,

100per - 2004-06-01, 22:39

kaka napisał/a:
CO jest wysłałem zgłoszenie już kilka dni temu


Karol, bez defetyzmu :) Ja widzę, że wysłałeś wczoraj, czyli 1 (słownie: jeden) dzień temu...

madtaz - 2004-06-01, 22:53

ja nie jestem pewien czy przyjade.. co jest bardzo prawdopodbne aczkolwiek bez dziewczynys ie na tydzien nigdzie nie rusze...(sprawa osobiska z jej byłym) wiec to zalezy od tych sosunkoof bo moge byc w warszawie 28 czerwca wiec i tak i tak cos by sie skombinowalo.. ale jak bede pewny ze na 100%% pojade lub 100%% nie bede jechal to dam znac
utratos - 2004-06-08, 16:37

Hej ponawiam apel ! Zapisujcie sie na turniej albo piszcie ze jestescie narazie nie pewni przyjazdu. ulatwi to organizacje turnieju. wiecej informacji w poscie na gorze i w info o turnieju.

p.s Tylko jedna osoba z lodzi sie wybiera i nikt z krakowa???

UTRATOS

kantpie - 2004-06-09, 17:34

Ja nie jestem pewny. Mój przyjazd zależy od Termina. :)
utratos - 2004-06-11, 19:43

Zglaszajcie sie na turniej:) Piszcie maile pod wskazany adres( w pierwszym poscie z tego tematu lub ze strony informujacej o turnieju:)

P.s Jacol nie mozesz z kims innym jechac??? termin raczej nie wpadnie

UTRATOS!

angst - 2004-06-11, 23:47

Zgłosiłem się ze trzy dni temu, ale nie ma mnie na liście...


Pozdrawiam

Angst

utratos - 2004-06-14, 08:45

Dzieki piotrek:) niedlugo sie pojawi twoje zgloszenie. PONAWIAM apel. Informacje znajdziecie na stronce informatorze turniejowym lub wpierwszym poscie tego tematu. Nie ma na co czekac turniej za niecale 3 tygodnie!

UTRATOS!

kantpie - 2004-06-14, 15:04

utratos napisał/a:

P.s Jacol nie mozesz z kims innym jechac??? termin raczej nie wpadnie


Eh no właśnie nie. Nikt z tamtych stron nie jedzie co mi wiadomo. Jedyna nadzieja to to, że Termin znajdzie troszke czasu i pojedzie.

despair - 2004-06-23, 02:50

ja bardzo chetnie przyjade. jednak nikt z bialegostoku sie do wawy nie wybiera oprocz ixchel, a sama sie nie wybieram, wiec jestem od niej uzalezniona ;)
jak juz moj przyjazd dojdzie do skutku to bede nocowala w szkole, nie wiem co ze spiworem bo wojego nie mam, a mysle ze sa wazniejsze wydatki na wakacje niz 40 zl za nocleg, ciekawe ile za pociag ...
w ten sposob rozplywa sie moja kasa z Dnia Dziecka :D

Chaosu - 2004-06-24, 13:20

  Może ma ktoś bliższy kontakt z natasza_13, ostatnio chyba się na kurniku nie loguje, a przecież jest z Warszawy : )

  Pytanie, dlaczego nie ma na turnieju keryo-pente ?

100per - 2004-06-24, 14:14

despair napisał/a:
nie wiem co ze spiworem bo wojego nie mam


Pewnie jakiś ochotnik się znajdzie, żeby Cię przyjąć do swojego... ;)

adik - 2004-06-24, 20:55

Cytat:
Pytanie, dlaczego nie ma na turnieju keryo-pente ?


A dlaczego nie ma Long Pro Gomoku?

A dlaczego nie ma Pro Gomoku?

A dlaczego nie ma Standard Gomoku?

A dlaczego nie ma D-Pente?

A dlaczego moja mama jest moją mamą?

A dlaczego pytam dlaczego?

Pozdrawiam, Adik.

Ece - 2004-06-24, 21:48

despair napisał/a:
nie wiem co ze spiworem bo wojego nie mam
Skombinuje Ci jakis :D

Jesli ktos mialby jakiekolwiek problemy w poruszaniu sie po Warszawie, czy trzeba go odebrac z dworca, to niech da znac - na pewno sie tym zajmiemy (na pewno ja i Chaosu, ktory juz wielokrotnie podkreslal, ze chetnie pomoze).

P.S. Adiku, staraj sie aby Twoje posty byly bardziej konstruktywne.

Chaosu - 2004-06-25, 12:26

  Adiku, niestety nie na wszystkie pytania mogę odpowiedzieć.
 -Dlaczego nie ma long pro gomoku, pro gomoku, klasycznego gomoku, nie wiem, ale gdyby mnie to interesowało to bym spytał.
 -D-Pente nie ma, bo standardem ta odmiana jeszcze nie jest, dla wielu graczy jest to ciągle nowość, której nie sprawdzili.
- Ostatnie dwa, no cóż, te dotyczą Ciebie, myślę że w swoich kręgach (ale nie pośród nas) musisz poszukać odpowiedzi.
  Keryo pente uważam za integralną część pente, nie za nową, niepopularną odmianę, która się jeszcze nie przyjęła.

Ece - 2004-06-25, 13:51

chaosu napisał/a:
Keryo pente uważam za integralną część pente, nie za nową, niepopularną odmianę, która się jeszcze nie przyjęła.
Jednego i drugiego sie nie da, a bardziej popularne jest zwykle Pente, a nie keryo.
Chaosu - 2004-06-25, 22:51

  Dzięki, taka odpowiedź jest świetna. Poprostu nie ma możliwości, szkoda, ale napewno sobie z kimś towarzysko pogram : )
Ece - 2004-06-29, 15:22

Taka prosba, zeby wszystkie osoby, ktore beda w Warszawie wyslaly maila na turniej@gomoku.pl
Jesli ktos nie bedzie gral, niech to napisze - pomoze to w organizacji i moze zacheci innych do przyjazdu.

adik - 2004-06-29, 15:34

Niestety zadzwonił do mnie wujek niedawno, powiedział żebym zapytał się kiedy trzeba potwierdzić przyjazd, bo później da znać czy będzie mógł mnie podwieźć.

Dzisiaj w południe zadzwonił z niemiłą wiadomością.

Wujek jest żołnierzem, a w wojsku trudno o wolne, niestety.

Pozdrawiam, Adik.

despair - 2004-06-30, 14:30

spiworek juz sobie skombinowalam ;] ale dla ixchel na pewno bedzie milo jezeli pomyslicie o spiworku dla niej ;]
a co do spotkania na dworcu, zastanawiam sie na ktorym trzeba wysiasc bo z tego co wiem to sa 4 ;)

Ece - 2004-06-30, 14:41

Efciu - przeciez znasz moje GG :]

Dworce sa 3, wysiadka na Centralnym.

despair - 2004-06-30, 14:48

e-e, bo 4 ;] wil, wsch, centr, zach
ale to rownie dobrze mogla byc pomylka w druku na dworcu :D

Ece - 2004-06-30, 20:38

To tak gwoli scislosci - jako takich dworcow w Warszawie jest od cholery i ciut ciut. Wschodni, Centralny i Zachodni - przez to dworce przelatuja praktycznie wszystkie pociagi nieregionalne. Niektore miedzynarodowe tylko na Centralnym sie zatrzymuja (pewien nie jestem).

W piatek z bMackiem bedziemy odbierac przyjezdnych z dworcow (czy lotnisk) w miare mozliwosci i zawozic do szkoly :D

boreasmun - 2004-06-30, 22:03

Ja prawdopodobnie bede przed południem składał papiery na UW, więc jakbyście mogli jakis numer komórki podac lub godzine i miejsce spotkania byłbym dźwięczny :]
Ixchel - 2004-06-30, 22:35

despair najpierw się mnie pytaj, a potem męcz chłopaków :P już się z bmackiem dogadałam, gdzie mamy wysiąść :mrgreen:
Ece - 2004-06-30, 22:51

boreasmun napisał/a:
Ja prawdopodobnie bede przed południem składał papiery na UW, więc jakbyście mogli jakis numer komórki podac lub godzine i miejsce spotkania byłbym dźwięczny :]
Przed poludniem, to znaczy piatek przed poludniem ? Jakbys mial GG, to dobrze by bylo, jak nie, to napisz PW - podam Ci numer komorki mojej.
boreasmun - 2004-06-30, 23:30

mój gg 2545520, bede składał przed południekm, ale znając polską biurokracje wyrobie sie pewni ok. 15.00 :D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group