Forum.Gomoku.pl
Forum Polskiego Stowarzyszenia Gomoku, Renju i Pente

Katowice - Moderator działu "Klub Katowice"

Ece - 2004-11-12, 17:07
Temat postu: Moderator działu "Klub Katowice"
Witam

Mysle ze Panowe sa w stanie wybrac sposrod siebie osobe, ktora ten dzial moderowac bedzie. Prosze o propozycje, tudziez info kto to ma byc :)

aaru - 2004-11-12, 18:49

Proponuję Dragona. Dziennie jest na forum, wody nie leje, członek zarządu...
Jeszcze można by ciągnąć ten łańcuszek.

Dragon modem.

HonoR - 2004-11-12, 20:48


Podzielam głos Arka

bmac - 2004-11-12, 21:49
Temat postu: z tych samych powodów NIE
... cóż, Panowie, bo tak ładnie Juras zaczął.... dokładnie z tych samych powodów, ale jeszcze z jednym, o wyższym priorytecie na poczatku.... jeżeli mogę spokojnie coś zasugerować, wybierzcie kogoś innego.. kogo? wasz wybór, to wy się znacie najlepiej, ale na pewno nie Darek... Zarząd Stowarzyszenia, związane z tym obowiązki, powinności, multum spraw związanych ze Stowarzyszeniem wymaga 100% oddania, bez wyjątku... a ja przecież też nie widzę nikogo bardziej godnego! .... proszę Darku, abyś odmawiając, pomógł pozostałym w wyborze.. interes Stowarzyszenia mając na względzie, bedę przeciwko rozpraszaniu, rozdrabnianiu etc. etc. energii osób zaangażowanych i potrzebnych gdzie indziej... już teraz i nie nagle, trwa to juz troszkę, okazuje się, ze nie nadążamy za potrzebami chwili w Stowarzyszeniu..... proszę o wzięcie mego głosu pod uwagę

maciek[bmac]

HonoR - 2004-12-13, 14:05


Dziś zauważyłem, że została postawiona przysłowiowa "kropka nad i". Także mam nadzieję, że będzie tu porządek jak do tej pory :wink: Dzięki.

raigeken - 2004-12-13, 15:48

Witam,

No no...

Gratulacje dla Honora :!:

dragon_katowice - 2004-12-13, 19:33

jak ja będę modem to tak jakby wcale go nie było
siepacz_men - 2005-01-18, 22:50

AARU powinien byc - duzo pisze na forum wiec napewno ma czas
aaru - 2005-01-19, 08:05

Siepacz, już Tomek jest modem.
I Tomka proszę o zamknięcie tego tematu.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group