Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Turniej w Toruniu - 24-25.09.2005

100per - 2005-08-16, 12:50
Temat postu: Turniej w Toruniu - 24-25.09.2005
24 września 2005 (sobota) zostanie rozegrany turniej GOMOKU w Toruniu. Turniej będzie częścią większej imprezy organizowanej przez p. Łukasza Bleka z Polskiego Stowarzyszenia Go. W trakcie weekendu planowane jest rozegranie turnieju szachowego, brydżowego, gomoku i go. Istnieje jednak duże prawdopododobieństwo, że turniej go nie dojdzie do skutku, gdyż w tym samym czasie rozgrywane są eliminacje do Mistrzostw Polski. W takim przypadku będziemy mieli możliwość rozwgrania drugiego turnieju gomoku – w niedzielę. Ze względu na fakt, iż jesteśmy jedynie współorganizatorami, toruński turniej będzie się nieco różnił od naszych turniejów. Jest on pomyślany głównie jako impreza lokalna, ew. jednodniowa, więc organizatorzy nie spodziewają się dużej liczby osób zainteresowanych noclegiem. Udało się jednak znaleźć tani nocleg – trzy- i czteroosobowe pokoje w akademikach za 15 PLN netto (16,05 z VATem). Wpisowe ma być symboliczne i najprawdopodobniej wyniesie ok. 5 zł. Poza tym reszta wygląda podobnie: rozrgywki toczyć się będą w godz. 10:00/11:00 – 18:00/19:00, dla najlepszych przewidziane są nagrody, być może uda się załatwić napoje i bufet, jest możliwość zjedzenia obiadu w okolicy za niewielkie pieniądze.

Więcej o Festiwalu Gier Towarzyskich, bo taką nazwę noszą te turnieje, będzie można przeczytać w internecie na przełomie sierpnia i września. My publikujemy informację o nim już teraz, żebyście mogli dostosować swoje plany i żeby jak najwięcej osób się pojawiło na gomoku. Szczególnie liczymy na ludzi z Pomorza, którzy do tej pory mieli na turnieje dość daleko. Przypominamy, że zarówno sobotni, jak i ewentualny niedzielny turniej gomoku, będą normalnymi, oficjalnymi turniejami Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente, zaliczanymi do rankingu.

despair - 2005-08-17, 18:21

zapowiada sie fajna impreza, ale sa nikle szanse ze przyjade, wlasciwie zerowe :?
aaru - 2005-08-18, 11:26

Na 100% nie będę.
Powód -> urlop.

Ece - 2005-08-18, 11:33

Ze wzgledu na dosyc ostro zawalony ostatni semestr, nie wiem jak bedzie wygladala moja sesja poprawkowa we wrzesniu :]

Jak dla mnie to w koncu czemu nie - pierniki, Kopernik te sprawy ;)

czarny - 2005-08-19, 13:21

Witam serdeczenie !

Co do dodatkowych atrakcji, to warto wspomnieć m.in. o warsztatach Go, podczas których będzie można zgłębić tajniki tej gry, a także o tzw. Games Roomie, czyli pokoju gier, w którym można będzie pograć w planoszwe gry towarzyskie m.in. Osadników z Catan, Grę o Tron, Carcassone, Labirynt i inne.

pozdrawiam serdecznie
Łukasz

kashon - 2005-08-19, 20:25

Coz... skoro Lukasz wspomina o takich atrakcjach, to chyba nie odmowie;) Zrobie co moge, aby pojechac do Torunia ( mam nadzieje, ze turnieje gomoku i go nie beda odbywaly sie jednoczesnie).


serdecznie pozdrawiam,
kashon

Slayer - 2005-08-19, 21:56

Ja w sumie to daleko nie mam :) z Włocławka do Torunia daleko nie jest nie wiem około 45 kilometrów więc może się pojewie i poznam ludzi :P :P Ale się zobaczy :)
manga_21__ - 2005-08-28, 09:50

Ja raczej nie bede sorry bo zaczne szkołe a potem praca jak dobrze pójdzie :(
angst - 2005-08-30, 01:11

A ja sie wstępnie wybieram :) Toruń ładne miasto podobnież, więc wypadałoby sprawdzić ;)

Fajnie by było, jakby jechało więcej osób, bo jeśli turniej gomoku ma się nie odbyć, to wówczas zrezygnuję z wyjazdu :roll:

Pozdrawiam

Angst

Ece - 2005-08-30, 12:38

Do Torunia kupic kunia :P Czemu nie - mam podejscie podobne jak Piotrek, wiec zglaszajcie sie kto tam moglby sie pojawic i gramy ;)
szarlott - 2005-08-30, 16:39

Raczej bede :mrgreen:
amiralen - 2005-08-30, 18:09

Nie bedzie mnie na 100% :)
adik - 2005-08-30, 18:17

A mnie (co pewnie Was cieszy) nie będzie.

Tak mi się wydaje, ale nawet nie mam sumienia nikogo namawiać na podwożenie mnie.

Pozdrawiam, Adik.

BlueMan - 2005-08-30, 21:52

dosc malo osob zapowiada sie na turniej , chcialbym pojechac skoro nie odbyl sie juz turniej w wawie czekam na wiecej zgloszen bo na daremno nie pojade oczywiscie,
chcialbym tez wiedziec czy od nas ktos ze slaska pojedzie , pociag najlepiej jesli nie to moze ekipa z krakowa sie wpakuje i wtedy dojechal bym do nich,
interesuje mnie wyjazd w piatek zeby przygotowac sie w nocy psychicznie i fizycznie ;P
wiec najlepiej z piatku na niedziele w niedziele musze jechac okolo 16 najpuzniej praca w poniedzialek ;/

napdajcie mnie n akurniku z informacjami kto jedzie

s3v3n - 2005-08-30, 22:01

nie chce mowic za innych, ale nie wiem czy sie zbierze ekipa z krakowa, ja nie jade jak to ma byc tylko gomoku (bez innych gier)
yossarian - 2005-09-01, 00:16

mysle, ze sie pojawie
angst - 2005-09-02, 17:42

Wydaje mi się, że jest spora szansa na rozegranie całkiem rozsądnego turnieju (a na pewno jeśli wybierze się ekipa z Katowic - Dragon daj znać, jakie są Wasze plany w tym względzie :wink: ).

W tej chwili chęć uczestnictwa deklarują Ece, Kashon, Slayer, Szarlott, Blueman, Yossarian oraz Despair, a także (chyba) Johanka i Blind (dajcie znać w końcu na forum :!: ) oraz ja ;)

Wydaje mi się, że jest to spora szansa "eksploracji" nowego terenu i ewentualnie wsparcia w tym zakresie Johanki, a także przyjrzenia się imprezom organizowanym przez inne Stowarzyszenie (plus nawiązanie współpracy).

Dlatego zachęcam wszystkich do wypowiadania się w tym temacie, a najlepiej po prostu zgłoszenia na ten turniej :D

Pozdrawiam

Angst

bałtyk_gdynia - 2005-09-02, 18:20

Tez bede jakby co.
Pavlini - 2005-09-03, 00:14

Hmm a to tylko gomoku? Kiepsko..

No ale ja raczej się pojawie ;)

HonoR - 2005-09-03, 03:19

Ja równiez myślę o wyjeździe.....
Ece - 2005-09-03, 12:06

Pavlini napisał/a:
Hmm a to tylko gomoku? Kiepsko..
Masz racje. Tyle ze ja na przyklad nie jade tam grac ;)
Chaosu - 2005-09-03, 12:47

. . .Samo gomoku jest mało atrakcyjne naprawdę jednak nadal zastanawiam się nad wyjazdem.
rozbijacz - 2005-09-04, 20:09

hej. ludzie jedzcie, grajcie i wygrywajcie. przyjezdzajcie, zobaczycie bedzie fajnie :D
100per - 2005-09-04, 20:53

W najbliższych dniach wyjaśni się, czy w niedzielę będziemy mieć salę dla siebie, a co za tym idzie czy będziemy wtedy mogli rozegrać turnieje pente i renju. Tak jak wcześniej pisałem szanse są spore, ale na ostateczne rozstrzygnięcie musimy jeszcze trochę poczekać.
BlueMan - 2005-09-05, 10:15

honor git .... bo jak sie do konca zdecyduje to pojedziemy razem ... wiesz pociag i 5 ( nacisnij klawiasz shift zeby rozszyfrowac te liczbe )
soul_reaper - 2005-09-05, 10:41

Ja na razie intesywnie mysle nad przyjazdem na ten turniej, chociaz troche przeraza mnie odleglosc. (na 99% nie bede jechal samochodem)
BlueMan - 2005-09-05, 10:46

soul przeciez idzie sie zgrac my do kraka a z kraka razem jakos .... pociag mam na mysli i ....
Gość - 2005-09-05, 10:56

Bluemanie, z Kraka to Torunia jedzie się 2 h dluzej niz z Katowic, proponuję, zeby ekipa krakowska (licze nie tylko na Soula Panowie :] ) podjechala na Sląsk, a stamtąd jest bardzo przyjemny pociag bezposredni :-) Ja oczywiscie was z dworca odbiorę, ale warunek jest jeden - musicie o własnych siłach wysiąść z pociągu...

Tak w ogóle to bardzo gorąco zapraszam na TurTor, nie wiadomo, kiedy będzie kolejny turniej,a Toruń naprawdę nie jest aż tak daleko od większych miast w Polsce :D Atutem na pewno jest to, ze wszyscy będą spać w jednym miejscu (akademik), więc..ekhm...wiecie o co biega :)

Zeby nie bylo, ja na tym turze tez będę :D

GORĄCO ZAPRASZAM !!!

BlueMan - 2005-09-05, 11:07

o co biega ze snem w akademiku Johanka . prosze mi to przedstawic blizej ...... co do pociagu - a co ma nas tak podroz zmeczyc ?? :)
Gość - 2005-09-05, 11:18

Blueman napisał/a:
o co biega ze snem w akademiku Johanka . prosze mi to przedstawic blizej ...


hmm..."sen w akademiku" to za wiele powiedziane :) Snu tam pewnie nei uswiadczysz, ale bedzie gdzie "analizowac schematy" :-)

Blueman napisał/a:
co do pociagu - a co ma nas tak podroz zmeczyc ?


Podróże zwyczajowo bywają męczące, szczególnie, jak się jedzie w większym gronie i trzeba sie z każdym zbratać :-)

BlueMan - 2005-09-05, 11:52

ja juz jestem z kazdym zbratany wiec bede mial sily zeby dojsc do akademika i musze miec tez sile na "analizy " parti :)

dobra wiec krakow mobilizacja i dawac znak sygnal !

100per - 2005-09-05, 21:13

Otrzymałem właśnie informację, że będziemy mieli salę w niedzielę, czyli zagramy również w pente i renju !!! :D

Dodatkowo, jeśli będzie zainteresowanie równolegle może zostać rozegrany drugi turniej gomoku.

Zapraszam zatem wszystkich raz jeszcze - prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na skrzynkę turniej@gomoku.pl

BlueMan - 2005-09-05, 23:43

kurde jak juz sie dowiedzialem ze bedzie pente to az mnie rwie ... dobrze ze spojrzalem ze jedzie pociag za 50 zloty bo wczesniej widzialem takie tylko za 90 lub 110 a tu niespodzianka wiec ja ciagle jeszcze czekam na odpowiedzi honora i co smokami :P
kashon - 2005-09-18, 22:13

kto sie szykuje na wyjazd z Wawy? ja planuje jechac w sobote z rana - jeszcze tylko musze jakiegos transportu poszukac.

kashon

soul_reaper - 2005-09-19, 08:54

No wiec tak. Ja planuje jechac (jednak samochodem) w piatek wieczorem. Na spotkaniu chec jazdy zglosil seven i lone, ale dzien pozniej lone cos zaczal krecic. Niewiadomo rowniez co z deinem, bo ma tam jakies dylematy na jaka impreze jechac.
Jesli zostana nas 2 osoby, to mozemy spokojnie zabrac bluemana i honora z katowic aby jechac bardziej w komplecie.
Wiecej info pojawi sie wraz z doprecyzowaniem stanowiska lone i deina.

Gość - 2005-09-19, 13:13

Garść użytecznych informacji na wypadek, gdybym nie była w stanie odebrać wszystkich z Dworca:

A)Jak dojechać na miejsce turnieju z Dworca Toruń Główny:

Zaraz przy wyjsciu z Dworca (jest jedno więc spokojnie ;) ) jest przystanek autobusowy. Wsiadacie w autobus linii 22 (bilet kosztuje 1,90, jezeli ktoś jest studentem/uczniem, kasuje tylko połówkę) i jedziecie 12 przystanków, nie licząc początkowego. Wysiadacie na ulicy Konstytucji 3 Maja, w razie czego pytajcie o kościół Kolbego lub budynek spółdzielni. Klub Zodiak (miejsce turnieju) znajduje sie w budynku spółdzielni (taki żółty budynek naprzeciw wielkiego szarego kościoła wygladającego jak schron - poznacie, widac to cos z przystanku) na 1 piętrze, wejście od tyłu, nie od strony ulicy.

B)Jak dojechać na miejsce noclegu z Dworca Toruń Główny:

Zaraz za pierwszym przystankiem (tym od linii 22), po przejsciu ulicy, jest przystanek drugi. Tam wsiadacie w autobus linii 11 i jedziecie 6 przystanków, nie licząc początkowego. Wysiadacie na ulicy ś. Józefa, jakby co, pytajcie o Basen / Technikum Elektroniczne/ Kościół Redemptorystów. Miejsce noclegu, czyli Dom Pielgrzyma, znajduje sie po drugiej stronie ulicy, prawie naprzeciw przystanku.

C)Jak dojechać na miejsce turnieju z miejsca noclegu:

opcja 1: Wsiadacie na przystanku po drugiej stronie ulicy (przy przystanku powinien byc basen, na pewno nie kościół!) do autobusu linii 40. Jedziecie długo, bo 14 przystanków (bez początkowego) i wysiadacie na ulicy Konstytucji 3 Maja - punkty orientacyjne te same co w punkcie A :)
opcja 2: Wsiadacie na tym samym przystanku w autobus linii 26 i jedziecie do przystanku końcowego. Po wysiadce udajecie sie do przejścia podziemnego (jest jedno) i dalej wzdłuz ulicy Wyszyńskiego (w lewo od wyjscia z tunelu). Po prawej stronie będzie budynek spółdzielni, po lewej ten wielki kościół.

2 opcje, bo te 2 autobusy podjeżdzaja z 2 roznych stron, ale czas podrozy podobny (okolo 25 minut :/) Dojscie szybsze z 40. Prosze tez, abyscie uwazali, aby skasowac bilety, bo kanarki lataja i jest ich sporo, a kara wysoka :)

Mimo wszystko mam nadzieję,ze wszystkich odbiorę, ale moglibyscie pojawic sie w miare w podobnych godzinach :) Duzą grupą raźniej :)

Dla dojeżdzajacych samochodem - zrobic podobny opis? :) Bo z mapami Torunia na necie kiepsko a nie mam skanera :/

W razie pytan - piszcie, pomogę. Czy wszyscy mają moj nr telefonu w razie czego? Kto nei ma, na priw zapraszam :)

Ps. Zebyscie mogli sobie graficznie wyobrazic te wszystkie dojazdy, polecam strone www.miasto.torun.pl zakladka komunikacja. Wystarczy wybrac nr linii autobusowej i wszystko stanie się jaśniejsze :-)

dragon_katowice - 2005-09-19, 13:16

soul czy Ty jedziesz przez katowice ?
my jedziemy w 5, ja , arczi, blueman, honor i ktoś jeszcze ale pewnie chętnych będzie więcej więc może mógłbyś zabrać jakieś osoby z katowic
jedziemy w piątek o 16

kashon - 2005-09-19, 13:27

Johanecko,

czy trzeba wczesniejrezerwowac miejsca w Domu Pielgrzyma (jezeli tak, to czy samemu czy przez organizatorow) ? Pisalem w tej sprawie do Czarnego, ale niestety jeszcze nie mam odpowiedzi,

kashon

Gość - 2005-09-19, 13:33

Kashonku, miejsca o ile wiem są juz zarezerwowane :)
soul_reaper - 2005-09-19, 14:40

Planowana trasa: Krakow -> Olkusz -> Lodz -> Torun.
Wyjazd z Krakowa wieczorem (okolo 18) w piatek. Jazdy przez same Katowice wolalbym uniknac ale ewentualnie moge przejechac przez Dabrowe Gornicza. Do Torunia jest z Krakowa okolo 411km*2 = 822km*8l/100km =okolo 66l*4,30PLN/l = 283,8 /4 osoby = okolo 70PLN za podroz tam i z powrotem.
Mam nadzieje ze jak przyjedziemy na miejsce (nie mam pojecia ile sie tam jedzie, wiem ze do Lodzi okolo 2-2,30h) to beda jakies trzezwe osoby potrafiace w miare rozsadnie porozmawiac ;-)

100per - 2005-09-19, 16:27

Nastąpiła zmiana miejsca noclegu:

Dom Pielgrzyma zamieniamy na kemping TRAMP (domki 4-osobowe). Cena ta sama (15 zł za osobę). Z kempingu jest bliżej na miejsce Festiwalu, nie będzie kłopotów ze spóźnialskimi (Dom Pielgrzyma zamykają na noc o 22:00), a co najwazniejsze istnieje mozliwość rozpalenia ogniska. Dzięki temu zarysował się bardzo ciekawy plan na sobotni wieczór :) .

Czekam jeszcze na informacje dotyczące pościeli w domkach, jednak niezależnie od tego, co nam powiedzą, wydaje mi się, że śpiworki warto ze sobą zabrać.

soul_reaper - 2005-09-19, 16:47

No przy wyjezdzie o 18 to bylby niezly hardkor zeby byc w Toruniu przed 22 ;-)
A po drugie 'Dom Pielgrzyma' zle mi sie kojarzy, nie wiem dlaczego :F

Gość - 2005-09-19, 16:55

Oookiii czyli mały update :D

Miejsce noclegu znajduje sie 5 minut lekkim spacerkiem od dworca pkp ;) Dojście z Dworca ulicą (jest tylko jedna tam :p) w lewo, ciągle przed siebie, po prawej stronie ciągnie sie ten cały tramp - domki, namioty, mnóstwo Niemców w bialych duzych trampvagen ^_^ Nie sposob nie trafic :-)

dragon_katowice - 2005-09-19, 19:16

wyjazd z katowic piątek o 16:00, jedzie 5 osób: arczi, blueman, ciap, dragon, honor
wolnych miejsc brak

BlueMan - 2005-09-20, 10:14

ooooo jako ze ciap jedzie jako nowy uczestnik klubu i wogole nowa postac to tez nie bedzie mial latwo :) zwlaszcza ze ognisko bedzie .... !!! super jesli bedzie ognisko beda tance skoki przez ognisko jakies zabawy i wogole :D dobra cale szczescie ze nie bedziemy sypiac w Domu Pielgrzyma bo ta nazwa doprowadza mnie o dreszcze .
Angst myje juz dla ciebie szklanke i poleruje od dluzszego czasu takze jak ci ja oddam to ja nie poznasz , tak sie blyszczy :)
Z jednej strony szkoda ze nie jedzie z nami pewna ziomalka ale z drugiej coz to bedzie za ulga gdy nie bedzie jej glosu wsrod nas :D
szkoda ze nas tak malo do pente bedzie :( ale to moze nawet i dobrze bo mam szanse zajac wysokie miejsce :)
Na sam koniec tylko jeszcze informacja dla Honora- Honor rozbij juz lepiej świnke , bo bez szampana , naczy szampan na glowe do auta cie nie wpuscimy :D

kurde Honor ja piernicze nie niedzialem ze ty taki stary jestes :P


z ostatniej chwili ... moja klase do ktorej sie zapisac cchialem przed chwila rozwiazali , nie dostalem papierow do wku ze sie ucze wiec moze to sie zamieni w porzegnianie z wolnoscia na 9 miesiecy ta impreza :( ( ja nie chce buuuu :cry:

lutalek - 2005-09-20, 16:48

kurcze, zasmucił mnie twój ostatni post dragonie, właśnie byłem gotów cosik sobie poprzekładać na weekend i pomyśleć o ewentualnym wyjeździe a tu klops - jedziesz kangurem :(
BlueMan - 2005-09-20, 17:02

lutalek soul ma wolne miejsca wiec dogadaj sie z nim to nie daleko przeciez do krakowa ....
soul_reaper - 2005-09-20, 17:57

Lutalek daj znac, jesli chcesz jechac - od biedy pojedziemy w 5, tez sie da ;-)
lutalek - 2005-09-20, 20:28

mój problem z wyjazdem wygląda tak że jestem z Jaworzna a pracuje w Katowicach i w piątek na pewno nie wyjde z biura przed 18-19:00
soul_reaper - 2005-09-20, 22:52

No to Twoj problem moze sie rozwizac nastepujaco: nie orientuje sie w tych wszystkich slaskich wioskach wiec nie wiem jak to wyglada odleglosciowo, wiem jedynie ze okolo 18:45 bede przejezdzal w okolicach dabrowy gorniczej i jesli dobrze sie rozpedzisz to moze dasz rade skoczyc przez okno ;-)
lutalek - 2005-09-21, 11:21

soul dam ci jeszcze dziś znać jak to z tym moim wyjazdem będzie
100per - 2005-09-21, 12:57

Dostałem informację odnośnie pościeli w domkach. Generalnie wszystko jest, ale zważywszy na fakt, że turniej będzie rozgrywany już jesienią (a wiadomo, jak to z poskimi jesieniami bywa), warto zabrać cieplejsze piżamki, a jak ktoś ma mozliwość to śpiwór też.

Jeśli chodzi o ognisko, to nie powinno być żadnych problemów, pozostaje więc nam jedynie modlić się o dobrą pogodę... Na razie prognoza jest niezła :) .

Nie wiem też, czy ktoś o tym myślał, ale jest możliwość uzyskania ze swojego Urzędu Gminy (Delegatury Urzędu Miasta) zaświadczenia o prawie do głosowania, które pozwala na oddanie głosu w dowolnej komisji wyborczej. Po takie zaświadczenie można się zgłaszać do piątku włącznie, dzwoniłem do swojej delegatury - trzeba przyjść z dowodem osobistym, wydają od ręki (nie można odebrać dla kogoś).

czarny - 2005-09-21, 17:43

Witam serdecznie !

Co do nagród na Festiwalu - będą nimi puchary i medale - na każdy turniej (szachy, gomoku, go) przewidzianych jest po 1 pucharze i 3 medale - jest o co powalczyć :)

Dziś lokalna Gazeta Wyborcza umieściła informacje o Festiwalu, poza tym cały czas funkcjonuje reklama w internecie dzięki uprzejmości administratora Kurnika.

pozdrawiam serdecznie
Organizator :)

BlueMan - 2005-09-22, 09:37

Ddragon napisz tylko gdzie mma byc n ata 16 , o 15 koncze prace wiec bede w domu gdzies o 15:40 przebiore sie i moge pedzic co sil w tramwaju ....
lutalek - 2005-09-22, 10:36

soul dz za chęci ale z mojego wyjazdu jednak nic nie wyjdzie, za dużo rodzinnych spraw zwaliło mi sie naraz na głowe :(
100per - 2005-09-22, 12:17

Dla zainteresowanych: stronka internetowa kempingu TRAMP
BlueMan - 2005-09-22, 13:00

nie no jest ok :) a nawet super wyszlo na zdjeciu :P szkoda ze pogody nie bedzie jak na zdjeciu ale trzeba myslec pozytywnie :) hmm 100per beda legitymacje w koncu ?? bo cche mamie pokazac :) ze jestem czlonkiem :P wiecie kurde cche zeby ognicho wypalilo ... bo jak bedzie ognicho to bede mial jedne z lepszych .... :P ale to pozostanie jeszcze tajemnica :)
Minutek czemu Cie nie bedzie :( bedzie mi smutno ze cie nie bedzie :(

100per - 2005-09-23, 12:06

Ogniska będą dwa (w piątek i sobotę), tak więc przygotujcie się odpowiednio...

Czy ktoś może wydrukować i przywieźć do Torunia:
- kilka deklaracji członkowskich,
- 2-3 komplety dokumentów rejestracyjnych sekcji regionalnej?

kashon - 2005-09-23, 12:30

100per napisał/a:
Ogniska będą dwa (w piątek i sobotę), tak więc przygotujcie się odpowiednio...



Martus - jest gdzies obok jakis sklep nocny/poznowieczorny?

kashon

Gość - 2005-09-23, 13:00

Kashonku w centrum( na Starówce) jest fajny sklep monopolowo - spożywczo- całodobowy - prztestowany :D A Starówka to jakies 10 minut spacerkiem od Trampa :)
Gość - 2005-09-23, 13:17

A tak w ogóle grupa Warszawa o której ma zamiar być w Toruniu? :)
angst - 2005-09-23, 13:50

Martuś, a przewidujesz wyjście po osobę z Płocka? :D Jeszcze nie wiem, o której konkretnie wyjadę, ale mam zamiar zjawić się w Toruniu około 20:00. Czy na miejsce turnieju i do TRAMPA jest daleko z Hotelu "Kopernik" ?? ;) Według moich wyliczeń jakieś 3 i 4 km.

Pozdrawiam

Angst

Gość - 2005-09-23, 15:24

Przewiduje wyjście nawet po 2 osoby z Płocka :) ale mógłbyś sie pojawić ciut póżniej, bo prędzej "obsługuję" Warszawę ;) Najlepiej tak o 21 :)

Hotel Kopernik...hmmm...w ciulowym miejscu jest :P Tzn dojazd na turniej bezproblemowy, tramwajem bez zadnej przesiadki (jakies 15 minut), ale do Trampa tez tramwajem (tym samym tylko w druga stronę) i trzeba przejść most, ale to juz kawałek jest - albo calkiem pieszo skrótami przez Starówkę <pokażę> :) ))

Piotrek, wiesz jak dojechac do hotelu w ogole? :)

rozbijacz - 2005-09-23, 16:43

jak dojechać z dworca glównego do miejsca gdzie będzie turniej? :D
Gość - 2005-09-23, 17:31

powiedz kiedy bedziesz, to Cie odbiore :)
jopq - 2005-09-23, 17:38

http://www.torun.webd.pl/galeria/torunmapa3s.jpg

Może ktoś pozaznacza co i jak... Nie wiem czy na tej mapie jest wszystko, ale nie jest zła, bo jest przynajmniej centrum.

Gość - 2005-09-23, 17:45

Rozbijacz - z Dworca do Campingu jest jakies 100m piechotką :) idz w lewo wzdluz glownej ulicy i po prawej ciagnie sie ten camp :)

Jopq, dzieki za checi, ale w Centrum mozna jedynie kupic % :) Camping i miejsce turnieju nie są uwzględnione na Twojej mapie :)

rozbijacz - 2005-09-23, 20:14

Johanka_z_arcu napisał/a:
powiedz kiedy bedziesz, to Cie odbiore :)


heh... bede jutro w Toruniu o 8.48. Ile tam jest dworców??? :?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group