Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Turnieje - Zgłoszenia na turniej w Warszawie 16-17 października

100per - 2004-09-20, 12:54
Temat postu: Zgłoszenia na turniej w Warszawie 16-17 października
Proszę wszystkich o oficjalne zgłoszenia przyjazdu na turniej. Podobnie jak poprzednio powinny zawierać:
1. Imię
2. Nazwisko
3. Nick(i)
4. Skąd
5. Rodzaj transportu (samochód, pociąg)
6. Jesli samochód, to czy są wolne miejsca
7. Gry w których dana osoba wystartuje (gomoku, renju, pente)

Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres turniej@gomoku.pl
Pod koniec tygodnia umieścimy na forum pierwsze zestawienie, które później będzie na bieżąco aktualizowane.

W sumie nie zostało to napisane wprost, więc informuję, że podobnie jak na poprzednim turnieju rozpoczęcie turnieju gomoku planowane jest na sobotę, godz. 10:00, pente - również sobota, godz. 17:00, zaś renju - niedziela, godz. 10:00

Ece - 2004-09-20, 13:51

Oficjalnie wplynely juz 2 zgloszenia na e-mail - do nich oczywiscie mozna dolaczyc mnie, Milosza, bMacka, wiec jest juz 5 osob.

Wkrotce zostana porozsylanie ogloszenia o turnieju, jak takze umieszczone info na gomoku.pl

--edit-- 16:43

Kolejne 3 zgloszenia wplynely, czyli 8 osob lacznie.

kaka - 2004-09-20, 17:42

Już się nie mogę doczekać : )
lonewolf - 2004-09-20, 17:56

Mnie nie będzie prawie na pewno.

PS Prezesie, będą jeszcze dechy do kupienia? :]

100per - 2004-09-21, 13:51

Lonewolf napisał/a:
PS Prezesie, będą jeszcze dechy do kupienia?
Prawdopodobnie tak, chociaż konieczny jest większy zakup, a na to niestety potrzeba kasy... A ilu masz chętnych?


A wracając do tematu - na stronie http://gomoku.pl zamieszczone zostały informacje na temat turnieju, łącznie z listą osób, które do tej pory się zgłosiły. Czekamy na kolejne !!!

kaka - 2004-09-21, 16:39

Cytat:
A wracając do tematu - na stronie http://gomoku.pl zamieszczone zostały informacje na temat turnieju, łącznie z listą osób, które do tej pory się zgłosiły. Czekamy na kolejne !!!
Gdzie ta lisa osób którs się zgłosiły?
player_one - 2004-09-21, 17:21

no i sie punkty nie zgadzają . Zgłoszenia zgodnie z tymi co są na stronie czy tutaj na forum?
tak sie tylko pytam zeby balaganu nie bylo bo ja wyslałem wczesniej wg tych z forum ...

Ece - 2004-09-21, 17:45

Punkty zgodnie ze strona, choc tak naprawde nie ma to wiekszego znaczenia ;)

Co do listy, to http://gomoku.pl/gracze.html

100per - 2004-09-21, 20:52

player_0ne napisał/a:
no i sie punkty nie zgadzają .
Co konkretnie się nie zgadza? Informacje na stronie umieszczałem na podstawie maili nadesłanych wg wzoru z forum...
player_one - 2004-09-21, 21:59

Nie no juz w somie to nie takie wazne ale np. tutaj pkt 7 jest zeby podac gry w ktorych sie wystartuje a na stronie pkt 7 noclegi cos tam :]
A moze sie czepiam nie potrzebnie ...
A i miejsc na noclegi pewnie i tak nie zabraknie :]

100per - 2004-09-24, 08:52

Kochani,

przysyłajcie zgłoszenia....

Jest sporo osób, które już od dawna deklarują swój 100%-owy udział - dlaczego jeszcze nie przysłaliście zgłoszeń???

Czekamy niecierpliwie.

Chaosu - 2004-09-24, 09:05

[akapit]Nie chce mi się miałem za oczywiste to że mnie zapiszecie ; )
100per - 2004-09-24, 09:27

Chaosu napisał/a:
Nie chce mi się (...)
Może więc w turnieju też nie będzie Ci się chciało wystartować? :P

Chaosu napisał/a:
(...) miałem za oczywiste to że mnie zapiszecie
Cóż, nikt z nas nie jest jasnowidzem, nie wiemy, czy na pewno będziesz miał czas i ochotę pojawić się na turnieju, ani tym bardziej w jakie gry zamierzasz zagrać.


Cieszę się za to, że opisałeś swoje motywy - pewnie inne osoby myślą podobnie i teraz już będą wiedziały, że powinny przysłać zgłoszenie.

Pozdrawiam wszystkich leniwców :)

aaru - 2004-10-01, 15:56

W temacie zgłoszeń - lecz trochę obok.

Czy będzie grill (myślę, że być powinien)?
Jakie ewentualne koszta (pewnie kwoty te same co ostatnio)?

Bez sensu - sam sobie odpowiadam na pytania.

Jeszcze w sprawie zgłoszeń.

Myślę Miłosz, że następnym razem można by spróbować ustalić termin w przyjmowaniu zgłoszeń.
Dajmy na to, granicą byłyby 2 tygodnie przed rozpoczęziem turnieju. Dla osób, które zgłoszą się odpowiednio wcześniej (może nawet przedpłaty) cena byłaby zwykła. Każdego, kto dokonywałby tej awizacji w późniejszym terminie, obowiązywałby już wyższe kwoty.

Pozdrawiam
Arek/aaru

lonewolf - 2004-10-01, 16:15

aaru napisał/a:
następnym razem można by spróbować ustalić termin w przyjmowaniu zgłoszeń.
Dajmy na to, granicą byłyby 2 tygodnie przed rozpoczęziem turnieju. Dla osób, które zgłoszą się odpowiednio wcześniej (może nawet przedpłaty) cena byłaby zwykła. Każdego, kto dokonywałby tej awizacji w późniejszym terminie, obowiązywałby już wyższe kwoty.

Może jednak nie róbmy takich scen. :?

aaru - 2004-10-01, 16:25

Ja nie należę do awanturników.

Np na zlotach fanów fantastyki robione są akredytacje (co prawda ludzi jest troszkę więcej). Wpłaty conajmniej miesiąc przed terminem są z bonifikatą. Później normalna cena.

Ale może faktycznie - liczmy na to, że ludzie nie będą opieszali.

Pozdrawiam

despair - 2004-10-01, 19:36

wiele osob i tak trzeba az 'na sile' zachecac i sie godza w ostatniej chwili, wiec na razie to nie przejdzie.
ale kiedy juz rozpowszechnimy gomoku, to czemu nie? :>

ps. czy ktos moglby mi na priva podeslac przykladowy wzor papierka jaki trzeba wypisac aby przylaczyc sie do stowarzyszenia? (nieletni).
w ogole to potrzebne jest?:P

Ece - 2004-10-01, 21:26

Grilla chyba nie bedzie - bedzie pierwsze oficjalne Walne Zgromadzenie Członków i oficjalny wybor zarzadu, komisji rewizyjnej i chyba prezesa (chyba ze to zarzad juz wybiera).

Co do papierka... No wlanie, bo jak przyjda nieletni, to mogliby sie zapisac, o ile maja papierek podpisany przez rodzica.

Cos jeszcze ?

aaru - 2004-10-01, 21:50

Jurku, w sprawie walnego.
Czy oprócz członków stowarzyszenia, w zgromadzniu bedą mogły brać osoby postronne (oczywiście bez prawa głosu)??

kashon - 2004-10-01, 22:55

aaru napisał/a:
Jurku, w sprawie walnego.
Czy oprócz członków stowarzyszenia, w zgromadzniu bedą mogły brać osoby postronne (oczywiście bez prawa głosu)??


wg mojej wiedzy, nie ma zadnych przeszkod. Stowarzyszenie powinno dzialac na zasadach jawnych.

kashon

angst - 2004-10-02, 13:11

Cytat:
Czy oprócz członków stowarzyszenia, w zgromadzniu bedą mogły brać osoby postronne (oczywiście bez prawa głosu)??


Czyzbys Arku nie chcial sie zapisac? :evil:

aaru - 2004-10-02, 14:01

Zapisać się chcę. Lecz chciałbym poznać najpierw obowiązki członak. A że będę na turnieju z przemiłe, przepiękną i przesympatyczną Aldonką (pochwalę się - już wkrótce żonką) - to niechciałbym doprowadzić do sytuacji, żeby stała za drzwiami.

:evil:

kantpie - 2004-10-02, 14:09

zapisalbym sie, zapisal, ale nadal nie wie od Termina czy jedzie czy nie, bo zawsze mówi nie wiem, moze wy mu sie spytacie, to pojedzie. 8)
Tramwaj - 2004-10-02, 18:59

Ja mam takie pytanie.. Jedzie ktoś może autem z okolic Katowic poza Dragonem?

Jeśli by jechał to bym był zdecydowanie chętny :)

(sprawy finansowe do dogadania )

despair - 2004-10-02, 19:05

ja bym chetnie sie z Toba zabrala ale mi troche nie po drodze ;)
jaki powinien byc wzor tego papierka :P chyba ze mnie nie chcecie w stowarzyszeniu to sie uspokoje ;)

termin - 2004-10-02, 19:22

Sytuacja wygląga tak: Mam do Warszawy jakieś 300 km. Ponieważ jestem bardzo wygodnym człowiekiem chciałbym tam się udać samochodem.
Auto mam więc raczej nie ma problemów, jeśli pojadę top zabiore jacole i jęsli będzie chciała to Magde ( dla nie wtajemniczonych to moja żona) mam więc 2 ( ew. 3 miejsca wolne) więc proszę o zorientowanie się na mapie gdzie lezy Poznań , a gdzie Warszawa i o wytyczenie najprostrzej pracy oraz o sprawdzenie czy przypadkiem nie przechodzi ona przez waszą miejscowość. Zgłoszenia kierowac pod nr. GG 3958359. Tylko sie nie pchać

Chaosu - 2004-10-02, 23:06

[akapit]Moje zgłoszenie wyglądało mniejwięcej tak: Wyrażam zgodę na przystąpienie/zapisanie mojego syna do (wtdy to chyba była jeszcze Federacja : P) i coś tam jeszcze wraz z podpisami prawnych opiekunów (rodziców). Było to chyba na kartce w kratkę, w każdym razie nic specjalnego. : )

ps. ciągle mi się nie chce wysłać zgłoszenia... : P

specyk_14 - 2004-10-03, 21:18

Witam,

Ja na turniej nie pojadę na pewno, powód: rodzice (chyba nadopiekunczy), a także szkoła. Pewnie miałbym szansę na jakiś większy weekend 4-5 dni wolnego. Hehe ale nikt nie będzie na mnie czekał, moze innym razem. Szkoda bo tak bardzo chciałem poznac Angsta, Zakona i Minutę :P

Pozdrawiam,
Specyk.

aaru - 2004-10-04, 22:51

Będę się jak zwykle czepiał.
Czemu nie ma zgłoszeń:
- zwycięzców pierwszego turnieju: Zakona - Gomoku i Konrada - Pente (tylko Alice będzie bronił swojej pozycji lidera Renju z lipca?);
- czołówki: Soula, Minuty, Boreasmuna (nawet jednego słowa wytłumaczenia z ich strony);
- Gambrinusowych przyjaciół zza Olzy, tj: Semtexxa i Autickocza???????????

Co się z wami dzieje???

soul_reaper - 2004-10-05, 00:32

Aaaru czepiasz sie :)
bo:
a) nie jestem czolowka
b) zglosilem sie dzisiaj ;D

Chaosu - 2004-10-05, 06:46

[akapit]Miejsca u Dragona są już zajęte dlatego Konrad nie ma jak przyjechać. Jego rodzice nie zgadzają się na jazdę pociągiem nawet gdyby ktoś po niego przyjechał w roli opiekuna.
aaru - 2004-10-05, 08:22

Tak się zezłościłeś, że w swej skromności się zająknąłeś:
soul_reaper napisał/a:
Aaaru czepiasz sie :)

:D

Szkoda z powodu Konrada.
chaosu napisał/a:
Miejsca u Dragona są już zajęte

Tym bardziej, że mam jakiś w tym udział (jadę z Dragonem).

Uderz w stół, a nie zgłoszeni gracze się odezwą. Czekam na odpowiedź reszty zaczepionych. :twisted:

soul_reaper - 2004-10-05, 09:11

Chaosu napisał/a:
[akapit]Miejsca u Dragona są już zajęte dlatego Konrad nie ma jak przyjechać.

Hmm, byc moze zle zrozumialem Minute (bylem w stanie wyzszej swiadomosci) ale chyba rozmawial z Konradem, ze jesli chce jechac to moze sie zabrac ze mna.

aaru - 2004-10-05, 10:39

No to kolejne osoby się dopisują do listy turniejowiczów.
Brawo
Tylko tak dalej

[ Dodano: 05-10-2004 ]
Jeszcze małe pytanko, by się upewnić.
Noclegi w szkole za darmoche, czy za opłatą (jaką - serdeczny uśmiech do Alicecoopera :mrgreen: )
Na ostatnim turniej byłem bez noclegów, więc nie wiem jak to się odbywało (jeżeli chodzi o czywiście o kwestie finansowe).

kantpie - 2004-10-09, 06:59

no Termin decyduj się, powiedz teraz tak albo nie, bo do turnieju został tydzień i chciałbym wiedzieć czy jedzieny czy nie...
Chaosu - 2004-10-09, 10:58

[akapit]Hmm, może źle zrozumiałem Konrada, nie był zbyt rozmowny... ale w każdym razie nie jedzie : /.
termin - 2004-10-10, 21:44

Witam,

Na turniej oczywiscie dojade, ale niestety pociagiem (autem koszt zbyt wysoki, a poza tym Magda jedzie tego dnia do szkoly).
Mialbym prosbe do Warszwiakow, chodzi o to, ze stolicy to ja nie znam zbytnio i z dworca raczej ciezko bedzie sie dostac na miejsce, moze ktos by tak sie pofatygowal, lub wyslal mi jakas konkretniejsza mapke, z tej na stonie to raczej nic nie wywnioskuje. Z gory dzieki.

P.S Mlody jedziesz ze mna czy nie? Daj znac.

despair - 2004-10-10, 22:24

CO Z TYM PAPIERKIEM ????????? !! :P
aaru - 2004-10-10, 22:49

http://www.gomoku.pl/grp/dokument/zgoda.htm
Ece - 2004-10-10, 22:56

Marcinie - daj znac pozniej o ktorej przyjedzie Twoj pociag, a ktos Cie odbierze. Jesli sie nie uda, to po prostu musisz dojsc do metra i dojechac do stacji Natolin. Dalej to juz wlasciwie jest na mapce.
kantpie - 2004-10-11, 17:44

Oczywiście, że jade :) ) Pogadam z tatą o samochodzie. W sunie Tobie wyjdzie tak samo pociag czy samochód bo Ty nie masz już zniżki na pociąg.

zaraz pisze zgłoszenie :) )

Chaosu - 2004-10-12, 11:38

[akapit]100per to ja mam jeszcze raz przynieść zgodę na przystąpienie do stowarzyszenia czy tamto już wystarczy?

[akapit]Ece -> To do kogo mnie przydzielacie tym razem? : )

100per - 2004-10-12, 12:04

Chaosu, a Ty w ogóle bedziesz na turnieju??? :P
Chaosu - 2004-10-12, 12:08

[akapit]:x O_O zapomniałem... hehe, to ile mam jeszcze czasu na wysłanie zgłoszenia? : )
Marcin - 2004-10-12, 16:06

Ja mieszkam w wawie :P
aaru - 2004-10-12, 17:27

Rozumiem, że osobom z Warszawy trudniej dosłać maila ze zgłoszeniem?
(to zdanie jest skierowane do osób, które tych zgłoszeń nie wysłały, a już długi czas deklarują swoją obecność).

Swoją drogą, przydałoby się zaktualizować stronę z listą uczestników, bo możliwe, że zupełnie niepotrzebnie jeżdżę sobie po niektórych warszawiakach. :)

Chaosu - 2004-10-12, 19:00

[akapit]Arek do zobaczenia na turnieju w pente - będę bił rekord w szybkości pokoniania przeciwnika, zgadnij jakie miasto mi zasponsoruje graczy ; D
elasissi - 2004-10-12, 20:10

Witam wszystkie kurczaki :) Ociągałam sie z rejestracją na forum ale właśnie przyszła odpowiednia pora , żeby to zrobić:) Mam kilka pytań dotyczących turnieju w Wa-wie, ale zanim do nich przejdę , jedno podstawowe- czy znajdzie się dla mnie miejsce jesli wysle zgłoszenie w czwartek... w tej chwili nie mogę na 100% potwierdzić udziału w turnieju ( czytaj - czy przyjade, grac bedzie chyba tylko kurczak:- )
Chaosu - 2004-10-12, 20:12

[akapit]Znajdzie się prawie napewno, chodzi (chyba) o przybliżoną liczbę graczy - jeden w tę czy w drugą stronę wiele nie zrobi : )
Ece - 2004-10-12, 20:24

Znajdzie sie miejsce - wysylaj zgloszenie, przyjezdzaj i bedzie fajnie :]

Ktos wyslal do MAFa zaproszenie ? Ostatnim razem byl, to teraz rowniez moglby zajsc :D

kurczaczek - 2004-10-12, 21:14

Moze przyjade fajnie bedzie ;) )
Pozdrowka :)

100per - 2004-10-12, 22:13

Elasissi napisał/a:
czy znajdzie się dla mnie miejsce jesli wysle zgłoszenie w czwartek...
Jak dobrze wiesz, kobietom, a zwłaszcza pięknym, się nie odmawia, zatem miejsce się znajdzie, nawet jeśli zgłosisz się w sobotę o 9:59...

PS. Miło Cię tu widzieć :)

angst - 2004-10-12, 22:41

No byloby super jakbys Elu przyjechala :D Postaraj sie tez zabrac ze soba pare kolezanek z czasow, kiedy to jeszcze grala Fraktalka np. :P

Pozdrawiam

Piotrek401

elasissi - 2004-10-12, 23:38

angst napisał/a:
No byloby super jakbys Elu przyjechala :D Postaraj sie tez zabrac ze soba pare kolezanek z czasow, kiedy to jeszcze grala Fraktalka np. :P

Pozdrawiam

Piotrek401

Fraktalka zaszyla sie chyba w Toruniu:)) nawet na GG spotykamy sie sporadycznie, ale przywioze kurczaczka :) ))

angst - 2004-10-13, 00:13

A Jagódkę ( :wink: )??
elasissi - 2004-10-13, 00:33

angst napisał/a:
A Jagódkę ( :wink: )??

Jagódke miałam przyjemność spotkac na wakacjach:) Ale ona juz nie gra w kropeczki..........a pozatym czas juz chyba spac?? :wink:

roy_ - 2004-10-13, 08:58

hej
Moj wyjazd na tour jest juz pewny yeah :D dzis wysle zgloszenie ale mam jeszcze kilka pytan czy jest ktos kto jedzie z wroclawia pociagiem , na jakiej stacji mam wysiasc we wawie i wogule mam problem bo ja w warszawie nigdy nie bylem czy jest ktos jescze taki kto nie wie jak dojsc na tour, czy bylby ktos tak mily aby spotkac sie ze mna dla przykladu o 9 rano na dworcu i pojsc ze mna na tour?czy moze jest jakis punkt zbiorki dla przyjezdzajcych?
pozdro , roy

Chaosu - 2004-10-13, 09:50

[akapit]Turniej już blisko może ten kto potrzebuje pomocy napisze jakim pociągiem przyjeżdża i w jaki dzień? Szczegóły ustali się na gg : )
Ece - 2004-10-13, 12:05

Dobrze, ze chaosu jest jeszcze. Mnie Posciel meczy o odbior z dworca i Termin dzwonil, ze nie zna Wawy, wiec musze znalezc punkt spotkania i pilotowac go po Wawie.

Kazdy kto bedzie wiedzial o ktorej i jak przyjezdza, to niech napisze tutaj, ew. na GG do mnie, czy chaosu i pomyslimy co i jak.

100per - 2004-10-13, 13:57

Ece napisał/a:
Kazdy kto bedzie wiedzial o ktorej i jak przyjezdza, to niech napisze tutaj, ew. na GG do mnie, czy chaosu i pomyslimy co i jak.
Lepiej tutaj - po pierwsze będziemy wszyscy wiedzieć, jak sprawa wygląda (jest sporo pytań od różnych osób kto o której przyjeżdża), a po drugie być może dzięki temu dość liczne grono warszawskie się bardziej zmobilizuje.

Przypominam, że Andrzej przywiezie zegary pociągiem i trzeba mu pomóc w dostarczeniu ich do szkoły (nie wie jeszcze, o której dokładnie przyjedzie, pociąg jest na dworcu co godzinę - 15:30, 16:30 itd)

Przy okazji przypominam również, że do szkoły będziemy mogli wejść dopiero po godzinie 20:00 - chyba, że coś się jeszcze zmieni, ale szanse są niewielkie.

roy_ - 2004-10-13, 15:16

hej
ja bede na dworcu (na glownym?) okolo godziny 8 rano w sobote wiec kazda pora na punkt zbiorczy na dworcu po godzinie 8 bardzo mi odpowiada :)
pozdro, roy

100per - 2004-10-13, 15:32

roy_, czekam na zgłoszenie...

Głupio byłoby, gdyby okazało się, że z powodu dużej liczby osób bez zgłoszeń komuś odmówimy prawa startu w turnieju (liczba zegarów szachowych, jak również pojemność sal jest ograniczona)

soul_reaper - 2004-10-13, 15:44

Teraz na powaznie, czy w zwiazku z tym ze jade autem, mam wziac ze soba deske i kamienie? Nie chcialbym aby z powodu ze zabraknie ktos nie mogl zagrac w turnieju.
100per - 2004-10-13, 15:50

Soul napisał/a:
czy w zwiazku z tym ze jade autem, mam wziac ze soba deske i kamienie? Nie chcialbym aby z powodu ze zabraknie ktos nie mogl zagrac w turnieju.
Możesz zabrać w celach szkoleniowo-sparingowych :) Jeśli chodzi o zapewnienie sprzętu na turniej to zgłosiła się już wystarczająca liczba chętnych do użyczenia swojego sprzętu, jak również organizatorzy sami o to zadbali.
angst - 2004-10-13, 15:51

kurczaczek napisał/a:
Jagódke miałam przyjemność spotkac na wakacjach:) Ale ona juz nie gra w kropeczki..........


Ze nie gra nie ma to zbyt duzego znaczenia. Po prostu fajnie byloby spotkac sie w realu :] A o jej umiejetnosci, mimo przerwy, sie nie martwie - pare punktow by na pewno zdobyla :mrgreen:

Pozdrawiam

Angst

Ece - 2004-10-13, 15:56

O 8... Czlowieku, chcesz nas zabic :P

W Warszawie jest glowny, ale Tobie pewnie chodzi o Centralny :]

W razie czego (to do wszystkich), nalezy wysiasc na Centralnym i spytac o droge do Metra (5 minut drogi). Wsiasc w wagonik jadacy w kierunku Kabaty i wysiasc na stacji Natolin (przedostatnia). Trasa stamtad jest pokazana na mapce na stronie - 5-10 min drogi.

Chaosu - 2004-10-13, 19:18

[akapit]W sobotę każda pora mi odpowiada, za to w piątek niestety kończę późno więcj na 16 na Centralny to bym musiał z plecakiem : )
Ece - 2004-10-13, 20:06

No tak chaosu - ja w piatek raczej wczesniej i raczej trzezwy sie nie poloze :] Jakbym lecial z domu, to w miare po drodze by bylo nawet ;)
GoNdziO - 2004-10-13, 20:08

Z marcinem (nc) planujemy przyjechac w piątek o godzinie (?) 21:00 (?) (jeszcze dokladniej podam. Czy ktos by mogl po nas wyjsc bo to juz bedzie ciemno i ciezko bedzie sie dostac do tej szkoły 8)
Gość - 2004-10-13, 20:57

Gonzalesie Drogi, Barty21i ja będziemy na Centralnym o 21.47, możemy sie spotkać i razem pogubć w Stolycy :]
kurczaczek - 2004-10-13, 21:46

Ja bede okolo 21 w piatek :)
Chaosu - 2004-10-13, 22:47

[akapit]Poszło, rozumiem że przyjazdy będą głównie w godzinach 21-22. Zakładam że Ci z 21 poczekali by na tych z 22 : ). Mogę tam być i pokazać drogę, teraz potrzebuję już tylko konkretnych deklaracji : ) (Johanka już podała że jedzie tym pociągiem). To jak, bierzecie mnie do tej funkcji? : )
dragon_katowice - 2004-10-13, 22:55

wiadomość dla wszystkich którzy zabierają się ze mną na turniej do warszawy:
zbieramy się około 17:00 - 17:15 z tyłu głównego dworca pkp w katowicach (od strony placu andrzeja)
wszelkie pytania proszę na pw lub gg 1172570

aaru - 2004-10-13, 23:20

Przyjąłem do wiadomości.
(A żybyś ty Dragon jeszcze bywał na tym gg :) )
Będę z kobitką o 17.

[ Dodano: 13-10-2004 ]
Czy ja dobrze widziałem?
Zakon gra tylko w turnieju Pente!!!! Wolne żarty!!!!

soul_reaper - 2004-10-14, 10:47

Ja planuje wyjazd z Krakowa okolo 18-18:30, oczywiscie z Dworca Glownego :lol:
Prosilbym Tramwaja o kontakt na gg. 1211517 w celu dogadania szczegolow.

PS. Dragon bedziemy Cie gonic :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

termin - 2004-10-14, 12:15

to wy si goncie, a ja w mysl starego przyslowia " Gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta", bede przed wami ( chyba). Ruszam z Poznania okolo 16:00
roy_ - 2004-10-14, 15:21

moj pociag bedzie w wawie o godzinie 22:00 (planowany przyjazd) wiec punkt zbiorki na dworcu o godzinie 22 i chaosu jako przewodnik bardzo by mi odpowiadal :) wrecz bylby idealny czy reszcie ktora nie zna wawy tez to odpowiada?

pozdro roy

elasissi - 2004-10-14, 18:28

Mogę potwierdzic przybycie mojej skromnej osoby na turniej, rzecz jasna wraz z moja młodsza wersją:)) Nie wiem ile osób startuje , jesli wystarczy gobanów to przyjemnościa zagram ( przynajmniej bedzie juz obstawione ostatnie miejsce :-) ) .W Wa-wie bede chyba koło 21, mysle ze na centralny koło 22 powinnam już dotrzeć. Jednak roy troche niedokładnie sprecyzował miejsce spotkania :) ) Wyjeżdzam jutro koło 15 wiec mysle , że do tej pory ustalicie miejsce spotkania
Ece - 2004-10-14, 20:52

Panie i Panowie - dobrze by bylo, gdybyscie podali konkretna godzine przybycia na Dworzec Centralny w Warszawie. Na stronie http://rozklad.pkp.pl mozna znalezc informacje na ten temat - nawet co do peronu :]

Pozdrowionka :)

angst - 2004-10-14, 23:12

Ja jeszcze nie wiem kiedy bede, bo punkt sprzedazy biletow Polskiego Expressu zamknieto dzis godzine wczesniej niz zwykle :| i biletu nie mam... Mam nadzieje, ze uda mi sie kupic u kierowcy. W innym wypadku czeka mnie sporo kombinowania....

Pozdrawiam

Angst

Chaosu - 2004-10-14, 23:27

[akapit]Kto jeszcze nie był w Warszawie po przyjeździe napewno zrozumie dlaczego potrzebna jest dokładna godzina przyjazdu pociągu, a nawet wagon którym będziecie jechać.

[akapit]Roy -> Rozumiem że przyjeżdżasz tym pociągiem.
[akapit]Johanka -> Już wiem (chyba). Nie wiem czy się jeszcze z Wami skontaktuję to powiem że poznam Was po zdjęciach, tylko mi nieuciekajcie z peronu : ).

[akapit]Czy został ktoś jeszcze?

Ece - 2004-10-15, 11:05

Chaosu - jak mi sie uda, to z Toba bede na Dworcu. Zalezy od paru czynnikow. Nie wiem nadal, dokladnie o ktorej bedziecie Gomoludki, a szkola otwarta bedzie od 20 dopiero, co zreszta mozna przeczytac na stronie.

Polecam takze www.gomoku.pl/gracze.html - 50 osob zglosilo sie juz na turniej :]

soul_reaper - 2004-10-15, 11:12

Byc moze jestem slepy, albo liczyc nie umiem ale na stronie ktora podales widze 40 osob :)
Ece - 2004-10-15, 11:53

Juz sa 52 osoby :]

Jestem na uczelni i moja ingerencja jesli chodzi o serwer jest ograniczona - byc moze cos zle wrzucilem na serwer.

soul_reaper - 2004-10-15, 12:17

Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiha, teraz juz tez widze 52 osoby :D

A tak na powaznie to sie na z tego robi calkiem ladna bibka hehe

Moze beda jacys prawdziwi kibice rowniez hehehe

elasissi - 2004-10-15, 12:56

JA będę w szkole kolo 22-23, ponieważ w dalszym ciągu nie wiem jak sie macie zamiar odnależc postaram sie sama dotrzec do szkoły (przy pomocy warszawiaka rzecz jasna ) , do zobaczenia :) )
Soul na wszelki wielki- najwyżej będę nekała cie smsami;)))

soul_reaper - 2004-10-15, 13:01

Elu, niestety moja znajomosc Warszawy jest w znacznym stopniu ograniczona, a poza tym wszyscy ktorzy mieli (watpliwa) przyjemnosc ze mna jechac samochodem wiedza, ze stosuje zasade konia pociagowego - znam tylko jedna trase i chocby skaly sraly jej nie zmieniam :)
Ale jak cos to Cie znajde i dostarcze na ulice Stryjenskich oczywiscie. Hehe chyba wezma ze soba plan Warszawy (tak na wszelki wypadek).

kantpie - 2004-10-15, 14:37

właśnie czekam na Termina :) za 30 minut powinien przyjechać chwile posiedzimy i ruszamy do Warszawy :) )))))))))
aaru - 2004-10-15, 15:01

15:00
Końcowe odliczanie.
W trakcie obiadku jestem :)
Za 10 min w autobus i do katowic.
O 17:00 zbiórka z tyłu dworca - na pewno się nie spóźnie:)

roy_ - 2004-10-15, 15:56

ja bede o 22 wiec bardoz prosze o zbiorke o tej z gory dzieki:-)
pozdro roy

angst - 2004-10-15, 15:59

Za pare minut ide na autobus. Trzymajcie kciuki, zeby kierowca mnie zabral, bo nie mam biletu :roll: Mam nadzieje, ze na 20.00 bede w szkole...

Pozdrawiam

Angst

100per - 2004-10-15, 16:02

Ja też odliczam...

Jeszcze niecała godzinka. :D

Chaosu - 2004-10-15, 16:24

[akapit]Ok to ja odbieram Roy'a i Johankę (choć już raz była i zna trasę). Pewnie się już telepiecie pociągiem : P. Acha, będziemy jechać na gapę bo niewarto kupowac biletów!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group